2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - G11 Classic 3
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=4941459A-0E7D-417B-8E10-876B620EFC3A&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E F G H I      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A6 : EG-HUD11C3-Mitchell333333303327 9  18  7  24 
 A3 : North East Un - GU11333333033125 8  16  13  24 
 A5 : EG-HUD11C3-Hedin033333300119 6  12  12  22 
 A4 : WBL U11G C3330300313319 6  3  27  22 
 A7 : New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU1100000033107 2  -12  32  12 
 A2 : IGH Heat - GU11C330000000306 2  -12  45  20 
 A1 : BHK2006GC30200000000000 0  -25  64  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B4 : LKV-GU11-C3-01330133333325 8  19  13  27 
 B6 : Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs333133333025 8  17  11  25 
 B2 : Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU11330333000 15 5  1  19  14 
 B5 : EAG GU11 C3 - Costa000303103111 3  -5  25  17 
 B1 : BHK2006GC30103000000014 1  -15  41  12 
 B3 : SES U11G C3 Cheetahs00000013 04 1  -17  32  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C6 : Monticello Soccer Club - GU11333333333330 10  27  3  27 
 C2 : MapleBrook So - GU11303333303324 8  20  6  24 
 C4 : Tri-County Un - GU11330000010310 4  -10  36  10 
 C5 : Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU1100000303309 3  -9  28  13 
 C1 : St. Anthony S - GU1103030300009 3  -11  33  12 
 C3 : North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist03003000006 2  -17  37  12 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D2 : Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU11033333331022 7  15  19  27 
 D5 : North Metro Soccer Assn - GU11 Conant333303301120 6  11  20  26 
 D1 : Blaine 06G C3 Yellow310303331118 5  7  16  22 
 D3 : East Select GU11C3000300333315 5  -3  24  20 
 D4 : Northern Lights Soccer Club - 01 - GU11001330013011 3  -3  28  22 
 D6 : Princeton You - GU1100000000000 0  -27  53  0 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 E3 : FUS11GC301333333333330 10  24  3  25 
 E4 : Minneapolis GU11 C301033303333021 7  12  11  21 
 E5 : PVU - Ford - GU11330130003316 5  5  16  18 
 E6 : STMA - Tourville003030330315 5  -1  22  17 
 E1 : Crystal-Robbinsdale - GU1110010300005 1  -16  36  7 
 E2 : Crow River So - GU1110000000001 0  -24  52  9 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- F 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 F1 : Crow River So - GU11333333333 27 9  23  6  26 
 F3 : FUS11GC302303133103320 6  13  13  23 
 F2 : Delano Youth - GU11033113013318 5  8  23  22 
 F6 : STMA - Matheson031300300111 3  -8  36  15 
 F4 : Minneapolis GU11 C30200000300014 1  -18  54  13 
 F5 : Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU11300000000 3 1  -18  48  14 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- G 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 G2 : EPSC - GU11 - C3031330333322 7  14  19  27 
 G4 : Tonka - Red - Cummings030133303319 6  6  24  23 
 G3 : ESC U11 Girls C3 Grey311133330018 5  7  14  18 
 G1 : CC United - GU11 C3-2310300033316 5  3  36  22 
 G6 : Fairmont Socc - GU11300330030012 4  0  23  21 
 G5 : Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red00000000000 0  -30  100  7 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- H 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 H1 : CC United - GU11 C3-1333333333330 10  29  10  30 
 H3 : Tonka - Red - Wollin301333033322 7  11  20  23 
 H2 : ESC U11 Girls C3 Yellow033030330318 6  7  32  24 
 H6 : Richfield Soccer Assn - 01 - GU11030300303012 4  -4  41  21 
 H5 : Mankato GU11C3-Hernandez01003300007 2  -18  55  12 
 H4 : Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black00000000000 0  -25  54  11 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- I 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 I6 : RYSA U11 C301133113313322 6  14  17  25 
 I4 : New Prague Ar - GU11331133303020 6  15  14  26 
 I1 : Waseca Soccer - GU11311130313319 5  9  11  20 
 I3 : Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell113001310313 3  -2  17  15 
 I5 : Prior Lake Soccer Club - 01 - GU1100033010108 2  -8  37  14 
 I2 : LKV-GU11-C3-0200000000000 0  -28  51  5 

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765394  Eagle View  06:30 PM  03 I4 vs I5New Prague Ar - GU11 9 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU110

