2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - G12 Classic 3
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=80C28F95-DE38-4A4C-AE1D-2118A04F4AF2&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E F G H I J      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A5 : EG-HUD12C3-Nell133133303323 7  13  15  23 
 A1 : BHK2005GC3311303333020 6  14  17  24 
 A6 : New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU120010033 3313 4  1  19  18 
 A4 : GU12 RVE Black131311030013 3  0  24  20 
 A3 : Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold300 1100038 2  -10  35  18 
 A2 : WBL U12G C3 0201 0000 001 0  -18  35  7 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B5 : South St. Paul - GU12 Cargeor033333333327 9  25  7  29 
 B3 : IGH Heat - GU12C3333303330122 7  15  19  24 
 B6 : River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU12331330003319 6  6  16  18 
 B4 : SES U12G C3 Griffins331000130011 3  -6  34  14 
 B2 : Hastings Futb - GU1200000331018 2  -11  48  14 
 B1 : U12 Girls C3 - Borenz00000000000 0  -29  53  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C1 : Club Deportivo Lobos - GU12330303333324 8  18  15  27 
 C4 : East Select GU12C3030330033318 6  7  27  24 
 C2 : North East Un - GU12033133030016 5  3  18  19 
 C6 : EG-HUD12C3-Balusek303301033016 5  3  21  22 
 C3 : WBL U12G C3 01031013033014 4  -1  23  21 
 C5 : Lakes United - GU1200000000000 0  -30  86  2 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D1 : Blaine 05G C3 Yellow331333333328 9  23  10  27 
 D6 : North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12313101333321 6  10  10  18 
 D5 : North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier303300330015 5  3  18  19 
 D2 : Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU12313300010 11 3  -2  21  17 
 D4 : NW Kickers - GU12 Polley00033010007 2  -14  29  9 
 D3 : Fridley Heigh - GU12000000100 1 0  -20  53  7 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 E5 : Davis Rebels GU12333331333328 9  25  14  29 
 E1 : Fridley Heigh - GU12330303313019 6  7  13  20 
 E6 : Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12031030303316 5  4  18  20 
 E4 : Princeton You - GU12313313100015 4  4  24  21 
 E3 : North Suburban Soccer Assn - 01 - GU1200300300039 3  -15  58  16 
 E2 : NW Kickers - GU12 Dooher00000000000 0  -25  60  10 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- F 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 F4 : Owatonna Socc - GU12313333331326 8  20  13  27 
 F6 : Mankato GU12C3-Evans333300333324 8  14  16  23 
 F1 : Albert Lea Yo - GU12313033303322 7  16  9  23 
 F8 : St. Peter Soc - GU12313103030014 4  5  18  20 
 F5 : Marshall United Soccer Assn - 01 - GU12030103330013 4  -1  17  15 
 F2 : Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU12010310 0016 1  -12  33  13 
 F3 : Faribault Soc - GU1201000000304 1  -20  45  7 
 F7 : New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU1200000 00033 1  -22  69  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- G 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 G3 : Sartell Soccer Association - GU12333333333330 10  23  15  28 
 G6 : Little Falls - Girls U1203313303 319 6  11  27  25 
 G2 : Monticello Soccer Club - GU12033030030012 4  -5  20  14 
 G4 : STMA - Mitchell11300303 112 3  2  21  19 
 G1 : Tri-County Un - GU1213000300108 2  -10  31  14 
 G5 : Wright County Soccer - 02 - GU1200000000033 1  -21  46  8 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- H 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 H5 : GU12 RVS Green331333333025 8  14  9  20 
 H7 : Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO333013303322 7  13  7  19 
 H2 : Bloomington U12C3 Girls330030033318 6  5  20  22 
 H1 : LKV-GU12-C3-01330033003318 6  9  24  21 
 H3 : Burnsville Fi - GU12 Guillou00033030009 3  -10  28  15 
 H6 : Shakopee U12 Girls C303003000006 2  -16  46  16 
 H4 : New Prague Ar - GU1200030000306 2  -15  30  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- I 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 I1 : Delano Youth - GU12331031333323 7  15  16  27 
 I6 : Tonka - Red - Rogers303103333322 7  14  16  28 
 I2 : ESC U12 Girls C3B Yellow333330330021 7  13  16  25 
 I5 : PVU - K. Tatarek - GU12303100000310 3  -7  36  17 
 I4 : Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU1200003303009 3  -15  48  9 
 I3 : FUS12GC30100000000033 1  -20  36  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- J 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 J2 : EPSC - GU12 - C3333303333327 9  19  10  24 
 J3 : ESC U12 Girls C3A Grey333003333021 7  7  20  19 
 J4 : Minneapolis GU12 C301033330001316 5  1  23  16 
 J5 : Tonka - Red - Morgan030033301316 5  4  21  17 
 J1 : CC United - GU12 C3-100013000307 2  -9  28  16 
 J6 : Westonka Soccer Club - 01 - GU1200010000001 0  -22  56  19 

Bracket - Monday, May 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761163  Hazel Park Academy School  06:30 PM  1 C1 vs C2Club Deportivo Lobos - GU12 3 vs.North East Un - GU120
 761259  The Reserve Park  06:30 PM  20 F6 vs F5Mankato GU12C3-Evans 2 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - GU120
 761260  MLC Soccer Fields  06:30 PM  8 F7 vs F8New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU12 0 vs.St. Peter Soc - GU1211

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761102  HealthEast Sports Center  07:15 PM  02A A3 vs A6Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold 3 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU122

Bracket - Wednesday, May 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761192  Pinecone Central Park  05:40 PM  8 G3 vs G6Sartell Soccer Association - GU12 8 vs.Little Falls - Girls U124
 761104  Harmon Park  06:00 PM  2 A4 vs A5GU12 RVE Black 1 vs.EG-HUD12C3-Nell1
 761012  Lewis Park  07:30 PM  20B J3 vs J6ESC U12 Girls C3A Grey 4 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU123

Bracket - Thursday, May 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761044  Orono Middle School  06:00 PM  12 I4 vs I5Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 2 vs.PVU - K. Tatarek - GU123

