2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - B12 Classic 2
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=E4A85C72-7223-4705-A2C6-A8B6EAD9303F&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E F G H I      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A1 : Hastings Futb - BU12133333331326 8  16  17  26 
 A6 : Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU12333303330122 7  17  24  28 
 A4 : BU12 RVS Black303333003321 7  10  24  25 
 A3 : Northfield So - BU12C2013000330313 4  0  32  25 
 A5 : RYSA U12 C20100030001004 1  -19  46  16 
 A2 : EAG BU12 C2 - Kalra00000000101 0  -24  58  10 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B3 : Richfield Soccer Assn - 01 - BU12333333333330 10  26  14  30 
 B6 : ESC U12 Boys C2 A White303330333021 7  17  18  26 
 B1 : LKV-BU12-C2-01103303033319 6  6  25  23 
 B2 : Bloomington U12C2 Boys130303030013 4  -4  42  22 
 B5 : Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS30000030006 2  -17  42  7 
 B4 : Shakopee U12 Boys C200000000000 0  -28  78  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C6 : EB-HUD12C2-Quinn333333333027 9  25  9  27 
 C1 : BHK2005BC201330333333327 9  18  27  25 
 C3 : Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black003330033015 5  -3  41  26 
 C2 : Sporting St. Croix - 05 Elite Boys030300303012 4  -10  38  19 
 C4 : Chippewa Strikers - 01 - BU1210000300004 1  -14  45  17 
 C5 : Eau Claire Un - BU12 - Bernal10000000034 1  -16  47  16 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D2 : U12 Boys C2 - Forys333333331328 9  22  11  28 
 D6 : River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU12330033130319 6  11  16  24 
 D3 : IGH Heat - BU12C2030133330319 6  10  27  26 
 D4 : Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black00003301007 2  -14  44  17 
 D1 : BHK2005BC20201301100107 1  -10  42  20 
 D5 : Eau Claire Un - BU12 - Wirth30100100005 1  -19  63  13 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 E6 : STMA - Durruty030333333324 8  18  19  28 
 E1 : MapleBrook So - BU12133031333020 6  13  19  25 
 E2 : Crow River So - BU12133133300320 6  6  16  21 
 E3 : FUS12BC202301100133012 3  -2  38  22 
 E4 : Monticello Soccer Club - BU1200103010005 1  -17  50  15 
 E5 : Sartell Soccer Association - BU1230001000004 1  -18  48  14 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- F 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 F1 : Blaine 05B C2 Blue333331333328 9  23  16  28 
 F2 : Centennial So - BU12033333130322 7  14  11  22 
 F7 : Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12033333030321 7  10  19  23 
 F6 : North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile330003303015 5  2  24  21 
 F4 : NW Kickers - BU12 Casillas033033000012 4  -6  40  20 
 F3 : East Select BU12C200000303006 2  -16  45  14 
 F5 : Northern Lights Soccer Club - 01 - BU1200000000000 0  -27  62  11 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- G 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 G6 : North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12133333333328 9  22  23  29 
 G3 : Lakes United - BU12331331001318 5  10  27  25 
 G7 : Pavelka Rebels - BU12310033033016 5  2  31  24 
 G2 : Cruz Azul MN - 01 - BU12331033003016 5  6  33  28 
 G5 : Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12033003130114 4  -3  36  23 
 G4 : Lakes United - BU12000000310 4 1  -13  39  19 
 G1 : Blaine 05B C2 White00000001 01 0  -24  71  13 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- H 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 H5 : PVU - Leon - BU12333333133025 8  13  18  22 
 H3 : ESC U12 Boys C2 B Black013333103320 6  12  15  21 
 H2 : EPSC - BU12 - C2333001000313 4  -1  25  18 
 H6 : Waconia Socce - BU12300100303010 3  -3  21  17 
 H4 : Minneapolis BU12 C20101010303 08 2  -7  23  10 
 H1 : CC United - BU12 C20003010 307 2  -14  40  14 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- I 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 I6 : Wright County Soccer - 01 - BU12303313333325 8  19  12  26 
 I1 : FUS12BC201333133313023 7  18  8  24 
 I5 : Westonka Soccer Club - 01 - BU12330133030319 6  8  22  21 
 I3 : PVU - Anthony - BU1200310000138 2  -14  41  15 
 I4 : Tonka - White - Goodmanson03010031008 2  -9  36  16 
 I2 : Minneapolis BU12 C20200001000102 0  -22  45  13 

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758684  Steve Michaud  06:45 PM  10 B1 vs B2LKV-BU12-C2-01 2 vs.Bloomington U12C2 Boys2
 758713  Spring Creek  07:00 PM  5 A3 vs A6Northfield So - BU12C2 2 vs.Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU125

