2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - G13 Classic 2
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=6090E15E-ADD0-4A17-B1CC-193FFA552EA6&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E F G H      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A8 : GU13 RVE Black333333333330 10  23  11  28 
 A4 : Owatonna Socc - GU13333303331325 8  16  11  25 
 A1 : MVS13GC201 - Bembnister033303310319 6  7  14  20 
 A5 : Red Wing Soccer Club - 01 - GU13330003003012 4  -4  32  22 
 A7 : GU13 RVS Black003331000010 3  -5  19  12 
 A2 : RYSA U13 C201000003331010 3  -9  25  14 
 A6 : Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha00000330039 3  -9  32  19 
 A3 : Owatonna Socc - GU1300100001002 0  -19  39  11 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B5 : ESC U13 Girls C2 Curtis333133333328 9  25  4  27 
 B7 : GU12 Academy Green330313133121 6  14  9  19 
 B2 : Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS331303133121 6  12  8  18 
 B6 : Mankato GU13C2-Bahl031300030111 3  -4  19  13 
 B1 : LKV GU13 C20103000300309 3  -11  29  12 
 B3 : CC United - GU13 C200000330006 2  -19  42  8 
 B4 : EPSC - GU13 - C200300000014 1  -17  38  6 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C4 : IGH Heat - GU13C2331331333326 8  17  4  21 
 C5 : Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #2133033133323 7  16  7  23 
 C7 : Woodbury Socc - GU13 2004G2Black030301330114 4  3  12  14 
 C1 : BHK2004GC202303310300114 4  0  15  14 
 C3 : Hastings Futb - GU13303303000113 4  1  20  17 
 C2 : U13 Girls C2 - Kaczmarek00000030036 2  -18  36  10 
 C6 : South St. Paul - GU13 Owens00000003104 1  -19  29  4 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D4 : WBL U13G C2133133333326 8  23  9  26 
 D7 : EG-HUD13C2-Lewis133333133326 8  20  6  24 
 D5 : Chippewa Strikers - 01 - GU13101030130312 3  -4  34  21 
 D6 : Eau Claire Un - GU13100100330311 3  -4  19  15 
 D1 : BHK2004GC201331100000311 3  -6  20  8 
 D2 : Mahtomedi Soc - GU1300330030009 3  -13  42  9 
 D3 : Sporting St. Croix - 04 Select Girls00000031004 1  -16  34  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 E4 : MapleBrook So - GU13333333333330 10  20  6  24 
 E6 : DeGayner Rebels GU13330333033021 7  14  16  25 
 E1 : Blaine 04G C2 Blue331033300319 6  10  16  21 
 E5 : North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland013300030313 4  3  20  22 
 E3 : NW Kickers - GU13 Findley00300000014 1  -22  52  7 
 E2 : Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU1300000000101 0  -25  45  8 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- F 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 F6 : North Suburban Soccer Assn - 01 - GU13330333333327 9  21  6  23 
 F4 : Lakes United - GU13003333300318 6  6  16  21 
 F2 : Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU13333300001316 5  3  12  12 
 F1 : Blaine 04G C2 White030300333116 5  1  17  17 
 F5 : Northern Lights Soccer Club - 01 - GU13303000030312 4  -8  23  9 
 F3 : Gitchi Gummi - GU13C200000000000 0  -23  33  3 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- G 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 G2 : FUS13GC201133313331324 7  15  7  22 
 G5 : Waconia Socce - GU13333133311122 6  14  9  21 
 G3 : Minneapolis GU13 C201313030311015 4  0  18  14 
 G1 : ESC U13 Girls C2 Stamp110130130111 2  0  21  18 
 G4 : Tonka - White - Janes00010300037 2  -10  39  17 
 G6 : Westonka Soccer Club - 01 - GU1300000000303 1  -19  28  4 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- H 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 H4 : STMA - ORourke303313331121 6  14  12  25 
 H5 : Tonka - White - Thoreson/Kelly031301333320 6  8  16  23 
 H1 : CMYSA - GU13-C2331301001113 3  0  20  17 
 H3 : PVU - Davis - GU13000033013111 3  -5  18  12 
 H2 : FUS13GC202033000300110 3  -9  26  14 
 H6 : Wright County Soccer - 01 - GU1330000300118 2  -8  26  12 

Bracket - Monday, May 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769193  Casper Park Soccer Fields  05:45 PM  2 D5 vs D6Chippewa Strikers - 01 - GU13 3 vs.Eau Claire Un - GU133

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769293  Bandimere  05:30 PM  01 B3 vs B7CC United - GU13 C2 1 vs.GU12 Academy Green5