Bracket - Monday, May 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761222  Eagle View  05:00 PM  02 H4 vs H7New Prague Ar - GU12 0 vs.Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO5
 760986  National Sports Center  05:15 PM  D1S D1 vs D3Blaine 05G C3 Yellow 11 vs.Fridley Heigh - GU121
 761136  Kingston Field  05:30 PM  07 B1 vs B3U12 Girls C3 - Borenz 2 vs.IGH Heat - GU12C312
 761262  Lakeview Park  05:30 PM  10 F1 vs F3Albert Lea Yo - GU12 6 vs.Faribault Soc - GU120
 761016  McKnight Park  05:30 PM  18 J1 vs J3CC United - GU12 C3-1 2 vs.ESC U12 Girls C3A Grey4
 761137  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 B5 vs B6South St. Paul - GU12 Cargeor 2 vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU124
 761165  Hazelwood Complex  06:00 PM  3 C2 vs C4North East Un - GU12 4 vs.East Select GU12C32
 761167  Ki-Chi-Saga Park  06:00 PM  4 C5 vs C6Lakes United - GU12 0 vs.EG-HUD12C3-Balusek6
 761076  Madsen Park  06:00 PM  2 E1 vs E3Fridley Heigh - GU12 3 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU120
 761077  Clyde Andrews  06:00 PM  03 E5 vs E6Davis Rebels GU12 5 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU121
 761261  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  8 F4 vs F2Owatonna Socc - GU12 5 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU123
 761264  Marshall Middle School  06:00 PM  1 F5 vs F7Marshall United Soccer Assn - 01 - GU12 11 vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU120
 761197  WRC-Northwinds  06:00 PM  08 G5 vs G6Wright County Soccer - 02 - GU12 0 vs.Little Falls - Girls U123
 761227  North River Hills  06:00 PM  4 H3 vs H1Burnsville Fi - GU12 Guillou 1 vs.LKV-GU12-C3-012
 761105  Polar Lakes Park  06:15 PM  27 N A2 vs A4WBL U12G C3 02 1 vs.GU12 RVE Black5
 761135  Hastings Vets Athletic Complex  06:30 PM  09 B2 vs B4Hastings Futb - GU12 0 vs.SES U12G C3 Griffins1
 761166  Hazel Park Academy School  06:30 PM  1 C1 vs C3Club Deportivo Lobos - GU12 4 vs.WBL U12G C3 012
 761046  Delano Area Sports Arena  06:30 PM  SA-4 I1 vs I3Delano Youth - GU12 5 vs.FUS12GC3010
 761047  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  28 I5 vs I6PVU - K. Tatarek - GU12 1 vs.Tonka - Red - Rogers2
 760985  Isanti Soccer Complex  07:00 PM  9 D2 vs D4Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU12 4 vs.NW Kickers - GU12 Polley0
 761075  Zane Sports Park  07:10 PM  05 E2 vs E4NW Kickers - GU12 Dooher 2 vs.Princeton You - GU124
 761106  Community Park - Falcon Heights  07:20 PM  1 A1 vs A3BHK2005GC3 4 vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold2
 761045  Lewis Park  07:30 PM  20A I2 vs I4ESC U12 Girls C3B Yellow 5 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU120

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761073  Madsen Park  07:20 AM  1 E1 vs E2Fridley Heigh - GU12 5 vs.NW Kickers - GU12 Dooher0
 761252  Delaney Park Field  05:30 PM  05 H5 vs H4GU12 RVS Green 5 vs.New Prague Ar - GU121
 761107  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  07 A5 vs A6EG-HUD12C3-Nell 5 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU122
 760982  Madsen Park  06:00 PM  1 D3 vs D6Fridley Heigh - GU12 2 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU123
 761095  Southpointe  07:10 PM  30 E3 vs E5North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Davis Rebels GU1210

Bracket - Friday, May 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761015  Crestwood  06:00 PM  31 J2 vs J4EPSC - GU12 - C3 7 vs.Minneapolis GU12 C3010

Bracket - Monday, May 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761079  Otsego Soccer Complex  06:00 AM  62 E6 vs E2Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 6 vs.NW Kickers - GU12 Dooher1
 761230  Steve Michaud  05:15 PM  11 H1 vs H4LKV-GU12-C3-01 4 vs.New Prague Ar - GU121
 761019  Westonka MWHS  05:30 PM  4W J6 vs J2Westonka Soccer Club - 01 - GU12 2 vs.EPSC - GU12 - C34
 760988  Zane Sports Park  05:45 PM  03 D4 vs D1NW Kickers - GU12 Polley 2 vs.Blaine 05G C3 Yellow5
 761228  17th Avenue Sports Complex  05:50 PM  7 H6 vs H2Shakopee U12 Girls C3 3 vs.Bloomington U12C3 Girls5
 761049  Minnetonka Middle School  05:50 PM  3 I6 vs I2Tonka - Red - Rogers 3 vs.ESC U12 Girls C3B Yellow4
 761108  Harmon Park  06:00 PM  1 A4 vs A1GU12 RVE Black 4 vs.BHK2005GC34
 761110  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  07 A5 vs A3EG-HUD12C3-Nell 2 vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold1
 761109  Press Fields  06:00 PM  3 A6 vs A2New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU12 2 vs.WBL U12G C3 022
 761138  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15E8 B4 vs B1SES U12G C3 Griffins 3 vs.U12 Girls C3 - Borenz0
 761170  Roger Johnson Memorial Park  06:00 PM  37 C5 vs C3Lakes United - GU12 1 vs.WBL U12G C3 0113
 761265  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  8 F4 vs F1Owatonna Socc - GU12 2 vs.Albert Lea Yo - GU122
 761198  Townelakes  06:00 PM  1 G4 vs G1STMA - Mitchell 2 vs.Tri-County Un - GU122
 761200  WRC-Northwinds  06:00 PM  08 G5 vs G3Wright County Soccer - 02 - GU12 0 vs.Sartell Soccer Association - GU124
 761048  Orono Middle School  06:00 PM  12 I4 vs I1Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 0 vs.Delano Youth - GU1212
 761018  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15B8 J4 vs J1Minneapolis GU12 C301 4 vs.CC United - GU12 C3-11
 761268  The Reserve Park  06:30 PM  20 F6 vs F7Mankato GU12C3-Evans 6 vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU121
 761199  Belle Prairie Soccer Fields  06:30 PM  1 G6 vs G2Little Falls - Girls U12 5 vs.Monticello Soccer Club - GU123
 761050  Sandburg Middle School Fields  06:45 PM  27 I5 vs I3PVU - K. Tatarek - GU12 8 vs.FUS12GC3012
 761168  Jean Duluth Field  07:00 PM  3 C4 vs C1East Select GU12C3 5 vs.Club Deportivo Lobos - GU124
 761266  Todd Park  07:00 PM  4 F2 vs F3Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Faribault Soc - GU121
 761169  Hudson Soccer Complex  07:15 PM  06 C6 vs C2EG-HUD12C3-Balusek 2 vs.North East Un - GU123
 761020  Minnetonka Middle School  07:20 PM  2 J5 vs J3Tonka - Red - Morgan 0 vs.ESC U12 Girls C3A Grey1
 761139  Golfview  07:30 PM  4 B6 vs B2River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU12 8 vs.Hastings Futb - GU120

