2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - G13 Classic 1
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=FA9B01FC-6A4F-4577-8EBB-EBEE5EC0F6A7&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A7 : Minnesota Thu - GU13333331333328 9  26  3  28 
 A8 : GU12 Academy Black303331131321 6  15  9  21 
 A4 : Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #1303031033319 6  6  9  14 
 A5 : BHK2004GC1303310303016 5  -4  26  13 
 A3 : North Oaks Soccer Club - GU13031003003313 4  -1  16  13 
 A6 : Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue000030331010 3  -8  24  11 
 A2 : North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke30300030009 3  -7  20  9 
 A1 : Gitchi Gummi - GU13C100000000000 0  -27  50  1 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B4 : FUS13GC101333333330125 8  23  2  24 
 B7 : STMA - Ives033133330019 6  5  11  16 
 B1 : Blaine 04G C1 EDT130131031114 3  2  11  11 
 B2 : MapleBrook So - GU13101311303114 3  0  11  10 
 B6 : Minneapolis GU13 C101000001133311 3  -7  19  8 
 B5 : Keliix-Intra - GU13331100101010 2  -5  13  8 
 B3 : Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU1300100000102 0  -18  23  1 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C5 : GU13 Academy Black333333333330 10  30  3  30 
 C3 : Eclipse Selec - GU13330333333024 8  11  15  20 
 C1 : LKV GU13 04 C101330130330117 5  0  15  12 
 C7 : Shakopee U13 Girls C1003000333315 5  2  23  16 
 C4 : Prior Lake Soccer Club - 01 - GU1330000300017 2  -12  37  11 
 C6 : RYSA U13 C101003100000 4 1  -12  34  7 
 C2 : EAG GU13 C1 - Kaess000300000 3 1  -19  32  7 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D4 : ESC U13 Girls C1333330330324 8  19  10  26 
 D7 : Tonka - Blue - Hegre013133303320 6  14  12  24 
 D2 : CC United - GU13 C1303311310318 5  4  15  17 
 D3 : EPSC - GU13 - C1330100133317 5  4  15  18 
 D6 : Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU13311301130013 3  -6  22  8 
 D5 : FUS13GC10200000103004 1  -17  41  5 
 D1 : GU13 REV Academy Green00101000002 0  -18  37  6 

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761705  National Sports Center  05:15 PM  D2 B1 vs B2Blaine 04G C1 EDT 2 vs.MapleBrook So - GU132
 761810  HealthEast Sports Center  05:30 PM  01 A6 vs A5Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue 0 vs.BHK2004GC11
 761703  Oakwood Playfield  06:30 PM  03 B4 vs B7FUS13GC101 3 vs.STMA - Ives0
 761775  Steve Michaud  06:45 PM  9 C1 vs C2LKV GU13 04 C101 3 vs.EAG GU13 C1 - Kaess1
 761704  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B B5 vs B6Keliix-Intra - GU13 3 vs.Minneapolis GU13 C1012
 761738  Lewis Park  07:30 PM  18 D4 vs D7ESC U13 Girls C1 2 vs.Tonka - Blue - Hegre1
 761808  Pine Hills North Park  07:40 PM  48 A2 vs A1North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke 4 vs.Gitchi Gummi - GU13C10
 761739  Oakwood Playfield  08:00 PM  03 D5 vs D6FUS13GC102 0 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU131

Bracket - Thursday, May 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761806  Steve Michaud  06:45 PM  9 C1 vs C6LKV GU13 04 C101 1 vs.RYSA U13 C1010
 761710  Neiman Sports Complex  07:00 PM  15G B5 vs B3Keliix-Intra - GU13 2 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU130
 761740  Flint Hills Recreation Complex  07:00 PM  2 D1 vs D2GU13 REV Academy Green 1 vs.CC United - GU13 C18
 761727  STMA Middle School East  07:30 PM  09 B7 vs B6STMA - Ives 1 vs.Minneapolis GU13 C1010