Bracket - Wednesday, May 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769298  Owatonna Soccer Complex  05:00 PM  6 A3 vs A4Owatonna Socc - GU13 0 vs.Owatonna Socc - GU133
 769264  Steve Michaud  05:15 PM  6 B1 vs B2LKV GU13 C201 0 vs.Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS4
 769163  National Sports Center  05:15 PM  F4 E1 vs E2Blaine 04G C2 Blue 6 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU131
 769300  Flint Hills Recreation Complex  05:30 PM  1 A7 vs A8GU13 RVS Black 1 vs.GU13 RVE Black2
 769104  Roger Johnson Memorial Park  05:30 PM  37 F4 vs F5Lakes United - GU13 3 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU134
 769134  Bandimere  05:30 PM  02 G4 vs G5Tonka - White - Janes 1 vs.Waconia Socce - GU132
 769132  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15F G3 vs G6Minneapolis GU13 C201 5 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU130
 769074  STMA Middle School East  06:00 PM  08 H4 vs H5STMA - ORourke 3 vs.Tonka - White - Thoreson/Kelly1
 769072  Perpich Center for the Arts  06:30 PM  1 H3 vs H6PVU - Davis - GU13 0 vs.Wright County Soccer - 01 - GU131
 769227  Rich Valley Athletic Complex  07:00 PM  2 C4 vs C7IGH Heat - GU13C2 1 vs.Woodbury Socc - GU13 2004G2Black0
 769103  National Sports Center  07:00 PM  D2 F1 vs F2Blaine 04G C2 White 1 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU132
 769229  Central Park-Dale  07:10 PM  2 C1 vs C2BHK2004GC202 3 vs.U13 Girls C2 - Kaczmarek2
 769073  Selke  07:10 PM  16 H1 vs H2CMYSA - GU13-C2 5 vs.FUS13GC2022
 769133  Lewis Park  07:30 PM  19 G1 vs G2ESC U13 Girls C2 Stamp 2 vs.FUS13GC2012
 769192  Polar Lakes Park  07:40 PM  26 D4 vs D7WBL U13G C2 0 vs.EG-HUD13C2-Lewis0

Bracket - Monday, May 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769299  Spring Creek  06:00 PM  7 A6 vs A5Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha 3 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU134
 769162  Zane Sports Park  07:00 PM  07 E3 vs E6NW Kickers - GU13 Findley 0 vs.DeGayner Rebels GU133
 769266  Quarry Point Park  07:30 PM  7 B2 vs B4Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS 3 vs.EPSC - GU13 - C21

Bracket - Wednesday, May 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769197  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  6 D3 vs D1Sporting St. Croix - 04 Select Girls 0 vs.BHK2004GC2011
 769304  Red Wing High School  05:15 PM  2 A5 vs A7Red Wing Soccer Club - 01 - GU13 3 vs.GU13 RVS Black1
 769106  National Sports Center  05:30 PM  F4 F1 vs F3Blaine 04G C2 White 1 vs.Gitchi Gummi - GU13C20
 769267  Clover Ridge  06:00 PM  04 B3 vs B1CC United - GU13 C2 0 vs.LKV GU13 C2011
 769196  Mahtomedi Soccer Complex  06:00 PM  5 D2 vs D4Mahtomedi Soc - GU13 2 vs.WBL U13G C24
 769077  Big Willow Field  06:00 PM  1 H5 vs H6Tonka - White - Thoreson/Kelly 2 vs.Wright County Soccer - 01 - GU131
 769231  Hamlet Park  06:15 PM  1 C2 vs C4U13 Girls C2 - Kaczmarek 0 vs.IGH Heat - GU13C24
 769137  Waconia High School  06:15 PM  4 G5 vs G6Waconia Socce - GU13 2 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU130
 769075  Elm Creek Playfield  06:20 PM  18 H2 vs H4FUS13GC202 2 vs.STMA - ORourke0
 769230  SSP Roosevelt  06:30 PM  2 C6 vs C7South St. Paul - GU13 Owens 0 vs.Woodbury Socc - GU13 2004G2Black4
 769165  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  3 E2 vs E4Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU13 0 vs.MapleBrook So - GU135
 769166  National Sports Center  07:00 PM  F4 E1 vs E3Blaine 04G C2 Blue 8 vs.NW Kickers - GU13 Findley0
 769105  Isanti Soccer Complex  07:00 PM  6 F2 vs F4Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU13 1 vs.Lakes United - GU130
 769107  Elmcrest Park  07:00 PM  01 F5 vs F6Northern Lights Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU131
 769195  Eau Claire Soccer Park Field  07:05 PM  1 D6 vs D7Eau Claire Un - GU13 1 vs.EG-HUD13C2-Lewis2
 769076  Selke  07:10 PM  16 H1 vs H3CMYSA - GU13-C2 4 vs.PVU - Davis - GU130
 769301  Owatonna Soccer Complex  07:30 PM  6 A4 vs A2Owatonna Socc - GU13 3 vs.RYSA U13 C2011
 769167  Pine Hills North Park  07:30 PM  48 E5 vs E6North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland 2 vs.DeGayner Rebels GU134
 769136  Lewis Park  07:30 PM  19 G1 vs G3ESC U13 Girls C2 Stamp 1 vs.Minneapolis GU13 C2011
 769135  Zachary Playfield  08:00 PM  09 G2 vs G4FUS13GC201 11 vs.Tonka - White - Janes0

Bracket - Monday, May 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769223  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:00 PM  4 D3 vs D7Sporting St. Croix - 04 Select Girls 0 vs.EG-HUD13C2-Lewis5
 769257  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  4 C5 vs C4Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #2 1 vs.IGH Heat - GU13C21
 769265  Caswell North Complex  07:00 PM  03 B6 vs B7Mankato GU13C2-Bahl 1 vs.GU12 Academy Green4
 769292  Lewis Park  07:30 PM  19 B5 vs B4ESC U13 Girls C2 Curtis 10 vs.EPSC - GU13 - C20
 769194  Humboldt Secondary School  07:30 PM  1 D1 vs D2BHK2004GC201 2 vs.Mahtomedi Soc - GU130