Bracket - Tuesday, May 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761257  Todd Park  07:00 PM  1 F2 vs F1Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU12 0 vs.Albert Lea Yo - GU129

Bracket - Wednesday, May 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761251  Eagle View  05:00 PM  03 H4 vs H1New Prague Ar - GU12 6 vs.LKV-GU12-C3-014
 760990  Hidden Creek North  06:00 PM  1 D5 vs D3North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier 3 vs.Fridley Heigh - GU121
 760989  Southpointe  06:00 PM  02 D6 vs D2North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU121
 761040  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15E8 J4 vs J3Minneapolis GU12 C301 1 vs.ESC U12 Girls C3A Grey0

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761231  Eagle View  05:15 PM  02 H4 vs H6New Prague Ar - GU12 0 vs.Shakopee U12 Girls C32
 761021  McKnight Park  05:30 PM  18 J1 vs J5CC United - GU12 C3-1 0 vs.Tonka - Red - Morgan3
 761111  Community Park - Falcon Heights  06:00 PM  1 A1 vs A5BHK2005GC3 2 vs.EG-HUD12C3-Nell2
 761143  Golfview  06:00 PM  3 B6 vs B4River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU12 2 vs.SES U12G C3 Griffins2
 761173  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  07 C6 vs C4EG-HUD12C3-Balusek 5 vs.East Select GU12C34
 760993  Cummings Park Field  06:00 PM  1 D6 vs D4North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 6 vs.NW Kickers - GU12 Polley1
 761081  Madsen Park  06:00 PM  2 E1 vs E5Fridley Heigh - GU12 0 vs.Davis Rebels GU123
 761082  Zane Sports Park  06:00 PM  04 E2 vs E3NW Kickers - GU12 Dooher 4 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU125
 761083  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  61 E6 vs E4Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.Princeton You - GU122
 761201  Becker Athletic Complex  06:00 PM  07 G1 vs G5Tri-County Un - GU12 2 vs.Wright County Soccer - 02 - GU121
 761203  Little Falls High School/Lindbergh Elementary  06:00 PM  3 G6 vs G4Little Falls - Girls U12 4 vs.STMA - Mitchell4
 761232  Greenhaven Park Field  06:00 PM  B3 H7 vs H3Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO 4 vs.Burnsville Fi - GU12 Guillou0
 761052  Lewis Park  06:00 PM  20B I2 vs I3ESC U12 Girls C3B Yellow 3 vs.FUS12GC3010
 761053  Minnetonka Middle School  06:00 PM  2 I6 vs I4Tonka - Red - Rogers 7 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU120
 761023  Westonka MWHS  06:00 PM  4W J6 vs J4Westonka Soccer Club - 01 - GU12 3 vs.Minneapolis GU12 C3015
 761171  Hazel Park Academy School  06:30 PM  1 C1 vs C5Club Deportivo Lobos - GU12 16 vs.Lakes United - GU120
 761051  Delano Area Sports Arena  06:30 PM  SA-4 I1 vs I5Delano Youth - GU12 2 vs.PVU - K. Tatarek - GU122
 761142  Hastings Vets Athletic Complex  07:00 PM  06 B2 vs B3Hastings Futb - GU12 2 vs.IGH Heat - GU12C36
 761271  Faribault Soccer Complex  07:00 PM  1c F3 vs F6Faribault Soc - GU12 1 vs.Mankato GU12C3-Evans6
 761112  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  40 S A2 vs A3WBL U12G C3 02   vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold 
 760992  Isanti Soccer Complex  07:20 PM  9 D2 vs D3Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU12 5 vs.Fridley Heigh - GU120

Bracket - Tuesday, May 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761221  Becker Athletic Complex  06:00 PM  07 G1 vs G6Tri-County Un - GU12 3 vs.Little Falls - Girls U127
 761022  Crestwood  07:05 PM  30 J2 vs J3EPSC - GU12 - C3 4 vs.ESC U12 Girls C3A Grey1

Bracket - Wednesday, May 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761294  Faribault Soccer Complex  05:30 PM  1c F3 vs F2Faribault Soc - GU12 1 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU122
 761129  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  05 A5 vs A2EG-HUD12C3-Nell 10 vs.WBL U12G C3 021
 761113  Press Fields  06:00 PM  4 A6 vs A4New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU12 1 vs.GU12 RVE Black2
 761010  Zane Sports Park  06:00 PM  04 D4 vs D3NW Kickers - GU12 Polley 2 vs.Fridley Heigh - GU120
 761101  Madsen Park  06:00 PM  2 E1 vs E6Fridley Heigh - GU12 3 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU121
 761099  Clyde Andrews  06:00 PM  03 E5 vs E2Davis Rebels GU12 10 vs.NW Kickers - GU12 Dooher3
 761253  North River Hills  06:00 PM  4 H3 vs H7Burnsville Fi - GU12 Guillou 1 vs.Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO4
 761043  Delano Area Sports Arena  06:00 PM  SA-1 I1 vs I2Delano Youth - GU12 2 vs.ESC U12 Girls C3B Yellow4
 761011  National Sports Center  06:45 PM  D1N D1 vs D6Blaine 05G C3 Yellow 2 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU122
 761224  Steve Michaud  06:45 PM  11 H1 vs H2LKV-GU12-C3-01 1 vs.Bloomington U12C3 Girls2
 761296  MLC Soccer Fields  07:00 PM  8 F7 vs F6New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Mankato GU12C3-Evans9
 761141  Kingston Field  07:15 PM  06 B1 vs B5U12 Girls C3 - Borenz 0 vs.South St. Paul - GU12 Cargeor4
 761172  Hazelwood Complex  07:15 PM  3 C2 vs C3North East Un - GU12 1 vs.WBL U12G C3 011
 761009  Hawkridge  07:20 PM  4 D5 vs D2North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier 3 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU124
 761100  North Elementary  07:20 PM  5 E4 vs E3Princeton You - GU12 14 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU123
 761196  Becker Athletic Complex  07:30 PM  06 G1 vs G3Tri-County Un - GU12 1 vs.Sartell Soccer Association - GU123

