2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - G17 Classic 2
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=71592DF2-DF60-4713-AF55-1D7E17E1BF7E&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A4 : Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler133333133326 8  22  8  27 
 A5 : Owatonna Socc - GU17333311333023 7  15  12  22 
 A7 : Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER103303303319 6  11  17  23 
 A2 : Bloomington U17C2 Girls033013330319 6  11  17  22 
 A1 : LKV GU17 C201303300003012 4  -8  35  17 
 A3 : EAG GU17 C2 - Boehmer00000300003 1  -22  42  9 
 A6 : Prior Lake Soccer Club - 01 - GU1700000000000 0  -29  63  4 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B6 : Sartell Soccer Association - GU17333333311326 8  23  6  25 
 B4 : Monticello Soccer Club - GU17313013333323 7  14  11  24 
 B3 : EPSC - GU17 - C2303300333321 7  6  14  19 
 B5 : Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU17333110003014 4  -1  12  11 
 B2 : DeGayner Rebels - GU17101013301010 2  -1  19  17 
 B1 : MapleBrook So - GU1710001001003 0  -15  23  5 
 B7 : Tonka - White - Boonstra00001000001 0  -26  49  2 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C2 : U17 Girls C2 - Handler333133333328 9  20  11  26 
 C3 : Hastings Futb - GU17133303333022 7  11  13  21 
 C8 : North Metro S - GU17 Quinehan333130103320 6  9  6  14 
 C7 : North Metro Soccer - GU17 Rodwell003301333319 6  7  16  19 
 C4 : Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls133000300313 4  -1  21  18 
 C6 : Blaine 00G C2 Blue003013003010 3  -9  28  14 
 C1 : BHK2000GC200030001004 1  -15  29  6 
 C5 : WBL U17G C200000000000 0  -22  48  9 

Bracket - Wednesday, May 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753392  Pine Hills North Park  05:50 PM  47 C7 vs C8North Metro Soccer - GU17 Rodwell 0 vs.North Metro S - GU17 Quinehan4
 753356  Maple Grove Middle School  06:00 PM  10 B1 vs B2MapleBrook So - GU17 1 vs.DeGayner Rebels - GU171
 753354  Bertram Fields  06:00 PM  13 B4 vs B7Monticello Soccer Club - GU17 5 vs.Tonka - White - Boonstra0
 753319  Spring Creek  06:30 PM  6 A4 vs A7Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler 3 vs.Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER3
 753389  Hamlet Park  08:00 PM  1 C2 vs C1U17 Girls C2 - Handler 6 vs.BHK2000GC20
 753390  Hastings Vets Athletic Complex  08:00 PM  01 C3 vs C4Hastings Futb - GU17 2 vs.Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls2

Bracket - Sunday, May 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753404  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:00 PM  2 C4 vs C5Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls 2 vs.WBL U17G C21

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753395  Pine Hills North Park  05:50 PM  47 C8 vs C6North Metro S - GU17 Quinehan 2 vs.Blaine 00G C2 Blue1
 753359  Miller Park  06:00 PM  13 B3 vs B1EPSC - GU17 - C2 3 vs.MapleBrook So - GU172
 753357  Pinecone Central Park  06:55 PM  11 B6 vs B7Sartell Soccer Association - GU17 8 vs.Tonka - White - Boonstra0
 753394  Humboldt Secondary School  07:20 PM  1 C1 vs C3BHK2000GC2 0 vs.Hastings Futb - GU171

Bracket - Thursday, May 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753323  Marsh Lake Park  06:30 PM  22 A2 vs A4Bloomington U17C2 Girls 1 vs.Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler2
 753352  Steve Michaud  07:00 PM  8 A1 vs A6LKV GU17 C201 3 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU170

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753320  Owatonna Soccer Complex  01:00 PM  7 A5 vs A6Owatonna Socc - GU17 6 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU170

Bracket - Monday, May 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753360  Pinecone Central Park  07:00 PM  12 B6 vs B2Sartell Soccer Association - GU17 7 vs.DeGayner Rebels - GU173
 753414  Polar Lakes Park  07:30 PM  26 C5 vs C2WBL U17G C2 1 vs.U17 Girls C2 - Handler6

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753351  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  7 A5 vs A7Owatonna Socc - GU17 2 vs.Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER1
 753334  George Ohmann Park  07:15 PM  3 A3 vs A4EAG GU17 C2 - Boehmer 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler5
 753399  Pine Hills North Park  07:30 PM  48 C8 vs C5North Metro S - GU17 Quinehan 6 vs.WBL U17G C20