Bracket - Wednesday, May 17, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769235  Central Park-Dale  05:30 PM  2 C1 vs C4BHK2004GC202 0 vs.IGH Heat - GU13C24
 769308  Spring Creek  06:00 PM  7 A6 vs A7Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha 1 vs.GU13 RVS Black3
 769110  Elmcrest Park  06:00 PM  01 F5 vs F3Northern Lights Soccer Club - 01 - GU13 5 vs.Gitchi Gummi - GU13C21

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769294  Lewis Park  05:45 PM  19 B5 vs B7ESC U13 Girls C2 Curtis 4 vs.GU12 Academy Green0
 769224  Casper Park Soccer Fields  05:45 PM  2 D5 vs D7Chippewa Strikers - 01 - GU13 0 vs.EG-HUD13C2-Lewis5
 769291  Miller Park  06:00 PM  13 B4 vs B1EPSC - GU13 - C2 2 vs.LKV GU13 C2011
 769260  Humboldt Secondary School  06:00 PM  1 C1 vs C6BHK2004GC202 6 vs.South St. Paul - GU13 Owens0
 769139  Westonka MWHS  06:00 PM  04 G6 vs G2Westonka Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.FUS13GC2013
 769259  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  4 C5 vs C7Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #2 3 vs.Woodbury Socc - GU13 2004G2Black0
 769226  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  6 D3 vs D2Sporting St. Croix - 04 Select Girls 2 vs.Mahtomedi Soc - GU135
 769261  Hastings Vets Athletic Complex  07:00 PM  07 C3 vs C2Hastings Futb - GU13 5 vs.U13 Girls C2 - Kaczmarek2
 769116  Southpointe  07:20 PM  29 F6 vs F1North Suburban Soccer Assn - 01 - GU13 4 vs.Blaine 04G C2 White1
 769160  Big Willow Field  07:30 PM  1 G4 vs G3Tonka - White - Janes 4 vs.Minneapolis GU13 C2016

Bracket - Wednesday, May 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769273  Steve Michaud  05:15 PM  9 B1 vs B5LKV GU13 C201 0 vs.ESC U13 Girls C2 Curtis5
 769236  Rich Valley Athletic Complex  05:30 PM  1 C4 vs C6IGH Heat - GU13C2 3 vs.South St. Paul - GU13 Owens0
 769237  HealthEast Sports Center  05:30 PM  01 C7 vs C3Woodbury Socc - GU13 2004G2Black 2 vs.Hastings Futb - GU131
 769141  Lewis Park  05:45 PM  19 G1 vs G5ESC U13 Girls C2 Stamp 1 vs.Waconia Socce - GU133
 769113  Southpointe  05:50 PM  29 F6 vs F4North Suburban Soccer Assn - 01 - GU13 1 vs.Lakes United - GU132
 769271  Miller Park  06:00 PM  13 B4 vs B6EPSC - GU13 - C2 1 vs.Mankato GU13C2-Bahl6
 769172  Coon Rapids Soccer Complex  06:00 PM  3 E2 vs E3Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU13 2 vs.NW Kickers - GU13 Findley4
 769173  Clyde Andrews  06:00 PM  02 E6 vs E4DeGayner Rebels GU13 4 vs.MapleBrook So - GU135
 769083  WRC-Bentfield  06:00 PM  WRC3 H6 vs H4Wright County Soccer - 01 - GU13 0 vs.STMA - ORourke5
 769082  Zachary Playfield  06:30 PM  08 H2 vs H3FUS13GC202 2 vs.PVU - Davis - GU131
 769310  Fuad Mansour  07:00 PM  5 A2 vs A7RYSA U13 C201 0 vs.GU13 RVS Black3
 769202  Hudson Soccer Complex  07:00 PM  12 D7 vs D3EG-HUD13C2-Lewis 6 vs.Sporting St. Croix - 04 Select Girls0
 769171  National Sports Center  07:00 PM  E2 E1 vs E5Blaine 04G C2 Blue 1 vs.North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland1
 769111  National Sports Center  07:00 PM  D2 F1 vs F5Blaine 04G C2 White 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU130
 769201  Hanifl Fields Athletic Park  07:10 PM  042 D4 vs D6WBL U13G C2 3 vs.Eau Claire Un - GU130
 769203  Central Park-Dale  07:20 PM  2 D1 vs D5BHK2004GC201 2 vs.Chippewa Strikers - 01 - GU132
 769112  Isanti Soccer Complex  07:20 PM  6 F2 vs F3Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU13 3 vs.Gitchi Gummi - GU13C21
 769272  Quarry Point Park  07:30 PM  8 B7 vs B3GU12 Academy Green 4 vs.CC United - GU13 C20
 769081  Selke  07:30 PM  16 H1 vs H5CMYSA - GU13-C2 3 vs.Tonka - White - Thoreson/Kelly3
 769142  Zachary Playfield  08:00 PM  08 G2 vs G3FUS13GC201 3 vs.Minneapolis GU13 C2010

Bracket - Tuesday, May 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769268  Caswell North Complex  07:00 PM  03 B6 vs B2Mankato GU13C2-Bahl 0 vs.Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS0
 769138  Minnetonka Middle School  07:20 PM  1 G4 vs G1Tonka - White - Janes 5 vs.ESC U13 Girls C2 Stamp5

