2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - G12 Classic 2
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=409BF93F-F9C0-45FF-88B8-F5A220CDBD83&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E F G H      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A4 : South St. Paul - GU12 Hancock333333333128 9  22  11  29 
 A2 : Hastings Futb - GU12033333311323 7  17  18  28 
 A3 : Sporting St. Croix - 05 Select Girls033003033318 6  7  23  25 
 A6 : Eau Claire Un - GU12330303031016 5  0  20  17 
 A7 : Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU12303030300113 4  -1  35  21 
 A5 : Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black00000000033 1  -19  43  10 
 A1 : U12 Girls C2 - Berg00000001001 0  -26  49  10 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B7 : North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf333333003021 7  9  16  23 
 B6 : Lakes United - GU12030330333321 7  3  20  20 
 B2 : WBL U12G C2310313330320 6  6  14  18 
 B5 : Gitchi Gummi - GU12C2303033001316 5  4  33  25 
 B4 : Centennial So - GU1201310301009 2  -3  24  17 
 B3 : Blaine 05G C2 White10001013107 1  -7  29  19 
 B1 : Mahtomedi Soc - GU1201000000135 1  -12  32  16 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C3 : NW Kickers - GU12 Ping333333333128 9  19  11  25 
 C1 : Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU12031333100317 5  8  12  18 
 C6 : Hergenrader Rebels GU12333130300117 5  2  18  18 
 C2 : Blaine 05G C2 Blue030003333116 5  7  15  21 
 C7 : Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12300303103316 5  1  26  19 
 C5 : North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall01000000315 1  -12  30  15 
 C4 : Northern Lights Soccer Club - 01 - GU1200100000001 0  -25  54  11 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D4 : Monticello Soccer Club - GU12313103133321 6  9  8  17 
 D6 : Wright County Soccer - 01 - GU12333131310321 6  12  9  19 
 D2 : CMYSA - GU12101031013313 3  1  18  18 
 D1 : MapleBrook So - GU12301101303012 3  -7  24  14 
 D3 : FUS12GC201003331101012 3  -2  19  11 
 D5 : STMA - SIme00010001002 0  -13  19  4 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 E1 : CC United - GU12 C2-1330333333327 9  22  16  27 
 E4 : Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12333131303121 6  15  13  23 
 E3 : Keliix-Intra - GU12033311030115 4  1  28  20 
 E2 : FUS12GC202030001003310 3  -6  26  17 
 E6 : Tonka - White - Dallas300001330010 3  -13  34  11 
 E5 : PVU - Szczebak - GU1200003000003 1  -19  59  22 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- F 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 F6 : Mankato GU12C2-Leonard313333033325 8  16  12  24 
 F1 : Bloomington U12C2 Girls033303333021 7  15  10  22 
 F2 : CC United - GU12 C2-2330303300015 5  0  27  22 
 F3 : EPSC - GU12 - C2010330303013 4  -8  36  21 
 F4 : ESC U12 Girls C2 Black30000100037 2  -13  37  14 
 F5 : Minneapolis GU12 C20101100100036 1  -10  27  15 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- G 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 G5 : GU12 RVS Black333333333330 10  19  7  23 
 G2 : Burnsville Fi - GU12 Anderson333031310320 6  12  10  17 
 G6 : Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES300333000315 5  5  19  19 
 G4 : LKV-GU12-C2-01000303013010 3  -10  40  16 
 G3 : MVS12GC201 - Morris00313001109 2  -6  20  9 
 G1 : Red Wing Soccer Club - 01 - GU1200000000033 1  -20  45  16 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- H 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 H6 : Shakopee U12 Girls C2333333131326 8  21  15  30 
 H2 : Prior Lake Soccer Club - 01 - GU12333110113319 5  12  21  26 
 H5 : RYSA U12 C201003111130313 3  2  19  15 
 H1 : EAG GU12 C2 - Famodu033101031012 3  0  37  25 
 H4 : Northfield So - GU12C2000031030310 3  -10  35  15 
 H3 : Richfield Soccer Assn - 01 - GU1200300000003 1  -25  68  9 

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760784  Clyde Andrews  06:00 PM  03 C6 vs C2Hergenrader Rebels GU12 3 vs.Blaine 05G C2 Blue1
 760612  Quarry Point Park  07:00 PM  6A G5 vs G1GU12 RVS Black 8 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU123
 760648  Ridgemount Playfield  07:20 PM  48 D3 vs D6FUS12GC201 0 vs.Wright County Soccer - 01 - GU127

