2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - G15 Classic 2
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=A7341945-29E5-4387-AD4B-A4DEA6E9E114&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E F G      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A4 : MapleBrook So - GU15133133331324 7  14  6  18 
 A7 : Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU15133033311321 6  15  9  21 
 A3 : NW Kickers - GU15 Huge303300330318 6  3  24  21 
 A2 : Coon Rapids S - GU15100330300313 4  -2  19  14 
 A1 : Blaine 02G C2 Blue10010103309 2  -5  20  13 
 A6 : Marsolek Rebels - GU1530030001007 2  -13  36  17 
 A5 : North Metro Soccer Assn - GU15 Stam03100000116 1  -12  23  10 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B1 : BHK2002GC2333131331324 7  11  5  15 
 B4 : AYSA Cloquet - GU15C2313330313323 7  17  6  22 
 B5 : Gitchi Gummi - GU15C2030103133317 5  4  18  19 
 B6 : North Suburban Soccer Assn - 01 - GU15330331030016 5  3  19  17 
 B3 : WBL U15G C200000033006 2  -12  32  12 
 B2 : Mahtomedi Soc - GU1500000000000 0  -23  48  8 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C2 : JOY GU15 C201333330333327 9  23  11  27 
 C4 : South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU15303331333325 8  15  12  25 
 C1 : Hastings Futb - GU15030303003012 4  -6  30  17 
 C5 : FIRE SC 02003001310311 3  -1  19  18 
 C6 : New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU1503011300008 2  -14  31  11 
 C3 : Sporting St. Croix - 02 Select Girls30000100004 1  -17  33  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D6 : Wright County Soccer - 01 - GU15333333333330 10  29  2  29 
 D3 : CMYSA - GU15-C2033303333324 8  14  17  25 
 D4 : FUS15GC201300333300318 6  2  13  14 
 D2 : MapleBrook So - GU1500300030017 2  -12  29  8 
 D1 : Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU1500300000317 2  -10  28  9 
 D5 : STMA - Pederson00000300003 1  -23  68  8 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 E5 : Tonka - White - Junkermeier133330333123 7  15  8  19 
 E4 : PVU - Brown - GU15313303311321 6  8  7  15 
 E1 : CC United - GU15 C2313033300117 5  5  8  13 
 E3 : Keliix-Intra - GU15303033101115 4  5  6  11 
 E2 : EPSC - GU15 - C2-0200000003317 2  -13  25  9 
 E6 : Waconia Socce - GU1500100000001 0  -20  33  8 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- F 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 F1 : Eclipse Selec - GU15333313333328 9  23  12  29 
 F6 : Minneapolis U - GU15331033333325 8  20  12  27 
 F5 : ESC U15 Girls C2133030030316 5  7  12  19 
 F4 : EPSC - GU15 - C2-01130330300013 4  -4  27  14 
 F3 : Prior Lake Soccer Club - 01 - GU1500010000034 1  -21  66  6 
 F2 : New Prague Ar - GU1500001000001 0  -25  61  4 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- G 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 G1 : LKV GU15 C201333131033323 7  14  11  20 
 G3 : Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young300333311320 6  8  17  21 
 G2 : EAG GU15 C2 - White033313113119 5  11  7  18 
 G4 : Owatonna Socc - GU15301331003115 4  7  10  16 
 G5 : GU15 RVS Black03000013007 2  -10  30  16 
 G6 : Valley United - S17 - GU15C2 NITRO00000000000 0  -30  72  3 