Bracket - Thursday, May 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765514  Steve Michaud  05:15 PM  11 B4 vs B5LKV-GU11-C3-01 3 vs.EAG GU11 C3 - Costa2
 765483  McKnight Park  05:30 PM  18 H1 vs H2CC United - GU11 C3-1 5 vs.ESC U11 Girls C3 Yellow0
 765574  Community Park - Falcon Heights  05:55 PM  1 A1 vs A2BHK2006GC302 2 vs.IGH Heat - GU11C38
 765573  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  07 A5 vs A6EG-HUD11C3-Hedin 1 vs.EG-HUD11C3-Mitchell2
 765454  Sunny Acres  06:00 PM  1 D4 vs D5Northern Lights Soccer Club - 01 - GU11 1 vs.North Metro Soccer Assn - GU11 Conant7
 765542  Ridgemount Playfield  06:00 PM  48 E3 vs E6FUS11GC301 5 vs.STMA - Tourville1
 765423  Christ Community Lutheran School  06:00 PM  2 F1 vs F2Crow River So - GU11 8 vs.Delano Youth - GU111
 765424  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15B8 F4 vs F5Minneapolis GU11 C302 0 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU115
 765363  St. Anthony HS Practice Field  06:15 PM  1 C1 vs C2St. Anthony S - GU11 0 vs.MapleBrook So - GU113
 765393  Waseca Junior High  06:30 PM  5 I1 vs I2Waseca Soccer - GU11 3 vs.LKV-GU11-C3-020
 765392  Spring Creek  06:30 PM  4 I3 vs I6Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell 3 vs.RYSA U11 C3013
 765453  National Sports Center  06:45 PM  D1N D1 vs D2Blaine 06G C3 Yellow 3 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU111
 765543  Fair School Park  06:45 PM  1 E1 vs E2Crystal-Robbinsdale - GU11 2 vs.Crow River So - GU112
 765512  DeLaSalle High School  06:50 PM  1 B3 vs B6SES U11G C3 Cheetahs 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs3
 765333  McKnight Park  06:50 PM  18 G1 vs G2CC United - GU11 C3-2 5 vs.EPSC - GU11 - C32
 765482  Minnetonka Middle School  07:05 PM  3 H3 vs H6Tonka - Red - Wollin 2 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU110
 765513  Community Park - Falcon Heights  07:15 PM  1 B1 vs B2BHK2006GC301 1 vs.Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU112
 765572  Polar Lakes Park  07:20 PM  27 S A4 vs A7WBL U11G C3 4 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU112
 765422  Ridgemount Playfield  07:20 PM  48 F3 vs F6FUS11GC302 6 vs.STMA - Matheson1
 765544  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B8 E4 vs E5Minneapolis GU11 C301 3 vs.PVU - Ford - GU114

Bracket - Tuesday, May 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765529  Lexington Diffley  05:15 PM  43 B5 vs B4EAG GU11 C3 - Costa 2 vs.LKV-GU11-C3-017
 765455  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  6N D2 vs D4Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU11 5 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU112
 765547  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  26 E5 vs E6PVU - Ford - GU11 4 vs.STMA - Tourville1
 765364  Becker Athletic Complex  07:10 PM  07 C4 vs C5Tri-County Un - GU11 2 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU111
 765340  Westonka MWHS  07:15 PM  02 G5 vs G3Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red 2 vs.ESC U11 Girls C3 Grey8
 765449  Orono Middle School  07:30 PM  12 F5 vs F2Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU11 2 vs.Delano Youth - GU116

Bracket - Thursday, May 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765517  Lexington Diffley  05:15 PM  40 B5 vs B6EAG GU11 C3 - Costa 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs3
 765486  McKnight Park  05:20 PM  19 H1 vs H3CC United - GU11 C3-1 5 vs.Tonka - Red - Wollin1
 765426  Christ Community Lutheran School  05:45 PM  2 F1 vs F3Crow River So - GU11 3 vs.FUS11GC3021
 765335  Crestwood  05:45 PM  31 G2 vs G4EPSC - GU11 - C3 5 vs.Tonka - Red - Cummings0
 765577  Hazelwood Complex  06:00 PM  3 A3 vs A1North East Un - GU11 4 vs.BHK2006GC3023
 765575  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  05 A6 vs A7EG-HUD11C3-Mitchell 8 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU110
 765516  Community Park - Falcon Heights  06:00 PM  1 B1 vs B3BHK2006GC301 4 vs.SES U11G C3 Cheetahs0
 765515  AP Anderson Park  06:00 PM  11 B2 vs B4Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU11 2 vs.LKV-GU11-C3-011
 765367  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  61 C5 vs C6Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU11 0 vs.Monticello Soccer Club - GU115
 765366  St. Anthony HS Stadium Field  06:15 PM  1 C1 vs C3St. Anthony S - GU11 2 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist0
 765487  The Reserve Park  06:30 PM  21 H5 vs H6Mankato GU11C3-Hernandez 0 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU118
 765396  Waseca Junior High  06:30 PM  5 I1 vs I3Waseca Soccer - GU11 1 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell1
 765546  Fair School Park  06:45 PM  1 E1 vs E3Crystal-Robbinsdale - GU11 0 vs.FUS11GC3013
 765336  McKnight Park  06:45 PM  19 G1 vs G3CC United - GU11 C3-2 4 vs.ESC U11 Girls C3 Grey4
 765395  Steve Michaud  06:45 PM  10 I2 vs I4LKV-GU11-C3-02 1 vs.New Prague Ar - GU116
 765576  Rich Valley Athletic Complex  07:00 PM  4 A2 vs A4IGH Heat - GU11C3 4 vs.WBL U11G C35
 765425  Delano Area Sports Arena  07:00 PM  SA-4 F2 vs F4Delano Youth - GU11 7 vs.Minneapolis GU11 C3021
 765545  Christ Community Lutheran School  07:05 PM  2 E2 vs E4Crow River So - GU11 0 vs.Minneapolis GU11 C3019
 765427  Orono Middle School  07:15 PM  12 F5 vs F6Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU11 3 vs.STMA - Matheson4
 765457  Hawkridge  07:20 PM  5 D5 vs D6North Metro Soccer Assn - GU11 Conant 11 vs.Princeton You - GU110
 765397  The Ponds  07:20 PM  03 I5 vs I6Prior Lake Soccer Club - 01 - GU11 4 vs.RYSA U11 C3016
 765485  Lewis Park  07:30 PM  20A H2 vs H4ESC U11 Girls C3 Yellow 13 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black0