Bracket - Wednesday, May 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769274  Flint Hills Recreation Complex  05:30 PM  1 B7 vs B5GU12 Academy Green 0 vs.ESC U13 Girls C2 Curtis0
 769239  HealthEast Sports Center  05:30 PM  03 C7 vs C5Woodbury Socc - GU13 2004G2Black 0 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #21
 769205  UW- Eau Claire  05:45 PM  C3 D6 vs D1Eau Claire Un - GU13 1 vs.BHK2004GC2011
 769314  West St. Paul Sports Complex  06:00 PM  1 A8 vs A2GU13 RVE Black 4 vs.RYSA U13 C2010
 769174  Coon Rapids Soccer Complex  06:00 PM  3 E2 vs E5Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU13 0 vs.North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland7
 769145  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15F G3 vs G4Minneapolis GU13 C201 3 vs.Tonka - White - Janes2
 769086  WRC-Bentfield  06:00 PM  WRC3 H6 vs H1Wright County Soccer - 01 - GU13 1 vs.CMYSA - GU13-C22
 769084  Oakwood Playfield  06:30 PM  03 H2 vs H5FUS13GC202 0 vs.Tonka - White - Thoreson/Kelly5
 769085  Louisiana Oaks  06:45 PM  02 H3 vs H4PVU - Davis - GU13 0 vs.STMA - ORourke3
 769275  Caswell North Complex  07:00 PM  03 B6 vs B1Mankato GU13C2-Bahl 1 vs.LKV GU13 C2010
 769241  Kingston Field  07:00 PM  10 C2 vs C3U13 Girls C2 - Kaczmarek 1 vs.Hastings Futb - GU135
 769240  SSP Roosevelt  07:00 PM  2 C6 vs C1South St. Paul - GU13 Owens 0 vs.BHK2004GC2022
 769115  Arlington Field  07:00 PM  1 F3 vs F4Gitchi Gummi - GU13C2 0 vs.Lakes United - GU135
 769313  Flint Hills Recreation Complex  07:15 PM  1 A7 vs A1GU13 RVS Black 1 vs.MVS13GC201 - Bembnister0
 769276  Wolk Park  07:15 PM  1 B2 vs B3Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS 2 vs.CC United - GU13 C20
 769114  Isanti Soccer Complex  07:20 PM  6 F2 vs F5Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU13 4 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU130
 769204  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  14 D7 vs D5EG-HUD13C2-Lewis 6 vs.Chippewa Strikers - 01 - GU132
 769175  Zane Sports Park  07:30 PM  07 E3 vs E4NW Kickers - GU13 Findley 0 vs.MapleBrook So - GU134
 769146  Westonka MWHS  07:30 PM  03 G6 vs G1Westonka Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.ESC U13 Girls C2 Stamp2
 769144  Oakwood Playfield  08:00 PM  03 G2 vs G5FUS13GC201 0 vs.Waconia Socce - GU130

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769316  Spring Creek  06:00 PM  1 A6 vs A4Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha 1 vs.Owatonna Socc - GU135

Bracket - Saturday, June 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769325  Old Hickory Park  11:00 AM  3 A1 vs A2MVS13GC201 - Bembnister 3 vs.RYSA U13 C2010
 769280  Miller Park  04:00 PM  13 B4 vs B5EPSC - GU13 - C2 0 vs.ESC U13 Girls C2 Curtis8

Bracket - Sunday, June 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769170  Pine Hills North Park  05:00 PM  47 E5 vs E3North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland 6 vs.NW Kickers - GU13 Findley0

Bracket - Monday, June 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769080  Minnetonka Middle School  06:00 AM  1 H5 vs H3Tonka - White - Thoreson/Kelly 1 vs.PVU - Davis - GU133
 769131  National Sports Center  05:30 PM  A1 F1 vs F6Blaine 04G C2 White 1 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU134
 769168  MG Sports Dome  05:45 PM  26A E4 vs E1MapleBrook So - GU13 2 vs.Blaine 04G C2 Blue0
 769326  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  5 A4 vs A3Owatonna Socc - GU13 3 vs.Owatonna Socc - GU131
 769255  Hastings Vets Athletic Complex  06:00 PM  07 C3 vs C5Hastings Futb - GU13 4 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #23
 769206  Mahtomedi Soccer Complex  06:00 PM  7 D2 vs D3Mahtomedi Soc - GU13 1 vs.Sporting St. Croix - 04 Select Girls0
 769213  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  15 D7 vs D4EG-HUD13C2-Lewis 2 vs.WBL U13G C22
 769143  Westonka MWHS  06:00 PM  03 G6 vs G4Westonka Soccer Club - 01 - GU13 1 vs.Tonka - White - Janes2
 769297  Fuad Mansour  07:00 PM  6 A2 vs A1RYSA U13 C201 2 vs.MVS13GC201 - Bembnister3
 769295  Steve Michaud  07:00 PM  4 B1 vs B6LKV GU13 C201 4 vs.Mankato GU13C2-Bahl2
 769177  Briana Scurry Field  07:30 PM  1 E6 vs E3DeGayner Rebels GU13 7 vs.NW Kickers - GU13 Findley0
 769140  Bayview  07:30 PM  07 G5 vs G3Waconia Socce - GU13 4 vs.Minneapolis GU13 C2010

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769269  Lewis Park  05:45 PM  18 B5 vs B3ESC U13 Girls C2 Curtis 9 vs.CC United - GU13 C20