Bracket - Wednesday, May 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755733  Clover Ridge  05:20 PM  04 E1 vs E2CC United - GU15 C2 2 vs.EPSC - GU15 - C2-020
 755764  National Sports Center  05:30 PM  E1 A1 vs A2Blaine 02G C2 Blue 1 vs.Coon Rapids S - GU151
 755583  Hastings Vets Athletic Complex  05:50 PM  01 C1 vs C2Hastings Futb - GU15 1 vs.JOY GU15 C2018
 755762  Gleason Fields  06:00 PM  21 A4 vs A7MapleBrook So - GU15 1 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU151
 755674  Eden Prairie HS  06:00 PM  1 F4 vs F5EPSC - GU15 - C2-01 1 vs.ESC U15 Girls C21
 755582  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  4 C3 vs C6Sporting St. Croix - 02 Select Girls 2 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU151
 755672  Ryan Park  06:30 PM  06 F3 vs F6Prior Lake Soccer Club - 01 - GU15 0 vs.Minneapolis U - GU1513
 755612  Spring Creek  06:30 PM  7 G3 vs G6Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young 10 vs.Valley United - S17 - GU15C2 NITRO0
 755584  SSP Roosevelt  06:45 PM  2 C4 vs C5South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU15 2 vs.FIRE SC 021
 755613  Steve Michaud  06:50 PM  7 G1 vs G2LKV GU15 C201 2 vs.EAG GU15 C2 - White1
 755732  Augsburg College  07:15 PM  1 E3 vs E6Keliix-Intra - GU15 2 vs.Waconia Socce - GU150
 755643  McMurray West Field- Como Park  07:30 PM  1 B1 vs B2BHK2002GC2 5 vs.Mahtomedi Soc - GU151
 755673  Blake Middle School  07:30 PM  1 F1 vs F2Eclipse Selec - GU15 15 vs.New Prague Ar - GU150
 755763  Pine Hills North Park  07:40 PM  47 A5 vs A6North Metro Soccer Assn - GU15 Stam 2 vs.Marsolek Rebels - GU154
 755614  Owatonna Soccer Complex  08:00 PM  6 G4 vs G5Owatonna Socc - GU15 2 vs.GU15 RVS Black0

Bracket - Friday, May 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755702  Selke  06:45 PM  15 D3 vs D6CMYSA - GU15-C2 1 vs.Wright County Soccer - 01 - GU156

Bracket - Sunday, May 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755615  George Ohmann Park  06:00 PM  3 G2 vs G4EAG GU15 C2 - White 2 vs.Owatonna Socc - GU151
 755684  New Prague High School  07:45 PM  2 F2 vs F5New Prague Ar - GU15 0 vs.ESC U15 Girls C27

Bracket - Monday, May 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755756  Minnetonka High School  06:30 PM  08 E5 vs E1Tonka - White - Junkermeier 1 vs.CC United - GU15 C21
 755616  Steve Michaud  07:00 PM  9 G1 vs G3LKV GU15 C201 6 vs.Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young3
 755617  Flint Hills Recreation Complex  07:00 PM  2 G5 vs G6GU15 RVS Black 3 vs.Valley United - S17 - GU15C2 NITRO0

Bracket - Tuesday, May 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755707  STMA Middle School East  06:00 PM  09 D5 vs D6STMA - Pederson 0 vs.Wright County Soccer - 01 - GU158

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755706  Big Lake High School  05:30 PM  2 D1 vs D3Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU15 0 vs.CMYSA - GU15-C23
 755766  Coon Rapids Soccer Complex  06:00 PM  4 A2 vs A4Coon Rapids S - GU15 0 vs.MapleBrook So - GU155
 755765  Clyde Andrews  06:00 PM  02 A6 vs A7Marsolek Rebels - GU15 0 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU155
 755705  Maple Grove Middle School  06:00 PM  11 D2 vs D4MapleBrook So - GU15 0 vs.FUS15GC2011
 755735  Eden Prairie HS  06:00 PM  1 E2 vs E4EPSC - GU15 - C2-02 0 vs.PVU - Brown - GU154
 755587  National Sports Center  06:30 PM  P2 C5 vs C6FIRE SC 02 1 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU152
 755585  National Sports Center  07:00 PM  K3 C2 vs C4JOY GU15 C201 4 vs.South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU151
 755586  Hastings Vets Athletic Complex  07:15 PM  01 C1 vs C3Hastings Futb - GU15 4 vs.Sporting St. Croix - 02 Select Girls2
 755737  Bandimere  07:15 PM  02 E5 vs E6Tonka - White - Junkermeier 6 vs.Waconia Socce - GU150
 755767  Zane Sports Park  07:20 PM  01 A3 vs A1NW Kickers - GU15 Huge 1 vs.Blaine 02G C2 Blue0
 755645  Mahtomedi Soccer Complex  07:30 PM  7 B2 vs B4Mahtomedi Soc - GU15 0 vs.AYSA Cloquet - GU15C213
 755736  Clover Ridge  07:30 PM  04 E1 vs E3CC United - GU15 C2 2 vs.Keliix-Intra - GU151
 755675  New Prague High School  07:30 PM  2 F2 vs F4New Prague Ar - GU15 0 vs.EPSC - GU15 - C2-013
 755676  Blake Middle School  08:00 PM  1 F1 vs F3Eclipse Selec - GU15 11 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU150