Bracket - Tuesday, May 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765603  Hazelwood Complex  06:00 PM  3 A3 vs A7North East Un - GU11 1 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU110
 765368  Becker Athletic Complex  06:00 PM  07 C4 vs C1Tri-County Un - GU11 7 vs.St. Anthony S - GU113
 765602  Hudson Soccer Complex  07:15 PM  06 A5 vs A4EG-HUD11C3-Hedin 5 vs.WBL U11G C30

Bracket - Thursday, May 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765370  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  62 C5 vs C3Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU11 1 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist3
 765548  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15B8 E4 vs E1Minneapolis GU11 C301 3 vs.Crystal-Robbinsdale - GU110
 765429  Townelakes  06:00 PM  1 F6 vs F2STMA - Matheson 1 vs.Delano Youth - GU111
 765338  North Lotus Park  06:00 PM  1 G4 vs G1Tonka - Red - Cummings 7 vs.CC United - GU11 C3-22
 765399  Watson  06:00 PM  5S I6 vs I2RYSA U11 C301 5 vs.LKV-GU11-C3-021
 765519  Spring Creek  06:30 PM  4 B6 vs B2Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs 2 vs.Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU110
 765458  Sunny Acres  06:30 PM  1 D4 vs D1Northern Lights Soccer Club - 01 - GU11 3 vs.Blaine 06G C3 Yellow3
 765550  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  26 E5 vs E3PVU - Ford - GU11 1 vs.FUS11GC3012
 765489  Christian Field  06:30 PM  1 H6 vs H2Richfield Soccer Assn - 01 - GU11 6 vs.ESC U11 Girls C3 Yellow7
 765398  Eagle View  06:45 PM  02 I4 vs I1New Prague Ar - GU11 2 vs.Waseca Soccer - GU112
 765459  North Elementary  07:00 PM  5 D6 vs D2Princeton You - GU11 0 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU114
 765490  Northridge Park  07:00 PM  1 H5 vs H3Mankato GU11C3-Hernandez 3 vs.Tonka - Red - Wollin3
 765580  Community Park - Falcon Heights  07:20 PM  1 A1 vs A4BHK2006GC302 0 vs.WBL U11G C36
 765460  Hawkridge  07:20 PM  4 D5 vs D3North Metro Soccer Assn - GU11 Conant 5 vs.East Select GU11C32
 765430  Orono Middle School  07:20 PM  12 F5 vs F3Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU11 1 vs.FUS11GC3023
 765549  Townelakes  07:30 PM  1 E6 vs E2STMA - Tourville 6 vs.Crow River So - GU113
 765428  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B8 F4 vs F1Minneapolis GU11 C302 0 vs.Crow River So - GU117

Bracket - Monday, May 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765432  Delano Area Sports Arena  06:30 PM  SA-1 F2 vs F3Delano Youth - GU11 1 vs.FUS11GC3021

Bracket - Tuesday, May 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765341  McKnight Park  05:30 PM  19 G1 vs G5CC United - GU11 C3-2 12 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red0
 765421  Waseca Junior High  05:30 PM  1 I1 vs I6Waseca Soccer - GU11 0 vs.RYSA U11 C3010
 765604  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  05 A5 vs A7EG-HUD11C3-Hedin 3 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU110
 765523  Spring Creek  06:30 PM  4 B6 vs B4Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs 2 vs.LKV-GU11-C3-012
 765369  Bertram Fields  07:00 PM  11 C6 vs C2Monticello Soccer Club - GU11 1 vs.MapleBrook So - GU110
 765605  Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field  07:20 PM  1 A1 vs A6BHK2006GC302 0 vs.EG-HUD11C3-Mitchell1
 765606  Hazelwood Complex  07:20 PM  3 A3 vs A2North East Un - GU11 7 vs.IGH Heat - GU11C31