Bracket - Tuesday, May 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753361  Orono High School  05:40 PM  01 B5 vs B3Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU17 1 vs.EPSC - GU17 - C20

Bracket - Wednesday, May 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753328  Spring Creek  06:00 PM  6 A4 vs A6Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler 3F vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU17
Forfeited Game
0
 753365  Maple Grove Middle School  06:10 PM  11 B1 vs B5MapleBrook So - GU17 0 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU171
 753329  Northeast Park  06:50 PM  1 A7 vs A3Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER 5 vs.EAG GU17 C2 - Boehmer0
 753330  Steve Michaud  07:00 PM  6 A1 vs A5LKV GU17 C201 3 vs.Owatonna Socc - GU175
 753358  Clyde Andrews  07:30 PM  02 B2 vs B4DeGayner Rebels - GU17 2 vs.Monticello Soccer Club - GU172
 753364  Bandimere  07:30 PM  02 B7 vs B3Tonka - White - Boonstra 0 vs.EPSC - GU17 - C23
 753402  Hamlet Park  08:00 PM  1 C2 vs C7U17 Girls C2 - Handler 2 vs.North Metro Soccer - GU17 Rodwell1

Bracket - Thursday, May 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753325  Ryan Park  07:00 PM  06 A6 vs A2Prior Lake Soccer Club - 01 - GU17 0 vs.Bloomington U17C2 Girls8

Bracket - Tuesday, May 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753324  Thresher Park  05:15 PM  B3 A3 vs A1EAG GU17 C2 - Boehmer 2 vs.LKV GU17 C2014

Bracket - Wednesday, May 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753333  Marsh Lake Park  06:00 PM  22 A2 vs A3Bloomington U17C2 Girls 4 vs.EAG GU17 C2 - Boehmer0
 753332  Prior Lake High School  06:00 PM  22 A6 vs A1Prior Lake Soccer Club - 01 - GU17 1 vs.LKV GU17 C20110
 753405  Pine Hills North Park  06:00 PM  48 C7 vs C1North Metro Soccer - GU17 Rodwell 5 vs.BHK2000GC20
 753366  Maetzold Field  06:15 PM  1 B7 vs B5Tonka - White - Boonstra 1 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU173
 753367  Pinecone Central Park  07:15 PM  12 B6 vs B1Sartell Soccer Association - GU17 4 vs.MapleBrook So - GU170
 753368  Clyde Andrews  07:30 PM  02 B2 vs B3DeGayner Rebels - GU17 0 vs.EPSC - GU17 - C21
 753407  Polar Lakes Park  07:50 PM  26 C5 vs C3WBL U17G C2 2 vs.Hastings Futb - GU177
 753406  Pine Hills North Park  07:50 PM  48 C8 vs C2North Metro S - GU17 Quinehan 1 vs.U17 Girls C2 - Handler1
 753408  National Sports Center  08:45 PM  D2 C6 vs C4Blaine 00G C2 Blue 1 vs.Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls3

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753396  Polar Lakes Park  07:30 PM  26 C5 vs C7WBL U17G C2 1 vs.North Metro Soccer - GU17 Rodwell2

Bracket - Monday, June 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753391  National Sports Center  05:00 PM  D2 C6 vs C5Blaine 00G C2 Blue 8 vs.WBL U17G C21
 753339  Kennedy High School Turf Field  07:00 PM  15 A2 vs A7Bloomington U17C2 Girls 1 vs.Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER4
 753347  George Ohmann Park  07:15 PM  3 A3 vs A5EAG GU17 C2 - Boehmer 0 vs.Owatonna Socc - GU176
 753411  Hastings Vets Athletic Complex  07:15 PM  01 C3 vs C7Hastings Futb - GU17 4 vs.North Metro Soccer - GU17 Rodwell2

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753327  Steve Michaud  05:00 PM  6 A1 vs A4LKV GU17 C201 1 vs.Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler5

Bracket - Wednesday, June 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753370  Orono High School  06:00 PM  01 B5 vs B2Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU17 1 vs.DeGayner Rebels - GU171
 753369  Eden Prairie HS  07:00 PM  2 B3 vs B4EPSC - GU17 - C2 2 vs.Monticello Soccer Club - GU174
 753412  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:00 PM  6 C4 vs C8Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls 0 vs.North Metro S - GU17 Quinehan1
 753409  Central Park-Dale  07:15 PM  2 C1 vs C5BHK2000GC2 8 vs.WBL U17G C20
 753335  Owatonna Soccer Complex  07:30 PM  6 A5 vs A2Owatonna Socc - GU17 1 vs.Bloomington U17C2 Girls1
 753371  Maetzold Field  07:40 PM  1 B7 vs B1Tonka - White - Boonstra 1 vs.MapleBrook So - GU171
 753410  Hamlet Park  08:00 PM  1 C2 vs C6U17 Girls C2 - Handler 6 vs.Blaine 00G C2 Blue1