Bracket - Wednesday, June 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769317  Old Hickory Park  05:00 PM  1 A1 vs A5MVS13GC201 - Bembnister 3 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU132
 769208  Casper Park Soccer Fields  05:00 PM  2 D5 vs D2Chippewa Strikers - 01 - GU13 3 vs.Mahtomedi Soc - GU130
 769279  Flint Hills Recreation Complex  05:30 PM  1 B7 vs B1GU12 Academy Green 4 vs.LKV GU13 C2011
 769243  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  4 C5 vs C2Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #2 4 vs.U13 Girls C2 - Kaczmarek0
 769207  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  6 D3 vs D4Sporting St. Croix - 04 Select Girls 2 vs.WBL U13G C29
 769278  Lewis Park  05:45 PM  19 B5 vs B2ESC U13 Girls C2 Curtis 4 vs.Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS1
 769277  Clover Ridge  06:00 PM  04 B3 vs B4CC United - GU13 C2 2 vs.EPSC - GU13 - C21
 769178  Coon Rapids Soccer Complex  06:00 PM  3 E2 vs E1Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU13 0 vs.Blaine 04G C2 Blue3
 769149  Waconia High School  06:00 PM  4 G5 vs G4Waconia Socce - GU13 5 vs.Tonka - White - Janes1
 769147  Westonka MWHS  06:00 PM  03 G6 vs G3Westonka Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.Minneapolis GU13 C2011
 769087  WRC-Bentfield  06:00 PM  WRC3 H6 vs H3Wright County Soccer - 01 - GU13 0 vs.PVU - Davis - GU132
 769318  Fuad Mansour  07:00 PM  6 A2 vs A6RYSA U13 C201 2 vs.Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha1
 769119  Elmcrest Park  07:00 PM  01 F5 vs F4Northern Lights Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.Lakes United - GU133
 769148  Zachary Playfield  07:00 PM  08 G2 vs G1FUS13GC201 2 vs.ESC U13 Girls C2 Stamp1
 769319  Owatonna Soccer Complex  07:30 PM  5 A3 vs A7Owatonna Socc - GU13 0 vs.GU13 RVS Black0
 769209  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  14 D7 vs D1EG-HUD13C2-Lewis 2 vs.BHK2004GC2010
 769117  Shoreview Commons  07:30 PM  1 F6 vs F3North Suburban Soccer Assn - 01 - GU13 6 vs.Gitchi Gummi - GU13C20
 769089  Big Willow Field  07:30 PM  1 H5 vs H4Tonka - White - Thoreson/Kelly 3 vs.STMA - ORourke3
 769244  HealthEast Sports Center  09:00 PM  05 C7 vs C1Woodbury Socc - GU13 2004G2Black 2 vs.BHK2004GC2022

Bracket - Thursday, June 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769320  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  6 A4 vs A8Owatonna Socc - GU13 1 vs.GU13 RVE Black4
 769079  WRC-Northwinds  06:30 PM  07 H6 vs H2Wright County Soccer - 01 - GU13 6 vs.FUS13GC2024

Bracket - Friday, June 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769263  Lewis Park  07:30 PM  18 B5 vs B6ESC U13 Girls C2 Curtis 3 vs.Mankato GU13C2-Bahl0

Bracket - Monday, June 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769288  Steve Michaud  05:30 PM  4 B1 vs B3LKV GU13 C201 2 vs.CC United - GU13 C23
 769211  UW- Eau Claire  06:30 PM  C3 D6 vs D3Eau Claire Un - GU13 1 vs.Sporting St. Croix - 04 Select Girls2
 769095  Louisiana Oaks  06:30 PM  01 H3 vs H5PVU - Davis - GU13 1 vs.Tonka - White - Thoreson/Kelly3
 769306  Fuad Mansour  07:00 PM  2 A2 vs A3RYSA U13 C201 2 vs.Owatonna Socc - GU131
 769102  Jean Duluth Field  07:00 PM  4 F3 vs F6Gitchi Gummi - GU13C2 0 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU132
 769200  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:10 PM  A D1 vs D4BHK2004GC201 0 vs.WBL U13G C25
 769258  Hastings Vets Athletic Complex  07:20 PM  07 C3 vs C7Hastings Futb - GU13 1 vs.Woodbury Socc - GU13 2004G2Black4
 769108  Ki-Chi-Saga Park  07:20 PM  1 F4 vs F1Lakes United - GU13 3 vs.Blaine 04G C2 White2
 769289  Wolk Park  07:30 PM  1 B2 vs B6Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS 2 vs.Mankato GU13C2-Bahl0
 769238  Central Park-Dale  07:30 PM  1 C1 vs C5BHK2004GC202 0 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #22
 769164  MG Sports Dome  07:30 PM  26A E4 vs E5MapleBrook So - GU13 1 vs.North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland0
 769078  STMA Middle School East  07:30 PM  09 H4 vs H1STMA - ORourke 3 vs.CMYSA - GU13-C21
 769184  Coon Rapids Soccer Complex  08:00 PM  3 E2 vs E6Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU13 0 vs.DeGayner Rebels GU135

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769246  SSP Roosevelt  05:15 PM  2 C6 vs C3South St. Paul - GU13 Owens 0 vs.Hastings Futb - GU135