Bracket - Wednesday, May 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758625  Casper Park Soccer Fields  05:00 PM  5 C4 vs C5Chippewa Strikers - 01 - BU12 1 vs.Eau Claire Un - BU12 - Bernal1
 758810  National Sports Center  05:15 PM  D1S F1 vs F2Blaine 05B C2 Blue 2 vs.Centennial So - BU120
 758715  Quarry Point Park  05:30 PM  6A A4 vs A5BU12 RVS Black 7 vs.RYSA U12 C2013
 758623  HealthEast Sports Center  05:30 PM  02B C3 vs C6Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black 2 vs.EB-HUD12C2-Quinn7
 758744  McKnight Park  05:30 PM  19 H1 vs H2CC United - BU12 C2 2 vs.EPSC - BU12 - C26
 758565  Minnetonka Middle School  05:40 PM  3 I4 vs I5Tonka - White - Goodmanson 2 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU123
 758653  Fusion Soccer Complex  05:50 PM  20 E3 vs E6FUS12BC202 3 vs.STMA - Durruty2
 758624  Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field  06:00 PM  1 C1 vs C2BHK2005BC201 6 vs.Sporting St. Croix - 05 Elite Boys3
 758655  Bertram Fields  06:30 PM  11 E4 vs E5Monticello Soccer Club - BU12 1 vs.Sartell Soccer Association - BU122
 758775  National Sports Center  06:45 PM  F2S G1 vs G2Blaine 05B C2 White 2 vs.Cruz Azul MN - 01 - BU128
 758563  Sandburg Middle School Fields  06:45 PM  26 I3 vs I6PVU - Anthony - BU12 2 vs.Wright County Soccer - 01 - BU126
 758809  Sunny Acres  07:00 PM  1 F5 vs F6Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 2 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile3
 758685  17th Avenue Sports Complex  07:05 PM  7 B4 vs B5Shakopee U12 Boys C2 0 vs.Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS3
 758654  Gleason Fields  07:10 PM  22 E1 vs E2MapleBrook So - BU12 1 vs.Crow River So - BU121
 758564  Ridgemount Playfield  07:10 PM  48 I1 vs I2FUS12BC201 8 vs.Minneapolis BU12 C2020
 758595  HealthEast Sports Center  07:15 PM  02B D4 vs D5Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black 3 vs.Eau Claire Un - BU12 - Wirth4
 758594  Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field  07:20 PM  1 D1 vs D2BHK2005BC202 1 vs.U12 Boys C2 - Forys11
 758743  Lewis Park  07:30 PM  20A H3 vs H6ESC U12 Boys C2 B Black 0 vs.Waconia Socce - BU124
 758745  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15E8 H4 vs H5Minneapolis BU12 C201 2 vs.PVU - Leon - BU126

Bracket - Monday, May 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758805  Sunny Acres  05:00 PM  1 G5 vs G7Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 0 vs.Pavelka Rebels - BU124
 758688  Greenhaven Park Field  06:00 PM  B3 B5 vs B6Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS 0 vs.ESC U12 Boys C2 A White10
 758748  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  25 H5 vs H6PVU - Leon - BU12 3 vs.Waconia Socce - BU122
 758687  Steve Michaud  06:45 PM  10 B1 vs B3LKV-BU12-C2-01 1 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU127
 758718  Watson  07:00 PM  3N A5 vs A6RYSA U12 C201 0 vs.Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU128
 758771  Lewis Park  07:30 PM  20B H4 vs H3Minneapolis BU12 C201 0 vs.ESC U12 Boys C2 B Black0

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758626  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  8 C2 vs C4Sporting St. Croix - 05 Elite Boys 2 vs.Chippewa Strikers - 01 - BU121
 758747  McKnight Park  05:20 PM  18 H1 vs H3CC United - BU12 C2 1 vs.ESC U12 Boys C2 B Black7
 758628  Eau Claire Soccer Park Field  05:30 PM  9A C5 vs C6Eau Claire Un - BU12 - Bernal 1 vs.EB-HUD12C2-Quinn8
 758596  Kingston Field  05:30 PM  06 D2 vs D4U12 Boys C2 - Forys 8 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black0
 758778  Ki-Chi-Saga Park  05:30 PM  4 G3 vs G1Lakes United - BU12 7 vs.Blaine 05B C2 White1
 758598  Eau Claire Soccer Park Field  05:45 PM  9B D5 vs D6Eau Claire Un - BU12 - Wirth 0 vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU125
 758656  Christ Community Lutheran School  05:45 PM  2 E2 vs E4Crow River So - BU12 9 vs.Monticello Soccer Club - BU121
 758812  Centennial Middle School  05:50 PM  06 F2 vs F4Centennial So - BU12 4 vs.NW Kickers - BU12 Casillas2
 758776  Southpointe  05:50 PM  30 G6 vs G7North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 2 vs.Pavelka Rebels - BU122
 758627  Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field  06:00 PM  1 C1 vs C3BHK2005BC201 9 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black2
 758566  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15B8 I2 vs I4Minneapolis BU12 C202 1 vs.Tonka - White - Goodmanson4
 758568  Westonka MWHS  06:00 PM  4W I5 vs I6Westonka Soccer Club - 01 - BU12 7 vs.Wright County Soccer - 01 - BU126
 758717  Hastings Vets Athletic Complex  06:30 PM  06 A1 vs A3Hastings Futb - BU12 2 vs.Northfield So - BU12C22
 758686  Lincoln Field  07:00 PM  06 B2 vs B4Bloomington U12C2 Boys 9 vs.Shakopee U12 Boys C21
 758777  Northview Junior High  07:00 PM  02 G2 vs G4Cruz Azul MN - 01 - BU12 8 vs.Lakes United - BU124
 758746  Crestwood  07:05 PM  30 H2 vs H4EPSC - BU12 - C2 2 vs.Minneapolis BU12 C2010
 758567  Ridgemount Playfield  07:10 PM  48 I1 vs I3FUS12BC201 4 vs.PVU - Anthony - BU120
 758657  Gleason Fields  07:20 PM  22 E1 vs E3MapleBrook So - BU12 7 vs.FUS12BC2021
 758658  Pinecone Central Park  07:20 PM  8 E5 vs E6Sartell Soccer Association - BU12 1 vs.STMA - Durruty6
 758811  Hawkridge  07:30 PM  4 F6 vs F7North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile 4 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU121

