Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
B09 Maroon
Date: 5/1,5/3,5/7,5/8,5/10,5/14,5/15,5/22,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/5,6/7,6/8,6/9,6/12,6/14,6/18,6/19,6/21,6/22,6/23,6/25,6/26,6/27,6/28,7/9,7/10,7/11,7/12,7/14
Venue: West St. Paul Dome
Elmcrest Park
Flying Cloud Fields
Gene Kelly Field
Hawkridge
Kimberly Lane
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Northview Park
Elm Creek Playfield
Blackhawk Soccer Center- Orchard
Bluff Park
Coon Rapids Soccer Complex
Creek Valley School
Delaney Park Field
Hazelwood Complex
Minnetonka Middle School
Orono High School
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Zane Sports Park
Neiman Sports Complex
Ryan Park
Casperson Park
Gene Kelly South Field
Northview Junior High
Otsego Soccer Complex
Ramalynn Field
17th Avenue Sports Complex
Faribault Soccer Complex
Victoria Lakebridge
City Center Park
National Sports Center
Elm Creek Elementary
Cedar Island School
Waconia High School
Cedar Ridge School
Brackets: All Brackets

B09 Gold Bracket A-G
Date: 5/3,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22,5/23,5/24,5/31,6/5,6/6,6/7,6/9,6/10,6/12,6/14,6/19,6/21,6/25,6/26,6/27,6/28,7/5,7/10,7/12
Venue: Becker Athletic Complex
Cedar Island School
Christ Community Lutheran School
Elm Creek Playfield
Golfview
Hastings Vets Athletic Complex
Hazelwood Complex
HealthEast Sports Center
Hudson Soccer Complex
Ki-Chi-Saga Park
North Elementary
Press Fields
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
St. Croix Lutheran
West Draw
West Recreation Area
SSP Kaposia
AP Anderson Park
Blackhawk Soccer Center- Orchard
Chippewa Middle School
Delano Area Sports Arena
Hanifl Fields Athletic Park
Hazel Park Academy School
Otsego Soccer Complex
Pinecone Central Park
Rich Valley Athletic Complex
Somerset High School
Elm Creek Elementary
Gutzwiller Park
Lucy Winton Bell Athletic Fields
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Northview Park
Southwest Park
Cooper School
Orono High School
North Branch Middle School
Brackets: All Brackets

B09 Gold Bracket H-O
Date: 5/1,5/3,5/8,5/10,5/15,5/17,5/18,5/21,5/22,5/24,5/31,6/1,6/4,6/5,6/6,6/7,6/11,6/12,6/14,6/15,6/19,6/21,6/22,6/26,6/28,6/29,6/30,7/5,7/6,7/9,7/10
Venue: West St. Paul Dome
Alden Park
Briana Scurry Field
Casperson Park
Caswell North Complex
Delaney Park Field
Eagle View
Elm Creek Playfield
Faith Church West
Flying Cloud Fields
Forest Heights
Gene Kelly Field
Gutzwiller Park
Hawkridge
Minnetonka Middle School
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Orono High School
Oak Leaf West
17th Avenue Sports Complex
Bertram Fields
Buffalo - Northwinds Elementary School
City Center Park
Coon Rapids Soccer Complex
Lakeview Park
Zane Sports Park
TBD
Victoria Lakebridge
Waconia High School
Cedar Island School
Creek Valley School
Watson
Westonka MWHS
Bluff Park
Our Lady of Grace School
Ramalynn Field
Cedar Ridge School
Elm Creek Elementary
Brackets: All Brackets

B10 Gold Bracket A-G
Date: 5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/12,5/16,5/18,5/23,5/24,5/25,5/30,6/1,6/4,6/5,6/6,6/8,6/13,6/15,6/19,6/20,6/21,6/22,6/25,6/27,6/29,7/5,7/6,7/11
Venue: West Recreation Area
Blackhawk Soccer Center- Orchard
Briana Scurry Field
Casperson Park
Currie Park
Delaney Park Field
Golfview
Hawkridge
Hazelwood Complex
Ki-Chi-Saga Park
National Sports Center
North Elementary
Press Fields
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Rich Valley Athletic Complex
St. Croix Lutheran
Watson
HealthEast Sports Center
Becker Athletic Complex
West Draw
17th Avenue Sports Complex
Cedar Island School
Chippewa Middle School
Elm Creek Elementary
Elmcrest Park
Hastings Vets Athletic Complex
Hudson Soccer Complex
Isanti Soccer Complex
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Northview Junior High
Northview Park
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Southwest Park
SSP Kaposia
Eagle View
Zane Sports Park
Hanifl Fields Athletic Park
Neiman Sports Complex
Otsego Soccer Complex
Noble Sports Park
Polar Lakes Park
Brackets: All Brackets

B10 Maroon
Date: 4/20,5/1,5/2,5/3,5/4,5/9,5/10,5/11,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/2,6/5,6/6,6/7,6/8,6/13,6/14,6/15,6/16,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/6,7/9,7/10,7/11
Venue: TBD
West St. Paul Dome
Neiman Sports Complex
Minnetonka Middle School
Richfield H.S. Grass
17th Avenue Sports Complex
Elm Creek Elementary
Elm Creek Playfield
Faribault Soccer Complex
HealthEast Sports Center
National Sports Center
Northview Junior High
Northview Park
Orono High School
St. Croix Lutheran
Creek Valley School
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Zane Sports Park
DO NOT USE - OLD - LWB
Bertram Fields
Blackhawk Soccer Center- Orchard
Bluff Park
Casperson Park
Cedar Island School
Chippewa Middle School
Elmcrest Park
Flying Cloud Fields
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Otsego Soccer Complex
Victoria Lakebridge
Our Lady of Grace School
Owatonna Soccer Complex
Gutzwiller Park
Ramalynn Field
Donaldson Field
Forest Heights
Hawkridge
Waconia High School
Watson
Community of Hope Church
Caswell North Complex
Noble Sports Park
City Center Park
Cedar Ridge School
Brackets: All Brackets

B10 Gold Bracket H-N
Date: 5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/14,5/18,5/23,5/24,5/25,5/30,6/1,6/5,6/6,6/8,6/13,6/15,6/19,6/20,6/22,6/26,6/27,6/29,7/6
Venue: 17th Avenue Sports Complex
Elm Creek Playfield
Alden Park
Bluff Park
Christ Community Lutheran School
Delaney Park Field
Delano Area Sports Arena
Faith Church West
Flying Cloud Fields
Gutzwiller Park
Neiman Sports Complex
Orono High School
Owatonna Soccer Complex
Ryan Park
Oak Leaf West
VFW Memorial Fields
Bertram Fields
Buffalo - Northwinds Elementary School
Caswell North Complex
Forest Heights
Minnetonka Middle School
Ramalynn Field
Creek Valley School
Donaldson Field
Gene Kelly South Field
Our Lady of Grace School
Westonka MWHS
Casperson Park
City Center Park
Cedar Ridge School
Brackets: All Brackets

B11 Classic 1
Date: 4/1,4/25,5/1,5/2,5/3,5/4,5/5,5/8,5/9,5/10,5/15,5/16,5/17,5/22,5/23,5/24,5/25,5/26,5/30,5/31,6/1,6/5,6/6,6/7,6/8,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/17,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,7/10,7/11
Venue: TBD
HealthEast Sports Center
Minnetonka Middle School
Quarry Point Park
Eau Claire Soccer Park Field
Weaver Lake Elementary
West St. Paul Dome
Sandburg Middle School Fields
Community Park - Falcon Heights
Crestwood
Friendly Hills MS
Orono Middle School
Ridgemount Playfield
Steve Michaud
Zane Sports Park
Lewis Park
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Neiman Sports Complex
17th Avenue Sports Complex
Hawkridge
Lexington Diffley
National Sports Center
West Recreation Area
Fusion Soccer Complex
Hopkins West Jr. High
Cummings Park Field
DO NOT USE - OLD - LWB
Southpointe
Gleason Fields
Selke
Polar Lakes Park
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Hanifl Fields Athletic Park
North Lotus Park
West Field Park
Richfield Middle School
Brackets: All Brackets

B11 Classic 2
Date: 5/4,5/7,5/8,5/9,5/11,5/16,5/18,5/22,5/23,5/25,5/30,5/31,6/1,6/4,6/6,6/8,6/12,6/13,6/15,6/19,6/20,6/22,6/26,6/27,6/29,7/6,7/7,7/9,7/10,7/11
Venue: 17th Avenue Sports Complex
Crestwood
DeLaSalle High School
Gleason Fields
Hastings Vets Athletic Complex
Ki-Chi-Saga Park
Lexington Diffley
Lincoln Field
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Minnetonka Middle School
Neiman Sports Complex
Orono Middle School
Polar Lakes Park
Ridgemount Playfield
Sandburg Middle School Fields
Townelakes
Waconia High School
Harmon Park
HealthEast Sports Center
Northwinds
Selke
Clyde Andrews
Community Park - Falcon Heights
Coon Rapids Soccer Complex
Hazel Park Academy School
Lewis Park
National Sports Center
The Reserve Park
Watson
Otsego Soccer Complex
Owatonna Soccer Complex
Greenhaven Park Field
Hawkridge
North River Hills
Longridge Park
Bertram Fields
North Lotus Park
Eagle View
Golfview
Hanifl Fields Athletic Park
McKnight Park
Quarry Point Park
Zane Sports Park
Jean Duluth Field
Steve Michaud
Weaver Lake Elementary
Howe School
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Centennial Middle School
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Caswell North Complex
Hidden Creek North
Rivers Bend Dayton
Winter Park
Fusion Soccer Complex
Delano Barb King Park
Noble Sports Park
Richfield H.S. Grass
Brackets: All Brackets