Bracket - Wednesday, May 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760682  McKnight Park  05:30 PM  18 E1 vs E3CC United - GU12 C2-1 7 vs.Keliix-Intra - GU122

Bracket - Thursday, May 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760744  HealthEast Sports Center  05:30 PM  02B A5 vs A6Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black 1 vs.Eau Claire Un - GU122
 760558  Crestwood  05:45 PM  31 F3 vs F6EPSC - GU12 - C2 0 vs.Mankato GU12C2-Leonard2
 760710  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  38 S B1 vs B2Mahtomedi Soc - GU12 0 vs.WBL U12G C24
 760779  Hawkridge  06:00 PM  4 C5 vs C6North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall 0 vs.Hergenrader Rebels GU125
 760650  Bertram Fields  06:00 PM  10 D4 vs D5Monticello Soccer Club - GU12 2 vs.STMA - SIme0
 760560  Lewis Park  06:00 PM  20A F4 vs F5ESC U12 Girls C2 Black 3 vs.Minneapolis GU12 C2011
 760618  Christian Field  06:00 PM  1 H3 vs H6Richfield Soccer Assn - 01 - GU12 0 vs.Shakopee U12 Girls C210
 760589  AP Anderson Park  06:30 PM  11 G1 vs G2Red Wing Soccer Club - 01 - GU12 0 vs.Burnsville Fi - GU12 Anderson4
 760588  Old Hickory Park  06:30 PM  2 G3 vs G6MVS12GC201 - Morris 0 vs.Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES6
 760590  Steve Michaud  06:45 PM  11 G4 vs G5LKV-GU12-C2-01 0 vs.GU12 RVS Black1
 760619  Lexington Diffley  06:45 PM  43 H1 vs H2EAG GU12 C2 - Famodu 3 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU125
 760708  Centennial Middle School  07:10 PM  06 B4 vs B7Centennial So - GU12 0 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf5
 760778  Sunny Acres  07:30 PM  1 C4 vs C7Northern Lights Soccer Club - 01 - GU12 4 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU129

Bracket - Tuesday, May 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760679  McKnight Park  05:25 PM  18 E1 vs E2CC United - GU12 C2-1 4 vs.FUS12GC2021
 760711  Ki-Chi-Saga Park  06:00 PM  4 B6 vs B7Lakes United - GU12 1 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf4
 760753  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  06:45 PM  04 A7 vs A3Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU12 4 vs.Sporting St. Croix - 05 Select Girls3
 760559  Lincoln Field  07:00 PM  06 F1 vs F2Bloomington U12C2 Girls 1 vs.CC United - GU12 C2-22

Bracket - Thursday, May 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760782  National Sports Center  05:15 PM  D1N C2 vs C4Blaine 05G C2 Blue 4 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU121
 760622  Lexington Diffley  05:15 PM  42 H1 vs H3EAG GU12 C2 - Famodu 6 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU121
 760561  McKnight Park  05:20 PM  18 F2 vs F4CC United - GU12 C2-2 6 vs.ESC U12 Girls C2 Black5
 760591  North River Hills  05:45 PM  4 G2 vs G4Burnsville Fi - GU12 Anderson 10 vs.LKV-GU12-C2-013
 760652  Ridgemount Playfield  05:50 PM  48 D1 vs D3MapleBrook So - GU12 1 vs.FUS12GC2010
 760746  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  8 A6 vs A7Eau Claire Un - GU12 3 vs.Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU122
 760781  Clyde Andrews  06:00 PM  03 C6 vs C7Hergenrader Rebels GU12 2 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU121
 760651  Selke  06:00 PM  13 D2 vs D4CMYSA - GU12 3 vs.Monticello Soccer Club - GU123
 760653  Winter Park  06:00 PM  02 D5 vs D6STMA - SIme 0 vs.Wright County Soccer - 01 - GU124
 760621  The Ponds  06:00 PM  03 H2 vs H4Prior Lake Soccer Club - 01 - GU12 4 vs.Northfield So - GU12C21
 760771  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  7 A3 vs A5Sporting St. Croix - 05 Select Girls 6 vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black2
 760683  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  28 E5 vs E6PVU - Szczebak - GU12 4 vs.Tonka - White - Dallas5
 760713  National Sports Center  06:45 PM  D1S B3 vs B1Blaine 05G C2 White 2 vs.Mahtomedi Soc - GU122
 760623  Watson  07:00 PM  5N H5 vs H6RYSA U12 C201 2 vs.Shakopee U12 Girls C23
 760783  Zane Sports Park  07:10 PM  05 C3 vs C1NW Kickers - GU12 Ping 2 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU121
 760747  Hastings Vets Athletic Complex  07:15 PM  06 A2 vs A4Hastings Futb - GU12 1 vs.South St. Paul - GU12 Hancock2
 760712  Polar Lakes Park  07:20 PM  27 S B2 vs B4WBL U12G C2 2 vs.Centennial So - GU122
 760563  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15E8 F5 vs F6Minneapolis GU12 C201 2 vs.Mankato GU12C2-Leonard2