Bracket - Thursday, May 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761194  Townelakes  06:00 AM  1 G4 vs G5STMA - Mitchell 2 vs.Wright County Soccer - 02 - GU121
 761014  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15F J4 vs J5Minneapolis GU12 C301 3 vs.Tonka - Red - Morgan2

Bracket - Tuesday, May 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761131  Community Park - Falcon Heights  06:00 PM  1 A1 vs A6BHK2005GC3 3 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU120

Bracket - Wednesday, May 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761255  Steve Michaud  05:15 PM  11 H1 vs H6LKV-GU12-C3-01 9 vs.Shakopee U12 Girls C35
 761254  Quarry Point Park  05:30 PM  6A H5 vs H7GU12 RVS Green 3 vs.Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO1
 761130  Harmon Park  06:00 PM  1 A4 vs A3GU12 RVE Black 2 vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold2
 761189  Ki-Chi-Saga Park  06:00 PM  4 C5 vs C2Lakes United - GU12 0 vs.North East Un - GU126
 761191  Hazel Park Academy School  06:15 PM  1 C1 vs C6Club Deportivo Lobos - GU12 0 vs.EG-HUD12C3-Balusek3
 761066  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  26 I5 vs I1PVU - K. Tatarek - GU12 1 vs.Delano Youth - GU129
 760983  National Sports Center  06:45 PM  F2N D1 vs D2Blaine 05G C3 Yellow 3 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU122
 761159  SSP Roosevelt  07:00 PM  3 B5 vs B2South St. Paul - GU12 Cargeor 8 vs.Hastings Futb - GU121
 761293  Lakeview Park  07:00 PM  08 F1 vs F4Albert Lea Yo - GU12 1 vs.Owatonna Socc - GU122
 761160  DeLaSalle High School  07:05 PM  1 B4 vs B3SES U12G C3 Griffins 1 vs.IGH Heat - GU12C35
 761161  Kingston Field  07:15 PM  08 B1 vs B6U12 Girls C3 - Borenz 1 vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU126
 761195  Bertram Fields  07:30 PM  12 G2 vs G4Monticello Soccer Club - GU12 1 vs.STMA - Mitchell0

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761039  Minnetonka Middle School  07:30 PM  2 J5 vs J2Tonka - Red - Morgan 0 vs.EPSC - GU12 - C32

Bracket - Monday, June 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761056  North Lotus Park  07:30 AM  1 I6 vs I1Tonka - Red - Rogers 2 vs.Delano Youth - GU122
 761206  Little Falls High School/Lindbergh Elementary  05:30 PM  3 G6 vs G1Little Falls - Girls U12 6 vs.Tri-County Un - GU122
 761114  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  40 S A2 vs A5WBL U12G C3 02 1 vs.EG-HUD12C3-Nell3
 760995  Fridley Commons  06:00 PM  1 D3 vs D4Fridley Heigh - GU12 1 vs.NW Kickers - GU12 Polley6
 760996  Cummings Park Field  06:00 PM  1 D6 vs D1North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 0 vs.Blaine 05G C3 Yellow1
 761086  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  61 E6 vs E1Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.Fridley Heigh - GU120
 761235  17th Avenue Sports Complex  06:00 PM  7 H6 vs H1Shakopee U12 Girls C3 4 vs.LKV-GU12-C3-0110
 761055  Ridgemount Playfield  06:00 PM  01 I3 vs I4FUS12GC301 1 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU122
 761026  Westonka MWHS  06:00 PM  4W J6 vs J1Westonka Soccer Club - 01 - GU12 4 vs.CC United - GU12 C3-14
 761204  Bertram Fields  06:15 PM  10 G2 vs G5Monticello Soccer Club - GU12 2 vs.Wright County Soccer - 02 - GU120
 761144  Hastings Vets Athletic Complex  06:30 PM  06 B2 vs B5Hastings Futb - GU12 0 vs.South St. Paul - GU12 Cargeor14
 761145  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 B3 vs B4IGH Heat - GU12C3 8 vs.SES U12G C3 Griffins1
 761274  St. Peter MN  06:30 PM  02 F8 vs F2St. Peter Soc - GU12 3 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU123
 761115  HealthEast Sports Center  07:00 PM  02A A3 vs A4Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold 4 vs.GU12 RVE Black4
 761276  The Reserve Park  07:00 PM  20 F6 vs F4Mankato GU12C3-Evans 1 vs.Owatonna Socc - GU128
 761273  MLC Soccer Fields  07:00 PM  8 F7 vs F1New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.Albert Lea Yo - GU128
 761236  Lincoln Field  07:00 PM  06 H2 vs H3Bloomington U12C3 Girls 2 vs.Burnsville Fi - GU12 Guillou4
 761116  Press Fields  07:15 PM  4 A6 vs A1New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU12 2 vs.BHK2005GC31
 761174  Hazelwood Complex  07:15 PM  3 C2 vs C5North East Un - GU12 7 vs.Lakes United - GU120
 761175  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  40 S C3 vs C4WBL U12G C3 01 2 vs.East Select GU12C35
 761084  Zane Sports Park  07:20 PM  04 E2 vs E5NW Kickers - GU12 Dooher 1 vs.Davis Rebels GU126
 761085  Cummings Park Field  07:20 PM  1 E3 vs E4North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.Princeton You - GU127
 761024  Crestwood  07:20 PM  30 J2 vs J5EPSC - GU12 - C3 0 vs.Tonka - Red - Morgan2
 761146  Golfview  07:30 PM  3 B6 vs B1River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU12 3 vs.U12 Girls C3 - Borenz0
 761176  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  07 C6 vs C1EG-HUD12C3-Balusek 2 vs.Club Deportivo Lobos - GU125
 760994  Isanti Soccer Complex  07:30 PM  9 D2 vs D5Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU12 0 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier3
 761205  Pinecone Central Park  07:30 PM  8 G3 vs G4Sartell Soccer Association - GU12 8 vs.STMA - Mitchell4
 761054  Lewis Park  07:30 PM  20B I2 vs I5ESC U12 Girls C3B Yellow 4 vs.PVU - K. Tatarek - GU120