Bracket - Thursday, May 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755621  Steve Michaud  07:00 PM  6 G1 vs G5LKV GU15 C201 5 vs.GU15 RVS Black0

Bracket - Monday, May 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755759  Lake Ann Park  05:45 PM  16 E5 vs E2Tonka - White - Junkermeier 3 vs.EPSC - GU15 - C2-020
 755779  Youth Athletic Complex  06:00 PM  11 A7 vs A1Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU15 4 vs.Blaine 02G C2 Blue1
 755605  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  2 C3 vs C5Sporting St. Croix - 02 Select Girls 1 vs.FIRE SC 023
 755646  Central Park-Dale  07:20 PM  1 B1 vs B3BHK2002GC2 2 vs.WBL U15G C21
 755790  Zane Sports Park  07:30 PM  07 A3 vs A5NW Kickers - GU15 Huge 2 vs.North Metro Soccer Assn - GU15 Stam3
 755618  Owatonna Soccer Complex  08:00 PM  6 G4 vs G1Owatonna Socc - GU15 0 vs.LKV GU15 C2010

Bracket - Wednesday, May 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755649  Southpointe  05:30 PM  29 B6 vs B2North Suburban Soccer Assn - 01 - GU15 3 vs.Mahtomedi Soc - GU150

Bracket - Friday, May 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755666  Arlington Field  07:00 PM  001 B5 vs B1Gitchi Gummi - GU15C2 0 vs.BHK2002GC21

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755648  Cloquet Hilltop Field  03:00 PM  2 B4 vs B1AYSA Cloquet - GU15C2 0 vs.BHK2002GC20

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755642  Hanifl Fields Athletic Park  05:30 PM  041 B3 vs B6WBL U15G C2 2 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU153
 755688  New Prague High School  06:30 PM  2 F2 vs F1New Prague Ar - GU15 1 vs.Eclipse Selec - GU157
 755588  SSP Roosevelt  07:00 PM  2 C4 vs C1South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU15 4 vs.Hastings Futb - GU151
 755622  George Ohmann Park  07:00 PM  2 G2 vs G3EAG GU15 C2 - White 3 vs.Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young0
 755715  Selke  07:10 PM  16 D3 vs D4CMYSA - GU15-C2 4 vs.FUS15GC2013
 755731  Big Lake High School  07:30 PM  1 D1 vs D6Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU15 0 vs.Wright County Soccer - 01 - GU157

Bracket - Tuesday, May 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755680  Lewis Park  05:45 PM  19 F5 vs F3ESC U15 Girls C2 7 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU150

Bracket - Wednesday, May 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755682  New Prague High School  05:00 PM  2 F2 vs F3New Prague Ar - GU15 2 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU152
 755773  National Sports Center  05:30 PM  A3 A1 vs A5Blaine 02G C2 Blue 1 vs.North Metro Soccer Assn - GU15 Stam1
 755743  Bayview  05:45 PM  07 E6 vs E4Waconia Socce - GU15 2 vs.PVU - Brown - GU152
 755591  Hastings Vets Athletic Complex  05:50 PM  01 C1 vs C5Hastings Futb - GU15 4 vs.FIRE SC 022
 755771  Maple Grove Middle School  06:00 PM  10 A4 vs A6MapleBrook So - GU15 2 vs.Marsolek Rebels - GU150
 755772  Rogers Middle School  06:00 PM  45 A7 vs A3Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU15 1 vs.NW Kickers - GU15 Huge2
 755711  Big Lake High School  06:00 PM  2 D1 vs D5Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU15 3 vs.STMA - Pederson2
 755713  WRC-Rockford HS  06:00 PM  WC10 D6 vs D4Wright County Soccer - 01 - GU15 2 vs.FUS15GC2010
 755741  Bandimere  06:00 PM  01 E1 vs E5CC United - GU15 C2 0 vs.Tonka - White - Junkermeier1
 755683  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15F F6 vs F4Minneapolis U - GU15 2 vs.EPSC - GU15 - C2-010
 755592  National Sports Center  07:00 PM  K3 C2 vs C3JOY GU15 C201 4 vs.Sporting St. Croix - 02 Select Girls0
 755593  Freedom Park NRS  07:30 PM  8 C6 vs C4New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU15 0 vs.South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU155
 755712  Maple Grove Middle School  07:40 PM  10 D2 vs D3MapleBrook So - GU15 1 vs.CMYSA - GU15-C26
 755742  Miller Park  08:00 PM  11 E2 vs E3EPSC - GU15 - C2-02 1 vs.Keliix-Intra - GU153