Bracket - Tuesday, May 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760593  Quarry Point Park  05:30 PM  6A G5 vs G6GU12 RVS Black 3 vs.Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES2
 760749  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  8 A6 vs A2Eau Claire Un - GU12 2 vs.Hastings Futb - GU124
 760809  Zane Sports Park  06:00 PM  04 C3 vs C7NW Kickers - GU12 Ping 5 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU121
 760808  Hawkridge  06:00 PM  4 C5 vs C4North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall 3 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU123
 760624  Spring Creek  06:30 PM  5 H4 vs H1Northfield So - GU12C2 1 vs.EAG GU12 C2 - Famodu3
 760739  National Sports Center  06:45 PM  D1N B3 vs B7Blaine 05G C2 White 1 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf2
 760654  Bertram Fields  07:00 PM  12 D4 vs D1Monticello Soccer Club - GU12 6 vs.MapleBrook So - GU120
 760685  Minnetonka Middle School  07:20 PM  1 E6 vs E2Tonka - White - Dallas 1 vs.FUS12GC2023

Bracket - Thursday, May 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760750  HealthEast Sports Center  05:30 PM  02A A5 vs A3Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black 1 vs.Sporting St. Croix - 05 Select Girls2
 760785  Hawkridge  06:00 PM  5 C5 vs C3North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall 2 vs.NW Kickers - GU12 Ping4
 760656  Winter Park  06:00 PM  02 D5 vs D3STMA - SIme 1 vs.FUS12GC2015
 760655  WRC-Barb King  06:00 PM  20 D6 vs D2Wright County Soccer - 01 - GU12 2 vs.CMYSA - GU121
 760684  Orono Middle School  06:00 PM  13 E4 vs E1Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 4 vs.CC United - GU12 C2-11
 760564  Lewis Park  06:00 PM  20A F4 vs F1ESC U12 Girls C2 Black 0 vs.Bloomington U12C2 Girls3
 760566  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15E8 F5 vs F3Minneapolis GU12 C201 3 vs.EPSC - GU12 - C23
 760686  Sandburg Middle School Fields  06:45 PM  25 E5 vs E3PVU - Szczebak - GU12 6 vs.Keliix-Intra - GU128
 760626  Watson  07:00 PM  3S H5 vs H3RYSA U12 C201 1 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU122
 760714  Roger Johnson Memorial Park  07:10 PM  37 B6 vs B2Lakes United - GU12 3 vs.WBL U12G C21
 760595  Greenhaven Park Field  07:15 PM  B3 G6 vs G2Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES 1 vs.Burnsville Fi - GU12 Anderson5
 760786  Becker Athletic Complex  07:20 PM  07 C1 vs C4Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU12 3 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU120

Bracket - Tuesday, May 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760678  Richfield H.S. Grass  06:00 AM  55 E3 vs E6Keliix-Intra - GU12 3 vs.Tonka - White - Dallas1
 760742  National Sports Center  05:15 PM  D1S B3 vs B2Blaine 05G C2 White 0 vs.WBL U12G C21
 760810  Hawkridge  06:00 PM  4 C5 vs C7North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall 2 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU124
 760777  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  7 A3 vs A2Sporting St. Croix - 05 Select Girls 3 vs.Hastings Futb - GU124
 760620  Spring Creek  06:30 PM  5 H4 vs H5Northfield So - GU12C2 2 vs.RYSA U12 C2016
 760776  Kingston Field  07:00 PM  06 A1 vs A6U12 Girls C2 - Berg 0 vs.Eau Claire Un - GU124
 760775  HealthEast Sports Center  07:00 PM  02A A5 vs A7Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black 4 vs.Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU127
 760562  Lincoln Field  07:00 PM  06 F1 vs F3Bloomington U12C2 Girls 8 vs.EPSC - GU12 - C21
 760569  Caswell North Complex  07:00 PM  05 F6 vs F4Mankato GU12C2-Leonard 5 vs.ESC U12 Girls C2 Black1
 760659  WRC-Northwinds  07:15 PM  08 D6 vs D4Wright County Soccer - 01 - GU12 1 vs.Monticello Soccer Club - GU121
 760811  Becker Athletic Complex  07:20 PM  07 C1 vs C6Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Hergenrader Rebels GU121
 760812  Zane Sports Park  07:20 PM  03 C3 vs C2NW Kickers - GU12 Ping 3 vs.Blaine 05G C2 Blue1
 760649  Gleason Fields  07:20 PM  23B D1 vs D2MapleBrook So - GU12 2 vs.CMYSA - GU122
 760680  Orono Middle School  07:20 PM  12 E4 vs E5Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 7 vs.PVU - Szczebak - GU122
 760599  Greenhaven Park Field  07:20 PM  B3 G6 vs G4Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES 6 vs.LKV-GU12-C2-012