Bracket - Wednesday, June 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769282  Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex  05:30 PM  C B2 vs B7Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS 1 vs.GU12 Academy Green1
 769322  Red Wing High School  06:00 PM  1 A5 vs A2Red Wing Soccer Club - 01 - GU13 2 vs.RYSA U13 C2014
 769323  West St. Paul Sports Complex  06:00 PM  1 A8 vs A3GU13 RVE Black 8 vs.Owatonna Socc - GU130
 769247  Hamlet Park  06:00 PM  1 C2 vs C7U13 Girls C2 - Kaczmarek 0 vs.Woodbury Socc - GU13 2004G2Black5
 769180  Gleason Fields  06:00 PM  21 E4 vs E2MapleBrook So - GU13 3 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU130
 769182  Clyde Andrews  06:00 PM  01 E6 vs E5DeGayner Rebels GU13 5 vs.North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland3
 769151  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15F G3 vs G1Minneapolis GU13 C201 3 vs.ESC U13 Girls C2 Stamp3
 769092  WRC-Bentfield  06:00 PM  WRC3 H6 vs H5Wright County Soccer - 01 - GU13 1 vs.Tonka - White - Thoreson/Kelly5
 769091  Louisiana Oaks  06:30 PM  02 H3 vs H1PVU - Davis - GU13 1 vs.CMYSA - GU13-C21
 769270  Steve Michaud  07:00 PM  8 B1 vs B4LKV GU13 C201 2 vs.EPSC - GU13 - C21
 769245  Rich Valley Athletic Complex  07:00 PM  1 C4 vs C5IGH Heat - GU13C2 2 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #22
 769121  Jean Duluth Field  07:00 PM  4 F3 vs F1Gitchi Gummi - GU13C2 1 vs.Blaine 04G C2 White4
 769281  Caswell North Complex  07:30 PM  02 B6 vs B3Mankato GU13C2-Bahl 7 vs.CC United - GU13 C21
 769232  Hastings Vets Athletic Complex  07:30 PM  07 C3 vs C1Hastings Futb - GU13 2 vs.BHK2004GC2023
 769212  Mahtomedi Soccer Complex  07:30 PM  6 D2 vs D7Mahtomedi Soc - GU13 0 vs.EG-HUD13C2-Lewis8
 769210  Hanifl Fields Athletic Park  07:30 PM  41 D4 vs D5WBL U13G C2 8 vs.Chippewa Strikers - 01 - GU131
 769181  Zane Sports Park  07:30 PM  02 E3 vs E1NW Kickers - GU13 Findley 1 vs.Blaine 04G C2 Blue6
 769120  Roger Johnson Memorial Park  07:30 PM  37 F4 vs F2Lakes United - GU13 1 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU130
 769122  Pioneer Park  07:30 PM  1 F6 vs F5North Suburban Soccer Assn - 01 - GU13 7 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU131
 769152  Westonka MWHS  07:30 PM  03 G6 vs G5Westonka Soccer Club - 01 - GU13 1 vs.Waconia Socce - GU134
 769090  STMA Middle School East  07:30 PM  09 H4 vs H2STMA - ORourke 4 vs.FUS13GC2021

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769303  West St. Paul Sports Complex  06:00 PM  1 A8 vs A6GU13 RVE Black 5 vs.Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha2
 769153  Minnetonka Middle School  06:00 PM  1 G1 vs G4ESC U13 Girls C2 Stamp 4 vs.Tonka - White - Janes1

Bracket - Sunday, June 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769179  Pine Hills North Park  05:30 PM  47 E5 vs E4North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland 1 vs.MapleBrook So - GU133

Bracket - Monday, June 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769191  National Sports Center  05:30 PM  E1 E1 vs E6Blaine 04G C2 Blue 4 vs.DeGayner Rebels GU131
 769190  MG Sports Dome  05:50 PM  26A E4 vs E3MapleBrook So - GU13 5 vs.NW Kickers - GU13 Findley0
 769311  Owatonna Soccer Complex  06:00 PM  5 A3 vs A6Owatonna Socc - GU13 3 vs.Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha6
 769242  Hastings Vets Athletic Complex  06:00 PM  07 C3 vs C4Hastings Futb - GU13 1 vs.IGH Heat - GU13C22
 769109  Irondale High School  06:00 PM  1 F6 vs F2North Suburban Soccer Assn - 01 - GU13 1 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU130
 769150  Big Willow Field  06:00 PM  1 G4 vs G2Tonka - White - Janes 1 vs.FUS13GC2012
 769199  Casper Park Soccer Fields  06:25 PM  2 D5 vs D3Chippewa Strikers - 01 - GU13 2 vs.Sporting St. Croix - 04 Select Girls2
 769228  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:00 PM  4 C5 vs C6Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #2 3 vs.South St. Paul - GU13 Owens0
 769296  Bandimere  07:15 PM  03 B3 vs B2CC United - GU13 C2 0 vs.Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS3
 769305  Owatonna Soccer Complex  07:30 PM  6 A4 vs A1Owatonna Socc - GU13 3 vs.MVS13GC201 - Bembnister1
 769221  Hanifl Fields Athletic Park  07:30 PM  042 D4 vs D1WBL U13G C2 7 vs.BHK2004GC2010

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769176  Clyde Andrews  06:00 PM  01 E6 vs E1DeGayner Rebels GU13 5 vs.Blaine 04G C2 Blue1