Bracket - Thursday, May 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755681  Blake Middle School  06:30 PM  1 F1 vs F5Eclipse Selec - GU15 2 vs.ESC U15 Girls C21

Bracket - Tuesday, May 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755627  Wolk Park  05:45 PM  1 G6 vs G3Valley United - S17 - GU15C2 NITRO 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young5

Bracket - Wednesday, May 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755655  Hanifl Fields Athletic Park  05:50 PM  41 B3 vs B4WBL U15G C2 1 vs.AYSA Cloquet - GU15C23
 755656  Shoreview Commons  05:50 PM  1 B6 vs B1North Suburban Soccer Assn - 01 - GU15 0 vs.BHK2002GC22
 755775  Clyde Andrews  06:00 PM  02 A6 vs A1Marsolek Rebels - GU15 3 vs.Blaine 02G C2 Blue2
 755774  Rogers Middle School  06:00 PM  45 A7 vs A5Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU15 3 vs.North Metro Soccer Assn - GU15 Stam0
 755744  Miller Park  06:00 PM  13 E2 vs E5EPSC - GU15 - C2-02 2 vs.Tonka - White - Junkermeier7
 755746  Waconia High School  06:00 PM  4 E6 vs E1Waconia Socce - GU15 1 vs.CC United - GU15 C23
 755685  Ryan Park  06:00 PM  06 F3 vs F4Prior Lake Soccer Club - 01 - GU15 0 vs.EPSC - GU15 - C2-014
 755686  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15G F6 vs F1Minneapolis U - GU15 6 vs.Eclipse Selec - GU156
 755776  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  4 A2 vs A3Coon Rapids S - GU15 1 vs.NW Kickers - GU15 Huge3
 755595  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  4 C3 vs C4Sporting St. Croix - 02 Select Girls 0 vs.South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU156
 755594  National Sports Center  07:00 PM  P2 C2 vs C5JOY GU15 C201 2 vs.FIRE SC 021
 755624  George Ohmann Park  07:00 PM  3 G2 vs G5EAG GU15 C2 - White 2 vs.GU15 RVS Black0
 755745  Augsburg College  07:15 PM  1 E3 vs E4Keliix-Intra - GU15 0 vs.PVU - Brown - GU152
 755654  Mahtomedi Soccer Complex  07:30 PM  6 B2 vs B5Mahtomedi Soc - GU15 2 vs.Gitchi Gummi - GU15C26
 755626  Quarry Point Park  07:45 PM  7 G6 vs G1Valley United - S17 - GU15C2 NITRO 0 vs.LKV GU15 C2018
 755714  Maple Grove Middle School  08:00 PM  10 D2 vs D5MapleBrook So - GU15 2 vs.STMA - Pederson0

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755770  National Sports Center  05:20 PM  D2 A1 vs A4Blaine 02G C2 Blue 0 vs.MapleBrook So - GU150
 755620  Dodge Middle School  05:30 PM  EMN  G5 vs G3GU15 RVS Black 1 vs.Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young5

Bracket - Sunday, June 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755708  Zachary Playfield  05:30 PM  08 D4 vs D1FUS15GC201 2 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU150

Bracket - Monday, June 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755644  Cloquet Hilltop Field  05:00 PM  2 B4 vs B5AYSA Cloquet - GU15C2 2 vs.Gitchi Gummi - GU15C21
 755793  Zane Sports Park  05:40 PM  01 A3 vs A7NW Kickers - GU15 Huge 1 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU154
 755597  Freedom Park NRS  05:50 PM  8 C6 vs C3New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU15 2 vs.Sporting St. Croix - 02 Select Girls2
 755792  Pine Hills North Park  06:00 PM  48 A5 vs A4North Metro Soccer Assn - GU15 Stam 0 vs.MapleBrook So - GU152
 755761  Bandimere  06:00 PM  02 E1 vs E6CC United - GU15 C2 4 vs.Waconia Socce - GU150
 755734  Louisiana Oaks  06:30 PM  01 E4 vs E5PVU - Brown - GU15 3 vs.Tonka - White - Junkermeier1
 755628  George Ohmann Park  07:00 PM  2 G2 vs G1EAG GU15 C2 - White 0 vs.LKV GU15 C2010
 755629  Flint Hills Recreation Complex  07:15 PM  1 G5 vs G4GU15 RVS Black 2 vs.Owatonna Socc - GU154
 755700  Miller Park  08:00 PM  09 F4 vs F3EPSC - GU15 - C2-01 2 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU151
 755704  Zachary Playfield  08:10 PM  09 D4 vs D5FUS15GC201 6 vs.STMA - Pederson0