Bracket - Thursday, May 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760687  McKnight Park  05:30 PM  18 E1 vs E5CC United - GU12 C2-1 7 vs.PVU - Szczebak - GU122
 760567  Lincoln Field  05:30 PM  06 F1 vs F5Bloomington U12C2 Girls 4 vs.Minneapolis GU12 C2010
 760717  Centennial Middle School  05:50 PM  06 B4 vs B6Centennial So - GU12 4 vs.Lakes United - GU122
 760752  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 A4 vs A6South St. Paul - GU12 Hancock 5 vs.Eau Claire Un - GU121
 760718  Hawkridge  06:00 PM  5 B7 vs B3North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf 3 vs.Blaine 05G C2 White2
 760689  Minnetonka Middle School  06:00 PM  3 E6 vs E4Tonka - White - Dallas 0 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU127
 760628  The Ponds  06:00 PM  03 H2 vs H3Prior Lake Soccer Club - 01 - GU12 11 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU120
 760719  Hanifl Fields Athletic Park  07:00 PM  38 S B1 vs B5Mahtomedi Soc - GU12 4 vs.Gitchi Gummi - GU12C26
 760787  Sunny Acres  07:00 PM  1 C4 vs C6Northern Lights Soccer Club - 01 - GU12 0 vs.Hergenrader Rebels GU129
 760568  McKnight Park  07:00 PM  18 F2 vs F3CC United - GU12 C2-2 3 vs.EPSC - GU12 - C24
 760627  Lexington Diffley  07:00 PM  43 H1 vs H5EAG GU12 C2 - Famodu 2 vs.RYSA U12 C2012
 760688  Ridgemount Playfield  07:10 PM  48 E2 vs E3FUS12GC202 2 vs.Keliix-Intra - GU123
 760629  17th Avenue Sports Complex  07:15 PM  7 H6 vs H4Shakopee U12 Girls C2 7 vs.Northfield So - GU12C20
 760789  Becker Athletic Complex  07:20 PM  07 C1 vs C5Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU12 4 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall1
 760657  Gleason Fields  07:20 PM  23B D1 vs D5MapleBrook So - GU12 1 vs.STMA - SIme1
 760658  Selke  07:30 PM  14 D2 vs D3CMYSA - GU12 1 vs.FUS12GC2013

Bracket - Tuesday, May 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760691  Orono Middle School  06:00 PM  13 E3 vs E4Keliix-Intra - GU12 2 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU122
 760597  Red Wing High School  06:00 PM  4 G1 vs G5Red Wing Soccer Club - 01 - GU12 2 vs.GU12 RVS Black3
 760751  Kingston Field  07:00 PM  07 A1 vs A4U12 Girls C2 - Berg 0 vs.South St. Paul - GU12 Hancock7
 760645  Watson  07:00 PM  3S H5 vs H2RYSA U12 C201 0 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU120
 760690  Fusion Soccer Complex  07:10 PM  20 E2 vs E5FUS12GC202 2 vs.PVU - Szczebak - GU123
 760632  17th Avenue Sports Complex  07:15 PM  3 H6 vs H1Shakopee U12 Girls C2 10 vs.EAG GU12 C2 - Famodu1
 760788  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  61 C7 vs C3Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.NW Kickers - GU12 Ping6