Bracket - Wednesday, June 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769249  SSP Roosevelt  05:00 PM  2 C6 vs C5South St. Paul - GU13 Owens 0 vs.Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #22
 769327  Red Wing High School  05:30 PM  2 A5 vs A6Red Wing Soccer Club - 01 - GU13 2 vs.Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha3
 769248  HealthEast Sports Center  05:30 PM  03 C7 vs C4Woodbury Socc - GU13 2004G2Black 0 vs.IGH Heat - GU13C22
 769183  National Sports Center  05:30 PM  E1 E1 vs E4Blaine 04G C2 Blue 1 vs.MapleBrook So - GU132
 769328  West St. Paul Sports Complex  06:00 PM  1 A8 vs A7GU13 RVE Black 2 vs.GU13 RVS Black1
 769285  Johnny Cake Ridge Road Athletic Complex  06:00 PM  C B2 vs B1Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS 7 vs.LKV GU13 C2012
 769250  Hamlet Park  06:00 PM  1 C2 vs C1U13 Girls C2 - Kaczmarek 2 vs.BHK2004GC2021
 769215  Mahtomedi Soccer Complex  06:00 PM  6 D2 vs D1Mahtomedi Soc - GU13 2 vs.BHK2004GC2011
 769214  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  6 D6 vs D5Eau Claire Un - GU13 1 vs.Chippewa Strikers - 01 - GU134
 769169  Briana Scurry Field  06:00 PM  1 E6 vs E2DeGayner Rebels GU13 5 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU130
 769093  Selke  06:00 PM  15 H1 vs H4CMYSA - GU13-C2 0 vs.STMA - ORourke4
 769154  Elm Creek Playfield  06:30 PM  18 G2 vs G6FUS13GC201 4 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU130
 769284  Caswell North Complex  07:00 PM  02 B6 vs B5Mankato GU13C2-Bahl 2 vs.ESC U13 Girls C2 Curtis3
 769123  National Sports Center  07:00 PM  E1 F1 vs F4Blaine 04G C2 White 3 vs.Lakes United - GU132
 769283  Flint Hills Recreation Complex  07:15 PM  2 B7 vs B4GU12 Academy Green 2 vs.EPSC - GU13 - C20
 769185  Zane Sports Park  07:30 PM  07 E3 vs E5NW Kickers - GU13 Findley 0 vs.North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland8
 769124  Isanti Soccer Complex  07:40 PM  6 F2 vs F6Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU13 0 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU136
 769155  Neiman Sports Complex  07:40 PM  15F G3 vs G5Minneapolis GU13 C201 0 vs.Waconia Socce - GU130
 769094  Elm Creek Playfield  08:00 PM  18 H2 vs H6FUS13GC202 3 vs.Wright County Soccer - 01 - GU132

Bracket - Friday, June 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769225  Concordia  07:00 PM  1 D1 vs D6BHK2004GC201 0 vs.Eau Claire Un - GU131

Bracket - Sunday, June 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769198  Eau Claire Soccer Park Field  01:00 PM  6A D6 vs D2Eau Claire Un - GU13 3 vs.Mahtomedi Soc - GU131
 769315  Twin Bluff Middle School  04:00 PM  2 A5 vs A3Red Wing Soccer Club - 01 - GU13 3 vs.Owatonna Socc - GU132

Bracket - Monday, June 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769233  SSP Roosevelt  05:15 PM  2 C6 vs C2South St. Paul - GU13 Owens 2 vs.U13 Girls C2 - Kaczmarek0
 769161  Lewis Park  05:45 PM  18 G1 vs G6ESC U13 Girls C2 Stamp 0 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU132
 769335  Red Wing High School  06:00 PM  2 A5 vs A8Red Wing Soccer Club - 01 - GU13 2 vs.GU13 RVE Black4
 769262  Miller Park  06:00 PM  12 B4 vs B7EPSC - GU13 - C2 0 vs.GU12 Academy Green4
 769256  IGH Simley High School  06:00 PM  1 C4 vs C1IGH Heat - GU13C2 1 vs.BHK2004GC2020
 769159  Waconia High School  06:00 PM  4 G5 vs G2Waconia Socce - GU13 3 vs.FUS13GC2013
 769321  Spring Creek  07:00 PM  1 A6 vs A1Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha 1 vs.MVS13GC201 - Bembnister2
 769125  Arlington Field  07:00 PM  001 F3 vs F5Gitchi Gummi - GU13C2 0 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU131
 769334  Owatonna Soccer Complex  07:30 PM  6 A3 vs A2Owatonna Socc - GU13 3 vs.RYSA U13 C2013
 769324  Flint Hills Recreation Complex  07:30 PM  2 A7 vs A4GU13 RVS Black 0 vs.Owatonna Socc - GU135

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769222  Casper Park Soccer Fields  05:45 PM  2 D5 vs D4Chippewa Strikers - 01 - GU13 2 vs.WBL U13G C26
 769307  West St. Paul Sports Complex  06:00 PM  1 A8 vs A5GU13 RVE Black 3 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU131
 769290  Bandimere  07:35 PM  01 B3 vs B5CC United - GU13 C2 1 vs.ESC U13 Girls C2 Curtis8