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755651  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  05:20 PM  A B1 vs B5BHK2002GC2 1 vs.Gitchi Gummi - GU15C21
 755701  Blake Middle School  06:30 PM  1 F1 vs F6Eclipse Selec - GU15 3 vs.Minneapolis U - GU152

Bracket - Wednesday, June 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755659  Arlington Field  05:00 PM  2 B5 vs B4Gitchi Gummi - GU15C2 1 vs.AYSA Cloquet - GU15C25
 755657  Southpointe  05:40 PM  29 B6 vs B3North Suburban Soccer Assn - 01 - GU15 5 vs.WBL U15G C20
 755748  Franlo Field  05:45 PM  07 E2 vs E1EPSC - GU15 - C2-02 1 vs.CC United - GU15 C22
 755689  Lewis Park  05:45 PM  18 F5 vs F4ESC U15 Girls C2 4 vs.EPSC - GU15 - C2-010
 755778  Pine Hills North Park  06:00 PM  48 A5 vs A2North Metro Soccer Assn - GU15 Stam 0 vs.Coon Rapids S - GU152
 755717  WRC-Rockford HS  06:00 PM  WC10 D6 vs D3Wright County Soccer - 01 - GU15 4 vs.CMYSA - GU15-C21
 755749  Maetzold Field  06:00 PM  1 E5 vs E4Tonka - White - Junkermeier 3 vs.PVU - Brown - GU150
 755747  Bayview  06:00 PM  07 E6 vs E3Waconia Socce - GU15 0 vs.Keliix-Intra - GU153
 755598  National Sports Center  07:00 PM  J4 C2 vs C1JOY GU15 C201 4 vs.Hastings Futb - GU152
 755599  National Sports Center  07:00 PM  P2 C5 vs C4FIRE SC 02 2 vs.South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU152
 755777  Zane Sports Park  07:30 PM  06 A3 vs A4NW Kickers - GU15 Huge 3 vs.MapleBrook So - GU154
 755658  Mahtomedi Soccer Complex  07:30 PM  6 B2 vs B1Mahtomedi Soc - GU15 0 vs.BHK2002GC22
 755687  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15F F6 vs F3Minneapolis U - GU15 4 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU150

Bracket - Thursday, June 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755623  Quarry Point Park  07:45 PM  7 G6 vs G4Valley United - S17 - GU15C2 NITRO 0 vs.Owatonna Socc - GU154

Bracket - Monday, June 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755665  Hanifl Fields Athletic Park  05:50 PM  042 B3 vs B5WBL U15G C2 2 vs.Gitchi Gummi - GU15C23
 755710  STMA Middle School East  06:00 PM  13 D5 vs D3STMA - Pederson 1 vs.CMYSA - GU15-C29
 755716  WRC-Rockford HS  06:00 PM  WC10 D6 vs D1Wright County Soccer - 01 - GU15 7 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU150
 755720  Oakwood Playfield  06:20 PM  03 D4 vs D2FUS15GC201 1 vs.MapleBrook So - GU150
 755769  Pine Hills North Park  07:30 PM  48 A5 vs A3North Metro Soccer Assn - GU15 Stam 1 vs.NW Kickers - GU15 Huge2
 755768  Clyde Andrews  07:30 PM  01 A6 vs A2Marsolek Rebels - GU15 3 vs.Coon Rapids S - GU154
 755653  Irondale High School  07:30 PM  1 B6 vs B4North Suburban Soccer Assn - 01 - GU15 2 vs.AYSA Cloquet - GU15C21
 755738  Louisiana Oaks  07:30 PM  02 E4 vs E1PVU - Brown - GU15 1 vs.CC United - GU15 C20

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755619  Wolk Park  05:45 PM  1 G6 vs G2Valley United - S17 - GU15C2 NITRO 0 vs.EAG GU15 C2 - White10
 755791  Fernbrook Elementary School  05:50 PM  14 A4 vs A1MapleBrook So - GU15 2 vs.Blaine 02G C2 Blue0
 755590  National Sports Center  07:00 PM  P2 C5 vs C3FIRE SC 02 2 vs.Sporting St. Croix - 02 Select Girls0
 755729  STMA Middle School East  07:30 PM  09 D5 vs D2STMA - Pederson 3 vs.MapleBrook So - GU152