Bracket - Tuesday, May 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761812  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  2 A4 vs A2Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #1 2 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke1
 761742  Bandimere  05:20 PM  03 D2 vs D4CC United - GU13 C1 3 vs.ESC U13 Girls C15
 761815  National Sports Center  05:30 PM  H1 A5 vs A7BHK2004GC1 0 vs.Minnesota Thu - GU137
 761707  Fernbrook Elementary School  06:00 PM  14 B2 vs B4MapleBrook So - GU13 1 vs.FUS13GC1015
 761814  Flint Hills Recreation Complex  07:00 PM  1 A8 vs A6GU12 Academy Black 6 vs.Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue1
 761774  Flint Hills Recreation Complex  07:00 PM  2 C5 vs C6GU13 Academy Black 13 vs.RYSA U13 C1010
 761708  Rogers Middle School  07:30 PM  45 B3 vs B1Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU13 0 vs.Blaine 04G C1 EDT1
 761706  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15C B6 vs B7Minneapolis GU13 C101 0 vs.STMA - Ives3
 761778  West St. Paul Dome  07:30 PM  1 C3 vs C1Eclipse Selec - GU13 2 vs.LKV GU13 04 C1010
 761741  Orono Intermediate School  07:30 PM  10 D6 vs D7Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU13 2 vs.Tonka - Blue - Hegre2

Bracket - Thursday, May 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761737  Youth Athletic Complex  06:00 PM  11 B3 vs B2Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU13 1 vs.MapleBrook So - GU131
 761743  Miller Park  06:00 PM  09 D3 vs D1EPSC - GU13 - C1 2 vs.GU13 REV Academy Green1
 761777  George Ohmann Park  06:45 PM  3 C2 vs C4EAG GU13 C1 - Kaess 2 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU135
 761735  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15A B5 vs B7Keliix-Intra - GU13 1 vs.STMA - Ives1

Bracket - Monday, May 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761804  Blake Middle School  07:30 PM  1 C3 vs C7Eclipse Selec - GU13 5 vs.Shakopee U13 Girls C11

Bracket - Tuesday, May 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761711  National Sports Center  05:30 PM  F4 B1 vs B4Blaine 04G C1 EDT 0 vs.FUS13GC1015
 761780  Shannon Park School  05:30 PM  1 C5 vs C3GU13 Academy Black 7 vs.Eclipse Selec - GU130
 761817  Pine Hills North Park  06:00 PM  47 A2 vs A3North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke 2 vs.North Oaks Soccer Club - GU130
 761745  Zachary Playfield  06:30 PM  08 D5 vs D3FUS13GC102 0 vs.EPSC - GU13 - C15
 761779  Fuad Mansour  07:00 PM  5 C6 vs C2RYSA U13 C101 2 vs.EAG GU13 C1 - Kaess0

Bracket - Thursday, May 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761734  Rogers Middle School  06:00 PM  45 B3 vs B7Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU13 0 vs.STMA - Ives3
 761769  Miller Park  06:00 PM  13 D3 vs D7EPSC - GU13 - C1 1 vs.Tonka - Blue - Hegre4
 761811  Richfield H.S.  06:15 PM  15 A7 vs A8Minnesota Thu - GU13 2 vs.GU12 Academy Black0
 761751  Orono High School  07:00 PM  01 D6 vs D1Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU13 1 vs.GU13 REV Academy Green1
 761768  Zachary Playfield  08:00 PM  09 D5 vs D4FUS13GC102 0 vs.ESC U13 Girls C17

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761717  Maple Grove Middle School  06:00 PM  10 B2 vs B3MapleBrook So - GU13 1 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU130
 761798  Redtail Ridge  07:30 PM  28E C4 vs C2Prior Lake Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.EAG GU13 C1 - Kaess1

Bracket - Tuesday, May 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761823  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  2 A4 vs A5Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #1 1 vs.BHK2004GC12
 761714  National Sports Center  05:30 PM  F4 B1 vs B5Blaine 04G C1 EDT 0 vs.Keliix-Intra - GU130
 761783  17th Avenue Sports Complex  06:00 PM  1 C7 vs C3Shakopee U13 Girls C1 1 vs.Eclipse Selec - GU132
 761748  Bandimere  06:00 PM  02 D7 vs D3Tonka - Blue - Hegre 2 vs.EPSC - GU13 - C12
 761822  Chippewa Middle School  06:30 PM  1 A3 vs A6North Oaks Soccer Club - GU13 2 vs.Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue1
 761712  Wayzata High School    06:30 PM  53 B4 vs B6FUS13GC101 7 vs.Minneapolis GU13 C1010

Bracket - Wednesday, May 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761786  Fuad Mansour  07:00 PM  7 C6 vs C1RYSA U13 C101 1 vs.LKV GU13 04 C1011
 761773  Redtail Ridge  07:30 PM  28E C4 vs C7Prior Lake Soccer Club - 01 - GU13 1 vs.Shakopee U13 Girls C14