Bracket - Sunday, May 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758724  Michael LaCanne Park  11:00 AM  16 A6 vs A4Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU12 5 vs.BU12 RVS Black2

Bracket - Monday, May 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758689  17th Avenue Sports Complex  05:45 PM  3 B4 vs B1Shakopee U12 Boys C2 0 vs.LKV-BU12-C2-013
 758683  Christian Field  06:00 PM  1 B3 vs B6Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 3 vs.ESC U12 Boys C2 A White2
 758803  Sunny Acres  06:15 PM  1 G5 vs G4Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.Lakes United - BU122
 758651  Casper Park Soccer Fields  06:25 PM  5 C4 vs C3Chippewa Strikers - 01 - BU12 1 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black3
 758841  National Sports Center  06:45 PM  D1N F1 vs F6Blaine 05B C2 Blue 3 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile2
 758839  Jean Duluth Field  07:00 PM  2 F3 vs F7East Select BU12C2 0 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU124
 758714  Hastings Vets Athletic Complex  07:15 PM  06 A1 vs A2Hastings Futb - BU12 8 vs.EAG BU12 C2 - Kalra0
 758804  Roger Johnson Memorial Park  07:25 PM  37 G3 vs G7Lakes United - BU12 8 vs.Pavelka Rebels - BU121
 758838  Sunny Acres  07:40 PM  1 F5 vs F4Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 1 vs.NW Kickers - BU12 Casillas5

Bracket - Tuesday, May 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758690  Lewis Park  06:00 PM  20A B6 vs B2ESC U12 Boys C2 A White 8 vs.Bloomington U12C2 Boys4
 758750  Waconia High School  06:00 PM  1 H6 vs H2Waconia Socce - BU12 3 vs.EPSC - BU12 - C24

Bracket - Wednesday, May 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758570  WRC-Bentfield  06:00 PM  WRC5 I6 vs I2Wright County Soccer - 01 - BU12 3 vs.Minneapolis BU12 C2020

Bracket - Sunday, May 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758720  Michael LaCanne Park  05:00 PM  16 A6 vs A2Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU12 10 vs.EAG BU12 C2 - Kalra0

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758572  Ridgemount Playfield  05:50 PM  01 I1 vs I5FUS12BC201 2 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU121
 758710  Longridge Park  06:00 PM  2 B5 vs B2Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS 1 vs.Bloomington U12C2 Boys4
 758840  Sunny Acres  06:00 PM  1 F5 vs F7Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU126
 758807  Ki-Chi-Saga Park  06:00 PM  4 G3 vs G2Lakes United - BU12 4 vs.Cruz Azul MN - 01 - BU124
 758603  Kingston Field  07:00 PM  07 D2 vs D3U12 Boys C2 - Forys 6 vs.IGH Heat - BU12C21
 758842  Jean Duluth Field  07:00 PM  3 F3 vs F2East Select BU12C2 1 vs.Centennial So - BU127
 758681  Bertram Fields  07:30 PM  10 E4 vs E3Monticello Soccer Club - BU12 4 vs.FUS12BC2024
 758660  Townelakes  07:30 PM  1 E6 vs E2STMA - Durruty 2 vs.Crow River So - BU123

Bracket - Tuesday, May 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758602  Community Park - Falcon Heights  06:00 PM  1 D1 vs D5BHK2005BC202 3 vs.Eau Claire Un - BU12 - Wirth3

Bracket - Wednesday, May 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758633  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  8 C2 vs C3Sporting St. Croix - 05 Elite Boys 1 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black8
 758819  National Sports Center  05:15 PM  D1N F1 vs F5Blaine 05B C2 Blue 10 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU122
 758693  Lincoln Field  05:30 PM  06 B2 vs B3Bloomington U12C2 Boys 1 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU128
 758784  National Sports Center  05:30 PM  F2N G1 vs G5Blaine 05B C2 White 1 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU125
 758604  Golfview  06:00 PM  4 D6 vs D4River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU12 6 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black2
 758664  Townelakes  06:00 PM  1 E6 vs E4STMA - Durruty 7 vs.Monticello Soccer Club - BU120
 758573  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15B8 I2 vs I3Minneapolis BU12 C202 1 vs.PVU - Anthony - BU124
 758692  Steve Michaud  06:45 PM  10 B1 vs B5LKV-BU12-C2-01 4 vs.Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS0
 758723  Lexington Diffley  07:00 PM  41 A2 vs A3EAG BU12 C2 - Kalra 1 vs.Northfield So - BU12C24
 758752  McKnight Park  07:00 PM  19 H1 vs H5CC United - BU12 C2 0 vs.PVU - Leon - BU122
 758753  Crestwood  07:05 PM  30 H2 vs H3EPSC - BU12 - C2 0 vs.ESC U12 Boys C2 B Black2
 758722  Hastings Vets Athletic Complex  07:10 PM  06 A1 vs A5Hastings Futb - BU12 6 vs.RYSA U12 C2011
 758663  Christ Community Lutheran School  07:10 PM  2 E2 vs E3Crow River So - BU12 3 vs.FUS12BC2023
 758754  Waconia High School  07:15 PM  3 H6 vs H4Waconia Socce - BU12 0 vs.Minneapolis BU12 C2010
 758817  Zane Sports Park  07:20 PM  05 F4 vs F6NW Kickers - BU12 Casillas 3 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile2
 758782  Ki-Chi-Saga Park  07:20 PM  4 G4 vs G6Lakes United - BU12 3 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU127
 758783  Clyde Andrews  07:20 PM  03 G7 vs G3Pavelka Rebels - BU12 2 vs.Lakes United - BU125
 758694  Lewis Park  07:30 PM  20A B6 vs B4ESC U12 Boys C2 A White 10 vs.Shakopee U12 Boys C22
 758634  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  07 C6 vs C4EB-HUD12C2-Quinn 13 vs.Chippewa Strikers - 01 - BU121
 758662  Weaver Lake Elementary  07:30 PM  27 E1 vs E5MapleBrook So - BU12 5 vs.Sartell Soccer Association - BU120
 758818  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  61 F7 vs F3Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 4 vs.East Select BU12C22
 758574  WRC-Bentfield  07:30 PM  WRC5 I6 vs I4Wright County Soccer - 01 - BU12 6 vs.Tonka - White - Goodmanson0