Bracket - Wednesday, June 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755601  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  2 C3 vs C1Sporting St. Croix - 02 Select Girls 0 vs.Hastings Futb - GU151
 755602  Freedom Park NRS  05:50 PM  8 C6 vs C5New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU15 1 vs.FIRE SC 021
 755721  Selke  05:50 PM  15 D3 vs D1CMYSA - GU15-C2 2 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU151
 755780  MG Sports Dome  05:55 PM  26A A4 vs A5MapleBrook So - GU15 5 vs.North Metro Soccer Assn - GU15 Stam1
 755782  Coon Rapids Soccer Complex  06:00 PM  3 A2 vs A7Coon Rapids S - GU15 0 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU152
 755781  Briana Scurry Field  06:00 PM  1 A6 vs A3Marsolek Rebels - GU15 3 vs.NW Kickers - GU15 Huge8
 755661  Polar Lakes Park  06:00 PM  26 B3 vs B1WBL U15G C2 1 vs.BHK2002GC22
 755722  WRC-Rockford HS  06:00 PM  WC10 D6 vs D5Wright County Soccer - 01 - GU15 13 vs.STMA - Pederson0
 755752  Bayview  06:00 PM  07 E6 vs E5Waconia Socce - GU15 2 vs.Tonka - White - Junkermeier6
 755691  Ryan Park  06:00 PM  06 F3 vs F1Prior Lake Soccer Club - 01 - GU15 1 vs.Eclipse Selec - GU1516
 755692  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15G F6 vs F5Minneapolis U - GU15 2 vs.ESC U15 Girls C21
 755750  McKnight Stadium - Breck Highschool  06:30 PM  1 E4 vs E2PVU - Brown - GU15 2 vs.EPSC - GU15 - C2-020
 755660  Cloquet Hilltop Field  07:00 PM  3 B4 vs B2AYSA Cloquet - GU15C2 7 vs.Mahtomedi Soc - GU150
 755631  Spring Creek  07:00 PM  1 G3 vs G1Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young 2 vs.LKV GU15 C2011
 755600  SSP Roosevelt  07:15 PM  2 C4 vs C2South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU15 2 vs.JOY GU15 C2011
 755662  Roseville High School  07:30 PM  1 B6 vs B5North Suburban Soccer Assn - 01 - GU15 1 vs.Gitchi Gummi - GU15C21
 755751  Neiman Sports Complex  07:40 PM  15G E3 vs E1Keliix-Intra - GU15 2 vs.CC United - GU15 C20

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755639  Quarry Point Park  05:45 PM  8 G5 vs G2GU15 RVS Black 2 vs.EAG GU15 C2 - White2

Bracket - Friday, June 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755709  WRC-Rockford HS  07:00 PM  WC10 D6 vs D2Wright County Soccer - 01 - GU15 7 vs.MapleBrook So - GU150

Bracket - Monday, June 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755663  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  05:40 PM  A B1 vs B4BHK2002GC2 1 vs.AYSA Cloquet - GU15C21
 755794  Pine Hills North Park  06:00 PM  47 A5 vs A7North Metro Soccer Assn - GU15 Stam 1 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU151
 755632  Quarry Point Park  06:00 PM  7 G6 vs G5Valley United - S17 - GU15C2 NITRO 1 vs.GU15 RVS Black7
 755760  Louisiana Oaks  06:30 PM  01 E4 vs E3PVU - Brown - GU15 0 vs.Keliix-Intra - GU150
 755795  National Sports Center  07:00 PM  F4 A1 vs A6Blaine 02G C2 Blue 5 vs.Marsolek Rebels - GU151
 755669  Arlington Field  07:00 PM  003 B5 vs B2Gitchi Gummi - GU15C2 3 vs.Mahtomedi Soc - GU151
 755610  SSP Roosevelt  07:00 PM  2 C4 vs C3South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU15 4 vs.Sporting St. Croix - 02 Select Girls2
 755609  National Sports Center  07:00 PM  P2 C5 vs C2FIRE SC 02 2 vs.JOY GU15 C2015
 755703  Big Lake High School  07:00 PM  1 D1 vs D2Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU15 1 vs.MapleBrook So - GU152
 755690  Miller Park  07:00 PM  13 F4 vs F2EPSC - GU15 - C2-01 13 vs.New Prague Ar - GU150
 755796  Zane Sports Park  07:30 PM  06 A3 vs A2NW Kickers - GU15 Huge 1 vs.Coon Rapids S - GU153
 755596  Freedom Park NRS  07:30 PM  8 C6 vs C1New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU15 3 vs.Hastings Futb - GU152
 755630  Owatonna Soccer Complex  08:00 PM  7 G4 vs G2Owatonna Socc - GU15 1 vs.EAG GU15 C2 - White1

