2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - G17 Classic 1
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=9C1AA0F5-7167-4BC8-B881-BC24521D5FBD&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A3 : WBL U17G C1333333333330 10  30  3  30 
 A2 : FIRE SC 00333033333024 8  17  12  25 
 A4 : Woodbury Socc - GU17 2000GC1003033013013 4  -7  37  12 
 A5 : GU17 Academy White303030003012 4  -8  30  11 
 A1 : BHK2000GC110000000315 1  -16  40  7 
 A6 : North Suburban Soccer Assn - 01 - GU1701000001013 0  -16  42  6 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B2 : Blaine 00G C1 EDT313333333328 9  23  2  24 
 B6 : MapleBrook So - GU17333101033017 5  4  25  20 
 B5 : Northern Lights Soccer Club - 01 - GU17003103133014 4  -3  18  13 
 B3 : NW Kickers - GU17 Harrison011310003312 3  -3  14  10 
 B4 : Lakes United - GU1730300010007 2  -11  29  13 
 B1 : FIRE SC 00/01 BLACK01000011036 1  -10  21  7 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C1 : EAG GU17 C1 - Eckstrom333333313328 9  25  10  29 
 C4 : GU17 Academy Green033330313322 7  11  13  23 
 C2 : LKV GU17 C101033000033113 4  -6  23  16 
 C6 : Valley United - S17 - GU17C1 HYPE300030001310 3  -7  28  12 
 C3 : MVS17GC101 - Cortez311031100010 2  0  17  16 
 C5 : RYSA U17 C10100000001012 0  -23  33  7 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D2 : EPSC - GU17 - C1333333333330 10  27  3  28 
 D7 : FUS17GC101331300033117 5  5  8  13 
 D4 : Keliix-Intra - GU17033303003116 5  -2  10  8 
 D3 : ESC U17 Girls C1303303030015 5  2  13  15 
 D1 : CC United - GU17 C100003100116 1  -13  24  8 
 D6 : Tonka - Blue - Pass00000001102 0  -19  28  4 

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753879  Polar Lakes Park  06:00 PM  26 A3 vs A6WBL U17G C1 5 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU170
 753821  Roger Johnson Memorial Park  06:00 PM  37 B4 vs B5Lakes United - GU17 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU171
 753911  Bandimere  06:30 PM  03 D1 vs D2CC United - GU17 C1 0 vs.EPSC - GU17 - C14

Bracket - Thursday, May 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753893  Shoreview Commons  06:45 PM  1 A6 vs A1North Suburban Soccer Assn - 01 - GU17 1 vs.BHK2000GC11
 753850  Thresher Park  06:45 PM  B2 C1 vs C2EAG GU17 C1 - Eckstrom 3 vs.LKV GU17 C1011

Bracket - Tuesday, May 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 811959  Bandimere  05:40 PM  33 D6 vs D7Tonka - Blue - Pass 0 vs.FUS17GC1013
 753913  Miller Park  06:00 PM  09 D2 vs D4EPSC - GU17 - C1 3 vs.Keliix-Intra - GU170
 753824  Elmcrest Park  06:30 PM  01 B5 vs B6Northern Lights Soccer Club - 01 - GU17 0 vs.MapleBrook So - GU173
 753854  Fuad Mansour  06:30 PM  6 C5 vs C6RYSA U17 C101 1 vs.Valley United - S17 - GU17C1 HYPE4
 753882  National Sports Center  06:50 PM  P2 A2 vs A4FIRE SC 00 2 vs.Woodbury Socc - GU17 2000GC10
 753914  Lewis Park  07:30 PM  19 D3 vs D1ESC U17 Girls C1 3 vs.CC United - GU17 C11
 753884  Quarry Point Park  07:45 PM  8 A5 vs A6GU17 Academy White 2 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU170
 753822  National Sports Center  08:30 PM  D2 B2 vs B4Blaine 00G C1 EDT 7 vs.Lakes United - GU170

Bracket - Thursday, May 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753870  Thresher Park  05:30 PM  B2 C1 vs C4EAG GU17 C1 - Eckstrom 4 vs.GU17 Academy Green1