Bracket - Thursday, May 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765461  National Sports Center  05:30 PM  D1S D1 vs D5Blaine 06G C3 Yellow 2 vs.North Metro Soccer Assn - GU11 Conant3
 765431  Christ Community Lutheran School  05:50 PM  2 F1 vs F5Crow River So - GU11 7 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU110
 765583  Community Park - Falcon Heights  06:00 PM  1 A1 vs A5BHK2006GC302 0 vs.EG-HUD11C3-Hedin6
 765582  Press Fields  06:00 PM  4 A7 vs A3New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU11 1 vs.North East Un - GU114
 765522  AP Anderson Park  06:00 PM  11 B2 vs B3Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU11 6 vs.SES U11G C3 Cheetahs0
 765372  Gleason Fields  06:00 PM  23B C2 vs C3MapleBrook So - GU11 5 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist1
 765492  Lewis Park  06:00 PM  20B H2 vs H3ESC U11 Girls C3 Yellow 3 vs.Tonka - Red - Wollin5
 765373  Bertram Fields  06:30 PM  10 C6 vs C4Monticello Soccer Club - GU11 5 vs.Tri-County Un - GU110
 765551  Fair School Park  06:45 PM  1 E1 vs E5Crystal-Robbinsdale - GU11 1 vs.PVU - Ford - GU111
 765371  St. Anthony HS Practice Field  07:00 PM  1 C1 vs C5St. Anthony S - GU11 3 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU112
 765462  Coon Rapids Soccer Complex  07:00 PM  6N D2 vs D3Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU11 6 vs.East Select GU11C33
 765343  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  04 G6 vs G4Fairmont Socc - GU11 4 vs.Tonka - Red - Cummings3
 765491  McKnight Park  07:00 PM  19 H1 vs H5CC United - GU11 C3-1 10 vs.Mankato GU11C3-Hernandez0
 765401  Waseca Junior High  07:00 PM  1 I1 vs I5Waseca Soccer - GU11 3 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU111
 765403  Watson  07:00 PM  3N I6 vs I4RYSA U11 C301 3 vs.New Prague Ar - GU113
 765342  Crestwood  07:05 PM  31 G2 vs G3EPSC - GU11 - C3 2 vs.ESC U11 Girls C3 Grey2
 765552  Christ Community Lutheran School  07:10 PM  2 E2 vs E3Crow River So - GU11 0 vs.FUS11GC3014
 765581  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  40 S A4 vs A6WBL U11G C3 0 vs.EG-HUD11C3-Mitchell4
 765521  Community Park - Falcon Heights  07:20 PM  1 B1 vs B5BHK2006GC301 1 vs.EAG GU11 C3 - Costa2
 765463  North Elementary  07:20 PM  6 D6 vs D4Princeton You - GU11 0 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU1110
 765553  Winter Park  07:30 PM  02 E6 vs E4STMA - Tourville 3 vs.Minneapolis GU11 C3015
 765433  Townelakes  07:30 PM  1 F6 vs F4STMA - Matheson 4 vs.Minneapolis GU11 C3020

Bracket - Tuesday, May 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765599  Rich Valley Athletic Complex  05:15 PM  4 A2 vs A6IGH Heat - GU11C3 0 vs.EG-HUD11C3-Mitchell4
 765402  Steve Michaud  05:15 PM  10 I2 vs I3LKV-GU11-C3-02 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell6
 765345  Lewis Park  06:00 PM  20B G3 vs G4ESC U11 Girls C3 Grey 1 vs.Tonka - Red - Cummings1
 765493  Taft Field  06:00 PM  1 H6 vs H4Richfield Soccer Assn - 01 - GU11 7 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black3
 765362  Hawkridge  07:20 PM  4 C3 vs C6North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist 2 vs.Monticello Soccer Club - GU115

Bracket - Wednesday, May 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765526  Spring Creek  07:00 PM  4 B6 vs B1Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs 7 vs.BHK2006GC3010

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765404  Steve Michaud  05:15 PM  10 I2 vs I5LKV-GU11-C3-02 2 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU117
 765525  Neiman Sports Complex  05:30 PM  15B8 B3 vs B4SES U11G C3 Cheetahs 1 vs.LKV-GU11-C3-014
 765405  Spring Creek  05:30 PM  4 I3 vs I4Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell 1 vs.New Prague Ar - GU114
 765555  Ridgemount Playfield  05:50 PM  01 E3 vs E4FUS11GC301 2 vs.Minneapolis GU11 C3010
 765586  Rich Valley Athletic Complex  06:00 PM  4 A2 vs A3IGH Heat - GU11C3 1 vs.North East Un - GU118
 765585  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  06 A6 vs A1EG-HUD11C3-Mitchell 13 vs.BHK2006GC3020
 765584  Press Fields  06:00 PM  3 A7 vs A5New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU11 0 vs.EG-HUD11C3-Hedin4
 765524  AP Anderson Park  06:00 PM  11 B2 vs B5Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU11 4 vs.EAG GU11 C3 - Costa0
 765375  Hawkridge  06:00 PM  5 C3 vs C4North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist 5 vs.Tri-County Un - GU111
 765436  Townelakes  06:00 PM  1 F6 vs F1STMA - Matheson 1 vs.Crow River So - GU117
 765496  Christian Field  06:00 PM  1 H6 vs H1Richfield Soccer Assn - 01 - GU11 2 vs.CC United - GU11 C3-19
 765374  Weaver Lake Elementary  06:20 PM  27 C2 vs C5MapleBrook So - GU11 5 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU110
 765376  Bertram Fields  06:30 PM  10 C6 vs C1Monticello Soccer Club - GU11 5 vs.St. Anthony S - GU111
 765464  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  6N D2 vs D5Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU11 3 vs.North Metro Soccer Assn - GU11 Conant1
 765554  Christ Community Lutheran School  06:30 PM  2 E2 vs E5Crow River So - GU11 1 vs.PVU - Ford - GU116
 765434  Delano Area Sports Arena  06:30 PM  SA-4 F2 vs F5Delano Youth - GU11 5 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU111
 765465  Jean Duluth Field  07:00 PM  3 D3 vs D4East Select GU11C3 1 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU112
 765406  Watson  07:00 PM  3S I6 vs I1RYSA U11 C301 4 vs.Waseca Soccer - GU112
 765435  Ridgemount Playfield  07:10 PM  01 F3 vs F4FUS11GC302 12 vs.Minneapolis GU11 C3022
 765344  Crestwood  07:20 PM  31 G2 vs G5EPSC - GU11 - C3 12 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red1
 765495  North Lotus Park  07:20 PM  1 H3 vs H4Tonka - Red - Wollin 7 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black2
 765556  Townelakes  07:30 PM  1 E6 vs E1STMA - Tourville 2 vs.Crystal-Robbinsdale - GU111
 765494  Lewis Park  07:30 PM  20B H2 vs H5ESC U11 Girls C3 Yellow 6 vs.Mankato GU11C3-Hernandez1
 765466  North Elementary  07:40 PM  5 D6 vs D1Princeton You - GU11 0 vs.Blaine 06G C3 Yellow2