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760792  National Sports Center  05:15 PM  D1S C2 vs C3Blaine 05G C2 Blue 1 vs.NW Kickers - GU12 Ping2
 760757  Hastings Vets Athletic Complex  05:45 PM  06 A2 vs A3Hastings Futb - GU12 3 vs.Sporting St. Croix - 05 Select Girls0
 760743  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 A4 vs A7South St. Paul - GU12 Hancock 9 vs.Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU121
 760756  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  8 A6 vs A1Eau Claire Un - GU12 3 vs.U12 Girls C2 - Berg1
 760721  Roger Johnson Memorial Park  06:00 PM  36 B6 vs B1Lakes United - GU12 2 vs.Mahtomedi Soc - GU120
 760790  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  62 C7 vs C5Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall1
 760692  North Lotus Park  06:00 PM  1 E6 vs E1Tonka - White - Dallas 0 vs.CC United - GU12 C2-13
 760571  Crestwood  06:00 PM  31 F3 vs F4EPSC - GU12 - C2 4 vs.ESC U12 Girls C2 Black2
 760600  North River Hills  06:00 PM  4 G2 vs G5Burnsville Fi - GU12 Anderson 0 vs.GU12 RVS Black3
 760630  The Ponds  06:00 PM  03 H2 vs H5Prior Lake Soccer Club - 01 - GU12 2 vs.RYSA U12 C2012
 760722  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  40 S B2 vs B3WBL U12G C2 2 vs.Blaine 05G C2 White2
 760720  Hawkridge  07:20 PM  5 B7 vs B5North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf 5 vs.Gitchi Gummi - GU12C21
 760791  Clyde Andrews  07:20 PM  03 C6 vs C1Hergenrader Rebels GU12 0 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU124
 760661  Ridgemount Playfield  07:20 PM  48 D3 vs D4FUS12GC201 1 vs.Monticello Soccer Club - GU120
 760570  McKnight Park  07:20 PM  19 F2 vs F5CC United - GU12 C2-2 5 vs.Minneapolis GU12 C2012
 760602  Greenhaven Park Field  07:20 PM  B3 G6 vs G1Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES 4 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU120
 760631  Christian Field  07:20 PM  1 H3 vs H4Richfield Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Northfield So - GU12C23
 760660  Selke  07:30 PM  13 D2 vs D5CMYSA - GU12 2 vs.STMA - SIme1
 760662  WRC-Bentfield  07:30 PM  WRC5 D6 vs D1Wright County Soccer - 01 - GU12 4 vs.MapleBrook So - GU122

Bracket - Saturday, June 03, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760715  Jean Duluth Field  03:00 PM  2 B5 vs B3Gitchi Gummi - GU12C2 9 vs.Blaine 05G C2 White3
 760565  The Reserve Park  03:00 PM  21 F6 vs F2Mankato GU12C2-Leonard 4 vs.CC United - GU12 C2-21

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760748  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  7 A3 vs A1Sporting St. Croix - 05 Select Girls 5 vs.U12 Girls C2 - Berg0
 760800  Clyde Andrews  06:00 PM  03 C6 vs C5Hergenrader Rebels GU12 3 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall2
 760611  Old Hickory Park  06:30 PM  2 G3 vs G5MVS12GC201 - Morris 0 vs.GU12 RVS Black1
 760617  AP Anderson Park  07:00 PM  11 G1 vs G6Red Wing Soccer Club - 01 - GU12 2 vs.Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES7
 760759  HealthEast Sports Center  07:15 PM  02A A5 vs A2Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black 0 vs.Hastings Futb - GU124
 760741  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  38 S B1 vs B6Mahtomedi Soc - GU12 2 vs.Lakes United - GU123
 760780  Becker Athletic Complex  07:20 PM  05 C1 vs C2Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.Blaine 05G C2 Blue1
 760693  Minnetonka Middle School  07:20 PM  1 E6 vs E3Tonka - White - Dallas 1 vs.Keliix-Intra - GU121
 760625  17th Avenue Sports Complex  08:00 PM  1 H6 vs H2Shakopee U12 Girls C2 5 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU123