Bracket - Thursday, June 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753340  Northeast Park  07:00 PM  1 A7 vs A4Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler4
 753398  Hamlet Park  08:00 PM  1 C2 vs C3U17 Girls C2 - Handler 3 vs.Hastings Futb - GU171

Bracket - Monday, June 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753336  Northeast Park  07:00 PM  1 A7 vs A1Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER 4 vs.LKV GU17 C2010
 753393  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:00 PM  6 C4 vs C2Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls 2 vs.U17 Girls C2 - Handler3
 753400  National Sports Center  07:30 PM  J1 C6 vs C7Blaine 00G C2 Blue 1 vs.North Metro Soccer - GU17 Rodwell1

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753363  Bertram Fields  06:30 PM  14 B4 vs B6Monticello Soccer Club - GU17 2 vs.Sartell Soccer Association - GU174

Bracket - Wednesday, June 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753338  Prior Lake High School  06:00 PM  22 A6 vs A3Prior Lake Soccer Club - 01 - GU17 1 vs.EAG GU17 C2 - Boehmer3
 753321  Steve Michaud  07:00 PM  6 A1 vs A2LKV GU17 C201 0 vs.Bloomington U17C2 Girls7
 753337  Spring Creek  07:00 PM  6 A4 vs A5Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler 1 vs.Owatonna Socc - GU171
 753372  Bertram Fields  07:00 PM  13 B4 vs B5Monticello Soccer Club - GU17 1 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU171
 753373  Pinecone Central Park  07:20 PM  12 B6 vs B3Sartell Soccer Association - GU17 4 vs.EPSC - GU17 - C20
 753374  Clyde Andrews  07:30 PM  01 B2 vs B7DeGayner Rebels - GU17 6 vs.Tonka - White - Boonstra0
 753415  Pine Hills North Park  07:30 PM  47 C8 vs C3North Metro S - GU17 Quinehan 0 vs.Hastings Futb - GU172
 753416  Pine Hills North Park  07:40 PM  48 C7 vs C4North Metro Soccer - GU17 Rodwell 3 vs.Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls1
 753413  National Sports Center  08:00 PM  D2 C6 vs C1Blaine 00G C2 Blue 3 vs.BHK2000GC21

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753355  Orono Intermediate School  07:30 PM  10 B5 vs B6Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU17 0 vs.Sartell Soccer Association - GU173

Bracket - Friday, June 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753397  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:00 PM  4 C4 vs C1Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls 4 vs.BHK2000GC20

Bracket - Sunday, June 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753417  Humboldt Secondary School  02:00 PM  1 C1 vs C2BHK2000GC2 0 vs.U17 Girls C2 - Handler5

Bracket - Monday, June 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753353  George Ohmann Park  05:30 PM  2 A3 vs A2EAG GU17 C2 - Boehmer 1 vs.Bloomington U17C2 Girls5
 753383  Bertram Fields  06:30 PM  14 B4 vs B1Monticello Soccer Club - GU17 3 vs.MapleBrook So - GU170
 753401  Humboldt Secondary School  07:20 PM  1 C1 vs C8BHK2000GC2 0 vs.North Metro S - GU17 Quinehan0
 753428  Pine Hills North Park  07:50 PM  49 C7 vs C6North Metro Soccer - GU17 Rodwell 4 vs.Blaine 00G C2 Blue1

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753382  Miller Park  07:00 PM  13 B3 vs B5EPSC - GU17 - C2 2 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU171
 753403  Hastings Vets Athletic Complex  08:00 PM  01 C3 vs C6Hastings Futb - GU17 5 vs.Blaine 00G C2 Blue0

Bracket - Wednesday, June 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753418  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  4 C4 vs C3Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls 0 vs.Hastings Futb - GU172
 753342  Marsh Lake Park  05:30 PM  22 A2 vs A1Bloomington U17C2 Girls 6 vs.LKV GU17 C2011
 753420  Pine Hills North Park  05:50 PM  48 C8 vs C7North Metro S - GU17 Quinehan 0 vs.North Metro Soccer - GU17 Rodwell1
 753341  Prior Lake High School  06:30 PM  22 A6 vs A5Prior Lake Soccer Club - 01 - GU17 0 vs.Owatonna Socc - GU179
 753377  Clyde Andrews  07:30 PM  01 B2 vs B1DeGayner Rebels - GU17 5 vs.MapleBrook So - GU170
 753375  Bandimere  07:50 PM  02 B7 vs B4Tonka - White - Boonstra 0 vs.Monticello Soccer Club - GU174