Bracket - Monday, June 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765520  Lexington Diffley  07:15 PM  42 B5 vs B3EAG GU11 C3 - Costa 3 vs.SES U11G C3 Cheetahs1

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765332  Lewis Park  06:00 PM  20B G3 vs G6ESC U11 Girls C3 Grey 2 vs.Fairmont Socc - GU110
 765419  The Ponds  06:00 PM  01 I5 vs I2Prior Lake Soccer Club - 01 - GU11 6 vs.LKV-GU11-C3-021
 765379  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  62 C5 vs C4Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU11 5 vs.Tri-County Un - GU110
 765334  Hopkins West Jr. High  07:30 PM  25 G4 vs G5Tonka - Red - Cummings 12 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red0
 765484  Westonka MWHS  07:30 PM  04 H4 vs H5Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black 2 vs.Mankato GU11C3-Hernandez3

Bracket - Thursday, June 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765408  Steve Michaud  05:15 PM  10 I2 vs I1LKV-GU11-C3-02 0 vs.Waseca Soccer - GU112
 765587  Hazelwood Complex  06:00 PM  3 A3 vs A4North East Un - GU11 3 vs.WBL U11G C32
 765588  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  05 A5 vs A2EG-HUD11C3-Hedin 5 vs.IGH Heat - GU11C32
 765528  AP Anderson Park  06:00 PM  11 B2 vs B1Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU11 8 vs.BHK2006GC3014
 765469  Hawkridge  06:00 PM  5 D5 vs D4North Metro Soccer Assn - GU11 Conant 5 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU113
 765349  Westonka MWHS  06:00 PM  4W G5 vs G4Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red 1 vs.Tonka - Red - Cummings13
 765498  Lewis Park  06:00 PM  20A H2 vs H1ESC U11 Girls C3 Yellow 4 vs.CC United - GU11 C3-16
 765558  Christ Community Lutheran School  06:30 PM  2 E2 vs E1Crow River So - GU11 2 vs.Crystal-Robbinsdale - GU114
 765438  Delano Area Sports Arena  06:30 PM  SA-4 F2 vs F1Delano Youth - GU11 1 vs.Crow River So - GU113
 765559  Sandburg Middle School Fields  06:45 PM  27 E5 vs E4PVU - Ford - GU11 1 vs.Minneapolis GU11 C3012
 765527  Spring Creek  07:00 PM  4 B6 vs B3Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs 6 vs.SES U11G C3 Cheetahs2
 765347  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  04 G6 vs G3Fairmont Socc - GU11 1 vs.ESC U11 Girls C3 Grey3
 765499  Caswell North Complex  07:00 PM  04 H5 vs H4Mankato GU11C3-Hernandez 5 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black3
 765497  Christian Field  07:00 PM  1 H6 vs H3Richfield Soccer Assn - 01 - GU11 1 vs.Tonka - Red - Wollin4
 765407  Watson  07:00 PM  5N I6 vs I3RYSA U11 C301 4 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell1
 765377  Bertram Fields  07:15 PM  12 C6 vs C3Monticello Soccer Club - GU11 4 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist0
 765348  Crestwood  07:20 PM  31 G2 vs G1EPSC - GU11 - C3 12 vs.CC United - GU11 C3-22
 765589  Press Fields  07:30 PM  3 A7 vs A1New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU11 5 vs.BHK2006GC3021
 765557  Townelakes  07:30 PM  1 E6 vs E3STMA - Tourville 0 vs.FUS11GC3012
 765437  Winter Park  07:30 PM  02 F6 vs F3STMA - Matheson 0 vs.FUS11GC3026
 765409  The Ponds  07:30 PM  03 I5 vs I4Prior Lake Soccer Club - 01 - GU11 1 vs.New Prague Ar - GU119
 765467  North Elementary  07:40 PM  5 D6 vs D3Princeton You - GU11 0 vs.East Select GU11C32
 765468  Coon Rapids Soccer Complex  08:00 PM  6N D2 vs D1Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU11 4 vs.Blaine 06G C3 Yellow1