Bracket - Wednesday, June 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769331  Spring Creek  05:00 PM  7 A6 vs A8Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha 2 vs.GU13 RVE Black5
 769234  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  2 C5 vs C3Sporting St. Croix - 04 Academy Girls #2 3 vs.Hastings Futb - GU130
 769287  Miller Park  06:00 PM  13 B4 vs B2EPSC - GU13 - C2 0 vs.Valley United - S17 - GU13C2 RED DEVILS0
 769252  IGH Simley High School  06:00 PM  1 C4 vs C2IGH Heat - GU13C2 6 vs.U13 Girls C2 - Kaczmarek0
 769218  Humboldt Secondary School  06:00 PM  1 D1 vs D3BHK2004GC201 1 vs.Sporting St. Croix - 04 Select Girls0
 769217  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  042 D4 vs D2WBL U13G C2 7 vs.Mahtomedi Soc - GU130
 769186  Pine Hills North Park  06:00 PM  48 E5 vs E1North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland 3 vs.Blaine 04G C2 Blue4
 769126  Elmcrest Park  06:00 PM  01 F5 vs F1Northern Lights Soccer Club - 01 - GU13 0 vs.Blaine 04G C2 White2
 769157  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15F G3 vs G2Minneapolis GU13 C201 0 vs.FUS13GC2011
 769156  Waconia High School  06:00 PM  4 G5 vs G1Waconia Socce - GU13 2 vs.ESC U13 Girls C2 Stamp2
 769098  STMA Middle School East  06:00 PM  09 H4 vs H6STMA - ORourke 1 vs.Wright County Soccer - 01 - GU131
 769097  Louisiana Oaks  06:30 PM  01 H3 vs H2PVU - Davis - GU13 1 vs.FUS13GC2020
 769286  Quarry Point Park  07:00 PM  5 B7 vs B6GU12 Academy Green 1 vs.Mankato GU13C2-Bahl1
 769251  HealthEast Sports Center  07:15 PM  04 C7 vs C6Woodbury Socc - GU13 2004G2Black 1 vs.South St. Paul - GU13 Owens1
 769128  Roger Johnson Memorial Park  07:20 PM  37 F4 vs F6Lakes United - GU13 1 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - GU135
 769330  Owatonna Soccer Complex  07:30 PM  5 A3 vs A1Owatonna Socc - GU13 0 vs.MVS13GC201 - Bembnister4
 769216  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  15 D7 vs D6EG-HUD13C2-Lewis 3 vs.Eau Claire Un - GU131
 769187  Zane Sports Park  07:30 PM  06 E3 vs E2NW Kickers - GU13 Findley 3 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU133
 769158  Big Willow Field  07:30 PM  1 G4 vs G6Tonka - White - Janes 5 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU130
 769096  Lake Ann Park  07:40 PM  16 H5 vs H1Tonka - White - Thoreson/Kelly 3 vs.CMYSA - GU13-C21
 769332  West St. Paul Sports Complex  08:00 PM  1 A7 vs A5GU13 RVS Black 1 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU134

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769329  Fuad Mansour  07:00 PM  3 A2 vs A4RYSA U13 C201 1 vs.Owatonna Socc - GU132
 769129  Centennial Park  07:10 PM  1 F5 vs F2Northern Lights Soccer Club - 01 - GU13 1 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU130

Bracket - Wednesday, July 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769333  Old Hickory Park  05:00 PM  1 A1 vs A4MVS13GC201 - Bembnister 1 vs.Owatonna Socc - GU131
 769254  Hamlet Park  06:00 PM  1 C2 vs C6U13 Girls C2 - Kaczmarek 3 vs.South St. Paul - GU13 Owens1
 769189  Pine Hills North Park  06:00 PM  48 E5 vs E2North Metro Soccer Assn - GU13 Fahland 4 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU132
 769130  Roger Johnson Memorial Park  06:00 PM  36 F4 vs F3Lakes United - GU13 4 vs.Gitchi Gummi - GU13C20
 769101  Selke  06:00 PM  15 H1 vs H6CMYSA - GU13-C2 2 vs.Wright County Soccer - 01 - GU132
 769099  Bandimere  06:00 PM  02 H5 vs H2Tonka - White - Thoreson/Kelly 1 vs.FUS13GC2020
 769336  Quarry Point Park  07:15 PM  8 A7 vs A6GU13 RVS Black 1 vs.Northfield Soccer Assn - GU13C2 - Malecha2
 769219  Mahtomedi Soccer Complex  07:30 PM  1 D2 vs D6Mahtomedi Soc - GU13 0 vs.Eau Claire Un - GU1312
 769220  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:30 PM  6 D3 vs D5Sporting St. Croix - 04 Select Girls 1 vs.Chippewa Strikers - 01 - GU133
 769100  STMA Middle School East  07:30 PM  08 H4 vs H3STMA - ORourke 3 vs.PVU - Davis - GU133

Bracket - Friday, July 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769309  Old Hickory Park  07:00 PM  1 A1 vs A8MVS13GC201 - Bembnister 1 vs.GU13 RVE Black3

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769188  MG Sports Dome  06:00 PM  26A E4 vs E6MapleBrook So - GU13 1 vs.DeGayner Rebels GU130
 769302  Old Hickory Park  06:45 PM  3 A1 vs A3MVS13GC201 - Bembnister 7 vs.Owatonna Socc - GU131
 769312  Owatonna Soccer Complex  07:30 PM  5 A4 vs A5Owatonna Socc - GU13 8 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU131
 769253  Humboldt Secondary School  07:30 PM  1 C1 vs C3BHK2004GC202 0 vs.Hastings Futb - GU130
 769118  Isanti Soccer Complex  07:30 PM  6 F2 vs F1Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU13 1 vs.Blaine 04G C2 White1
 769088  Zachary Playfield  08:00 PM  08 H2 vs H1FUS13GC202 1 vs.CMYSA - GU13-C21

Bracket - Tuesday, July 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 769127  Jean Duluth Field  05:00 PM  2 F3 vs F2Gitchi Gummi - GU13C2 0 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 0NCIS - GU132






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.