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761272  Owatonna Soccer Complex  07:20 PM  8 F4 vs F5Owatonna Socc - GU12 2 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - GU120

Bracket - Wednesday, June 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761291  Caswell North Complex  05:30 PM  04 F6 vs F8Mankato GU12C3-Evans 2 vs.St. Peter Soc - GU124
 761072  Cummings Park Field  05:55 PM  1 E3 vs E6North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 3 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU121
 761140  SSP Roosevelt  06:00 PM  2 B5 vs B3South St. Paul - GU12 Cargeor 4 vs.IGH Heat - GU12C31
 761193  Becker Athletic Complex  06:00 PM  07 G1 vs G2Tri-County Un - GU12 2 vs.Monticello Soccer Club - GU120
 761237  North River Hills  06:00 PM  4 H3 vs H4Burnsville Fi - GU12 Guillou 2 vs.New Prague Ar - GU121
 761234  Longridge Park  06:00 PM  2 H7 vs H5Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO 1 vs.GU12 RVS Green1
 761071  Delano Area Sports Arena  06:00 PM  SA-1 I1 vs I6Delano Youth - GU12 4 vs.Tonka - Red - Rogers3
 761041  McKnight Park  06:00 PM  18 J1 vs J6CC United - GU12 C3-1 7 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU122
 761133  Kingston Park  07:00 PM  07 B1 vs B2U12 Girls C3 - Borenz 0 vs.Hastings Futb - GU123
 761249  Lincoln Field  07:00 PM  07 H2 vs H6Bloomington U12C3 Girls 3 vs.Shakopee U12 Girls C35
 761025  Lewis Park  07:30 PM  20B J3 vs J4ESC U12 Girls C3A Grey 2 vs.Minneapolis GU12 C3010

Bracket - Saturday, June 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761267  Marshall Middle School  10:00 AM  1 F8 vs F5St. Peter Soc - GU12 3 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - GU123

Bracket - Sunday, June 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761013  McKnight Park  04:30 PM  18 J1 vs J2CC United - GU12 C3-1 1 vs.EPSC - GU12 - C32

Bracket - Monday, June 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761179  Roger Johnson Memorial Park  06:00 AM  36 C5 vs C4Lakes United - GU12 0 vs.East Select GU12C39
 761277  Lakeview Park  05:30 PM  10 F1 vs F5Albert Lea Yo - GU12 2 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - GU120
 761118  Polar Lakes Park  06:00 PM  27 S A2 vs A1WBL U12G C3 02 0 vs.BHK2005GC33
 761148  Hastings Vets Athletic Complex  06:00 PM  08 B2 vs B1Hastings Futb - GU12 3 vs.U12 Girls C3 - Borenz1
 761147  Golfview  06:00 PM  3 B6 vs B3River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU12
Forfeited Game
 0 vs.IGH Heat - GU12C33F
 761177  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  06 C6 vs C3EG-HUD12C3-Balusek 3 vs.WBL U12G C3 013
 760997  Cummings Park Field  06:00 PM  1 D6 vs D3North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Fridley Heigh - GU121
 761088  Zane Sports Park  06:00 PM  03 E2 vs E1NW Kickers - GU12 Dooher 0 vs.Fridley Heigh - GU128
 761089  Clyde Andrews  06:00 PM  01 E5 vs E4Davis Rebels GU12 4 vs.Princeton You - GU124
 761209  WRC-Northwinds  06:00 PM  08 G5 vs G4Wright County Soccer - 02 - GU12 1 vs.STMA - Mitchell5
 761239  Longridge Park  06:00 PM  2 H7 vs H1Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO 1 vs.LKV-GU12-C3-010
 761057  Hopkins West Jr. High  06:00 PM  25 I6 vs I3Tonka - Red - Rogers 3 vs.FUS12GC3010
 761027  Westonka MWHS  06:00 PM  4W J6 vs J3Westonka Soccer Club - 01 - GU12 1 vs.ESC U12 Girls C3A Grey6
 761059  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  25 I5 vs I4PVU - K. Tatarek - GU12 0 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU121
 761278  Todd Park  07:00 PM  1 F2 vs F6Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU12 0 vs.Mankato GU12C3-Evans3
 761208  Bertram Fields  07:15 PM  11 G2 vs G1Monticello Soccer Club - GU12 1 vs.Tri-County Un - GU120
 761119  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  07 A5 vs A4EG-HUD12C3-Nell 4 vs.GU12 RVE Black2
 760998  Isanti Soccer Complex  07:30 PM  9 D2 vs D1Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU12 2 vs.Blaine 05G C3 Yellow6
 760999  Hawkridge  07:30 PM  5 D5 vs D4North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier 4 vs.NW Kickers - GU12 Polley0
 761058  Lewis Park  07:30 PM  20B I2 vs I1ESC U12 Girls C3B Yellow 3 vs.Delano Youth - GU124

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761220  Townelakes  07:30 PM  1 G4 vs G3STMA - Mitchell 2 vs.Sartell Soccer Association - GU123
 761229  Quarry Point Park  07:30 PM  6A H5 vs H3GU12 RVS Green 2 vs.Burnsville Fi - GU12 Guillou1