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765346  Fairmont Area Soccer Complex  05:00 PM  01 G6 vs G1Fairmont Socc - GU11 4 vs.CC United - GU11 C3-21
 765518  Steve Michaud  05:15 PM  10 B4 vs B1LKV-GU11-C3-01 11 vs.BHK2006GC3010
 765481  National Sports Center  05:30 PM  F2S D1 vs D6Blaine 06G C3 Yellow 9 vs.Princeton You - GU110
 765579  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  07 A5 vs A3EG-HUD11C3-Hedin 3 vs.North East Un - GU112
 765365  Gleason Fields  06:00 PM  23B C2 vs C4MapleBrook So - GU11 3 vs.Tri-County Un - GU111
 765439  Orono Middle School  06:00 PM  13 F5 vs F4Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU11 3 vs.Minneapolis GU11 C3027
 765535  Cooper School  06:30 PM  17 B3 vs B5SES U11G C3 Cheetahs 0 vs.EAG GU11 C3 - Costa0
 765506  Caswell North Complex  07:00 PM  05 H5 vs H1Mankato GU11C3-Hernandez 1 vs.CC United - GU11 C3-18
 765447  Ridgemount Playfield  07:20 PM  48 F3 vs F2FUS11GC302 3 vs.Delano Youth - GU113
 765578  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  05 A6 vs A2EG-HUD11C3-Mitchell 6 vs.IGH Heat - GU11C31

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765471  Jean Duluth Field  05:00 PM  3 D3 vs D1East Select GU11C3 1 vs.Blaine 06G C3 Yellow4
 765590  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  40 S A4 vs A5WBL U11G C3 3 vs.EG-HUD11C3-Hedin2
 765591  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  06 A6 vs A3EG-HUD11C3-Mitchell 1 vs.North East Un - GU113
 765532  Spring Creek  06:00 PM  4 B6 vs B5Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs 4 vs.EAG GU11 C3 - Costa3
 765380  Becker Athletic Complex  06:00 PM  07 C4 vs C2Tri-County Un - GU11 0 vs.MapleBrook So - GU115
 765562  Townelakes  06:00 PM  1 E6 vs E5STMA - Tourville 2 vs.PVU - Ford - GU110
 765440  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15E8 F4 vs F2Minneapolis GU11 C302 3 vs.Delano Youth - GU114
 765442  Winter Park  06:00 PM  02 F6 vs F5STMA - Matheson 4 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU111
 765350  North Lotus Park  06:00 PM  1 G4 vs G2Tonka - Red - Cummings 4 vs.EPSC - GU11 - C32
 765500  Westonka MWHS  06:00 PM  4W H4 vs H2Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black 0 vs.ESC U11 Girls C3 Yellow4
 765472  North Elementary  06:10 PM  5 D6 vs D5Princeton You - GU11 0 vs.North Metro Soccer Assn - GU11 Conant5
 765382  Bertram Fields  06:15 PM  12 C6 vs C5Monticello Soccer Club - GU11 3 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU110
 765470  Sunny Acres  06:15 PM  1 D4 vs D2Northern Lights Soccer Club - 01 - GU11 3 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU114
 765410  Eagle View  06:40 PM  03 I4 vs I2New Prague Ar - GU11 10 vs.LKV-GU11-C3-020
 765530  Steve Michaud  06:45 PM  11 B4 vs B2LKV-GU11-C3-01 5 vs.Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU110
 765592  Rich Valley Athletic Complex  07:00 PM  4 A2 vs A7IGH Heat - GU11C3 3 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU114
 765352  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  04 G6 vs G5Fairmont Socc - GU11 8 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red0
 765412  Watson  07:00 PM  5S I6 vs I5RYSA U11 C301 1 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU111
 765561  Ridgemount Playfield  07:10 PM  01 E3 vs E1FUS11GC301 8 vs.Crystal-Robbinsdale - GU110
 765531  Neiman Sports Complex  07:15 PM  15B8 B3 vs B1SES U11G C3 Cheetahs 4 vs.BHK2006GC3011
 765381  Hidden Creek North  07:20 PM  1 C3 vs C1North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist 0 vs.St. Anthony S - GU113
 765441  Ridgemount Playfield  07:20 PM  48 F3 vs F1FUS11GC302 1 vs.Crow River So - GU112
 765501  North Lotus Park  07:20 PM  1 H3 vs H1Tonka - Red - Wollin 1 vs.CC United - GU11 C3-16
 765502  Christian Field  07:20 PM  1 H6 vs H5Richfield Soccer Assn - 01 - GU11 4 vs.Mankato GU11C3-Hernandez0
 765560  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15E8 E4 vs E2Minneapolis GU11 C301 5 vs.Crow River So - GU110
 765351  Lewis Park  07:30 PM  20B G3 vs G1ESC U11 Girls C3 Grey 1 vs.CC United - GU11 C3-20
 765411  Spring Creek  07:30 PM  4 I3 vs I1Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell 1 vs.Waseca Soccer - GU111

Bracket - Monday, June 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765450  Neiman Sports Complex  05:55 PM  15B8 F4 vs F3Minneapolis GU11 C302 0 vs.FUS11GC3022
 765400  The Ponds  06:30 PM  01 I5 vs I3Prior Lake Soccer Club - 01 - GU11 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell1
 765378  Gleason Fields  07:30 PM  23B C2 vs C1MapleBrook So - GU11 7 vs.St. Anthony S - GU110