B11 Classic 3
Date: 5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/18,5/22,5/23,5/24,5/30,5/31,6/2,6/5,6/7,6/12,6/14,6/17,6/18,6/19,6/21,6/22,6/23,6/26,6/27,6/28,6/29,7/3,7/5,7/7,7/9,7/10
Venue: AP Anderson Park
Becker Athletic Complex
Casper Park Soccer Fields
Cummings Park Field
Delano Area Sports Arena
Greenhaven Park Field
Hawkridge
Ki-Chi-Saga Park
Lakeview Park
Lewis Park
Lincoln Field
McKnight Park
Minnetonka Middle School
National Sports Center
Neiman Sports Complex
North Lotus Park
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Press Fields
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Ridgemount Playfield
Spring Creek
Fairmont Area Soccer Complex
Eagle View
Hudson Soccer Complex
Todd Park
Cavanagh Park
Centennial Middle School
Christ Community Lutheran School
Christian Field
Coon Rapids Soccer Complex
DeLaSalle High School
Faribault Soccer Complex
Hanifl Fields Athletic Park
HealthEast Sports Center
Lexington Diffley
MLC Soccer Fields
Quarry Point Park
Sandburg Middle School Fields
TBD
Townelakes
Upper Wilshire
Currie Park
Pinecone Central Park
Waseca Junior High
Falcon Heights Community Park
Forest Heights
Otsego Soccer Complex
Westonka MWHS
Winter Park
Community Park - Falcon Heights
Crestwood
Hazel Park Academy School
Madsen Park
Owatonna Soccer Complex
Roger Johnson Memorial Park
Creek Valley School
Fridley Commons
Gleason Fields
Hazelwood Complex
St. Anthony HS Practice Field
The Reserve Park
North Elementary
Longridge Park
Fusion Soccer Complex
Polar Lakes Park
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Caswell North Complex
Hopkins West Jr. High
Southpointe
Brackets: All Brackets

B12 Classic 1
Date: 4/17,4/23,4/26,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/4,6/5,6/6,6/7,6/8,6/13,6/14,6/15,6/20,6/21,6/22,6/25,6/27,6/29,6/30,7/7,7/9,7/11,7/12
Venue: TBD
Minnetonka Middle School
17th Avenue Sports Complex
Lewis Park
McKnight Park
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Owatonna Soccer Complex
Southpointe
Steve Michaud
Watson
Weaver Lake Elementary
Hopkins West Jr. High
Quarry Point Park
West St. Paul Dome
Hawkridge
Polar Lakes Park
Crestwood
Greenhaven Park Field
Orono Middle School
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Richfield Middle School
Ridgemount Playfield
Ryan Park
Zane Sports Park
DO NOT USE - OLD - LWB
Eagle View
Heritage Middle School
Selke
Community Park - Falcon Heights
Eau Claire Soccer Park Field
Jean Duluth Field
The Reserve Park
Gleason Fields
Lexington Diffley
Hanifl Fields Athletic Park
Wayzata Central
Harmon Park
Caswell North Complex
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Lucy Winton Bell Athletic Fields
DeLaSalle High School
North Lotus Park
Noble Sports Park
Falcon Heights Community Park
Oakwood Playfield
Arlington Field
Brackets: All Brackets

B12 Classic 2
Date: 5/2,5/3,5/8,5/10,5/14,5/15,5/16,5/17,5/21,5/22,5/23,5/24,5/25,5/31,6/1,6/4,6/5,6/6,6/7,6/8,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/19,6/21,6/22,6/23,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/6,7/9,7/10,7/11
Venue: Spring Creek
Steve Michaud
17th Avenue Sports Complex
Bertram Fields
Casper Park Soccer Fields
Fusion Soccer Complex
Gleason Fields
HealthEast Sports Center
Lewis Park
McKnight Park
Minnetonka Middle School
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Quarry Point Park
Ridgemount Playfield
Sandburg Middle School Fields
Sunny Acres
Greenhaven Park Field
Watson
Centennial Middle School
Christ Community Lutheran School
Crestwood
Eau Claire Soccer Park Field
Hastings Vets Athletic Complex
Hawkridge
Ki-Chi-Saga Park
Lincoln Field
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Northview Junior High
Pinecone Central Park
Southpointe
Westonka MWHS
Michael LaCanne Park
Christian Field
Jean Duluth Field
Roger Johnson Memorial Park
Waconia High School
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Longridge Park
Townelakes
Community Park - Falcon Heights
Clyde Andrews
Golfview
Hudson Soccer Complex
Lexington Diffley
Otsego Soccer Complex
Weaver Lake Elementary
Zane Sports Park
Rich Valley Athletic Complex
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Winter Park
Cummings Park Field
Hopkins West Jr. High
Rivers Bend Dayton
Brackets: All Brackets

B12 Classic 3
Date: 5/2,5/4,5/5,5/8,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/23,5/24,5/25,5/30,6/1,6/5,6/6,6/7,6/8,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/6,7/10,7/11,7/12
Venue: AP Anderson Park
Bertram Fields
Community Park - Falcon Heights
Coon Rapids Soccer Complex
Crestwood
Delano Area Sports Arena
Eagle View
Faribault Soccer Complex
Hanifl Fields Athletic Park
HealthEast Sports Center
Hudson Soccer Complex
Lewis Park
Lincoln Field
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Madsen Park
McKnight Park
National Sports Center
Orono Middle School
Polar Lakes Park
Rich Valley Athletic Complex
Selke
St. Anthony HS Practice Field
Steve Michaud
Sunny Acres
The Reserve Park
Waconia High School
Weaver Lake Elementary
Fairmont Area Soccer Complex
Christian Field
Clyde Andrews
Hastings Vets Athletic Complex
Hazelwood Complex
Isanti Soccer Complex
Lexington Diffley
Neiman Sports Complex
Otsego Soccer Complex
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Press Fields
Ridgemount Playfield
Ryan Park
Southpointe
SSP Roosevelt
Winter Park
Zane Sports Park
Marshall Middle School
MLC Soccer Fields
Todd Park
Willmar senior high
Forest Heights
Fusion Soccer Complex
Little Falls High School/Lindbergh Elementary
Minnetonka Middle School
Roger Johnson Memorial Park
St. Anthony HS Stadium Field
St. Peter MN
Taft Field
Westonka MWHS
Cavanagh Park
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Centennial Middle School
DeLaSalle High School
Ki-Chi-Saga Park
Quarry Point Park
Christ Community Lutheran School
North Lotus Park
Howe School
Caswell North Complex
Gleason Fields
Fridley Commons
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Hopkins West Jr. High
Townelakes
Red Wing High School
Brackets: All Brackets

B13 Classic 1
Date: 5/2,5/3,5/8,5/10,5/15,5/17,5/18,5/22,5/24,5/25,5/31,6/2,6/4,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/12,6/14,6/15,6/17,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/28,6/29,7/5,7/7,7/8,7/9,7/10,7/11
Venue: Lucy Winton Bell Athletic Fields
Augsburg College
Clyde Andrews
Fuad Mansour
HealthEast Sports Center
Lewis Park
Lincoln Park Middle School Field
Neiman Sports Complex
Oakwood Playfield
Quarry Point Park
West St. Paul Dome
Gleason Fields
Humboldt Secondary School
17th Avenue Sports Complex
Chippewa Middle School
Miller Park
National Sports Center
Zane Sports Park
Big Willow Field
Steve Michaud
Zachary Playfield
Arlington Field
Central Park-Dale
Coon Rapids Soccer Complex
DO NOT USE - OLD - LWB
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Maple Grove Middle School
Briana Scurry Field
Jean Duluth Field
MG Sports Dome
Richfield H.S.
Wilkinson
Wayzata High School Turf Fields
Elm Creek Playfield
Brackets: All Brackets

B13 Classic 2
Date: 5/4,5/8,5/10,5/11,5/15,5/16,5/17,5/18,5/23,5/25,5/30,6/1,6/5,6/6,6/8,6/13,6/15,6/17,6/19,6/20,6/22,6/26,6/27,6/29,7/6,7/7,7/11
Venue: Bandimere
Caswell North Complex
Central Park
Eau Claire Soccer Park Field
Marsh Lake Park
McMurray West Field- Como Park
Neiman Sports Complex
Orono Intermediate School
Perpich Center for the Arts
Pine Hills North Park
Roger Johnson Memorial Park
Selke
Southpointe
Spring Creek
Steve Michaud
West St. Paul Sports Complex
Zachary Playfield
Zane Sports Park
HealthEast Sports Center
Rockford
Concordia
Flint Hills Recreation Complex
Hudson Soccer Complex
Lewis Park
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Maetzold Field
Maple Grove Middle School
Miller Park
National Sports Center
Schroeders Acres Park
Thresher Park
UofM - Students Recreational Sports Dome
VFW Memorial Fields
Louisiana Oaks
Fuad Mansour
Minnetonka Middle School
STMA Middle School East
Waconia High School
Westonka MWHS
Polar Lakes Park
DO NOT USE - OLD - LWB
Freedom Park NRS
Hanifl Fields Athletic Park
MG Sports Dome
Diethelm Park
Edina Memorial Park
Jean Duluth Field
Old Hickory Park
Shoreview Commons
Bayview
Arlington Field
Clover Ridge
Elmcrest Park
Orono High School
Parade Stadium
UW- Eau Claire
George Ohmann Park
Elm Creek Playfield
Hammer
Irondale High School
Washburn High School
St. Francis H.S.
Lake Ann Park
McKnight Stadium - Breck Highschool
Ordean East Middle School Field
Ki-Chi-Saga Park
McMurray East Field- Como Park
Noble Sports Park
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Brackets: All Brackets