Bracket - Wednesday, June 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761269  Lakeview Park  05:30 PM  10 F1 vs F8Albert Lea Yo - GU12 2 vs.St. Peter Soc - GU121
 761207  Belle Prairie Soccer Fields  05:30 PM  1 G6 vs G3Little Falls - Girls U12 1 vs.Sartell Soccer Association - GU122
 761134  DeLaSalle High School  06:00 PM  1 B4 vs B5SES U12G C3 Griffins 0 vs.South St. Paul - GU12 Cargeor6
 760987  Hawkridge  06:00 PM  4 D5 vs D6North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier 0 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU121
 761017  Hopkins West Jr. High  06:00 PM  25 J5 vs J6Tonka - Red - Morgan 5 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU123
 761275  Marshall Middle School  06:30 PM  1 F5 vs F3Marshall United Soccer Assn - 01 - GU12 5 vs.Faribault Soc - GU120
 761069  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  27 I5 vs I2PVU - K. Tatarek - GU12 1 vs.ESC U12 Girls C3B Yellow6
 761226  Lincoln Field  07:00 PM  06 H2 vs H4Bloomington U12C3 Girls 3 vs.New Prague Ar - GU121
 761162  Polar Lakes Park  07:20 PM  27 S C3 vs C6WBL U12G C3 01 3 vs.EG-HUD12C3-Balusek1
 761244  17th Avenue Sports Complex  07:20 PM  3 H6 vs H5Shakopee U12 Girls C3 0 vs.GU12 RVS Green2
 761061  Fusion Soccer Complex  07:20 PM  20 I3 vs I1FUS12GC301 1 vs.Delano Youth - GU125

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761087  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  62 E6 vs E3Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 5 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU120
 761270  Todd Park  07:00 PM  1 F2 vs F7Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU12   vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU12 
 761028  Crestwood  07:20 PM  31 J2 vs J1EPSC - GU12 - C3 2 vs.CC United - GU12 C3-11

Bracket - Friday, June 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761178  Hazelwood Complex  07:20 PM  3 C2 vs C1North East Un - GU12 1 vs.Club Deportivo Lobos - GU124

Bracket - Monday, June 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761282  Marshall Middle School  05:00 PM  1 F5 vs F2Marshall United Soccer Assn - 01 - GU12 3 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU121
 761240  Eagle View  05:00 PM  02 H4 vs H5New Prague Ar - GU12 1 vs.GU12 RVS Green2
 761242  Lincoln Field  05:30 PM  06 H2 vs H7Bloomington U12C3 Girls 0 vs.Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO2
 761120  Harmon Park  06:00 PM  1 A4 vs A2GU12 RVE Black 3 vs.WBL U12G C3 020
 761122  Press Fields  06:00 PM  3 A6 vs A5New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU12 4 vs.EG-HUD12C3-Nell2
 761152  Golfview  06:00 PM  3 B6 vs B5River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU12 0 vs.South St. Paul - GU12 Cargeor4
 761001  Fridley Commons  06:00 PM  1 D3 vs D1Fridley Heigh - GU12 0 vs.Blaine 05G C3 Yellow10
 761091  Cummings Park Field  06:00 PM  1 E3 vs E1North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 0 vs.Fridley Heigh - GU125
 761092  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  61 E6 vs E5Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Davis Rebels GU122
 761210  Townelakes  06:00 PM  1 G4 vs G2STMA - Mitchell 3 vs.Monticello Soccer Club - GU120
 761060  Orono Middle School  06:00 PM  12 I4 vs I2Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 1 vs.ESC U12 Girls C3B Yellow9
 761062  Hopkins West Jr. High  06:00 PM  25 I6 vs I5Tonka - Red - Rogers 4 vs.PVU - K. Tatarek - GU123
 761030  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15E8 J4 vs J2Minneapolis GU12 C301 2 vs.EPSC - GU12 - C35
 761032  Westonka MWHS  06:00 PM  4W J6 vs J5Westonka Soccer Club - 01 - GU12 0 vs.Tonka - Red - Morgan4
 761090  North Elementary  06:10 PM  5 E4 vs E2Princeton You - GU12 1 vs.NW Kickers - GU12 Dooher0
 761151  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 B3 vs B1IGH Heat - GU12C3 6 vs.U12 Girls C3 - Borenz3
 761283  St. Peter MN  06:30 PM  02 F8 vs F3St. Peter Soc - GU12 5 vs.Faribault Soc - GU121
 761212  Little Falls High School/Lindbergh Elementary  06:30 PM  3 G6 vs G5Little Falls - Girls U12 11 vs.Wright County Soccer - 02 - GU121
 761180  Jean Duluth Field  07:00 PM  3 C4 vs C2East Select GU12C3 1 vs.North East Un - GU126
 761281  Caswell North Complex  07:00 PM  05 F6 vs F1Mankato GU12C3-Evans 2 vs.Albert Lea Yo - GU121
 761284  MLC Soccer Fields  07:00 PM  8 F7 vs F4New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.Owatonna Socc - GU1212
 761150  Neiman Sports Complex  07:15 PM  15B8 B4 vs B2SES U12G C3 Griffins 4 vs.Hastings Futb - GU124
 761000  Zane Sports Park  07:20 PM  04 D4 vs D2NW Kickers - GU12 Polley 1 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU121
 761002  Cummings Park Field  07:20 PM  1 D6 vs D5North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 4 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier0
 761181  Polar Lakes Park  07:30 PM  27 S C3 vs C1WBL U12G C3 01 1 vs.Club Deportivo Lobos - GU123
 761182  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  07 C6 vs C5EG-HUD12C3-Balusek 10 vs.Lakes United - GU120
 761211  Pinecone Central Park  07:30 PM  8 G3 vs G1Sartell Soccer Association - GU12 8 vs.Tri-County Un - GU120
 761121  HealthEast Sports Center  08:30 PM  02A A3 vs A1Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold 4 vs.BHK2005GC39

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761031  Lewis Park  07:30 PM  20B J3 vs J1ESC U12 Girls C3A Grey 5 vs.CC United - GU12 C3-13