Bracket - Thursday, May 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761805  Flint Hills Recreation Complex  05:30 PM  2 C5 vs C7GU13 Academy Black 5 vs.Shakopee U13 Girls C10
 761838  Concordia  05:40 PM  1 A5 vs A6BHK2004GC1 4 vs.Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue0
 761821  Pine Hills North Park  06:00 PM  48 A2 vs A7North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke 0 vs.Minnesota Thu - GU136
 761772  Miller Park  06:00 PM  12 D3 vs D2EPSC - GU13 - C1 1 vs.CC United - GU13 C12
 761816  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  5 A4 vs A1Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #1 9 vs.Gitchi Gummi - GU13C10
 761736  National Sports Center  07:00 PM  D2 B1 vs B6Blaine 04G C1 EDT 3 vs.Minneapolis GU13 C1010
 761771  Flint Hills Recreation Complex  07:00 PM  2 D1 vs D6GU13 REV Academy Green 0 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU131
 761733  UofM - Students Recreational Sports Dome  07:15 PM  1 B5 vs B4Keliix-Intra - GU13 0 vs.FUS13GC1013
 761770  Zachary Playfield  07:50 PM  08 D5 vs D7FUS13GC102 0 vs.Tonka - Blue - Hegre8

Bracket - Tuesday, May 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761827  HealthEast Sports Center  05:30 PM  05 A6 vs A4Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue 2 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #11
 761825  Flint Hills Recreation Complex  05:30 PM  2 A8 vs A2GU12 Academy Black 4 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke0
 761785  17th Avenue Sports Complex  06:00 PM  2 C7 vs C5Shakopee U13 Girls C1 0 vs.GU13 Academy Black5
 761752  Clover Ridge  06:00 PM  04 D2 vs D3CC United - GU13 C1 1 vs.EPSC - GU13 - C10
 761750  Bandimere  06:00 PM  02 D7 vs D5Tonka - Blue - Hegre 5 vs.FUS13GC1020
 761787  George Ohmann Park  07:00 PM  2 C2 vs C3EAG GU13 C1 - Kaess 1 vs.Eclipse Selec - GU134
 761826  McMurray West Field- Como Park  07:30 PM  1 A5 vs A3BHK2004GC1 2 vs.North Oaks Soccer Club - GU132
 761716  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15C B6 vs B1Minneapolis GU13 C101 1 vs.Blaine 04G C1 EDT1
 761715  STMA Middle School East  07:30 PM  08 B7 vs B5STMA - Ives 2 vs.Keliix-Intra - GU131

Bracket - Wednesday, May 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761781  Steve Michaud  05:15 PM  4 C1 vs C4LKV GU13 04 C101 3 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU132

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761809  Wilkinson  05:30 PM  1 A3 vs A4North Oaks Soccer Club - GU13 0 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #11
 761819  HealthEast Sports Center  05:30 PM  05 A6 vs A7Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue 1 vs.Minnesota Thu - GU136
 761709  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15F B6 vs B2Minneapolis GU13 C101 1 vs.MapleBrook So - GU131
 761761  Bandimere  06:00 PM  03 D2 vs D1CC United - GU13 C1 1 vs.GU13 REV Academy Green1
 761799  Steve Michaud  07:00 PM  8 C1 vs C3LKV GU13 04 C101 0 vs.Eclipse Selec - GU131
 761795  Fuad Mansour  07:00 PM  6 C6 vs C5RYSA U13 C101 0 vs.GU13 Academy Black8

Bracket - Saturday, June 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761818  Flint Hills Recreation Complex  09:30 AM  1 A8 vs A5GU12 Academy Black 7 vs.BHK2004GC11

Bracket - Sunday, June 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761820  Arlington Field  05:00 PM  1 A1 vs A8Gitchi Gummi - GU13C1 0 vs.GU12 Academy Black5

Bracket - Monday, June 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761747  Lewis Park  07:30 PM  18 D4 vs D6ESC U13 Girls C1 8 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU130
 761755  Maetzold Field  07:30 PM  1 D7 vs D1Tonka - Blue - Hegre 5 vs.GU13 REV Academy Green1
 761790  17th Avenue Sports Complex  08:00 PM  2 C7 vs C1Shakopee U13 Girls C1 0 vs.LKV GU13 04 C1011