B13 Classic 3
Date: 5/2,5/3,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/2,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/6,7/9,7/10
Venue: SSP Roosevelt
Clover Ridge
Freedom Park NRS
George Ohmann Park
Hastings Vets Athletic Complex
HealthEast Sports Center
Lewis Park
Miller Park
Orono High School
Owatonna Soccer Complex
Schroeders Acres Park
Steve Michaud
Zachary Playfield
17th Avenue Sports Complex
Gleason Fields
Big Lake High School
Big Willow Field
Eagle View
Farmington High School
Golfview
Hazelwood Complex
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Mahtomedi Soccer Complex
North Elementary
Red Wing High School
Somerset High School
STMA Middle School East
Todd Park
MN West Community College
Orono Intermediate School
Raven Stream
Washington Park
Northeast Park
Freeway Field
St. Peter MN
Faribault Soccer Complex
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Fuad Mansour
National Sports Center
North River Hills
Oakwood Playfield
Pioneer Park
Polar Lakes Park
Taft Field
Waseca Junior High
Youth Athletic Complex
Maple Grove Middle School
Elm Creek Playfield
Roosevelt Complex
Quarry Point Park
Shoreview Commons
Twin Bluff Middle School
Echo Park Elementary
Northwinds
MG Sports Dome
Bandimere
Hanifl Fields Athletic Park
Red Oak - Burnsville
Wolk Park
Southpointe
Lake Ann Park
Mounds View High School
Caswell North Complex
Irondale High School
Rogers Middle School
Brackets: All Brackets

B14 Classic 1
Date: 5/2,5/4,5/9,5/11,5/12,5/16,5/18,5/19,5/23,5/25,5/30,5/31,6/1,6/4,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/11,6/13,6/14,6/15,6/16,6/20,6/22,6/23,6/26,6/27,6/29,7/7,7/10,7/11
Venue: 17th Avenue Sports Complex
Blake Middle School
Eau Claire Soccer Park Field
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Maple Grove Middle School
McMurray West Field- Como Park
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Orono Intermediate School
Steve Michaud
Taft Field
Waconia High School
Bandimere
Hazelwood Complex
HealthEast Sports Center
Lewis Park
Lincoln Park Middle School Field
Oakwood Playfield
Pine Hills North Park
Zane Sports Park
Louisiana Oaks
Richfield H.S.
Fernbrook Elementary School
Miller Park
St. Francis H.S.
UofM - Students Recreational Sports Dome
West St. Paul Dome
Bayview
UW- Eau Claire
Minnetonka High School
Flint Hills Recreation Complex
Jean Duluth Field
Hanifl Fields Athletic Park
Orono High School
Zachary Playfield
Arlington Field
Clover Ridge
Noble Sports Park
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Concordia
Polar Lakes Park
Lake Ann Park
Washburn High School
DO NOT USE - OLD - LWB
McKnight Stadium - Breck Highschool
MG Sports Dome
Washington Park
Wayzata High School Turf Fields
Brackets: All Brackets

B14 Classic 2
Date: 5/2,5/3,5/5,5/8,5/10,5/12,5/13,5/15,5/17,5/22,5/24,5/25,5/30,5/31,6/2,6/5,6/6,6/7,6/8,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/5,7/6,7/7,7/9,7/10,7/11
Venue: Bandimere
DO NOT USE - OLD - LWB
HealthEast Sports Center
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Louisiana Oaks
Marsh Lake Park
Miller Park
National Sports Center
Neiman Sports Complex
North River Hills
Quarry Point Park
Roger Johnson Memorial Park
Todd Park
George Ohmann Park
Golfview
Lake Ann Park
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Polar Lakes Park
17th Avenue Sports Complex
Caswell North Complex
Elm Creek Playfield
Elmcrest Park
Lewis Park
North Elementary
Rich Valley Athletic Complex
Ryan Park
South St. Anthony Recreation Center
Southpointe
Steve Michaud
Youth Athletic Complex
Eau Claire Soccer Park Field
Maple Grove Middle School
Selke
Wolk Park
McMurray West Field- Como Park
Pine Hills North Park
Pinecone Central Park
Fuad Mansour
Hamlet Park
Rogers Middle School
Shoreview Commons
Westonka MWHS
Owatonna Soccer Complex
Zachary Playfield
STMA Middle School East
Arlington Field
Flint Hills Recreation Complex
UW- Eau Claire
Clover Ridge
Hanifl Fields Athletic Park
Irondale High School
Maetzold Field
Oakwood Playfield
Quarry Park
West St. Paul Sports Complex
Central Park-Dale
Echo Park Elementary
Pioneer Park
Gleason Fields
Ki-Chi-Saga Park
Minnetonka High School
Mounds View High School
Big Willow Field
MG Sports Dome
Dakota Cty Tech College
Ordean Stadium at East High School
Brackets: All Brackets

B14 Classic 3
Date: 5/2,5/4,5/9,5/11,5/16,5/18,5/22,5/23,5/30,6/1,6/3,6/5,6/6,6/8,6/12,6/13,6/15,6/20,6/21,6/22,6/27,6/28,6/29,7/11
Venue: Buffalo - Northwinds Elementary School
Casper Park Soccer Fields
Coon Rapids Soccer Complex
Eagle View
Ki-Chi-Saga Park
Lewis Park
Marshall High School Field
Miller Park
Orono Intermediate School
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Steve Michaud
Zachary Playfield
Faribault Soccer Complex
Bandimere
Caswell North Complex
Clyde Andrews
Hanifl Fields Athletic Park
Hastings Vets Athletic Complex
Maple Grove Middle School
Neiman Sports Complex
North River Hills
Pine Hills North Park
Rockford
Roosevelt Complex
St. Anthony HS Stadium Field
Triton Turf
Waconia High School
Bayview
Fernbrook Elementary School
Fuad Mansour
Maetzold Field
Pioneer Park
Raven Stream
Sunrise Elementary
Owatonna Soccer Complex
Briana Scurry Field
HealthEast Sports Center
Orono High School
Polar Lakes Park
Freeway Field
Hudson Soccer Complex
MLC Soccer Fields
Pinecone Central Park
Clover Ridge
Oakwood Playfield
Hamlet Park
Shoreview Commons
MG Sports Dome
Rockford High School
Brackets: All Brackets

B15 Classic 1
Date: 5/3,5/4,5/8,5/10,5/15,5/17,5/18,5/19,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/2,6/5,6/7,6/8,6/9,6/12,6/14,6/16,6/17,6/19,6/21,6/23,6/24,6/26,6/28,6/30,7/5,7/7,7/10
Venue: Bandimere
Quarry Point Park
Central Park-Dale
Lewis Park
National Sports Center
Gleason Fields
HealthEast Sports Center
DO NOT USE - OLD - LWB
Flint Hills Recreation Complex
Ryan Park
Spring Creek
Zane Sports Park
Wayzata High School Turf Fields
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Clover Ridge
Eden Prairie HS
Prior Lake High School
Miller Park
West St. Paul Sports Complex
Zachary Playfield
Old Hickory Park
Humboldt Secondary School
MG Sports Dome
McMurray East Field- Como Park
Brackets: All Brackets

B15 Classic 2
Date: 5/2,5/4,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/21,5/22,5/23,5/25,5/30,6/1,6/2,6/3,6/4,6/5,6/6,6/8,6/9,6/11,6/13,6/15,6/17,6/19,6/20,6/21,6/22,6/27,6/28,6/29,7/6,7/10
Venue: Lone Lake Park
Lucy Winton Bell Athletic Fields
St. Francis H.S.
Bertram Fields
Eagle View
Edgewood Middle School
IGH Simley High School
Lewis Park
Neiman Sports Complex
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Southpointe
Urban Ventures athletic Field
Lake Ann Park
Clyde Andrews
Golfview
Hastings Vets Athletic Complex
Hazelwood Complex
Maple Grove Middle School
Oakwood Playfield
Owatonna Soccer Complex
Polar Lakes Park
Roosevelt Complex
UofM - Students Recreational Sports Dome
Todd Park
Fuad Mansour
Hudson Soccer Complex
Steve Michaud
Westonka MWHS
Humboldt Secondary School
Edina Memorial Park
Zane Sports Park
Arlington Field
Hanifl Fields Athletic Park
Rich Valley Athletic Complex
Selke
Centennial Middle School
HealthEast Sports Center
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Louisiana Oaks
McMurray West Field- Como Park
Thresher Park
Old Hickory Park
Pine Hills North Park
DO NOT USE - OLD - LWB
Quarry Point Park
Bloomington Jefferson High School
Zachary Playfield
Bandimere
Pioneer Park
STMA Middle School East
Noble Sports Park
Parade Stadium
Shoreview Commons
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Washburn High School
Irondale High School
Raven Stream
Briana Scurry Field
Jean Duluth Field
McKnight Stadium - Breck Highschool
Clover Ridge
Maetzold Field
National Sports Center
Silverview Park
Brackets: All Brackets

B15 Classic 3
Date: 5/3,5/6,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22,5/24,5/25,5/29,5/31,6/3,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/12,6/13,6/14,6/16,6/19,6/20,6/21,6/22,6/23,6/25,6/26,6/28,7/5,7/9,7/11
Venue: 17th Avenue Sports Complex
Centennial Middle School
Edgewood Middle School
Fairmont Area Soccer Complex
Garden City Field
Hazelwood Complex
Mahtomedi Soccer Complex
Oakwood Playfield
Quarry Point Park
Rich Valley Athletic Complex
Todd Park
West St. Paul Sports Complex
Marshall High School Field
Miller Park
Central Park-Dale
Fuad Mansour
HealthEast Sports Center
Hutchinson High School
Polar Lakes Park
Red Wing High School
St. Peter MN
Thresher Park
Belle Prairie Soccer Fields
Commons Park
Freedom Park NRS
Humboldt Secondary School
Northeast Park
Zachary Playfield
Arlington Field
Cotter Fields
Hanifl Fields Athletic Park
Ki-Chi-Saga Park
McMurray West Field- Como Park
Waseca Junior High
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Flint Hills Recreation Complex
Dakota Cty Tech College
Brackets: All Brackets