Bracket - Wednesday, June 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761223  Quarry Point Park  05:45 PM  6A H5 vs H6GU12 RVS Green 5 vs.Shakopee U12 Girls C31
 761187  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  40 S C3 vs C2WBL U12G C3 01 3 vs.North East Un - GU122
 760984  Zane Sports Park  06:00 PM  04 D4 vs D5NW Kickers - GU12 Polley 0 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier4
 761080  Clyde Andrews  06:00 PM  03 E5 vs E3Davis Rebels GU12 9 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU121
 761295  Gault Soccer Complex  06:00 PM  2 F5 vs F8Marshall United Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.St. Peter Soc - GU121
 761218  Townelakes  06:00 PM  1 G4 vs G6STMA - Mitchell   vs.Little Falls - Girls U12 
 761070  Orono Middle School  06:00 PM  12 I4 vs I3Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 2 vs.FUS12GC3010
 761202  Bertram Fields  06:30 PM  12 G2 vs G3Monticello Soccer Club - GU12 1 vs.Sartell Soccer Association - GU123

Bracket - Thursday, June 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761258  Faribault Soccer Complex  07:30 PM  1 F3 vs F4Faribault Soc - GU12 0 vs.Owatonna Socc - GU127
 761219  Bentfield  07:30 PM  05 G5 vs G2Wright County Soccer - 02 - GU12 0 vs.Monticello Soccer Club - GU126
 761238  Quarry Point Park  07:30 PM  6A H5 vs H2GU12 RVS Green 1 vs.Bloomington U12C3 Girls0

Bracket - Friday, June 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761132  Rich Valley Athletic Complex  06:30 AM  1 B3 vs B6IGH Heat - GU12C3 3F vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU12
Forfeited Game
0

Bracket - Monday, June 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761153  Kingston Field  05:30 PM  08 B1 vs B4U12 Girls C3 - Borenz 2 vs.SES U12G C3 Griffins5
 761003  National Sports Center  05:30 PM  F2S D1 vs D4Blaine 05G C3 Yellow 3 vs.NW Kickers - GU12 Polley0
 761285  Lakeview Park  05:30 PM  10 F1 vs F2Albert Lea Yo - GU12 5 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU120
 761185  Polar Lakes Park  06:00 PM  27 S C3 vs C5WBL U12G C3 01 7 vs.Lakes United - GU120
 761093  Fridley Commons  06:00 PM  1 E1 vs E4Fridley Heigh - GU12 2 vs.Princeton You - GU122
 761286  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  8 F4 vs F3Owatonna Socc - GU12 10 vs.Faribault Soc - GU121
 761288  St. Peter MN  06:00 PM  02 F8 vs F7St. Peter Soc - GU12 9 vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU121
 761213  Becker Athletic Complex  06:00 PM  07 G1 vs G4Tri-County Un - GU12 1 vs.STMA - Mitchell1
 761065  Ridgemount Playfield  06:00 PM  01 I3 vs I5FUS12GC301 4 vs.PVU - K. Tatarek - GU125
 761033  McKnight Park  06:00 PM  18 J1 vs J4CC United - GU12 C3-1 1 vs.Minneapolis GU12 C3010
 761035  Lewis Park  06:00 PM  20A J3 vs J5ESC U12 Girls C3A Grey 10 vs.Tonka - Red - Morgan1
 761155  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 B3 vs B5IGH Heat - GU12C3 1 vs.South St. Paul - GU12 Cargeor5
 761183  Hazel Park Academy School  06:30 PM  1 C1 vs C4Club Deportivo Lobos - GU12 6 vs.East Select GU12C30
 761154  Hastings Vets Athletic Complex  06:45 PM  08 B2 vs B6Hastings Futb - GU12 1 vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU125
 761125  HealthEast Sports Center  07:00 PM  02B A3 vs A5Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold 1 vs.EG-HUD12C3-Nell4
 761287  Marshall Middle School  07:00 PM  1 F5 vs F6Marshall United Soccer Assn - 01 - GU12 0 vs.Mankato GU12C3-Evans4
 761245  Lincoln Field  07:00 PM  06 H2 vs H1Bloomington U12C3 Girls 3 vs.LKV-GU12-C3-011
 761214  Bertram Fields  07:15 PM  12 G2 vs G6Monticello Soccer Club - GU12 4 vs.Little Falls - Girls U125
 761124  Polar Lakes Park  07:20 PM  27 S A2 vs A6WBL U12G C3 02   vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU12 
 761184  Hazelwood Complex  07:20 PM  3 C2 vs C6North East Un - GU12 0 vs.EG-HUD12C3-Balusek2
 761005  Fridley Commons  07:20 PM  1 D3 vs D5Fridley Heigh - GU12 1 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier12
 761094  Zane Sports Park  07:20 PM  03 E2 vs E6NW Kickers - GU12 Dooher 0 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU129
 761243  Greenhaven Park Field  07:20 PM  B3 H7 vs H4Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO 0 vs.New Prague Ar - GU121
 761034  Crestwood  07:20 PM  30 J2 vs J6EPSC - GU12 - C3 10 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU121
 761004  Isanti Soccer Complex  07:30 PM  9 D2 vs D6Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU12 2 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU124
 761215  Pinecone Central Park  07:30 PM  9 G3 vs G5Sartell Soccer Association - GU12 10 vs.Wright County Soccer - 02 - GU122
 761241  17th Avenue Sports Complex  07:30 PM  7 H6 vs H3Shakopee U12 Girls C3 0 vs.Burnsville Fi - GU12 Guillou6
 761064  Lewis Park  07:30 PM  20A I2 vs I6ESC U12 Girls C3B Yellow 1 vs.Tonka - Red - Rogers3

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761078  North Elementary  06:00 PM  5 E4 vs E1Princeton You - GU12 1 vs.Fridley Heigh - GU122
 761289  Todd Park  07:00 PM  1 F2 vs F4Austin Youth Soccer Assn - 01 - GU12 3 vs.Owatonna Socc - GU123
 761263  St. Peter MN  07:00 PM  01 F8 vs F6St. Peter Soc - GU12 0 vs.Mankato GU12C3-Evans1
 761250  North River Hills  07:30 PM  4 H3 vs H5Burnsville Fi - GU12 Guillou 1 vs.GU12 RVS Green5