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755677  Lewis Park  05:45 PM  18 F5 vs F6ESC U15 Girls C2 1 vs.Minneapolis U - GU154
 755647  Arlington Field  07:00 PM  003 B5 vs B6Gitchi Gummi - GU15C2 3 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU152

Bracket - Wednesday, June 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755784  Clyde Andrews  06:00 PM  01 A6 vs A5Marsolek Rebels - GU15 1 vs.North Metro Soccer Assn - GU15 Stam1
 755783  Rogers Middle School  06:00 PM  45 A7 vs A4Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU15 1 vs.MapleBrook So - GU151
 755754  Miller Park  06:00 PM  12 E2 vs E6EPSC - GU15 - C2-02 3 vs.Waconia Socce - GU152
 755695  Ryan Park  06:00 PM  06 F3 vs F5Prior Lake Soccer Club - 01 - GU15 0 vs.ESC U15 Girls C26
 755603  Hastings Vets Athletic Complex  06:15 PM  01 C1 vs C4Hastings Futb - GU15 1 vs.South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU153
 755785  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  4 A2 vs A1Coon Rapids S - GU15 1 vs.Blaine 02G C2 Blue2
 755604  National Sports Center  07:00 PM  P2 C2 vs C6JOY GU15 C201 3 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU150
 755633  Steve Michaud  07:00 PM  6 G1 vs G4LKV GU15 C201 2 vs.Owatonna Socc - GU151
 755755  Washburn High School  07:15 PM  1 E3 vs E5Keliix-Intra - GU15 0 vs.Tonka - White - Junkermeier1
 755634  George Ohmann Park  07:15 PM  3 G2 vs G6EAG GU15 C2 - White 4 vs.Valley United - S17 - GU15C2 NITRO0
 755664  Mahtomedi Soccer Complex  07:30 PM  7 B2 vs B6Mahtomedi Soc - GU15 1 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU153
 755723  Big Lake High School  07:30 PM  2 D1 vs D4Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU15 0 vs.FUS15GC2011
 755725  Selke  07:30 PM  15 D3 vs D5CMYSA - GU15-C2 13 vs.STMA - Pederson1
 755753  Bandimere  07:30 PM  01 E1 vs E4CC United - GU15 C2 0 vs.PVU - Brown - GU150
 755694  New Prague High School  07:30 PM  2 F2 vs F6New Prague Ar - GU15 0 vs.Minneapolis U - GU153
 755724  Maple Grove Middle School  07:40 PM  10 D2 vs D6MapleBrook So - GU15 0 vs.Wright County Soccer - 01 - GU155
 755693  Blake Middle School  08:00 PM  1 F1 vs F4Eclipse Selec - GU15 11 vs.EPSC - GU15 - C2-010

Bracket - Sunday, June 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755652  Mahtomedi Soccer Complex  07:00 PM  6 B2 vs B3Mahtomedi Soc - GU15 4 vs.WBL U15G C25

Bracket - Monday, June 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755739  Bayview  05:45 PM  07 E6 vs E2Waconia Socce - GU15 0 vs.EPSC - GU15 - C2-022
 755625  Spring Creek  07:00 PM  7 G3 vs G4Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young 3 vs.Owatonna Socc - GU152
 755589  Freedom Park NRS  07:30 PM  9 C6 vs C2New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU15 2 vs.JOY GU15 C2018
 755730  Zachary Playfield  08:00 PM  08 D4 vs D3FUS15GC201 0 vs.CMYSA - GU15-C23

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755641  Steve Michaud  07:00 PM  9 G1 vs G6LKV GU15 C201 11 vs.Valley United - S17 - GU15C2 NITRO2
 755679  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15G F6 vs F2Minneapolis U - GU15 6 vs.New Prague Ar - GU150