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761831  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  2 A4 vs A8Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #1 0 vs.GU12 Academy Black0
 761789  Flint Hills Recreation Complex  05:30 PM  2 C5 vs C2GU13 Academy Black 9 vs.EAG GU13 C1 - Kaess0
 761754  Oakwood Playfield  05:30 PM  03 D5 vs D2FUS13GC102 1 vs.CC United - GU13 C11
 761830  Wilkinson  05:45 PM  2 A3 vs A7North Oaks Soccer Club - GU13 0 vs.Minnesota Thu - GU135
 761720  STMA Middle School East  06:00 PM  09 B7 vs B1STMA - Ives 3 vs.Blaine 04G C1 EDT1
 761828  Jean Duluth Field  07:00 PM  4 A1 vs A5Gitchi Gummi - GU13C1 0 vs.BHK2004GC12
 761719  UofM - Students Recreational Sports Dome  07:30 PM  1 B5 vs B2Keliix-Intra - GU13 1 vs.MapleBrook So - GU131
 761718  Youth Athletic Complex  08:00 PM  11 B3 vs B4Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU13 0 vs.FUS13GC1016

Bracket - Wednesday, June 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761803  Flint Hills Recreation Complex  07:00 PM  1 C5 vs C4GU13 Academy Black 8 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU131

Bracket - Thursday, June 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761756  Lewis Park  05:45 PM  18 D4 vs D5ESC U13 Girls C1 9 vs.FUS13GC1020
 761713  STMA Middle School East  06:00 PM  09 B7 vs B3STMA - Ives 3 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU130
 761813  Arlington Field  07:00 PM  3 A1 vs A3Gitchi Gummi - GU13C1 0 vs.North Oaks Soccer Club - GU134
 761839  Flint Hills Recreation Complex  07:00 PM  2 A8 vs A7GU12 Academy Black 2 vs.Minnesota Thu - GU132
 761796  George Ohmann Park  07:15 PM  2 C2 vs C1EAG GU13 C1 - Kaess 1 vs.LKV GU13 04 C1012
 761829  Pine Hills North Park  07:30 PM  47 A2 vs A6North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke 0 vs.Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue3
 761782  Schroeders Acres Park  07:30 PM  16 C4 vs C6Prior Lake Soccer Club - 01 - GU13 3 vs.RYSA U13 C1011

Bracket - Monday, June 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761784  Steve Michaud  07:00 PM  8 C1 vs C5LKV GU13 04 C101 1 vs.GU13 Academy Black7

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761758  Bandimere  05:30 PM  01 D2 vs D7CC United - GU13 C1 2 vs.Tonka - Blue - Hegre1
 761791  Prior Lake High School  06:00 PM  22 C4 vs C5Prior Lake Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.GU13 Academy Black8
 761721  Zachary Playfield  06:30 PM  09 B4 vs B5FUS13GC101 3 vs.Keliix-Intra - GU130
 761835  Richfield H.S.  06:45 PM  15 A7 vs A4Minnesota Thu - GU13 4 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #10
 761832  HealthEast Sports Center  07:00 PM  04 A6 vs A1Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue 2 vs.Gitchi Gummi - GU13C10
 761792  Fuad Mansour  07:00 PM  7 C6 vs C3RYSA U13 C101 1 vs.Eclipse Selec - GU132
 761793  George Ohmann Park  07:15 PM  3 C2 vs C7EAG GU13 C1 - Kaess 1 vs.Shakopee U13 Girls C14
 761834  Flint Hills Recreation Complex  07:20 PM  2 A8 vs A3GU12 Academy Black 3 vs.North Oaks Soccer Club - GU131
 761757  Orono High School  07:20 PM  01 D6 vs D3Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU13 1 vs.EPSC - GU13 - C11
 761722  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15F B6 vs B3Minneapolis GU13 C101 2 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU130

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761744  Orono Intermediate School  06:00 PM  10 D6 vs D2Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.CC United - GU13 C10
 761824  Richfield H.S.  06:30 PM  15 A7 vs A1Minnesota Thu - GU13 8 vs.Gitchi Gummi - GU13C10
 761807  Thresher Park  07:15 PM  B4 C3 vs C2Eclipse Selec - GU13 3 vs.EAG GU13 C1 - Kaess0
 761723  Maple Grove Middle School  07:30 PM  11 B2 vs B7MapleBrook So - GU13 2 vs.STMA - Ives0
 761731  Rogers Middle School  08:00 PM  45 B3 vs B5Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU13 0 vs.Keliix-Intra - GU130
 761794  17th Avenue Sports Complex  08:00 PM  2 C7 vs C4Shakopee U13 Girls C1 6 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU131

Bracket - Monday, June 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761749  Flint Hills Recreation Complex  05:45 PM  1 D1 vs D5GU13 REV Academy Green 0 vs.FUS13GC1022