Bracket - Thursday, June 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760793  Noble Sports Park  06:00 PM  03 C3 vs C4NW Kickers - GU12 Ping 9 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU122
 760794  Hawkridge  06:00 PM  4 C5 vs C2North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall 0 vs.Blaine 05G C2 Blue4
 760665  Townelakes  06:00 PM  1 D5 vs D4STMA - SIme 0 vs.Monticello Soccer Club - GU121
 760574  McKnight Park  06:00 PM  19 F2 vs F1CC United - GU12 C2-2 2 vs.Bloomington U12C2 Girls1
 760575  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15B8 F5 vs F4Minneapolis GU12 C201 2 vs.ESC U12 Girls C2 Black2
 760634  The Ponds  06:00 PM  03 H2 vs H1Prior Lake Soccer Club - 01 - GU12 3 vs.EAG GU12 C2 - Famodu3
 760695  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  28 E5 vs E4PVU - Szczebak - GU12 2 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU128
 760723  National Sports Center  06:45 PM  D1S B3 vs B4Blaine 05G C2 White 3 vs.Centennial So - GU123
 760758  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:00 PM  8 A3 vs A4Sporting St. Croix - 05 Select Girls 3 vs.South St. Paul - GU12 Hancock4
 760760  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  07:00 PM  04 A7 vs A1Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU12 4 vs.U12 Girls C2 - Berg1
 760724  Jean Duluth Field  07:00 PM  3 B5 vs B2Gitchi Gummi - GU12C2 4 vs.WBL U12G C25
 760573  Caswell North Complex  07:00 PM  05 F6 vs F3Mankato GU12C2-Leonard 5 vs.EPSC - GU12 - C21
 760635  Watson  07:00 PM  5S H5 vs H4RYSA U12 C201 0 vs.Northfield So - GU12C20
 760725  Hawkridge  07:20 PM  4 B7 vs B1North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf 3 vs.Mahtomedi Soc - GU122
 760694  Ridgemount Playfield  07:20 PM  01 E2 vs E1FUS12GC202 0 vs.CC United - GU12 C2-12
 760603  Longridge Park  07:20 PM  2 G6 vs G3Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES 0 vs.MVS12GC201 - Morris2
 760633  17th Avenue Sports Complex  07:25 PM  7 H6 vs H3Shakopee U12 Girls C2 13 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU121
 760664  Selke  07:30 PM  13 D2 vs D1CMYSA - GU12 3 vs.MapleBrook So - GU123
 760663  WRC-Bentfield  07:30 PM  WRC5 D6 vs D3Wright County Soccer - 01 - GU12 1 vs.FUS12GC2011
 760604  North River Hills  07:30 PM  4 G2 vs G1Burnsville Fi - GU12 Anderson 7 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU121

Bracket - Sunday, June 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760594  Steve Michaud  04:00 PM  1 G4 vs G1LKV-GU12-C2-01 4 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU121

Bracket - Monday, June 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760598  North River Hills  06:30 PM  4 G2 vs G3Burnsville Fi - GU12 Anderson 0 vs.MVS12GC201 - Morris0

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760773  HealthEast Sports Center  05:30 PM  02B A5 vs A4Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black 0 vs.South St. Paul - GU12 Hancock7
 760795  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  61 C7 vs C1Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU121
 760581  Crestwood  06:00 PM  30 F3 vs F5EPSC - GU12 - C2 2 vs.Minneapolis GU12 C2011
 760605  Quarry Point Park  06:00 PM  6A G5 vs G4GU12 RVS Black 5 vs.LKV-GU12-C2-010
 760640  The Ponds  06:00 PM  03 H2 vs H6Prior Lake Soccer Club - 01 - GU12 4 vs.Shakopee U12 Girls C24
 760676  Bertram Fields  06:30 PM  10 D4 vs D3Monticello Soccer Club - GU12 0 vs.FUS12GC2010
 760745  Kingston Field  07:00 PM  06 A1 vs A2U12 Girls C2 - Berg 2 vs.Hastings Futb - GU125
 760738  Jean Duluth Field  07:00 PM  2 B5 vs B4Gitchi Gummi - GU12C2 3 vs.Centennial So - GU122
 760642  Watson  07:00 PM  3N H5 vs H1RYSA U12 C201 2 vs.EAG GU12 C2 - Famodu1
 760681  Ridgemount Playfield  07:10 PM  01 E2 vs E4FUS12GC202 1 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU121