Bracket - Sunday, May 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 811966  Minnetonka High School  06:45 PM  08 D6 vs D4Tonka - Blue - Pass 0 vs.Keliix-Intra - GU171

Bracket - Monday, May 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753851  Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex  07:30 PM  C C4 vs C5GU17 Academy Green 3 vs.RYSA U17 C1010

Bracket - Tuesday, May 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753825  Ki-Chi-Saga Park  06:00 PM  1 B4 vs B1Lakes United - GU17 2 vs.FIRE SC 00/01 BLACK1
 753917  Bandimere  06:00 PM  03 D1 vs D4CC United - GU17 C1 2 vs.Keliix-Intra - GU173
 753827  Ramsey Central Park  06:30 PM  1 B5 vs B3Northern Lights Soccer Club - 01 - GU17 1 vs.NW Kickers - GU17 Harrison0
 753856  Quarry Point Park  06:30 PM  5 C6 vs C2Valley United - S17 - GU17C1 HYPE 1 vs.LKV GU17 C1012
 753886  Southpointe  06:55 PM  29 A6 vs A2North Suburban Soccer Assn - 01 - GU17 1 vs.FIRE SC 008
 753887  Quarry Point Park  07:30 PM  8 A5 vs A3GU17 Academy White 0 vs.WBL U17G C16
 753915  Lake Ann Park  07:50 PM  16 D6 vs D2Tonka - Blue - Pass 1 vs.EPSC - GU17 - C14

Bracket - Thursday, May 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753880  Concordia  05:30 PM  1 A1 vs A2BHK2000GC1 1 vs.FIRE SC 005
 753918  UofM - Students Recreational Sports Dome  07:15 PM  1 D4 vs D6Keliix-Intra - GU17 1 vs.Tonka - Blue - Pass0

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753892  Hanifl Fields Athletic Park  07:10 PM  041 A3 vs A4WBL U17G C1 13 vs.Woodbury Socc - GU17 2000GC10

Bracket - Tuesday, May 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753889  National Sports Center  05:00 PM  P2 A2 vs A3FIRE SC 00 0 vs.WBL U17G C15
 753828  National Sports Center  06:50 PM  P2 B1 vs B5FIRE SC 00/01 BLACK 0 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU170
 753858  Thresher Park  07:00 PM  B2 C1 vs C5EAG GU17 C1 - Eckstrom 3 vs.RYSA U17 C1010
 811957  Clover Ridge  07:30 PM  04 D1 vs D7CC United - GU17 C1 0 vs.FUS17GC1013
 753830  Fernbrook Elementary School  07:40 PM  14 B6 vs B4MapleBrook So - GU17 7 vs.Lakes United - GU174
 753829  National Sports Center  08:45 PM  D2 B2 vs B3Blaine 00G C1 EDT 0 vs.NW Kickers - GU17 Harrison0

Bracket - Thursday, May 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753923  Miller Park  06:00 PM  09 D2 vs D3EPSC - GU17 - C1 4 vs.ESC U17 Girls C11
 753873  Fuad Mansour  06:30 PM  5 C5 vs C1RYSA U17 C101 0 vs.EAG GU17 C1 - Eckstrom5
 753883  Concordia  07:10 PM  1 A1 vs A3BHK2000GC1 0 vs.WBL U17G C18

Bracket - Tuesday, May 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753863  Quarry Point Park  06:00 PM  7 C6 vs C1Valley United - S17 - GU17C1 HYPE 1 vs.EAG GU17 C1 - Eckstrom8
 753922  Lake Ann Park  06:00 PM  16 D6 vs D1Tonka - Blue - Pass 1 vs.CC United - GU17 C13
 753861  Steve Michaud  07:00 PM  7 C2 vs C5LKV GU17 C101 3 vs.RYSA U17 C1010
 753831  National Sports Center  08:30 PM  D2 B2 vs B5Blaine 00G C1 EDT 4 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU170

Bracket - Wednesday, May 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753833  MG Sports Dome  07:20 PM  26A B6 vs B1MapleBrook So - GU17 5 vs.FIRE SC 00/01 BLACK3