B16 Classic 1
Date: 5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/11,5/12,5/16,5/18,5/20,5/21,5/23,5/24,5/25,5/26,5/30,6/1,6/2,6/6,6/8,6/13,6/15,6/20,6/22,6/24,6/27,6/29,7/6,7/9,7/10,7/11
Venue: Coon Rapids Soccer Complex
Hazelwood Complex
Lewis Park
McMurray East Field- Como Park
National Sports Center
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Marsh Lake Park
Maple Grove Middle School
McMurray West Field- Como Park
Neiman Sports Complex
Steve Michaud
Zane Sports Park
Ki-Chi-Saga Park
Zachary Playfield
CSS Saints Field
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Roger Johnson Memorial Park
Wayzata High School Turf Fields
Arlington Field
Old Hickory Park
Flint Hills Recreation Complex
Lake Ann Park
North Branch Middle School
Thresher Park
DO NOT USE - OLD - LWB
MG Sports Dome
HealthEast Sports Center
Hazel park middle school
Parade Stadium
Quarry Point Park
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Minnetonka High School
Bandimere
Noble Sports Park
Brackets: All Brackets

B16 Classic 2
Date: 5/3,5/10,5/15,5/17,5/21,5/22,5/23,5/24,5/25,5/31,6/4,6/5,6/7,6/8,6/9,6/11,6/12,6/13,6/14,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/9,7/10
Venue: 17th Avenue Sports Complex
Central Park
Clyde Andrews
Hamlet Park
Louisiana Oaks
McMurray West Field- Como Park
Orono High School
Owatonna Soccer Complex
Rockford
Southpointe
Youth Athletic Complex
Bandimere
Bertram Fields
HealthEast Sports Center
Lewis Park
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Maetzold Field
McMurray East Field- Como Park
Oakwood Playfield
Pine Hills North Park
Skyview Park
Tiza Academy Field
Urban Ventures athletic Field
West St. Paul Sports Complex
Bayview
Eau Claire Soccer Park Field
Humboldt Secondary School
Wayzata High School Turf Fields
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Orono Intermediate School
Pinecone Central Park
Pioneer Park
Rogers Middle School
Rich Valley Athletic Complex
Lake Ann Park
Shoreview Commons
Wescott Stadium Field
Zachary Playfield
Casper Park Soccer Fields
Minnetonka Middle School
St. Francis H.S.
Quarry Point Park
Flint Hills Recreation Complex
Briana Scurry Field
UW- Eau Claire
Mounds View High School
Central Park-Dale
Chateaulin
Elmcrest Park
Brackets: All Brackets

B16 Classic 3
Date: 5/2,5/7,5/9,5/11,5/16,5/18,5/22,5/23,5/25,5/30,5/31,6/1,6/6,6/8,6/13,6/15,6/19,6/20,6/22,6/27,6/29,7/6,7/7,7/9,7/11
Venue: Farmington High School
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Pine Hills North Park
Steve Michaud
Watertown City fields
Wayzata High School Turf Fields
New Prague High School
HealthEast Sports Center
Hudson Soccer Complex
Isanti Soccer Complex
Prior Lake High School
St. Anthony HS Stadium Field
VFW Memorial Fields
Caswell North Complex
Thresher Park
Marsh Lake Park
McMurray West Field- Como Park
Rockford High School
Roosevelt Complex
Zachary Playfield
Bandimere
Blake Middle School
Johnson Senior High School
MLC Soccer Fields
North River Hills
Bayview
Buffalo - Northwinds Elementary School
Clover Ridge
Do Not Use
St. Francis H.S.
Concordia
Elm Creek Playfield
Mayer Lutheran High School
Waconia High School
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Ryan Park
Driftwood Park
Raven Stream
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Eagle View
Brackets: All Brackets

B17 Classic 1
Date: 5/3,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/22,5/24,5/31,6/5,6/6,6/7,6/8,6/12,6/14,6/15,6/17,6/19,6/20,6/21,6/26,6/27,6/28,7/10
Venue: Bandimere
Golfview
Do Not Use
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Augsburg College
HealthEast Sports Center
Arlington Field
DO NOT USE - OLD - LWB
Neiman Sports Complex
Flint Hills Recreation Complex
Parade Stadium
Blake Middle School
Pine Hills North Park
Quarry Point Park
Zachary Playfield
Wolk Park
Superior Soccer Complex
St. Francis H.S.
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Oakwood Playfield
Washburn High School
Wayzata High School Turf Fields
Brackets: All Brackets

B17 Classic 2
Date: 5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/16,5/18,5/19,5/22,5/23,5/25,5/30,6/1,6/2,6/4,6/6,6/8,6/11,6/12,6/13,6/15,6/17,6/19,6/20,6/21,6/22,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,7/6,7/9
Venue: 17th Avenue Sports Complex
Elmcrest Park
Louisiana Oaks
Mahtomedi Soccer Complex
Maple Grove Middle School
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Washington Park
Steve Michaud
Thresher Park
Caswell North Complex
Clyde Andrews
Do Not Use
Miller Park
Oakwood Playfield
Polar Lakes Park
South St. Anthony Recreation Center
MG Sports Dome
Arlington Field
Parade Stadium
Pinecone Central Park
Selke
Shoreview Commons
St. Anthony HS Stadium Field
McMurray East Field- Como Park
Savage Community Park
Bertram Fields
Westonka MWHS
MN West Community College
Mounds View High School
TBD
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Hanifl Fields Athletic Park
Irondale High School
McKnight Stadium - Breck Highschool
Taft Field
Zachary Playfield
Jean Duluth Field
McMurray West Field- Como Park
Roseville High School
Brackets: All Brackets

B17 Classic 3
Date: 5/8,5/10,5/11,5/15,5/21,5/22,5/24,5/25,5/31,6/1,6/3,6/5,6/7,6/8,6/12,6/14,6/15,6/16,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/6,7/7,7/9,7/10,7/11
Venue: Hazelwood Complex
Lewis Park
Lone Lake Park
Marsh Lake Park
Waseca Junior High
Big Willow Field
Clover Ridge
Marshall High School Field
Northeast Park
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Spring Creek
Eden Prairie HS
Hastings Vets Athletic Complex
Fuad Mansour
National Sports Center
Belle Prairie Soccer Fields
Rockford High School
Bandimere
Maetzold Field
Roosevelt Complex
Miller Park
Pinecone Central Park
Buffalo - Northwinds Elementary School
Brackets: All Brackets

B18 Classic 1
Date: 5/2,5/4,5/9,5/10,5/11,5/16,5/17,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,6/1,6/3,6/6,6/8,6/13,6/14,6/15,6/19,6/20,6/22,6/27,6/29,7/6,7/11
Venue: Lucy Winton Bell Athletic Fields
Miller Park
Neiman Sports Complex
Fernbrook Elementary School
Clover Ridge
DO NOT USE - OLD - LWB
MG Sports Dome
Parade Stadium
Quarry Point Park
North River Hills
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Lake Ann Park
Lewis Park
Maple Grove Middle School
St. Francis H.S.
West St. Paul Sports Complex
Arlington Field
Flint Hills Recreation Complex
Pine Hills North Park
Bandimere
Hopkins West Jr. High
Dakota Cty Tech College
Jean Duluth Field
Southpointe
Owatonna Soccer Complex
Minnetonka High School
Mounds View High School
Irondale High School
Brackets: All Brackets

B18 Classic 2
Date: 5/3,5/4,5/7,5/8,5/10,5/11,5/15,5/21,5/22,5/23,5/24,5/29,5/31,6/1,6/3,6/5,6/7,6/8,6/9,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/17,6/19,6/21,6/25,6/26,6/28,6/29,6/30,7/5,7/7,7/8,7/10,7/11
Venue: Eau Claire Soccer Park Field
Raven Stream
Westonka MWHS
Zachary Playfield
Casper Park Soccer Fields
Fairmont Area Soccer Complex
South St. Anthony Recreation Center
17th Avenue Sports Complex
Buffalo - Northwinds Elementary School
Maetzold Field
National Sports Center
Owatonna Soccer Complex
Rich Valley Athletic Complex
Roger Johnson Memorial Park
Lewis Park
Hudson Soccer Complex
New Prague High School
Wescott Stadium Field
North Branch Middle School
Edina Memorial Park
Skyview Park
St. Peter MN
Cloquet Hilltop Field
Coon Rapids Soccer Complex
Lake Ann Park
MLC Soccer Fields
Rockford High School
Thresher Park
UW- Eau Claire
Wayzata High School Turf Fields
Grand Rapids Sports Complex
Irondale High School
Jimmy Lee Soccer Fielding
Southpointe
Orono Intermediate School
Roosevelt Complex
MN West Community College
Minnetonka High School
Mounds View High School
Bandimere
George Ohmann Park
IGH Simley High School
Oakwood Playfield
Ki-Chi-Saga Park
TBD
Bridle Ridge Park
Brackets: All Brackets

B19 Classic 1
Date: 5/2,5/9,5/16,5/23,5/24,5/25,5/30,6/1,6/4,6/6,6/8,6/13,6/15,6/18,6/20,6/22,6/25,6/27,6/29,7/6,7/9,7/11
Venue: Thresher Park
Wayzata High School Turf Fields
17th Avenue Sports Complex
National Sports Center
Tiza Academy Field
HealthEast Sports Center
IGH Simley High School
Zane Sports Park
Polar Lakes Park
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Selke
Hanifl Fields Athletic Park
Rich Valley Athletic Complex
Zachary Playfield
Brackets: All Brackets

B19 Classic 2
Date: 5/3,5/10,5/17,5/20,5/24,5/25,5/31,6/1,6/3,6/5,6/7,6/12,6/14,6/17,6/19,6/21,6/22,6/23,6/25,6/26,6/27,6/28,7/5,7/6,7/8,7/9,7/10
Venue: Bayview
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Bertram Fields
Coon Rapids Soccer Complex
Red Wing High School
St. Anthony HS Stadium Field
Winona State University
Zachary Playfield
Spring Creek
Crown College
Caswell North Complex
Hazelwood Complex
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
West St. Paul Sports Complex
Selke
Elm Creek Playfield
Centennial Middle School
DO NOT USE - OLD - LWB
North Elementary
Oakwood Playfield
Cotter Fields
Driftwood Park
Brackets: All Brackets