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760761  SSP Roosevelt  05:30 PM  3 A4 vs A5South St. Paul - GU12 Hancock 7 vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black0
 760667  Ridgemount Playfield  05:50 PM  01 D3 vs D1FUS12GC201 1 vs.MapleBrook So - GU122
 760762  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  9A A6 vs A3Eau Claire Un - GU12 0 vs.Sporting St. Croix - 05 Select Girls2
 760716  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  38 S B1 vs B4Mahtomedi Soc - GU12 1 vs.Centennial So - GU125
 760668  WRC-Barb King  06:00 PM  20 D6 vs D5Wright County Soccer - 01 - GU12 1 vs.STMA - SIme0
 760697  DeLaSalle High School  06:00 PM  1 E3 vs E1Keliix-Intra - GU12 1 vs.CC United - GU12 C2-15
 760698  Hopkins West Jr. High  06:00 PM  25 E6 vs E5Tonka - White - Dallas 1 vs.PVU - Szczebak - GU120
 760577  Crestwood  06:00 PM  31 F3 vs F1EPSC - GU12 - C2 3 vs.Bloomington U12C2 Girls5
 760576  Lewis Park  06:00 PM  20B F4 vs F2ESC U12 Girls C2 Black 0 vs.CC United - GU12 C2-26
 760637  Christian Field  06:00 PM  1 H3 vs H1Richfield Soccer Assn - 01 - GU12 3 vs.EAG GU12 C2 - Famodu9
 760636  Spring Creek  06:00 PM  5 H4 vs H2Northfield So - GU12C2 2 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU125
 760666  Bertram Fields  06:30 PM  10 D4 vs D2Monticello Soccer Club - GU12 2 vs.CMYSA - GU121
 760607  Old Hickory Park  06:30 PM  2 G3 vs G1MVS12GC201 - Morris 2 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - GU121
 760578  Caswell North Complex  07:15 PM  04 F6 vs F5Mankato GU12C2-Leonard 3 vs.Minneapolis GU12 C2011
 760638  17th Avenue Sports Complex  07:15 PM  7 H6 vs H5Shakopee U12 Girls C2 7 vs.RYSA U12 C2010
 760728  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  40 S B2 vs B7WBL U12G C2 2 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf1
 760727  Ki-Chi-Saga Park  07:20 PM  4 B6 vs B3Lakes United - GU12 0 vs.Blaine 05G C2 White2
 760797  Rivers Bend  07:20 PM  1 C6 vs C3Hergenrader Rebels GU12 0 vs.NW Kickers - GU12 Ping4
 760608  Longridge Park  07:20 PM  2 G6 vs G5Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES 0 vs.GU12 RVS Black2
 760763  Hastings Vets Athletic Complex  07:30 PM  06 A2 vs A7Hastings Futb - GU12 7 vs.Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU122
 760696  Orono Middle School  07:30 PM  12 E4 vs E2Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 3 vs.FUS12GC2021
 760796  Sunny Acres  07:35 PM  1 C4 vs C5Northern Lights Soccer Club - 01 - GU12 0 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall6
 760798  National Sports Center  08:30 PM  D1N C2 vs C7Blaine 05G C2 Blue 3 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU122

Bracket - Friday, June 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760740  Arlington Field  07:00 PM  001 B5 vs B7Gitchi Gummi - GU12C2 5 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf3

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760709  Jean Duluth Field  05:30 PM  2 B5 vs B6Gitchi Gummi - GU12C2 4 vs.Lakes United - GU125
 760772  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 A4 vs A1South St. Paul - GU12 Hancock 7 vs.U12 Girls C2 - Berg0
 760803  Sunny Acres  06:00 PM  1 C4 vs C2Northern Lights Soccer Club - 01 - GU12 0 vs.Blaine 05G C2 Blue4
 760671  Ridgemount Playfield  06:00 PM  48 D3 vs D5FUS12GC201 1 vs.STMA - SIme1
 760572  Caswell North Complex  06:00 PM  07 F6 vs F1Mankato GU12C2-Leonard 0 vs.Bloomington U12C2 Girls4
 760596  Quarry Point Park  06:00 PM  6A G5 vs G3GU12 RVS Black 5 vs.MVS12GC201 - Morris0
 760755  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  07:00 PM  01 A7 vs A5Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU12 2 vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black0
 760646  Spring Creek  07:00 PM  5 H4 vs H3Northfield So - GU12C2 4 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - GU120
 760700  Ridgemount Playfield  07:20 PM  48 E2 vs E6FUS12GC202 2 vs.Tonka - White - Dallas3