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753878  Thresher Park  05:30 PM  B3 C1 vs C6EAG GU17 C1 - Eckstrom 6 vs.Valley United - S17 - GU17C1 HYPE1

Bracket - Friday, June 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753852  Steve Michaud  07:00 PM  6 C2 vs C4LKV GU17 C101 2 vs.GU17 Academy Green4
 811967  Lewis Park  07:30 PM  19 D3 vs D6ESC U17 Girls C1 6 vs.Tonka - Blue - Pass0

Bracket - Sunday, June 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753885  HealthEast Sports Center  01:00 PM  03 A4 vs A1Woodbury Socc - GU17 2000GC1 4 vs.BHK2000GC10
 753835  National Sports Center  07:00 PM  D2 B2 vs B1Blaine 00G C1 EDT 6 vs.FIRE SC 00/01 BLACK0

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753894  Southpointe  05:30 PM  29 A6 vs A3North Suburban Soccer Assn - 01 - GU17 0 vs.WBL U17G C111
 753834  Fernbrook Elementary School  06:00 PM  14 B6 vs B3MapleBrook So - GU17 2 vs.NW Kickers - GU17 Harrison2
 753895  National Sports Center  07:00 PM  P2 A2 vs A1FIRE SC 00 6 vs.BHK2000GC10
 753836  Elmcrest Park  07:00 PM  01 B5 vs B4Northern Lights Soccer Club - 01 - GU17 3 vs.Lakes United - GU171
 753865  Steve Michaud  07:00 PM  7 C2 vs C1LKV GU17 C101 0 vs.EAG GU17 C1 - Eckstrom4
 753924  Lewis Park  07:30 PM  19 D3 vs D4ESC U17 Girls C1 1 vs.Keliix-Intra - GU170
 753896  Quarry Point Park  07:45 PM  8 A5 vs A4GU17 Academy White 3 vs.Woodbury Socc - GU17 2000GC11
 753926  Wayzata High School    08:10 PM  53 D7 vs D1FUS17GC101 0 vs.CC United - GU17 C10

Bracket - Thursday, June 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753890  Irondale High School  05:40 PM  1 A6 vs A4North Suburban Soccer Assn - 01 - GU17 1 vs.Woodbury Socc - GU17 2000GC12
 753866  Fuad Mansour  07:00 PM  2 C5 vs C4RYSA U17 C101 0 vs.GU17 Academy Green4
 753826  Maple Grove Middle School  07:40 PM  10 B6 vs B2MapleBrook So - GU17 1 vs.Blaine 00G C1 EDT4
 753919  Zachary Playfield  08:00 PM  09 D7 vs D3FUS17GC101 2 vs.ESC U17 Girls C10

Bracket - Sunday, June 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753820  Centennial High School Turf Field  06:00 PM  1 B1 vs B2FIRE SC 00/01 BLACK 0 vs.Blaine 00G C1 EDT1
 753874  Old Hickory Park  06:00 PM  1 C3 vs C2MVS17GC101 - Cortez 3 vs.LKV GU17 C1010
 753881  HealthEast Sports Center  09:00 PM  03 A4 vs A5Woodbury Socc - GU17 2000GC1 2 vs.GU17 Academy White1

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753838  Noble Sports Park  05:40 PM  04 B3 vs B1NW Kickers - GU17 Harrison 1 vs.FIRE SC 00/01 BLACK0
 753928  Minnetonka High School  05:50 PM  08 D6 vs D3Tonka - Blue - Pass 0 vs.ESC U17 Girls C15
 753898  Polar Lakes Park  06:00 PM  26 A3 vs A1WBL U17G C1 10 vs.BHK2000GC10
 753839  Maple Grove Middle School  06:00 PM  11 B6 vs B5MapleBrook So - GU17 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU172
 753929  Miller Park  06:00 PM  09 D2 vs D7EPSC - GU17 - C1 3 vs.FUS17GC1010
 753897  HealthEast Sports Center  07:00 PM  01 A4 vs A2Woodbury Socc - GU17 2000GC1 0 vs.FIRE SC 009
 753868  Old Hickory Park  07:00 PM  1 C3 vs C1MVS17GC101 - Cortez 2 vs.EAG GU17 C1 - Eckstrom2
 753837  Roger Johnson Memorial Park  07:15 PM  06 B4 vs B2Lakes United - GU17 1 vs.Blaine 00G C1 EDT2
 753899  Irondale High School  07:30 PM  1 A6 vs A5North Suburban Soccer Assn - 01 - GU17 0 vs.GU17 Academy White1
 753867  Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex  08:00 PM  C C4 vs C2GU17 Academy Green 3 vs.LKV GU17 C1010
 753869  Quarry Point Park  08:00 PM  7 C6 vs C5Valley United - S17 - GU17C1 HYPE 2 vs.RYSA U17 C1010