G09 Maroon
Date: 5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/19,5/23,5/25,5/30,6/1,6/6,6/8,6/13,6/14,6/15,6/20,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/6,7/9,7/10,7/11
Venue: Cedar Island School
City Center Park
Hastings Vets Athletic Complex
HealthEast Sports Center
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Northview Park
Bass Lake Playfield
Alden Park
Ryan Park
Lucy Winton Bell Athletic Fields
17th Avenue Sports Complex
Casperson Park
Delaney Park Field
Gutzwiller Park
Hawkridge
Minnetonka Middle School
Flying Cloud Fields
Otsego Soccer Complex
Creek Valley School
Elm Creek Playfield
Our Lady of Grace School
Bluff Park
Cedar Ridge School
DO NOT USE - OLD - LWB
Brackets: All Brackets

G09 Gold
Date: 5/2,5/4,5/9,5/11,5/16,5/23,5/25,5/30,6/1,6/6,6/8,6/12,6/13,6/14,6/15,6/20,6/21,6/22,6/27,6/29,7/6,7/11
Venue: 17th Avenue Sports Complex
Alden Park
Bertram Fields
Blackhawk Soccer Center- Orchard
Casperson Park
Cedar Island School
City Center Park
Eagle View
Flying Cloud Fields
Gutzwiller Park
HealthEast Sports Center
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Minnetonka Middle School
National Sports Center
Northview Park
Orono High School
Southwest Park
SSP Kaposia
Neiman Sports Complex
Rich Valley Athletic Complex
Becker Athletic Complex
Briana Scurry Field
Creek Valley School
Delaney Park Field
Elm Creek Playfield
Gene Kelly Field
Hastings Vets Athletic Complex
Hazelwood Complex
Hudson Soccer Complex
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Westonka MWHS
Zane Sports Park
Hawkridge
Buffalo - Northwinds Elementary School
Caswell North Complex
Chippewa Middle School
Christ Community Lutheran School
Forest Heights
Otsego Soccer Complex
Our Lady of Grace School
Ryan Park
St. Croix Lutheran
Golfview
Press Fields
West Draw
Bass Lake Playfield
Hanifl Fields Athletic Park
Elm Creek Elementary
Watson
Cedar Ridge School
Polar Lakes Park
Brackets: All Brackets

G10 Maroon
Date: 4/20,4/25,4/27,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/16,5/17,5/18,5/21,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/5,6/6,6/7,6/8,6/12,6/13,6/14,6/15,6/19,6/20,6/21,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/8,7/9,7/10,7/11,7/12,7/13
Venue: West St. Paul Dome
Elm Creek Playfield
Minnetonka Middle School
Community of Hope Church
Bass Lake Playfield
Elm Creek Elementary
Elmcrest Park
Flying Cloud Fields
HealthEast Sports Center
National Sports Center
Northview Park
Otsego Soccer Complex
Richfield H.S. Grass
SSP Kaposia
Bluff Park
Casperson Park
Creek Valley School
Faribault Soccer Complex
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
DO NOT USE - OLD - LWB
Neiman Sports Complex
17th Avenue Sports Complex
Briana Scurry Field
Cedar Island School
Ryan Park
Southwest Park
Victoria Lakebridge
Zane Sports Park
Hastings Vets Athletic Complex
Chippewa Middle School
Forest Heights
Caswell North Complex
Delaney Park Field
Gutzwiller Park
Hawkridge
Our Lady of Grace School
Ramalynn Field
Pinecone Central Park
Waconia High School
Cedar Ridge School
Brackets: All Brackets

G10 Gold Bracket A-G
Date: 5/3,5/4,5/8,5/9,5/10,5/15,5/17,5/22,5/24,5/30,5/31,6/5,6/6,6/7,6/12,6/14,6/19,6/21,6/26,6/28,7/5,7/9,7/10,7/11
Venue: AP Anderson Park
Blackhawk Soccer Center- Orchard
Coon Rapids Soccer Complex
Hazelwood Complex
HealthEast Sports Center
Hudson Soccer Complex
Ki-Chi-Saga Park
National Sports Center
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Rich Valley Athletic Complex
West Draw
West Recreation Area
TBD
Briana Scurry Field
Elmcrest Park
Hanifl Fields Athletic Park
Hastings Vets Athletic Complex
Isanti Soccer Complex
Mendakota Park
Neiman Sports Complex
Southwest Park
Hawkridge
Otsego Soccer Complex
Press Fields
Chippewa Middle School
Golfview
SSP Kaposia
St. Croix Lutheran
Cooper School
Brackets: All Brackets

G10 Gold Bracket H-O
Date: 5/1,5/3,5/7,5/8,5/10,5/11,5/15,5/17,5/18,5/22,5/24,5/30,5/31,6/5,6/7,6/12,6/13,6/14,6/19,6/21,6/26,6/28,7/5,7/8,7/10,7/11,7/12
Venue: Forest Heights
Bertram Fields
Bluff Park
Casperson Park
Cedar Island School
Eagle View
Elm Creek Playfield
Gutzwiller Park
Neiman Sports Complex
North Elementary
Oak Leaf West
Orono High School
Owatonna Soccer Complex
Stevenson Elementary School
Watson
West St. Paul Dome
17th Avenue Sports Complex
Alden Park
Delano Area Sports Arena
Elm Creek Elementary
Faith Church West
Minnetonka Middle School
Northview Park
Otsego Soccer Complex
Zane Sports Park
Creek Valley School
Becker Athletic Complex
Buffalo - Northwinds Elementary School
Caswell North Complex
Delaney Park Field
Flying Cloud Fields
Our Lady of Grace School
Gene Kelly South Field
Scott Highland Middle School
Brackets: All Brackets

G11 Classic 1
Date: 4/25,5/2,5/3,5/4,5/9,5/10,5/11,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23,5/24,5/25,5/29,5/30,5/31,6/1,6/5,6/6,6/7,6/8,6/12,6/13,6/14,6/15,6/19,6/20,6/21,6/22,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/10,7/11
Venue: West St. Paul Dome
Community Park - Falcon Heights
Crestwood
Lexington Diffley
Lucy Winton Bell Athletic Fields
National Sports Center
Polar Lakes Park
Ridgemount Playfield
Hopkins West Jr. High
Quarry Point Park
Steve Michaud
Winter Park
Hanifl Fields Athletic Park
Hawkridge
Lewis Park
DO NOT USE - OLD - LWB
Neiman Sports Complex
Sandburg Middle School Fields
Southpointe
North Lotus Park
Otsego Soccer Complex
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Gleason Fields
Richfield Middle School
Centennial Middle School
Minnetonka Middle School
HealthEast Sports Center
Weaver Lake Elementary
Townelakes
Fusion Soccer Complex
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Brackets: All Brackets

G11 Classic 2
Date: 5/3,5/4,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/2,6/4,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/11,6/12,6/13,6/14,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/6,7/10,7/11
Venue: 17th Avenue Sports Complex
Crestwood
Harmon Park
Hastings Vets Athletic Complex
HealthEast Sports Center
Lewis Park
Lexington Diffley
Minnetonka Middle School
National Sports Center
Owatonna Soccer Complex
Polar Lakes Park
Quarry Point Park
Selke
SSP Roosevelt
Sunny Acres
The Ponds
Steve Michaud
Ridgemount Playfield
Roger Johnson Memorial Park
Clyde Andrews
Eau Claire Soccer Park Field
Ki-Chi-Saga Park
Lincoln Field
Lucy Winton Bell Athletic Fields
McKnight Park
Neiman Sports Complex
Orono Middle School
The Reserve Park
Townelakes
Watson
Weaver Lake Elementary
Golfview
Greenhaven Park Field
Hawkridge
Otsego Soccer Complex
Press Fields
Waconia High School
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Sandburg Middle School Fields
Gleason Fields
Hanifl Fields Athletic Park
Longridge Park
North Lotus Park
Rivers Bend Dayton
Caswell North Complex
Buffalo - Northwinds Elementary School
Hopkins West Jr. High
Winter Park
Brackets: All Brackets

G11 Classic 3
Date: 5/2,5/4,5/9,5/11,5/16,5/18,5/22,5/23,5/25,5/30,5/31,6/1,6/5,6/6,6/8,6/13,6/15,6/19,6/20,6/22,6/26,6/27,6/29,7/6,7/10
Venue: Eagle View
Christ Community Lutheran School
Community Park - Falcon Heights
DeLaSalle High School
Hudson Soccer Complex
Lakeview Terrace Park
McKnight Park
Minnetonka Middle School
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Polar Lakes Park
Ridgemount Playfield
Spring Creek
St. Anthony HS Practice Field
Steve Michaud
Sunny Acres
Waseca Junior High
Becker Athletic Complex
Coon Rapids Soccer Complex
Lexington Diffley
Orono Middle School
Sandburg Middle School Fields
Westonka MWHS
AP Anderson Park
Crestwood
Delano Area Sports Arena
Hawkridge
Hazelwood Complex
Lewis Park
Otsego Soccer Complex
Rich Valley Athletic Complex
St. Anthony HS Stadium Field
The Ponds
The Reserve Park
Christian Field
North Elementary
North Lotus Park
Northridge Park
Townelakes
Watson
Bertram Fields
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Fairmont Area Soccer Complex
Gleason Fields
Hanifl Fields Athletic Park
Press Fields
Winter Park
Taft Field
Jean Duluth Field
Weaver Lake Elementary
Hopkins West Jr. High
Caswell North Complex
Cooper School
Hidden Creek North
Red Wing High School
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Brackets: All Brackets