Bracket - Wednesday, June 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755607  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  4 C3 vs C2Sporting St. Croix - 02 Select Girls 0 vs.JOY GU15 C2016
 755787  Maple Grove Middle School  06:00 PM  10 A4 vs A2MapleBrook So - GU15 1 vs.Coon Rapids S - GU150
 755786  Rogers Middle School  06:00 PM  45 A7 vs A6Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU15 4 vs.Marsolek Rebels - GU152
 755697  Ryan Park  06:00 PM  06 F3 vs F2Prior Lake Soccer Club - 01 - GU15 2 vs.New Prague Ar - GU151
 755698  Eden Prairie HS  06:00 PM  4 F4 vs F6EPSC - GU15 - C2-01 1 vs.Minneapolis U - GU154
 755728  Oakwood Playfield  06:20 PM  03 D4 vs D6FUS15GC201 0 vs.Wright County Soccer - 01 - GU154
 755758  McKnight Stadium - Breck Highschool  07:00 PM  1 E4 vs E6PVU - Brown - GU15 2 vs.Waconia Socce - GU151
 755637  Spring Creek  07:00 PM  7 G3 vs G2Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young 1 vs.EAG GU15 C2 - White1
 755757  Washburn High School  07:20 PM  1 E3 vs E2Keliix-Intra - GU15 0 vs.EPSC - GU15 - C2-020
 755667  Hanifl Fields Athletic Park  07:30 PM  042 B3 vs B2WBL U15G C2 1 vs.Mahtomedi Soc - GU150
 755727  Selke  07:30 PM  15 D3 vs D2CMYSA - GU15-C2 4 vs.MapleBrook So - GU150
 755696  Lewis Park  07:30 PM  19 F5 vs F1ESC U15 Girls C2 0 vs.Eclipse Selec - GU153
 755636  Dakota Cty Tech College  07:30 PM  3 G5 vs G1GU15 RVS Black 2 vs.LKV GU15 C2013
 755638  Owatonna Soccer Complex  08:00 PM  6 G4 vs G6Owatonna Socc - GU15 10 vs.Valley United - S17 - GU15C2 NITRO0

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755640  Owatonna Soccer Complex  08:00 PM  6 G4 vs G3Owatonna Socc - GU15 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young0

Bracket - Wednesday, July 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755671  McMurray West Field- Como Park  05:30 PM  1 B1 vs B6BHK2002GC2 1 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU150
 755699  Lewis Park  05:45 PM  18 F5 vs F2ESC U15 Girls C2 3 vs.New Prague Ar - GU150
 755789  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  4 A2 vs A6Coon Rapids S - GU15 3 vs.Marsolek Rebels - GU151
 755611  Hastings Vets Athletic Complex  07:30 PM  01 C1 vs C6Hastings Futb - GU15 4 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU150

Bracket - Thursday, July 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755726  STMA Middle School East  06:00 PM  08 D5 vs D1STMA - Pederson 1 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU157
 755788  National Sports Center  07:00 PM  F4 A1 vs A3Blaine 02G C2 Blue 4 vs.NW Kickers - GU15 Huge6

Bracket - Saturday, July 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755670  Cloquet Hilltop Field  03:00 PM  2 B4 vs B3AYSA Cloquet - GU15C2 7 vs.WBL U15G C20

Bracket - Sunday, July 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755668  Cloquet Hilltop Field  03:00 PM  2 B4 vs B6AYSA Cloquet - GU15C2 8 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU150
 755650  Arlington Field  03:00 PM  002 B5 vs B3Gitchi Gummi - GU15C2 3 vs.WBL U15G C21
 755635  Spring Creek  07:00 PM  7 G3 vs G5Northfield Soccer Assn - GU15C2 - Young 6 vs.GU15 RVS Black3

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755719  STMA Middle School East  06:00 PM  09 D5 vs D4STMA - Pederson 0 vs.FUS15GC2015
 755678  Miller Park  06:00 PM  12 F4 vs F1EPSC - GU15 - C2-01 1 vs.Eclipse Selec - GU154
 755606  National Sports Center  06:30 PM  J3 C5 vs C1FIRE SC 02 4 vs.Hastings Futb - GU150
 755608  SSP Roosevelt  07:30 PM  2 C4 vs C6South St. Paul Youth Soccer Assn - 01 - GU15 3 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU150
 755740  Minnetonka High School  07:30 PM  08 E5 vs E3Tonka - White - Junkermeier 0 vs.Keliix-Intra - GU150

Bracket - Tuesday, July 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 755718  Maple Grove Middle School  05:50 PM  11 D2 vs D1MapleBrook So - GU15 1 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU151






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.