Bracket - Wednesday, June 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753855  Flint Hills Recreation Complex  05:00 PM  1 C4 vs C1GU17 Academy Green 3 vs.EAG GU17 C1 - Eckstrom5

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753823  National Sports Center  05:00 PM  J4 B1 vs B3FIRE SC 00/01 BLACK 0 vs.NW Kickers - GU17 Harrison0
 753891  National Sports Center  06:00 PM  J3 A2 vs A5FIRE SC 00 4 vs.GU17 Academy White0
 753860  Quarry Point Park  06:00 PM  7 C6 vs C4Valley United - S17 - GU17C1 HYPE 1 vs.GU17 Academy Green2
 753857  Fuad Mansour  07:00 PM  2 C5 vs C3RYSA U17 C101 2 vs.MVS17GC101 - Cortez2
 811958  Elm Creek Playfield  08:00 PM  18 D7 vs D2FUS17GC101 0 vs.EPSC - GU17 - C13
 753905  HealthEast Sports Center  09:00 PM  05 A4 vs A6Woodbury Socc - GU17 2000GC1 2 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU172

Bracket - Saturday, June 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753853  Thresher Park  11:00 AM  B2 C1 vs C3EAG GU17 C1 - Eckstrom 4 vs.MVS17GC101 - Cortez1

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753841  National Sports Center  05:30 PM  F4 B2 vs B6Blaine 00G C1 EDT 6 vs.MapleBrook So - GU170
 753840  National Sports Center  05:45 PM  P2 B1 vs B4FIRE SC 00/01 BLACK 1 vs.Lakes United - GU171
 753900  National Sports Center  07:00 PM  N4 A1 vs A4BHK2000GC1 1 vs.Woodbury Socc - GU17 2000GC12
 753871  Steve Michaud  07:00 PM  6 C2 vs C6LKV GU17 C101 2 vs.Valley United - S17 - GU17C1 HYPE0
 753872  Old Hickory Park  07:00 PM  1 C3 vs C5MVS17GC101 - Cortez 4 vs.RYSA U17 C1011
 753909  Washburn High School  07:15 PM  1 D4 vs D7Keliix-Intra - GU17 1 vs.FUS17GC1010
 753842  Zane Sports Park  07:30 PM  06 B3 vs B5NW Kickers - GU17 Harrison 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU173
 753901  National Sports Center  07:35 PM  P2 A2 vs A6FIRE SC 00 9 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU170
 753902  Polar Lakes Park  07:50 PM  26 A3 vs A5WBL U17G C1 9 vs.GU17 Academy White1
 753932  Miller Park  08:00 PM  09 D2 vs D1EPSC - GU17 - C1 4 vs.CC United - GU17 C10

Bracket - Wednesday, June 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753940  Lewis Park  08:00 PM  18 D3 vs D7ESC U17 Girls C1 0 vs.FUS17GC1012

Bracket - Thursday, June 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753906  Flint Hills Recreation Complex  05:30 PM  1 A5 vs A2GU17 Academy White 0 vs.FIRE SC 005
 753862  Viterbo Soccer Complex  07:00 PM  1 C3 vs C4MVS17GC101 - Cortez 0 vs.GU17 Academy Green0
 753819  Noble Sports Park  07:30 PM  04 B3 vs B6NW Kickers - GU17 Harrison 1 vs.MapleBrook So - GU172
 753930  Oakwood Playfield  08:00 PM  03 D7 vs D4FUS17GC101 2 vs.Keliix-Intra - GU170