G12 Classic 1
Date: 4/18,4/23,4/25,5/2,5/3,5/4,5/8,5/9,5/10,5/11,5/14,5/15,5/17,5/18,5/22,5/23,5/24,5/30,5/31,6/1,6/2,6/5,6/6,6/7,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/17,6/19,6/20,6/21,6/22,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,7/9,7/10,7/11
Venue: West St. Paul Dome
Academy of Holy Angels
Fusion Soccer Complex
Minnetonka Middle School
17th Avenue Sports Complex
Eastview H.S.-Central Athletic Complex
McKnight Park
DO NOT USE - OLD - LWB
Wayzata Central
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Polar Lakes Park
Quarry Point Park
Crestwood
Steve Michaud
Lewis Park
Townelakes
Watson
Hawkridge
Waconia High School
Eau Claire Soccer Park Field
Hanifl Fields Athletic Park
Ridgemount Playfield
Weaver Lake Elementary
Gleason Fields
Winter Park
Jean Duluth Field
Lucy Winton Bell Athletic Fields
West Recreation Area
Brackets: All Brackets

G12 Classic 2
Date: 5/2,5/3,5/4,5/9,5/11,5/16,5/18,5/23,5/25,5/30,6/1,6/3,6/6,6/8,6/11,6/12,6/13,6/15,6/16,6/20,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/6,7/9,7/10
Venue: Clyde Andrews
Quarry Point Park
Ridgemount Playfield
McKnight Park
AP Anderson Park
Bertram Fields
Centennial Middle School
Christian Field
Crestwood
Hanifl Fields Athletic Park
Hawkridge
HealthEast Sports Center
Lewis Park
Lexington Diffley
Old Hickory Park
Steve Michaud
Sunny Acres
Ki-Chi-Saga Park
Lincoln Field
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Eau Claire Soccer Park Field
Hastings Vets Athletic Complex
Lucy Winton Bell Athletic Fields
National Sports Center
Neiman Sports Complex
North River Hills
Polar Lakes Park
Sandburg Middle School Fields
Selke
The Ponds
Watson
Winter Park
Zane Sports Park
Minnetonka Middle School
Spring Creek
Becker Athletic Complex
Delano Barb King Park
Greenhaven Park Field
Orono Middle School
Roger Johnson Memorial Park
Buffalo - Northwinds Elementary School
Caswell North Complex
Gleason Fields
Richfield H.S. Grass
17th Avenue Sports Complex
SSP Roosevelt
Fusion Soccer Complex
Otsego Soccer Complex
Red Wing High School
Buffalo - Bentfield Sports Complex
North Lotus Park
Jean Duluth Field
The Reserve Park
Longridge Park
Noble Sports Park
Townelakes
DeLaSalle High School
Hopkins West Jr. High
Rivers Bend Dayton
Arlington Field
Weaver Lake Elementary
Brackets: All Brackets

G12 Classic 3
Date: 5/1,5/2,5/3,5/4,5/8,5/10,5/12,5/15,5/16,5/17,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/5,6/6,6/7,6/10,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/19,6/20,6/21,6/22,6/23,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/6,7/7,7/9,7/10,7/11
Venue: Hazel Park Academy School
MLC Soccer Fields
The Reserve Park
HealthEast Sports Center
Harmon Park
Lewis Park
Pinecone Central Park
Orono Middle School
Buffalo - Northwinds Elementary School
Clyde Andrews
Community Park - Falcon Heights
Delano Area Sports Arena
Eagle View
Hastings Vets Athletic Complex
Hazelwood Complex
Isanti Soccer Complex
Ki-Chi-Saga Park
Lakeview Park
Madsen Park
Marshall Middle School
McKnight Park
National Sports Center
North River Hills
Owatonna Soccer Complex
Polar Lakes Park
Sandburg Middle School Fields
SSP Roosevelt
Zane Sports Park
Delaney Park Field
Hudson Soccer Complex
Southpointe
Crestwood
17th Avenue Sports Complex
Belle Prairie Soccer Fields
Golfview
Jean Duluth Field
Minnetonka Middle School
Neiman Sports Complex
Otsego Soccer Complex
Press Fields
Roger Johnson Memorial Park
Steve Michaud
Todd Park
Townelakes
Westonka MWHS
Hidden Creek North
Becker Athletic Complex
Cummings Park Field
Faribault Soccer Complex
Greenhaven Park Field
Hanifl Fields Athletic Park
Little Falls High School/Lindbergh Elementary
Hawkridge
North Elementary
Bertram Fields
DeLaSalle High School
Quarry Point Park
Fridley Commons
Lincoln Field
North Lotus Park
Rich Valley Athletic Complex
Ridgemount Playfield
St. Peter MN
Caswell North Complex
Kingston Park
Longridge Park
Hopkins West Jr. High
Fusion Soccer Complex
Gault Soccer Complex
Bentfield
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Rivers Bend Dayton
Brackets: All Brackets

G13 Classic 1
Date: 5/2,5/4,5/9,5/11,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/3,6/4,6/5,6/6,6/7,6/8,6/12,6/13,6/15,6/19,6/20,6/22,6/27,6/28,6/29,7/6,7/10,7/11
Venue: HealthEast Sports Center
Lewis Park
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Oakwood Playfield
Pine Hills North Park
Steve Michaud
Flint Hills Recreation Complex
STMA Middle School East
Bandimere
Fernbrook Elementary School
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Orono Intermediate School
Rogers Middle School
West St. Paul Dome
George Ohmann Park
Miller Park
Youth Athletic Complex
Blake Middle School
Fuad Mansour
Shannon Park School
Zachary Playfield
Orono High School
Richfield H.S.
Maple Grove Middle School
Redtail Ridge
17th Avenue Sports Complex
Chippewa Middle School
DO NOT USE - OLD - LWB
Wayzata High School Turf Fields
Concordia
UofM - Students Recreational Sports Dome
Clover Ridge
McMurray West Field- Como Park
Wilkinson
Arlington Field
Maetzold Field
Jean Duluth Field
Schroeders Acres Park
Prior Lake High School
Thresher Park
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
St. Francis H.S.
Quarry Point Park
Brackets: All Brackets

G13 Classic 2
Date: 5/1,5/2,5/3,5/8,5/10,5/15,5/17,5/22,5/24,5/30,5/31,6/1,6/3,6/4,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/12,6/13,6/14,6/15,6/18,6/19,6/20,6/21,6/23,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/7,7/10,7/11
Venue: Casper Park Soccer Fields
Bandimere
Central Park-Dale
Flint Hills Recreation Complex
Lewis Park
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Owatonna Soccer Complex
Perpich Center for the Arts
Polar Lakes Park
Rich Valley Athletic Complex
Roger Johnson Memorial Park
Selke
Steve Michaud
STMA Middle School East
Quarry Point Park
Spring Creek
Zane Sports Park
Big Willow Field
Clover Ridge
Coon Rapids Soccer Complex
Eau Claire Soccer Park Field
Elm Creek Playfield
Elmcrest Park
Hamlet Park
Isanti Soccer Complex
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Mahtomedi Soccer Complex
Pine Hills North Park
Red Wing High School
SSP Roosevelt
Waconia High School
Zachary Playfield
Caswell North Complex
Humboldt Secondary School
Hastings Vets Athletic Complex
Miller Park
Southpointe
Westonka MWHS
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Clyde Andrews
Fuad Mansour
Hanifl Fields Athletic Park
HealthEast Sports Center
Hudson Soccer Complex
Minnetonka Middle School
Arlington Field
Louisiana Oaks
Oakwood Playfield
UW- Eau Claire
West St. Paul Sports Complex
Wolk Park
Old Hickory Park
Bayview
Briana Scurry Field
MG Sports Dome
Shoreview Commons
Buffalo - Northwinds Elementary School
Jean Duluth Field
Ki-Chi-Saga Park
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Gleason Fields
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Pioneer Park
Irondale High School
Concordia
Twin Bluff Middle School
IGH Simley High School
Lake Ann Park
Centennial Park
Brackets: All Brackets

G13 Classic 3
Date: 5/2,5/4,5/7,5/9,5/11,5/12,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23,5/25,5/30,6/1,6/2,6/3,6/5,6/6,6/8,6/11,6/13,6/15,6/17,6/20,6/21,6/22,6/24,6/26,6/27,6/29,7/6,7/9,7/11
Venue: Pine Hills North Park
Concordia
Freeway Field
Fuad Mansour
Hastings Vets Athletic Complex
Lewis Park
Maple Grove Middle School
Neiman Sports Complex
Oakwood Playfield
Polar Lakes Park
Redtail Ridge
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Roger Johnson Memorial Park
South St. Anthony Recreation Center
St. Anthony HS Stadium Field
Taft Field
Zachary Playfield
St. Peter MN
Diethelm Park
George Ohmann Park
Hudson Soccer Complex
Marsh Lake Park
Southpointe
Clover Ridge
Fairmont Area Soccer Complex
Hazelwood Complex
HealthEast Sports Center
IGH Simley High School
Louisiana Oaks
Maetzold Field
McMurray West Field- Como Park
National Sports Center
Rockford
Selke
Steve Michaud
Golfview
Raven Stream
Clyde Andrews
Hartley Elementary
Minnetonka Middle School
Perpich Center for the Arts
Sunrise Elementary
Westonka MWHS
Eagle View
Somerset High School
MG Sports Dome
Skyview Park
STMA Middle School East
Washington Park
Centennial Middle School
Elm Creek Playfield
Hanifl Fields Athletic Park
17th Avenue Sports Complex
Irondale High School
Rich Valley Athletic Complex
Chisago Lakes HS
Shoreview Commons
Prior Lake High School
Driftwood Park
Ki-Chi-Saga Park
Brackets: All Brackets