Bracket - Thursday, May 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758716  Lexington Diffley  05:15 PM  41 A2 vs A4EAG BU12 C2 - Kalra 0 vs.BU12 RVS Black6

Bracket - Wednesday, May 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758637  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  06 C6 vs C1EB-HUD12C2-Quinn 7 vs.BHK2005BC2010
 758606  Rich Valley Athletic Complex  06:00 PM  4 D3 vs D4IGH Heat - BU12C2 5 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black2
 758607  Golfview  06:00 PM  4 D6 vs D1River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU12 2 vs.BHK2005BC2023
 758667  Townelakes  06:00 PM  1 E6 vs E1STMA - Durruty 5 vs.MapleBrook So - BU124
 758821  Hawkridge  06:00 PM  5 F6 vs F1North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile 0 vs.Blaine 05B C2 Blue5
 758756  Lewis Park  06:00 PM  20B H3 vs H4ESC U12 Boys C2 B Black 9 vs.Minneapolis BU12 C2011
 758726  Spring Creek  06:30 PM  5 A3 vs A4Northfield So - BU12C2 2 vs.BU12 RVS Black4
 758635  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  8 C2 vs C5Sporting St. Croix - 05 Elite Boys 8 vs.Eau Claire Un - BU12 - Bernal1
 758576  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  27 I3 vs I4PVU - Anthony - BU12 6 vs.Tonka - White - Goodmanson6
 758725  Lexington Diffley  07:00 PM  41 A2 vs A5EAG BU12 C2 - Kalra 1 vs.RYSA U12 C2013
 758695  Lincoln Field  07:00 PM  06 B2 vs B5Bloomington U12C2 Boys 2 vs.Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS0
 758636  HealthEast Sports Center  07:00 PM  02B C3 vs C4Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black 4 vs.Chippewa Strikers - 01 - BU123
 758755  Crestwood  07:05 PM  30 H2 vs H5EPSC - BU12 - C2 0 vs.PVU - Leon - BU122
 758696  Christian Field  07:20 PM  1 B3 vs B4Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 9 vs.Shakopee U12 Boys C21
 758666  Ridgemount Playfield  07:20 PM  01 E3 vs E4FUS12BC202 2 vs.Monticello Soccer Club - BU123
 758786  Southpointe  07:20 PM  30 G6 vs G1North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 10 vs.Blaine 05B C2 White1
 758785  Clyde Andrews  07:20 PM  03 G7 vs G5Pavelka Rebels - BU12 3 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU121
 758665  Christ Community Lutheran School  07:25 PM  2 E2 vs E5Crow River So - BU12 7 vs.Sartell Soccer Association - BU120
 758697  Lewis Park  07:30 PM  20B B6 vs B1ESC U12 Boys C2 A White 4 vs.LKV-BU12-C2-011
 758820  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  62 F7 vs F5Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU120
 758757  Waconia High School  07:30 PM  1 H6 vs H1Waconia Socce - BU12 2 vs.CC United - BU12 C24
 758575  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B8 I2 vs I5Minneapolis BU12 C202 1 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU121
 758577  WRC-Bentfield  07:30 PM  WRC5 I6 vs I1Wright County Soccer - 01 - BU12 1 vs.FUS12BC2011

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758600  Golfview  06:00 PM  4 D6 vs D2River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU12 1 vs.U12 Boys C2 - Forys2
 758659  Bertram Fields  07:45 PM  11 E4 vs E1Monticello Soccer Club - BU12 2 vs.MapleBrook So - BU125

Bracket - Sunday, June 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758727  Michael LaCanne Park  05:00 PM  16 A6 vs A1Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU12 5 vs.Hastings Futb - BU126

Bracket - Monday, June 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758774  Sunny Acres  05:40 PM  1 G5 vs G6Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 2 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU124
 758822  Centennial Middle School  06:00 PM  06 F2 vs F3Centennial So - BU12 6 vs.East Select BU12C20
 758808  Zane Sports Park  06:00 PM  05 F4 vs F7NW Kickers - BU12 Casillas 1 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU123
 758773  Ki-Chi-Saga Park  06:00 PM  4 G4 vs G7Lakes United - BU12 2 vs.Pavelka Rebels - BU127
 758749  McKnight Park  06:00 PM  18 H4 vs H1Minneapolis BU12 C201 5 vs.CC United - BU12 C20
 758706  Christian Field  06:30 PM  1 B3 vs B5Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 9 vs.Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS0
 758605  Kingston Field  07:00 PM  07 D2 vs D5U12 Boys C2 - Forys 13 vs.Eau Claire Un - BU12 - Wirth0
 758630  Hudson Soccer Complex  07:15 PM  05 C6 vs C2EB-HUD12C2-Quinn 2 vs.Sporting St. Croix - 05 Elite Boys0
 758632  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:30 PM  B1 C1 vs C5BHK2005BC201 10 vs.Eau Claire Un - BU12 - Bernal4
 758599  HealthEast Sports Center  08:45 PM  02B D4 vs D1Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black 2 vs.BHK2005BC2021