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765456  National Sports Center  07:00 PM  D1N D1 vs D3Blaine 06G C3 Yellow 2 vs.East Select GU11C31
 765339  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  04 G6 vs G2Fairmont Socc - GU11 2 vs.EPSC - GU11 - C34
 765488  Westonka MWHS  07:30 PM  4W H4 vs H1Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black 0 vs.CC United - GU11 C3-15
 765451  Christ Community Lutheran School  07:50 PM  1 F1 vs F6Crow River So - GU11 5 vs.STMA - Matheson0

Bracket - Thursday, June 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765413  Waseca Junior High  05:30 PM  5 I1 vs I4Waseca Soccer - GU11 3 vs.New Prague Ar - GU112
 765565  Ridgemount Playfield  05:50 PM  01 E3 vs E5FUS11GC301 4 vs.PVU - Ford - GU111
 765595  Rich Valley Athletic Complex  06:00 PM  4 A2 vs A1IGH Heat - GU11C3 9 vs.BHK2006GC3020
 765594  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  06 A6 vs A5EG-HUD11C3-Mitchell 3 vs.EG-HUD11C3-Hedin1
 765534  Red Wing High School  06:00 PM  4 B2 vs B6Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU11 1 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs3
 765385  Hawkridge  06:00 PM  5 C3 vs C5North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist 3 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU115
 765564  Christ Community Lutheran School  06:00 PM  2 E2 vs E6Crow River So - GU11 1 vs.STMA - Tourville2
 765353  McKnight Park  06:00 PM  19 G1 vs G4CC United - GU11 C3-2 6 vs.Tonka - Red - Cummings3
 765504  Lewis Park  06:00 PM  20A H2 vs H6ESC U11 Girls C3 Yellow 9 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU117
 765474  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  6N D2 vs D6Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU11 3 vs.Princeton You - GU110
 765563  Fair School Park  06:45 PM  1 E1 vs E4Crystal-Robbinsdale - GU11 0 vs.Minneapolis GU11 C3013
 765414  Steve Michaud  06:45 PM  1 I2 vs I6LKV-GU11-C3-02 0 vs.RYSA U11 C3014
 765473  National Sports Center  07:00 PM  D1N D1 vs D4Blaine 06G C3 Yellow 1 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU111
 765475  Jean Duluth Field  07:00 PM  3 D3 vs D5East Select GU11C3 4 vs.North Metro Soccer Assn - GU11 Conant2
 765415  Spring Creek  07:00 PM  4 I3 vs I5Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell 2 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU112
 765445  Ridgemount Playfield  07:10 PM  01 F3 vs F5FUS11GC302 12 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU110
 765444  Delano Area Sports Arena  07:15 PM  SA-4 F2 vs F6Delano Youth - GU11 4 vs.STMA - Matheson0
 765533  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:20 PM  B2 B1 vs B4BHK2006GC301 1 vs.LKV-GU11-C3-013
 765443  Christ Community Lutheran School  07:20 PM  2 F1 vs F4Crow River So - GU11 7 vs.Minneapolis GU11 C3021
 765354  Crestwood  07:20 PM  31 G2 vs G6EPSC - GU11 - C3 4 vs.Fairmont Socc - GU112
 765503  McKnight Park  07:20 PM  19 H1 vs H4CC United - GU11 C3-1 5 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black0
 765505  Minnetonka Middle School  07:20 PM  2 H3 vs H5Tonka - Red - Wollin 7 vs.Mankato GU11C3-Hernandez0
 765593  Press Fields  07:30 PM  4 A7 vs A4New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU11 2 vs.WBL U11G C32
 765384  Weaver Lake Elementary  07:30 PM  27 C2 vs C6MapleBrook So - GU11 0 vs.Monticello Soccer Club - GU112
 765355  Lewis Park  07:30 PM  20A G3 vs G5ESC U11 Girls C3 Grey 8 vs.Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red0

Bracket - Monday, June 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765539  Lexington Diffley  05:30 PM  40 B5 vs B2EAG GU11 C3 - Costa 3 vs.Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU110
 765383  Becker Athletic Complex  07:20 PM  07 C1 vs C4St. Anthony S - GU11
Forfeited Game
 0 vs.Tri-County Un - GU110F

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765420  Eagle View  05:00 PM  02 I4 vs I3New Prague Ar - GU11 2 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell0
 765337  Westonka MWHS  06:00 PM  4W G5 vs G6Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red 0 vs.Fairmont Socc - GU118
 765452  Jean Duluth Field  07:00 PM  2 D3 vs D6East Select GU11C3 2 vs.Princeton You - GU110
 765541  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:30 PM  B1 B1 vs B6BHK2006GC301 0 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs2
 765386  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  61 C5 vs C1Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU11 2 vs.St. Anthony S - GU110
 765360  Minnetonka Middle School  07:30 PM  2 G4 vs G3Tonka - Red - Cummings 1 vs.ESC U11 Girls C3 Grey0