G14 Classic 1
Date: 5/1,5/2,5/3,5/4,5/7,5/8,5/10,5/11,5/15,5/17,5/22,5/23,5/24,5/25,5/29,5/30,5/31,6/1,6/2,6/4,6/5,6/7,6/8,6/9,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/19,6/21,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/5,7/6,7/7,7/8,7/9,7/10
Venue: Richfield H.S.
Fernbrook Elementary School
17th Avenue Sports Complex
Eau Claire Soccer Park Field
Lewis Park
Steve Michaud
Waconia High School
Miller Park
Blake Middle School
Central Park-Dale
Hanifl Fields Athletic Park
HealthEast Sports Center
National Sports Center
Pine Hills North Park
Rogers Middle School
Quarry Point Park
STMA Middle School East
Wayzata High School Turf Fields
DO NOT USE - OLD - LWB
Flint Hills Recreation Complex
Hudson Soccer Complex
Maple Grove Middle School
Neiman Sports Complex
Youth Athletic Complex
Bandimere
Centennial Middle School
Lake Ann Park
West St. Paul Dome
Zachary Playfield
Diethelm Park
MG Sports Dome
West St. Paul Sports Center
Big Willow Field
Chippewa Middle School
UW- Eau Claire
Fuad Mansour
Centennial High School Turf Field
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
St. Francis H.S.
Thresher Park
Wilkinson
Arlington Field
Jean Duluth Field
Oakwood Playfield
Gleason Fields
Minnetonka High School
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Elm Creek Playfield
Bayview
Clover Ridge
Lone Lake Park
Polar Lakes Park
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Hopkins High School
Coon Rapids Soccer Complex
Humboldt Secondary School
Brackets: All Brackets

G14 Classic 2
Date: 5/2,5/4,5/5,5/8,5/9,5/10,5/11,5/12,5/16,5/18,5/23,5/25,5/26,5/30,5/31,6/1,6/4,6/5,6/6,6/7,6/8,6/12,6/13,6/14,6/15,6/19,6/20,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/6,7/7,7/10
Venue: Coon Rapids Soccer Complex
Fernbrook Elementary School
Hazelwood Complex
Miller Park
National Sports Center
Bertram Fields
HealthEast Sports Center
Maple Grove Middle School
Owatonna Soccer Complex
Parade Stadium
Polar Lakes Park
Selke
Spring Creek
Steve Michaud
Bandimere
Hamlet Park
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Neiman Sports Complex
Orono Intermediate School
SSP Roosevelt
Marsh Lake Park
Big Lake High School
Hastings Vets Athletic Complex
Lake Ann Park
Louisiana Oaks
North River Hills
Pine Hills North Park
Rogers Middle School
Ryan Park
Zachary Playfield
Arlington Field
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Caswell North Complex
Central Park
Sunrise Elementary
Centennial Middle School
Ki-Chi-Saga Park
Clover Ridge
DO NOT USE - OLD - LWB
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Quarry Point Park
Southpointe
Hanifl Fields Athletic Park
Lewis Park
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Freeway Field
Roger Johnson Memorial Park
Shoreview Commons
Zane Sports Park
Dakota Cty Tech College
Diethelm Park
Pioneer Park
Oakwood Playfield
Jean Duluth Field
Shannon Park School
Orono High School
Buffalo - Northwinds Elementary School
Chisago Lakes HS
Flint Hills Recreation Complex
MG Sports Dome
Noble Sports Park
Perpich Center for the Arts
Wayzata High School Turf Fields
McKnight Stadium - Breck Highschool
St. Francis H.S.
Big Willow Field
Brackets: All Brackets

G14 Classic 3
Date: 5/3,5/4,5/7,5/8,5/10,5/12,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24,5/25,5/31,6/3,6/5,6/7,6/8,6/9,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/19,6/20,6/21,6/22,6/25,6/26,6/27,6/28,7/5,7/6,7/7,7/10,7/11
Venue: MLC Soccer Fields
Somerset High School
St. Anthony HS Stadium Field
St. Francis H.S.
Land of Memories Park
Todd Park
Fuad Mansour
Hartley Elementary
HealthEast Sports Center
Ki-Chi-Saga Park
National Sports Center
Neiman Sports Complex
Red Cedar Soccer (MASA) Fields
Steve Michaud
STMA Middle School East
Westonka MWHS
Fairmont Area Soccer Complex
Orono Intermediate School
Redtail Ridge
Waconia High School
17th Avenue Sports Complex
Bayview
Big Willow Field
Central Park-Dale
Cloquet Hilltop Field
Jean Duluth Field
VFW Memorial Fields
Wayzata High School Turf Fields
Zachary Playfield
Centennial Middle School
George Ohmann Park
Lewis Park
Louisiana Oaks
Pine Hills North Park
Youth Athletic Complex
Caswell North Complex
Freedom Park NRS
Michael LaCanne Park
Watertown City fields
Lake Ann Park
Arlington Field
Edina Memorial Park
Belle Prairie Soccer Fields
Faribault Soccer Complex
Mayer Lutheran High School
North Elementary
Orono High School
Roger Johnson Memorial Park
Roosevelt Complex
Pioneer Park
Big Lake High School
McKnight Stadium - Breck Highschool
Bandimere
McMurray West Field- Como Park
Mounds View High School
Prior Lake High School
Rogers Middle School
Thresher Park
Irondale High School
Elm Creek Playfield
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Brackets: All Brackets

G15 Classic 1
Date: 5/2,5/4,5/8,5/9,5/11,5/12,5/14,5/16,5/22,5/23,5/25,5/30,6/1,6/2,6/4,6/6,6/8,6/11,6/12,6/13,6/15,6/16,6/18,6/20,6/21,6/22,6/25,6/26,6/27,6/29,7/6,7/7,7/9,7/10,7/11
Venue: HealthEast Sports Center
Maple Grove Middle School
McMurray West Field- Como Park
Polar Lakes Park
Quarry Point Park
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Pine Hills North Park
Maetzold Field
Bandimere
Fernbrook Elementary School
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
National Sports Center
Ryan Park
Wilkinson
STMA Middle School East
Wayzata High School Turf Fields
Flint Hills Recreation Complex
Fuad Mansour
Zachary Playfield
McMurray East Field- Como Park
Miller Park
17th Avenue Sports Complex
Jean Duluth Field
Hanifl Fields Athletic Park
Pioneer Park
Southpointe
Shoreview Commons
Irondale High School
Arlington Field
Bertram Fields
Lake Ann Park
Oakwood Playfield
MG Sports Dome
St. Francis H.S.
Diethelm Park
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Brackets: All Brackets

G15 Classic 2
Date: 5/3,5/5,5/7,5/8,5/9,5/10,5/11,5/15,5/17,5/19,5/20,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/4,6/5,6/6,6/7,6/8,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/19,6/20,6/21,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/6,7/8,7/9,7/10,7/11
Venue: Augsburg College
Blake Middle School
Clover Ridge
Eden Prairie HS
Gleason Fields
Hastings Vets Athletic Complex
Lucy Winton Bell Athletic Fields
McMurray West Field- Como Park
National Sports Center
Owatonna Soccer Complex
Pine Hills North Park
Ryan Park
Spring Creek
SSP Roosevelt
Steve Michaud
Selke
George Ohmann Park
New Prague High School
Flint Hills Recreation Complex
Minnetonka High School
STMA Middle School East
Bandimere
Big Lake High School
Clyde Andrews
Coon Rapids Soccer Complex
Mahtomedi Soccer Complex
Maple Grove Middle School
Zane Sports Park
Central Park-Dale
Lake Ann Park
Youth Athletic Complex
Southpointe
Arlington Field
Cloquet Hilltop Field
Hanifl Fields Athletic Park
Lewis Park
Bayview
Freedom Park NRS
Miller Park
Neiman Sports Complex
Rockford High School
Rogers Middle School
Wolk Park
Quarry Point Park
Shoreview Commons
Waconia High School
Dodge Middle School
Zachary Playfield
Louisiana Oaks
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Franlo Field
Maetzold Field
Irondale High School
Oakwood Playfield
Fernbrook Elementary School
Briana Scurry Field
DO NOT USE - OLD - LWB
McKnight Stadium - Breck Highschool
MG Sports Dome
Polar Lakes Park
Roseville High School
Washburn High School
Dakota Cty Tech College
Brackets: All Brackets

G15 Classic 3
Date: 5/4,5/7,5/9,5/10,5/11,5/16,5/18,5/22,5/23,5/25,5/30,6/1,6/3,6/4,6/6,6/8,6/12,6/13,6/14,6/15,6/20,6/22,6/24,6/27,6/28,6/29,7/6,7/9,7/10
Venue: Concordia
Maple Grove Middle School
North River Hills
Red Wing High School
Sunrise Elementary
Thresher Park
MLC Soccer Fields
North Branch Middle School
Hudson Soccer Complex
Bandimere
Hazelwood Complex
Minnetonka Middle School
Rogers Middle School
Simley High School
Spring Creek
Steve Michaud
Taft Field
Clover Ridge
Lewis Park
Maetzold Field
Parade Stadium
Pinecone Central Park
Roger Johnson Memorial Park
Fuad Mansour
Golfview
McMurray West Field- Como Park
Selke
St. Peter MN
Westonka MWHS
Old Hickory Park
Skyview Park
Washington Park
IGH Simley High School
North Elementary
Neiman Sports Complex
Todd Park
Chisago Lakes HS
Isanti Soccer Complex
Lake Ann Park
Humboldt Secondary School
MG Sports Dome
National Sports Center
Red Oak - Burnsville
Brackets: All Brackets

G16 Classic 1
Date: 5/1,5/3,5/4,5/8,5/10,5/11,5/12,5/15,5/19,5/22,5/23,5/24,5/31,6/1,6/2,6/3,6/4,6/5,6/7,6/8,6/9,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/17,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,6/30,7/6,7/9,7/10,7/11
Venue: Do Not Use
Eden Prairie HS
STMA Middle School East
HealthEast Sports Center
Flint Hills Recreation Complex
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Neiman Sports Complex
Orono Intermediate School
Steve Michaud
Shoreview Commons
Louisiana Oaks
Selke
Southpointe
Lewis Park
Gleason Fields
Humboldt Secondary School
Lake Ann Park
Wilkinson
Quarry Point Park
Minnetonka High School
McMurray West Field- Como Park
MG Sports Dome
Thresher Park
Maple Grove Middle School
George Ohmann Park
National Sports Center
Bertram Fields
Caswell North Complex
Lone Lake Park
Oakwood Playfield
Pine Hills North Park
Blake Middle School
Stebner Park
Washburn High School
Orono High School
Richfield H.S.
McKnight Stadium - Breck Highschool
Hopkins High School
Mounds View High School
Miller Park
Zachary Playfield
Dakota Cty Tech College
Central Park-Dale
Brackets: All Brackets