Bracket - Wednesday, June 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761117  Press Fields  06:00 PM  4 A6 vs A3New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU12 7 vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold1
 761008  Zane Sports Park  06:00 PM  04 D4 vs D6NW Kickers - GU12 Polley 0 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU121
 761256  North River Hills  06:00 PM  4 H3 vs H2Burnsville Fi - GU12 Guillou 2 vs.Bloomington U12C3 Girls4
 761225  17th Avenue Sports Complex  06:00 PM  3 H6 vs H7Shakopee U12 Girls C3 0 vs.Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO4
 761042  Ridgemount Playfield  06:00 PM  48 I3 vs I6FUS12GC301 0 vs.Tonka - Red - Rogers3
 761029  Hopkins West Jr. High  06:00 PM  25 J5 vs J4Tonka - Red - Morgan 1 vs.Minneapolis GU12 C3011
 761233  Steve Michaud  06:45 PM  10 H1 vs H5LKV-GU12-C3-01 2 vs.GU12 RVS Green0
 761123  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:20 PM  A A1 vs A4BHK2005GC3 3 vs.GU12 RVE Black1
 761216  Bentfield  07:30 PM  05 G5 vs G1Wright County Soccer - 02 - GU12 2 vs.Tri-County Un - GU121
 761063  Delano Area Sports Arena  07:45 PM  SA-1 I1 vs I4Delano Youth - GU12 5 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU120

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761074  North Elementary  06:00 PM  5 E4 vs E5Princeton You - GU12 1 vs.Davis Rebels GU124
 760991  National Sports Center  07:00 PM  D1N D1 vs D5Blaine 05G C3 Yellow 3 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier0
 761279  Faribault Soccer Complex  07:30 PM  1c F3 vs F7Faribault Soc - GU12 2 vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU120

Bracket - Wednesday, July 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761188  Jean Duluth Field  07:00 PM  3 C4 vs C6East Select GU12C3 3 vs.EG-HUD12C3-Balusek0

Bracket - Thursday, July 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761164  Jean Duluth Field  07:00 PM  2 C4 vs C5East Select GU12C3 6 vs.Lakes United - GU120
 761280  Owatonna Soccer Complex  07:20 PM  8 F4 vs F8Owatonna Socc - GU12 3 vs.St. Peter Soc - GU120
 761103  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:30 PM  B1 A1 vs A2BHK2005GC3 7 vs.WBL U12G C3 021

Bracket - Friday, July 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761037  Lewis Park  07:30 PM  20A J3 vs J2ESC U12 Girls C3A Grey 0 vs.EPSC - GU12 - C35

Bracket - Sunday, July 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761149  SSP Roosevelt  06:00 PM  2 B5 vs B4South St. Paul - GU12 Cargeor 6 vs.SES U12G C3 Griffins0

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761248  Steve Michaud  05:15 PM  11 H1 vs H3LKV-GU12-C3-01 4 vs.Burnsville Fi - GU12 Guillou1
 761290  Faribault Soccer Complex  05:30 PM  1c F3 vs F1Faribault Soc - GU12 0 vs.Albert Lea Yo - GU123
 761128  Harmon Park  06:00 PM  1 A4 vs A6GU12 RVE Black 0 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU124
 761156  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 B5 vs B1South St. Paul - GU12 Cargeor 8 vs.U12 Girls C3 - Borenz0
 761007  Madsen Park  06:00 PM  1 D3 vs D2Fridley Heigh - GU12   vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - GU12 
 761006  Hawkridge  06:00 PM  4 D5 vs D1North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Collier 1 vs.Blaine 05G C3 Yellow4
 761097  Southpointe  06:00 PM  30 E3 vs E2North Suburban Soccer Assn - 01 - GU12 6 vs.NW Kickers - GU12 Dooher0
 761098  North Elementary  06:00 PM  6 E4 vs E6Princeton You - GU12 2 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU123
 761096  Rivers Bend  06:00 PM  1 E5 vs E1Davis Rebels GU12 4 vs.Fridley Heigh - GU121
 761068  Orono Middle School  06:00 PM  12 I4 vs I6Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 1 vs.Tonka - Red - Rogers6
 761157  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 B3 vs B2IGH Heat - GU12C3 1 vs.Hastings Futb - GU121
 761247  Eagle View  06:40 PM  01 H4 vs H2New Prague Ar - GU12 0 vs.Bloomington U12C3 Girls3
 761127  HealthEast Sports Center  07:00 PM  02A A3 vs A2Woodbury Socc - GU12 2005GC3 Gold 2 vs.WBL U12G C3 021
 761292  MLC Soccer Fields  07:00 PM  8 F7 vs F5New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - GU121
 761067  Ridgemount Playfield  07:10 PM  48 I3 vs I2FUS12GC301 2 vs.ESC U12 Girls C3B Yellow0
 761158  Neiman Sports Complex  07:15 PM  15E8 B4 vs B6SES U12G C3 Griffins 0 vs.River Falls Wildcat Soccer - 01 - GU121
 761186  Ki-Chi-Saga Park  07:20 PM  4 C5 vs C1Lakes United - GU12 1 vs.Club Deportivo Lobos - GU126
 761246  Greenhaven Park Field  07:20 PM  B3 H7 vs H6Valley United - S17 - GU12C3 ENFUEGO 2 vs.Shakopee U12 Girls C31
 761036  Minnetonka Middle School  07:20 PM  3 J5 vs J1Tonka - Red - Morgan 2 vs.CC United - GU12 C3-11
 761126  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  07 A5 vs A1EG-HUD12C3-Nell 1 vs.BHK2005GC30
 761217  Pinecone Central Park  07:30 PM  8 G3 vs G2Sartell Soccer Association - GU12 2 vs.Monticello Soccer Club - GU120
 761038  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B8 J4 vs J6Minneapolis GU12 C301 7 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU121

Bracket - Tuesday, July 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 761190  Jean Duluth Field  07:00 PM  2 C4 vs C3East Select GU12C3 3 vs.WBL U12G C3 010






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.