Bracket - Thursday, June 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753376  Pinecone Central Park  07:20 PM  10 B6 vs B5Sartell Soccer Association - GU17 3F vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU17
Forfeited Game
0

Bracket - Monday, June 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753388  Miller Park  06:00 PM  11 B3 vs B2EPSC - GU17 - C2 3 vs.DeGayner Rebels - GU171
 753386  Orono High School  07:30 PM  01 B5 vs B7Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU17 6 vs.Tonka - White - Boonstra0
 753387  Maple Grove Middle School  07:40 PM  10 B1 vs B6MapleBrook So - GU17 0 vs.Sartell Soccer Association - GU170

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753381  Clyde Andrews  05:40 PM  01 B2 vs B6DeGayner Rebels - GU17 1 vs.Sartell Soccer Association - GU171
 753326  Owatonna Soccer Complex  07:30 PM  5 A5 vs A3Owatonna Socc - GU17 6 vs.EAG GU17 C2 - Boehmer1

Bracket - Wednesday, June 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753345  Steve Michaud  05:00 PM  8 A1 vs A3LKV GU17 C201 2 vs.EAG GU17 C2 - Boehmer1
 753421  Hamlet Park  06:00 PM  1 C2 vs C4U17 Girls C2 - Handler 8 vs.Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls3
 753379  Bertram Fields  06:30 PM  13 B4 vs B2Monticello Soccer Club - GU17 3 vs.DeGayner Rebels - GU172
 753344  Spring Creek  07:00 PM  1 A4 vs A2Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler 7 vs.Bloomington U17C2 Girls1
 753424  Pine Hills North Park  07:30 PM  48 C7 vs C5North Metro Soccer - GU17 Rodwell 6 vs.WBL U17G C22
 753380  Maple Grove Middle School  07:40 PM  10 B1 vs B3MapleBrook So - GU17 1 vs.EPSC - GU17 - C22
 753378  Hopkins High School  07:40 PM  35 B7 vs B6Tonka - White - Boonstra 0 vs.Sartell Soccer Association - GU175
 753422  Hastings Vets Athletic Complex  07:50 PM  01 C3 vs C1Hastings Futb - GU17 3 vs.BHK2000GC22

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753322  Prior Lake High School  07:15 PM  22 A6 vs A7Prior Lake Soccer Club - 01 - GU17 1 vs.Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER6
 753419  Polar Lakes Park  07:40 PM  26 C5 vs C6WBL U17G C2 1 vs.Blaine 00G C2 Blue2

Bracket - Wednesday, July 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753427  Polar Lakes Park  07:30 PM  26 C5 vs C8WBL U17G C2 0 vs.North Metro S - GU17 Quinehan1

Bracket - Thursday, July 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753348  Spring Creek  07:00 PM  6 A4 vs A1Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler 4 vs.LKV GU17 C2011

Bracket - Saturday, July 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753331  Northeast Park  07:00 PM  1 A7 vs A5Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER 1 vs.Owatonna Socc - GU175

Bracket - Sunday, July 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753425  Humboldt Secondary School  01:00 PM  1 C1 vs C4BHK2000GC2 0 vs.Sporting St. Croix - 00/01 Select Girls2

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753426  Hastings Vets Athletic Complex  05:30 PM  01 C3 vs C2Hastings Futb - GU17 1 vs.U17 Girls C2 - Handler2
 753349  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  7 A5 vs A4Owatonna Socc - GU17 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU17C2 - Tyler4
 753346  Marsh Lake Park  07:10 PM  22 A2 vs A6Bloomington U17C2 Girls 12 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU171
 753350  George Ohmann Park  07:15 PM  2 A3 vs A7EAG GU17 C2 - Boehmer 1 vs.Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER4
 753384  Orono High School  07:45 PM  01 B5 vs B4Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU17 0 vs.Monticello Soccer Club - GU171
 753385  Miller Park  08:00 PM  09 B3 vs B7EPSC - GU17 - C2 8 vs.Tonka - White - Boonstra0
 753423  National Sports Center  08:50 PM  D2 C6 vs C8Blaine 00G C2 Blue 1 vs.North Metro S - GU17 Quinehan4

Bracket - Tuesday, July 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753343  Prior Lake High School  07:30 PM  22 A7 vs A6Waseca Soccer Club - 01 - GU17-HILLER 3F vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU17
Forfeited Game
0
 753362  Fernbrook Elementary School  07:40 PM  14 B1 vs B4MapleBrook So - GU17 0 vs.Monticello Soccer Club - GU173






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.