G16 Classic 2
Date: 5/4,5/5,5/7,5/10,5/11,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/5,6/6,6/8,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/19,6/20,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/6,7/11
Venue: 17th Avenue Sports Complex
Bandimere
Blake Middle School
Hastings Vets Athletic Complex
Lincoln Park Middle School Field
Quarry Point Park
St. Francis H.S.
New Prague High School
Westonka MWHS
Miller Park
Southpointe
HealthEast Sports Center
Lake Ann Park
National Sports Center
Neiman Sports Complex
North River Hills
Zachary Playfield
Rich Valley Athletic Complex
Louisiana Oaks
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Maetzold Field
West St. Paul Dome
Wolk Park
Chisago Lakes HS
Arlington Field
Fernbrook Elementary School
Hazelwood Complex
Bayview
Ki-Chi-Saga Park
Maple Grove Middle School
Raven Stream
Diethelm Park
Rose Park
Big Willow Field
Flint Hills Recreation Complex
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Owatonna Soccer Complex
Hamlet Park
Pine Hills North Park
Elm Creek Playfield
Jean Duluth Field
Irondale High School
Farmington High School
Rockford High School
Dakota Cty Tech College
Waconia High School
Oakwood Playfield
Buffalo - Northwinds Elementary School
Brackets: All Brackets

G16 Classic 3
Date: 5/2,5/3,5/8,5/9,5/10,5/15,5/17,5/22,5/24,5/30,5/31,6/1,6/2,6/5,6/7,6/8,6/10,6/12,6/14,6/15,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/28,6/29,7/7,7/10
Venue: Land of Memories Park
Fuad Mansour
National Sports Center
Hamlet Park
Miller Park
Neiman Sports Complex
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Hutchinson High School
Northeast Park
Parade Stadium
Pine Hills North Park
St. Anthony HS Stadium Field
Watertown City fields
West St. Paul Sports Complex
Central Park
Bertram Fields
Edina Memorial Park
Marshall High School Field
Cotter Fields
Fairmont Area Soccer Complex
Kensington Park
Caswell North Complex
Mayer Lutheran High School
Steve Michaud
The Vault
Centennial Middle School
Elmcrest Park
St. Francis H.S.
Alpine Park
Brackets: All Brackets

G17 Classic 1
Date: 5/2,5/4,5/9,5/11,5/14,5/15,5/16,5/18,5/22,5/23,5/25,5/30,5/31,6/1,6/2,6/4,6/6,6/8,6/11,6/13,6/14,6/15,6/17,6/20,6/21,6/22,6/27,6/29,7/3,7/6,7/9,7/10,7/11
Venue: Bandimere
Polar Lakes Park
Roger Johnson Memorial Park
Shoreview Commons
Thresher Park
Elmcrest Park
Fuad Mansour
Lewis Park
Miller Park
National Sports Center
Quarry Point Park
Minnetonka High School
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Central Park
Ki-Chi-Saga Park
Lake Ann Park
Southpointe
Concordia
UofM - Students Recreational Sports Dome
Hanifl Fields Athletic Park
Clover Ridge
Fernbrook Elementary School
Steve Michaud
MG Sports Dome
HealthEast Sports Center
Wayzata High School Turf Fields
Irondale High School
Maple Grove Middle School
Zachary Playfield
Centennial High School Turf Field
Old Hickory Park
Noble Sports Park
Flint Hills Recreation Complex
Elm Creek Playfield
Washburn High School
Zane Sports Park
Oakwood Playfield
Viterbo Soccer Complex
Chisago Lakes HS
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Blake Middle School
Brackets: All Brackets

G17 Classic 2
Date: 5/3,5/7,5/10,5/11,5/13,5/15,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/5,6/6,6/7,6/8,6/12,6/13,6/14,6/15,6/16,6/18,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/6,7/8,7/9,7/10,7/11
Venue: Bertram Fields
Hamlet Park
Hastings Vets Athletic Complex
Maple Grove Middle School
Pine Hills North Park
Spring Creek
DO NOT USE - OLD - LWB
Humboldt Secondary School
Miller Park
Pinecone Central Park
Marsh Lake Park
Steve Michaud
Owatonna Soccer Complex
Polar Lakes Park
George Ohmann Park
Orono High School
Bandimere
Clyde Andrews
Northeast Park
Ryan Park
Thresher Park
Maetzold Field
National Sports Center
Prior Lake High School
Kennedy High School Turf Field
Central Park-Dale
Eden Prairie HS
Lucy Winton Bell Athletic Fields
Orono Intermediate School
Hopkins High School
Fernbrook Elementary School
Brackets: All Brackets

G17 Classic 3
Date: 5/2,5/4,5/7,5/9,5/12,5/14,5/16,5/21,5/23,5/30,6/5,6/6,6/8,6/10,6/13,6/15,6/20,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/6,7/8,7/9,7/11
Venue: Hazelwood Complex
Rockford High School
Pinecone Central Park
Clover Ridge
VFW Memorial Fields
Red Wing High School
MLC Soccer Fields
Wescott Stadium Field
SSP Roosevelt
Bandimere
Faribault Soccer Complex
Bentfield
Buffalo - Northwinds Elementary School
Buffalo - Bentfield Sports Complex
Elmcrest Park
Diethelm Park
Brackets: All Brackets

G18 Classic 1
Date: 5/1,5/3,5/8,5/10,5/12,5/13,5/14,5/15,5/22,5/23,5/24,5/31,6/1,6/4,6/5,6/6,6/7,6/9,6/11,6/12,6/13,6/14,6/15,6/17,6/18,6/19,6/20,6/21,6/22,6/25,6/26,6/27,6/28,6/29,7/5,7/10,7/11
Venue: Blake Middle School
17th Avenue Sports Complex
Flint Hills Recreation Complex
HealthEast Sports Center
Clover Ridge
Paha Sapa-Upper Field
Fuad Mansour
Youth Athletic Complex
North River Hills
Arlington Field
Humboldt Secondary School
Caswell North Complex
Maple Grove Middle School
Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field
Quarry Point Park
STMA Middle School East
Farmington High School
Polar Lakes Park
Pine Hills North Park
Cloquet Hilltop Field
Gleason Fields
Concordia
National Sports Center
Rogers Middle School
Bandimere
Hanifl Fields Athletic Park
DO NOT USE - OLD - LWB
MG Sports Dome
Brackets: All Brackets

G18 Classic 2
Date: 5/4,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23,5/25,5/30,5/31,6/1,6/5,6/6,6/7,6/8,6/9,6/11,6/13,6/15,6/16,6/18,6/19,6/20,6/22,6/26,6/27,6/28,6/29,7/6,7/9,7/10,7/11
Venue: Fuad Mansour
Hidden Valley Park
Parade Stadium
SSP Roosevelt
Zane Sports Park
DO NOT USE - OLD - LWB
Eagle View
Quarry Point Park
Rice Lake Elementary-Lino Lakes
Stebner Park
Watertown City fields
Hanifl Fields Athletic Park
Big Lake High School
Concordia
Louisiana Oaks
Munger Old School Field
Roosevelt Complex
St. Francis H.S.
St. Peter MN
Esko High School Stadium
MN West Community College
North Elementary
17th Avenue Sports Complex
Arlington Field
Centennial Middle School
IGH Simley High School
National Sports Center
New Prague High School
Oakwood Playfield
Roger Johnson Memorial Park
Wescott Stadium Field
Jean Duluth Field
Belle Prairie Soccer Fields
Caswell North Complex
Flint Hills Recreation Complex
HealthEast Sports Center
Ki-Chi-Saga Park
Rich Valley Athletic Complex
Taft Field
Mayer Lutheran High School
Neiman Sports Complex
Vic Power Field
Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex
Pine Hills North Park
Polar Lakes Park
Washington Park
Casper Park Soccer Fields
Zachary Playfield
Echo Park Elementary
Fairmont Area Soccer Complex
Raven Stream
Lucy Winton Bell Athletic Fields
UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields
Wayzata High School Turf Fields
McKnight Stadium - Breck Highschool
Brackets: All Brackets

G19 Classic 1
Date: 5/1,5/8,5/10,5/12,5/15,5/21,5/22,5/23,5/24,5/25,5/30,5/31,6/1,6/5,6/7,6/12,6/13,6/14,6/18,6/19,6/20,6/21,6/22,6/26,6/28,6/29,7/5,7/10,7/11
Venue: HealthEast Sports Center
Steve Michaud
Augsburg College
Elmcrest Park
Lake Ann Park
Neiman Sports Complex
Parade Stadium
National Sports Center
Miller Park
Youth Athletic Complex
Rogers Middle School
Oakwood Playfield
Maetzold Field
Lone Lake Park
Zachary Playfield
Central Park
Wayzata High School Turf Fields
Brackets: All Brackets

G19 Classic 2
Date: 5/4,5/11,5/12,5/15,5/18,5/23,5/25,5/30,6/1,6/4,6/5,6/6,6/8,6/13,6/15,6/20,6/22,6/25,6/27,6/29,7/6,7/11
Venue: National Sports Center
Rogers Middle School
St. Anthony HS Stadium Field
Steve Michaud
Miller Park
Watertown City fields
Winona State University
Youth Athletic Complex
Selke
Bertram Fields
Mayer Lutheran High School
Brackets: All Brackets