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761837  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  6 A4 vs A3Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #1 1 vs.North Oaks Soccer Club - GU130
 761725  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15C B6 vs B5Minneapolis GU13 C101 1 vs.Keliix-Intra - GU130
 761724  STMA Middle School East  06:00 PM  08 B7 vs B4STMA - Ives 0 vs.FUS13GC1013
 761753  Miller Park  06:30 PM  12 D3 vs D4EPSC - GU13 - C1 2 vs.ESC U13 Girls C11
 761836  Jean Duluth Field  07:00 PM  4 A1 vs A2Gitchi Gummi - GU13C1 0 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke5
 761760  Orono High School  07:30 PM  01 D6 vs D5Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU13 1 vs.FUS13GC1020

Bracket - Thursday, June 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761763  Lewis Park  05:45 PM  18 D4 vs D2ESC U13 Girls C1 4 vs.CC United - GU13 C11
 761730  Maple Grove Middle School  06:00 PM  11 B2 vs B6MapleBrook So - GU13 0 vs.Minneapolis GU13 C1011
 761766  Miller Park  06:00 PM  09 D3 vs D5EPSC - GU13 - C1 4 vs.FUS13GC1022

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761843  Richfield H.S.  05:00 PM  15 A7 vs A5Minnesota Thu - GU13 4 vs.BHK2004GC10
 761842  HealthEast Sports Center  05:15 PM  05 A6 vs A8Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue 1 vs.GU12 Academy Black1
 761729  National Sports Center  05:30 PM  D2 B1 vs B3Blaine 04G C1 EDT 4 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU130
 761841  Wilkinson  05:45 PM  2 A3 vs A1North Oaks Soccer Club - GU13 3 vs.Gitchi Gummi - GU13C11
 761762  Bandimere  06:00 PM  02 D7 vs D6Tonka - Blue - Hegre 5 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU130
 761728  Oakwood Playfield  06:30 PM  03 B4 vs B2FUS13GC101 0 vs.MapleBrook So - GU131
 761797  17th Avenue Sports Complex  07:15 PM  4 C7 vs C6Shakopee U13 Girls C1 4 vs.RYSA U13 C1012
 761840  St. Francis H.S.  07:40 PM  3 A2 vs A4North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke 0 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #12
 761746  Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex  08:00 PM  C D1 vs D4GU13 REV Academy Green 0 vs.ESC U13 Girls C19

Bracket - Wednesday, June 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761726  Maple Grove Middle School  06:00 PM  11 B2 vs B1MapleBrook So - GU13 0 vs.Blaine 04G C1 EDT0
 761833  McMurray West Field- Como Park  07:30 PM  1 A5 vs A2BHK2004GC1 1 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke0

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761788  West St. Paul Dome  06:00 PM  1 C3 vs C4Eclipse Selec - GU13 4 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU130
 761776  Fuad Mansour  07:00 PM  7 C6 vs C7RYSA U13 C101 0 vs.Shakopee U13 Girls C12
 761764  Quarry Point Park  07:15 PM  8 D1 vs D3GU13 REV Academy Green 1 vs.EPSC - GU13 - C13
 761847  Richfield H.S.  08:15 PM  15 A7 vs A6Minnesota Thu - GU13 3 vs.Woodbury Socc - GU13 2004GC1Blue0

Bracket - Thursday, July 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761759  Maetzold Field  06:00 PM  1 D7 vs D4Tonka - Blue - Hegre 3 vs.ESC U13 Girls C12

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761767  Lewis Park  05:45 PM  19 D4 vs D1ESC U13 Girls C1 5 vs.GU13 REV Academy Green0

Bracket - Tuesday, July 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761845  Wilkinson  05:45 PM  2 A3 vs A2North Oaks Soccer Club - GU13 2 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU13 Stocke0
 761846  National Sports Center  05:50 PM  N2 A5 vs A8BHK2004GC1 1 vs.GU12 Academy Black5
 761801  West St. Paul Dome  06:00 PM  3 C3 vs C5Eclipse Selec - GU13 1 vs.GU13 Academy Black4
 761802  Prior Lake High School  06:00 PM  24 C4 vs C1Prior Lake Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.LKV GU13 04 C1010
 761765  Clover Ridge  06:00 PM  04 D2 vs D6CC United - GU13 C1 5 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU131
 761844  Arlington Field  07:00 PM  1 A1 vs A4Gitchi Gummi - GU13C1 0 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #18
 761800  George Ohmann Park  07:15 PM  3 C2 vs C6EAG GU13 C1 - Kaess   vs.RYSA U13 C101 
 761732  Wayzata High School    08:00 PM  53 B4 vs B1FUS13GC101 0 vs.Blaine 04G C1 EDT0






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.