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758728  Michael LaCanne Park  07:00 PM  16 A6 vs A3Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU12 7 vs.Northfield So - BU12C22

Bracket - Wednesday, June 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758699  Lincoln Field  05:30 PM  06 B2 vs B1Bloomington U12C2 Boys 2 vs.LKV-BU12-C2-017
 758639  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  7 C2 vs C1Sporting St. Croix - 05 Elite Boys 2 vs.BHK2005BC2017
 758700  Greenhaven Park Field  06:00 PM  B3 B5 vs B4Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS 1 vs.Shakopee U12 Boys C20
 758698  Lewis Park  06:00 PM  20B B6 vs B3ESC U12 Boys C2 A White 3 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU124
 758640  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  9A C5 vs C4Eau Claire Un - BU12 - Bernal 2 vs.Chippewa Strikers - 01 - BU123
 758638  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  07 C6 vs C3EB-HUD12C2-Quinn 8 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black2
 758608  Golfview  06:00 PM  4 D6 vs D3River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU12 5 vs.IGH Heat - BU12C21
 758668  Winter Park  06:00 PM  02 E6 vs E3STMA - Durruty 10 vs.FUS12BC2021
 758788  Roger Johnson Memorial Park  06:00 PM  36 G3 vs G4Lakes United - BU12 4 vs.Lakes United - BU121
 758759  Crestwood  06:00 PM  30 H2 vs H1EPSC - BU12 - C2 4 vs.CC United - BU12 C24
 758789  Sunny Acres  06:15 PM  1 G5 vs G2Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.Cruz Azul MN - 01 - BU122
 758670  Pinecone Central Park  06:20 PM  9 E5 vs E4Sartell Soccer Association - BU12 2 vs.Monticello Soccer Club - BU122
 758760  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  28 H5 vs H4PVU - Leon - BU12 2 vs.Minneapolis BU12 C2010
 758730  Watson  07:00 PM  5N A5 vs A4RYSA U12 C201 1 vs.BU12 RVS Black5
 758823  Jean Duluth Field  07:00 PM  3 F3 vs F4East Select BU12C2 1 vs.NW Kickers - BU12 Casillas5
 758729  Lexington Diffley  07:15 PM  43 A2 vs A1EAG BU12 C2 - Kalra 0 vs.Hastings Futb - BU129
 758610  Eau Claire Soccer Park Field  07:20 PM  9A D5 vs D4Eau Claire Un - BU12 - Wirth 2 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black4
 758579  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15E8 I2 vs I1Minneapolis BU12 C202 1 vs.FUS12BC2014
 758580  Westonka MWHS  07:30 PM  4W I5 vs I4Westonka Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.Tonka - White - Goodmanson1
 758578  WRC-Bentfield  07:30 PM  WRC5 I6 vs I3Wright County Soccer - 01 - BU12 3 vs.PVU - Anthony - BU120
 758824  Sunny Acres  07:45 PM  1 F5 vs F2Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 0 vs.Centennial So - BU127

Bracket - Thursday, June 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758617  Eau Claire Soccer Park Field  06:30 PM  9A D5 vs D1Eau Claire Un - BU12 - Wirth 4 vs.BHK2005BC2024

Bracket - Monday, June 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758691  Greenhaven Park Field  06:00 PM  B3 B5 vs B3Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS 1 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU125
 758836  Jean Duluth Field  07:00 PM  2 F3 vs F5East Select BU12C2 5 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU121
 758680  Pinecone Central Park  07:30 PM  18 E5 vs E2Sartell Soccer Association - BU12 2 vs.Crow River So - BU123
 758780  Sunny Acres  07:30 PM  1 G5 vs G3Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 6 vs.Lakes United - BU126

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758569  Minnetonka Middle School  07:30 PM  3 I4 vs I1Tonka - White - Goodmanson 1 vs.FUS12BC2014
 758571  Westonka MWHS  07:45 PM  04 I5 vs I3Westonka Soccer Club - 01 - BU12 5 vs.PVU - Anthony - BU122