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765538  Steve Michaud  05:15 PM  10 B4 vs B6LKV-GU11-C3-01 3 vs.Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Cohrs1
 765536  Lexington Diffley  05:15 PM  42 B5 vs B1EAG GU11 C3 - Costa 2 vs.BHK2006GC3012
 765417  Spring Creek  05:30 PM  4 I3 vs I2Northfield Soccer Assn - GU11C3 - Kivell 2 vs.LKV-GU11-C3-020
 765596  Press Fields  06:00 PM  3 A7 vs A6New Richmond Area Youth Soccer - 01 - GU11 1 vs.EG-HUD11C3-Mitchell2
 765537  DeLaSalle High School  06:00 PM  1 B3 vs B2SES U11G C3 Cheetahs   vs.Red Wing Soccer Club - 0ERWS - GU11 
 765388  Becker Athletic Complex  06:00 PM  07 C4 vs C6Tri-County Un - GU11 0 vs.Monticello Soccer Club - GU119
 765476  Hawkridge  06:00 PM  5 D5 vs D1North Metro Soccer Assn - GU11 Conant 2 vs.Blaine 06G C3 Yellow2
 765357  Lewis Park  06:00 PM  20A G3 vs G2ESC U11 Girls C3 Grey 0 vs.EPSC - GU11 - C33
 765356  Westonka MWHS  06:00 PM  4W G5 vs G1Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red 2 vs.CC United - GU11 C3-28
 765507  Minnetonka Middle School  06:00 PM  2 H3 vs H2Tonka - Red - Wollin 1 vs.ESC U11 Girls C3 Yellow0
 765416  The Ponds  06:00 PM  01 I5 vs I1Prior Lake Soccer Club - 01 - GU11 0 vs.Waseca Soccer - GU113
 765566  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  27 E5 vs E1PVU - Ford - GU11 2 vs.Crystal-Robbinsdale - GU110
 765418  Eagle View  06:40 PM  03 I4 vs I6New Prague Ar - GU11 2 vs.RYSA U11 C3013
 765446  Orono Middle School  06:45 PM  13 F5 vs F1Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU11   vs.Crow River So - GU11 
 765567  Ridgemount Playfield  07:10 PM  01 E3 vs E2FUS11GC301 11 vs.Crow River So - GU110
 765597  Polar Lakes Park  07:20 PM  27 N A4 vs A2WBL U11G C3 4 vs.IGH Heat - GU11C33
 765387  Hawkridge  07:20 PM  5 C3 vs C2North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist 0 vs.MapleBrook So - GU117
 765358  Minnetonka Middle School  07:20 PM  2 G4 vs G6Tonka - Red - Cummings 4 vs.Fairmont Socc - GU113
 765598  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:30 PM  B1 A1 vs A3BHK2006GC302 1 vs.North East Un - GU118
 765478  Sunny Acres  07:30 PM  1 D4 vs D6Northern Lights Soccer Club - 01 - GU11 5 vs.Princeton You - GU110
 765568  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B8 E4 vs E6Minneapolis GU11 C301 1 vs.STMA - Tourville0
 765448  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15E8 F4 vs F6Minneapolis GU11 C302 3 vs.STMA - Matheson3
 765508  Westonka MWHS  07:30 PM  4W H4 vs H6Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black 1 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU112

Bracket - Thursday, July 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765390  Becker Athletic Complex  06:00 PM  07 C4 vs C3Tri-County Un - GU11 4 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU11 Stenquist0
 765389  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  62 C5 vs C2Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU11 1 vs.MapleBrook So - GU114
 765479  Hawkridge  06:00 PM  5 D5 vs D2North Metro Soccer Assn - GU11 Conant 3 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU113
 765570  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15E8 E4 vs E3Minneapolis GU11 C301 0 vs.FUS11GC3011
 765361  McKnight Park  06:00 PM  18 G1 vs G6CC United - GU11 C3-2 2 vs.Fairmont Socc - GU111
 765359  Westonka MWHS  06:00 PM  4W G5 vs G2Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Red 1 vs.EPSC - GU11 - C311
 765391  St. Anthony HS Practice Field  06:15 PM  1 C1 vs C6St. Anthony S - GU11 0 vs.Monticello Soccer Club - GU117
 765601  Hanifl Fields Athletic Park  06:20 PM  40 S A4 vs A1WBL U11G C3 4 vs.BHK2006GC3022
 765569  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  25 E5 vs E2PVU - Ford - GU11 3 vs.Crow River So - GU110
 765540  Steve Michaud  06:45 PM  10 B4 vs B3LKV-GU11-C3-01 5 vs.SES U11G C3 Cheetahs2
 765600  Hazelwood Complex  07:20 PM  3 A3 vs A5North East Un - GU11 0 vs.EG-HUD11C3-Hedin0
 765511  McKnight Park  07:20 PM  18 H1 vs H6CC United - GU11 C3-1 6 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU111
 765510  Westonka MWHS  07:30 PM  4W H4 vs H3Westonka Soccer Club - 01 - GU11 Black 0 vs.Tonka - Red - Wollin3
 765480  Sunny Acres  07:35 PM  1 D4 vs D3Northern Lights Soccer Club - 01 - GU11 1 vs.East Select GU11C32

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 765477  Jean Duluth Field  07:00 PM  2 D3 vs D2East Select GU11C3 3 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - GU112
 765571  Fair School Park  07:00 PM  1 E1 vs E6Crystal-Robbinsdale - GU11 0 vs.STMA - Tourville10
 765509  Caswell North Complex  07:00 PM  04 H5 vs H2Mankato GU11C3-Hernandez 1 vs.ESC U11 Girls C3 Yellow4






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.