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753935  Bandimere  05:30 PM  03 D1 vs D3CC United - GU17 C1 0 vs.ESC U17 Girls C14
 753844  Noble Sports Park  05:40 PM  04 B3 vs B2NW Kickers - GU17 Harrison 0 vs.Blaine 00G C1 EDT4
 753904  Polar Lakes Park  06:00 PM  26 A3 vs A2WBL U17G C1 5 vs.FIRE SC 002
 753875  Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex  06:00 PM  C C4 vs C6GU17 Academy Green 5 vs.Valley United - S17 - GU17C1 HYPE0
 753903  Flint Hills Recreation Complex  07:15 PM  1 A5 vs A1GU17 Academy White 2 vs.BHK2000GC11
 753934  Washburn High School  07:15 PM  1 D4 vs D2Keliix-Intra - GU17 0 vs.EPSC - GU17 - C11
 753843  Ramsey Central Park  07:30 PM  1 B5 vs B1Northern Lights Soccer Club - 01 - GU17 4 vs.FIRE SC 00/01 BLACK0
 753845  Chisago Lakes HS  08:00 PM  1 B4 vs B6Lakes United - GU17 1 vs.MapleBrook So - GU173
 753933  Zachary Playfield  08:00 PM  09 D7 vs D6FUS17GC101 1 vs.Tonka - Blue - Pass1

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753832  Zane Sports Park  07:00 PM  01 B3 vs B4NW Kickers - GU17 Harrison 3 vs.Lakes United - GU172
 753849  Old Hickory Park  07:00 PM  1 C3 vs C6MVS17GC101 - Cortez 1 vs.Valley United - S17 - GU17C1 HYPE1
 753942  Bandimere  07:30 PM  03 D1 vs D6CC United - GU17 C1 1 vs.Tonka - Blue - Pass1
 753943  Lewis Park  07:30 PM  18 D3 vs D2ESC U17 Girls C1 1 vs.EPSC - GU17 - C13

Bracket - Monday, July 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753859  Steve Michaud  07:00 PM  6 C2 vs C3LKV GU17 C101 3 vs.MVS17GC101 - Cortez2

Bracket - Thursday, July 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753888  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:20 PM  A A1 vs A5BHK2000GC1 2 vs.GU17 Academy White1

Bracket - Sunday, July 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 811960  Blake Middle School  07:00 PM  5 D4 vs D3Keliix-Intra - GU17 1 vs.ESC U17 Girls C10

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753864  Quarry Point Park  08:00 PM  7 C6 vs C3Valley United - S17 - GU17C1 HYPE 2 vs.MVS17GC101 - Cortez1

Bracket - Tuesday, July 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753846  Elmcrest Park  05:30 PM  01 B5 vs B2Northern Lights Soccer Club - 01 - GU17 0 vs.Blaine 00G C1 EDT4
 753908  National Sports Center  05:40 PM  J1 A1 vs A6BHK2000GC1 1 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU171
 753877  Quarry Point Park  06:00 PM  8 C4 vs C3GU17 Academy Green 2 vs.MVS17GC101 - Cortez1
 753936  Miller Park  06:00 PM  09 D2 vs D6EPSC - GU17 - C1 3 vs.Tonka - Blue - Pass0
 753876  Fuad Mansour  06:45 PM  3 C5 vs C2RYSA U17 C101 3 vs.LKV GU17 C1013
 753938  Washburn High School  07:15 PM  1 D4 vs D1Keliix-Intra - GU17 1 vs.CC United - GU17 C11
 753847  Roger Johnson Memorial Park  07:20 PM  06 B4 vs B3Lakes United - GU17 0 vs.NW Kickers - GU17 Harrison1
 753848  National Sports Center  07:30 PM  P2 B1 vs B6FIRE SC 00/01 BLACK 2 vs.MapleBrook So - GU171
 753907  HealthEast Sports Center  09:00 PM  01 A4 vs A3Woodbury Socc - GU17 2000GC1 0 vs.WBL U17G C15






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.