Bracket - Wednesday, June 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758641  Casper Park Soccer Fields  05:00 PM  5 C4 vs C2Chippewa Strikers - 01 - BU12 2 vs.Sporting St. Croix - 05 Elite Boys3
 758611  HealthEast Sports Center  05:30 PM  02A D4 vs D2Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black 1 vs.U12 Boys C2 - Forys3
 758731  Quarry Point Park  06:00 PM  6A A4 vs A2BU12 RVS Black 3 vs.EAG BU12 C2 - Kalra2
 758702  Christian Field  06:00 PM  1 B3 vs B1Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 7 vs.LKV-BU12-C2-013
 758701  17th Avenue Sports Complex  06:00 PM  7 B4 vs B2Shakopee U12 Boys C2 2 vs.Bloomington U12C2 Boys12
 758643  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  05 C6 vs C5EB-HUD12C2-Quinn 5 vs.Eau Claire Un - BU12 - Bernal1
 758672  Ridgemount Playfield  06:00 PM  48 E3 vs E1FUS12BC202 2 vs.MapleBrook So - BU122
 758673  Townelakes  06:00 PM  1 E6 vs E5STMA - Durruty 11 vs.Sartell Soccer Association - BU121
 758828  Centennial Middle School  06:00 PM  06 F2 vs F7Centennial So - BU12 2 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU120
 758826  Zane Sports Park  06:00 PM  03 F4 vs F5NW Kickers - BU12 Casillas 8 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU120
 758791  Roger Johnson Memorial Park  06:00 PM  36 G4 vs G5Lakes United - BU12 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU124
 758761  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15E8 H4 vs H2Minneapolis BU12 C201 3 vs.EPSC - BU12 - C22
 758612  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 D3 vs D1IGH Heat - BU12C2 3 vs.BHK2005BC2023
 758582  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  26 I3 vs I1PVU - Anthony - BU12 0 vs.FUS12BC2018
 758671  Bertram Fields  06:45 PM  12 E4 vs E2Monticello Soccer Club - BU12 0 vs.Crow River So - BU122
 758732  Spring Creek  07:00 PM  5 A3 vs A1Northfield So - BU12C2 3 vs.Hastings Futb - BU124
 758642  HealthEast Sports Center  07:15 PM  02A C3 vs C1Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black 2 vs.BHK2005BC2015
 758792  Cummings Park Field  07:20 PM  1 G6 vs G3North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 4 vs.Lakes United - BU121
 758703  Lewis Park  07:30 PM  20A B6 vs B5ESC U12 Boys C2 A White 6 vs.Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS0
 758613  Golfview  07:30 PM  4 D6 vs D5River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU12 11 vs.Eau Claire Un - BU12 - Wirth0
 758827  Hawkridge  07:30 PM  4 F6 vs F3North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile 2 vs.East Select BU12C20
 758762  Lewis Park  07:30 PM  20B H3 vs H1ESC U12 Boys C2 B Black 8 vs.CC United - BU12 C21
 758763  Waconia High School  07:30 PM  1 H6 vs H5Waconia Socce - BU12 1 vs.PVU - Leon - BU122
 758581  Hopkins West Jr. High  07:30 PM  25 I4 vs I2Tonka - White - Goodmanson 7 vs.Minneapolis BU12 C2026
 758583  WRC-Bentfield  07:30 PM  WRC5 I6 vs I5Wright County Soccer - 01 - BU12 2 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU121

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758597  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  06:00 PM  B1 D1 vs D3BHK2005BC202 1 vs.IGH Heat - BU12C24
 758733  Michael LaCanne Park  07:00 PM  16 A6 vs A5Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU12 5 vs.RYSA U12 C2013
 758620  Eau Claire Soccer Park Field  07:20 PM  9A D5 vs D2Eau Claire Un - BU12 - Wirth 0 vs.U12 Boys C2 - Forys5
 758661  Pinecone Central Park  07:30 PM  10 E5 vs E3Sartell Soccer Association - BU12 3 vs.FUS12BC2027

Bracket - Friday, June 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758629  Casper Park Soccer Fields  06:00 PM  5 C4 vs C1Chippewa Strikers - 01 - BU12 3 vs.BHK2005BC2015

Bracket - Monday, June 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758816  National Sports Center  05:30 PM  D1S F1 vs F4Blaine 05B C2 Blue 6 vs.NW Kickers - BU12 Casillas3
 758676  Ridgemount Playfield  05:50 PM  01 E3 vs E5FUS12BC202 4 vs.Sartell Soccer Association - BU122
 758711  17th Avenue Sports Complex  06:00 PM  7 B4 vs B3Shakopee U12 Boys C2 0 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU129
 758796  Northview Junior High  06:15 PM  02 G2 vs G1Cruz Azul MN - 01 - BU12 12 vs.Blaine 05B C2 White1
 758735  Lexington Diffley  07:00 PM  40 A2 vs A6EAG BU12 C2 - Kalra 3 vs.Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU129
 758631  Eau Claire Soccer Park Field  07:20 PM  9A C5 vs C3Eau Claire Un - BU12 - Bernal 2 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black3
 758601  Eau Claire Soccer Park Field  07:20 PM  5A D5 vs D3Eau Claire Un - BU12 - Wirth 1 vs.IGH Heat - BU12C27
 758675  Christ Community Lutheran School  07:20 PM  2 E2 vs E6Crow River So - BU12 1 vs.STMA - Durruty4
 758719  Quarry Point Park  07:30 PM  6A A4 vs A1BU12 RVS Black 0 vs.Hastings Futb - BU122

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758609  Kingston Field  05:30 PM  07 D2 vs D1U12 Boys C2 - Forys 8 vs.BHK2005BC2021

Bracket - Wednesday, June 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758704  Steve Michaud  05:15 PM  10 B1 vs B4LKV-BU12-C2-01 10 vs.Shakopee U12 Boys C22
 758645  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  7 C2 vs C6Sporting St. Croix - 05 Elite Boys 0 vs.EB-HUD12C2-Quinn4
 758734  Hastings Vets Athletic Complex  06:00 PM  09 A1 vs A4Hastings Futb - BU12 4 vs.BU12 RVS Black2
 758830  Hawkridge  06:00 PM  4 F6 vs F5North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile 11 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU122
 758829  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  62 F7 vs F4Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 9 vs.NW Kickers - BU12 Casillas0
 758764  McKnight Park  06:00 PM  19 H1 vs H4CC United - BU12 C2   vs.Minneapolis BU12 C201 
 758766  Lewis Park  06:00 PM  20B H3 vs H5ESC U12 Boys C2 B Black 1 vs.PVU - Leon - BU121
 758584  Ridgemount Playfield  06:00 PM  01 I1 vs I4FUS12BC201 2 vs.Tonka - White - Goodmanson2
 758674  Gleason Fields  06:10 PM  22 E1 vs E4MapleBrook So - BU12 9 vs.Monticello Soccer Club - BU122
 758614  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  06:20 PM  B1 D1 vs D4BHK2005BC202 3 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black3
 758586  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  27 I3 vs I5PVU - Anthony - BU12 0 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU124
 758736  Spring Creek  07:00 PM  5 A3 vs A5Northfield So - BU12C2 3 vs.RYSA U12 C2010
 758705  Lincoln Field  07:00 PM  06 B2 vs B6Bloomington U12C2 Boys 1 vs.ESC U12 Boys C2 A White5
 758646  HealthEast Sports Center  07:00 PM  02A C3 vs C5Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black 5 vs.Eau Claire Un - BU12 - Bernal1
 758787  Northview Junior High  07:00 PM  02 G2 vs G3Cruz Azul MN - 01 - BU12 2 vs.Lakes United - BU120
 758615  Kingston Field  07:15 PM  08 D2 vs D6U12 Boys C2 - Forys 2 vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU122
 758616  Rich Valley Athletic Complex  07:15 PM  4 D3 vs D5IGH Heat - BU12C2 8 vs.Eau Claire Un - BU12 - Wirth1
 758831  Centennial Middle School  07:20 PM  06 F2 vs F1Centennial So - BU12 2 vs.Blaine 05B C2 Blue2
 758794  Clyde Andrews  07:20 PM  03 G7 vs G4Pavelka Rebels - BU12 2 vs.Lakes United - BU125
 758765  Crestwood  07:20 PM  30 H2 vs H6EPSC - BU12 - C2 0 vs.Waconia Socce - BU122
 758795  Southpointe  07:30 PM  30 G6 vs G5North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 9 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU122
 758585  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15E8 I2 vs I6Minneapolis BU12 C202 0 vs.Wright County Soccer - 01 - BU124
 758644  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:40 PM  B1 C1 vs C4BHK2005BC201 4 vs.Chippewa Strikers - 01 - BU122

Bracket - Thursday, June 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758740  Watson  07:00 PM  3N A5 vs A2RYSA U12 C201 1 vs.EAG BU12 C2 - Kalra1
 758790  Rivers Bend  07:30 PM  1 G7 vs G1Pavelka Rebels - BU12 11 vs.Blaine 05B C2 White2

Bracket - Friday, June 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758806  National Sports Center  06:00 PM  A1 G1 vs G6Blaine 05B C2 White 1 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU1210
 758793  Northview Junior High  06:00 PM  02 G2 vs G7Cruz Azul MN - 01 - BU12 3 vs.Pavelka Rebels - BU124
 758814  Hawkridge  07:20 PM  5 F6 vs F2North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile 1 vs.Centennial So - BU122

Bracket - Sunday, June 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758751  Sandburg Middle School Fields  07:00 PM  26 H5 vs H3PVU - Leon - BU12 5 vs.ESC U12 Boys C2 B Black3

Bracket - Monday, June 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758825  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  62 F7 vs F1Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 2 vs.Blaine 05B C2 Blue4
 758772  McKnight Park  06:00 PM  19 H1 vs H6CC United - BU12 C2 3 vs.Waconia Socce - BU122
 758815  Jean Duluth Field  07:00 PM  2 F5 vs F3Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 0 vs.East Select BU12C25
 758669  Christ Community Lutheran School  07:20 PM  2 E2 vs E1Crow River So - BU12 0 vs.MapleBrook So - BU122
 758835  Centennial Middle School  07:20 PM  06 F2 vs F6Centennial So - BU12 1 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile2
 758779  Cummings Park Field  07:30 PM  1 G6 vs G2North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 6 vs.Cruz Azul MN - 01 - BU123
 758621  HealthEast Sports Center  08:45 PM  02B D4 vs D3Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black 1 vs.IGH Heat - BU12C23

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758781  National Sports Center  07:00 PM  D1S G1 vs G4Blaine 05B C2 White 1 vs.Lakes United - BU121

Bracket - Wednesday, June 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758649  Casper Park Soccer Fields  05:00 PM  5 C4 vs C6Chippewa Strikers - 01 - BU12 0 vs.EB-HUD12C2-Quinn8
 758648  HealthEast Sports Center  05:30 PM  02A C3 vs C2Woodbury Socc - BU12 2005BC201Black 3 vs.Sporting St. Croix - 05 Elite Boys4
 758708  Christian Field  06:00 PM  1 B3 vs B2Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 8 vs.Bloomington U12C2 Boys2
 758709  17th Avenue Sports Complex  06:00 PM  7 B4 vs B6Shakopee U12 Boys C2 1 vs.ESC U12 Boys C2 A White12
 758707  Greenhaven Park Field  06:00 PM  B3 B5 vs B1Valley United - S17 - BU12C2 RED BULLS 1 vs.LKV-BU12-C2-012
 758647  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  9A C5 vs C1Eau Claire Un - BU12 - Bernal 1 vs.BHK2005BC2012
 758679  Bertram Fields  06:00 PM  11 E4 vs E6Monticello Soccer Club - BU12 1 vs.STMA - Durruty8
 758833  Zane Sports Park  06:00 PM  05 F4 vs F2NW Kickers - BU12 Casillas 1 vs.Centennial So - BU128
 758832  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  61 F7 vs F6Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 5 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - BU12 Deile3
 758768  Lewis Park  06:00 PM  20B H3 vs H2ESC U12 Boys C2 B Black 6 vs.EPSC - BU12 - C22
 758587  Westonka MWHS  06:00 PM  4W I5 vs I1Westonka Soccer Club - 01 - BU12 0 vs.FUS12BC2013
 758677  Pinecone Central Park  06:20 PM  8 E5 vs E1Sartell Soccer Association - BU12 1 vs.MapleBrook So - BU122
 758618  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 D3 vs D2IGH Heat - BU12C2 4 vs.U12 Boys C2 - Forys5
 758767  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  27 H5 vs H1PVU - Leon - BU12 4 vs.CC United - BU12 C21
 758588  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  25 I3 vs I2PVU - Anthony - BU12 3 vs.Minneapolis BU12 C2023
 758738  Spring Creek  07:15 PM  5 A3 vs A2Northfield So - BU12C2 5 vs.EAG BU12 C2 - Kalra2
 758678  Ridgemount Playfield  07:20 PM  01 E3 vs E2FUS12BC202 1 vs.Crow River So - BU122
 758797  Rivers Bend  07:20 PM  1 G7 vs G6Pavelka Rebels - BU12 2 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU123
 758589  Hopkins West Jr. High  07:20 PM  25 I4 vs I6Tonka - White - Goodmanson 0 vs.Wright County Soccer - 01 - BU123
 758798  Ki-Chi-Saga Park  07:30 PM  4 G4 vs G2Lakes United - BU12 2 vs.Cruz Azul MN - 01 - BU123
 758769  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B8 H4 vs H6Minneapolis BU12 C201 1 vs.Waconia Socce - BU122
 758619  HealthEast Sports Center  08:45 PM  02B D4 vs D6Woodbury Socc - BU12 2005BC202 Black 0 vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU129

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758593  Rich Valley Athletic Complex  06:00 PM  1 D3 vs D6IGH Heat - BU12C2 5 vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU122
 758739  Quarry Point Park  07:20 PM  6A A4 vs A6BU12 RVS Black 5 vs.Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU123

Bracket - Wednesday, July 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758741  Quarry Point Park  06:00 PM  6A A4 vs A3BU12 RVS Black 6 vs.Northfield So - BU12C22
 758650  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  9A C5 vs C2Eau Claire Un - BU12 - Bernal 4 vs.Sporting St. Croix - 05 Elite Boys2
 758592  Ridgemount Playfield  06:00 PM  01 I1 vs I6FUS12BC201 1 vs.Wright County Soccer - 01 - BU122
 758591  Hopkins West Jr. High  06:00 PM  25 I4 vs I3Tonka - White - Goodmanson 1 vs.PVU - Anthony - BU122
 758590  Westonka MWHS  06:00 PM  4W I5 vs I2Westonka Soccer Club - 01 - BU12 7 vs.Minneapolis BU12 C2023
 758652  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  06:20 PM  B1 C1 vs C6BHK2005BC201 2 vs.EB-HUD12C2-Quinn1
 758712  Steve Michaud  06:45 PM  10 B1 vs B6LKV-BU12-C2-01 2 vs.ESC U12 Boys C2 A White0
 758800  Northview Junior High  07:00 PM  02 G2 vs G6Cruz Azul MN - 01 - BU12 6 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU127
 758837  Zane Sports Park  07:20 PM  05 F4 vs F1NW Kickers - BU12 Casillas 1 vs.Blaine 05B C2 Blue6
 758682  Gleason Fields  07:30 PM  22 E1 vs E6MapleBrook So - BU12 4 vs.STMA - Durruty5
 758802  Roger Johnson Memorial Park  07:30 PM  37 G4 vs G1Lakes United - BU12   vs.Blaine 05B C2 White 
 758622  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:40 PM  B1 D1 vs D6BHK2005BC202 1 vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - BU122

Bracket - Thursday, July 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758742  Hastings Vets Athletic Complex  07:35 PM  06 A1 vs A6Hastings Futb - BU12 1 vs.Winona Youth Soccer Assn - 01 - BU121

Bracket - Sunday, July 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758770  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  28 H5 vs H2PVU - Leon - BU12 1 vs.EPSC - BU12 - C28

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758801  Ki-Chi-Saga Park  06:00 PM  4 G3 vs G5Lakes United - BU12 3 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU123
 758737  Watson  07:00 PM  5S A5 vs A1RYSA U12 C201 3 vs.Hastings Futb - BU124
 758758  Waconia High School  07:30 PM  1 H6 vs H3Waconia Socce - BU12 0 vs.ESC U12 Boys C2 B Black4

Bracket - Tuesday, July 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758834  Jean Duluth Field  03:00 PM  3 F1 vs F3Blaine 05B C2 Blue 8 vs.East Select BU12C21
 758721  Watson  07:00 PM  3S A5 vs A3RYSA U12 C201 1 vs.Northfield So - BU12C26
 758813  Jean Duluth Field  07:00 PM  3 F3 vs F1East Select BU12C2 3 vs.Blaine 05B C2 Blue8
 758799  National Sports Center  07:00 PM  F2S G1 vs G3Blaine 05B C2 White 3 vs.Lakes United - BU127






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.