Bracket - Thursday, June 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760801  National Sports Center  05:30 PM  D1N C2 vs C1Blaine 05G C2 Blue 3 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU120
 760765  Eau Claire Soccer Park Field  06:00 PM  9A A6 vs A5Eau Claire Un - GU12 5 vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black0
 760731  Polar Lakes Park  06:00 PM  27 N B2 vs B1WBL U12G C2 2 vs.Mahtomedi Soc - GU120
 760730  Roger Johnson Memorial Park  06:00 PM  36 B6 vs B5Lakes United - GU12 4 vs.Gitchi Gummi - GU12C22
 760699  McKnight Park  06:00 PM  18 E1 vs E4CC United - GU12 C2-1 3 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU121
 760609  AP Anderson Park  06:00 PM  11 G1 vs G4Red Wing Soccer Club - 01 - GU12 3 vs.LKV-GU12-C2-014
 760669  Weaver Lake Elementary  06:10 PM  27 D1 vs D4MapleBrook So - GU12 1 vs.Monticello Soccer Club - GU123
 760670  Selke  06:20 PM  13 D2 vs D6CMYSA - GU12 1 vs.Wright County Soccer - 01 - GU121
 760764  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  07:00 PM  04 A7 vs A4Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU12 2 vs.South St. Paul - GU12 Hancock4
 760766  Hastings Vets Athletic Complex  07:15 PM  09 A2 vs A1Hastings Futb - GU12 4 vs.U12 Girls C2 - Berg4
 760729  Hawkridge  07:20 PM  5 B7 vs B4North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf 1 vs.Centennial So - GU120
 760580  McKnight Park  07:20 PM  18 F2 vs F6CC United - GU12 C2-2 1 vs.Mankato GU12C2-Leonard3
 760799  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  61 C7 vs C4Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - GU121
 760701  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B E3 vs E5Keliix-Intra - GU12 8 vs.PVU - Szczebak - GU121
 760610  North River Hills  07:30 PM  4 G2 vs G6Burnsville Fi - GU12 Anderson 2 vs.Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES1

Bracket - Monday, June 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760768  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 A4 vs A2South St. Paul - GU12 Hancock 3 vs.Hastings Futb - GU123

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760579  Lincoln Field  07:00 AM  06 F1 vs F4Bloomington U12C2 Girls 5 vs.ESC U12 Girls C2 Black0
 760774  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  8 A3 vs A7Sporting St. Croix - 05 Select Girls 4 vs.Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU123
 760735  Polar Lakes Park  06:00 PM  27 N B2 vs B6WBL U12G C2 0 vs.Lakes United - GU121
 760705  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  27 E5 vs E2PVU - Szczebak - GU12 5 vs.FUS12GC2026
 760592  Red Wing High School  06:30 PM  4 G1 vs G3Red Wing Soccer Club - 01 - GU12 3 vs.MVS12GC201 - Morris2
 760614  Steve Michaud  06:45 PM  1 G4 vs G6LKV-GU12-C2-01 1 vs.Valley United - S17 - GU12C2 EAGLES3
 760754  Kingston Field  07:00 PM  06 A1 vs A5U12 Girls C2 - Berg 1 vs.Woodbury Socc - GU12 2005GC2 Black5
 760647  Lexington Diffley  07:15 PM  42 H1 vs H6EAG GU12 C2 - Famodu 4 vs.Shakopee U12 Girls C24
 760726  Centennial Middle School  07:20 PM  06 B4 vs B5Centennial So - GU12 1 vs.Gitchi Gummi - GU12C21

Bracket - Wednesday, June 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760641  Christian Field  07:30 PM  1 H3 vs H5Richfield Soccer Assn - 01 - GU12 0 vs.RYSA U12 C2014

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760704  Orono Middle School  05:30 PM  12 E4 vs E6Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 5 vs.Tonka - White - Dallas0
 760613  Old Hickory Park  05:30 PM  2 G3 vs G2MVS12GC201 - Morris 0 vs.Burnsville Fi - GU12 Anderson0
 760734  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  39 N B1 vs B3Mahtomedi Soc - GU12 3 vs.Blaine 05G C2 White3
 760674  Bertram Fields  06:00 PM  10 D4 vs D6Monticello Soccer Club - GU12 2 vs.Wright County Soccer - 01 - GU121
 760672  Winter Park  06:00 PM  02 D5 vs D1STMA - SIme 0 vs.MapleBrook So - GU121
 760582  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15B8 F5 vs F1Minneapolis GU12 C201 0 vs.Bloomington U12C2 Girls1
 760643  Christian Field  06:00 PM  1 H3 vs H2Richfield Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - GU127
 760702  Sandburg Middle School Fields  06:30 PM  28 E5 vs E1PVU - Szczebak - GU12 4 vs.CC United - GU12 C2-17
 760769  Kingston Field  07:00 PM  08 A1 vs A3U12 Girls C2 - Berg 2 vs.Sporting St. Croix - 05 Select Girls5
 760767  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  07:00 PM  04 A7 vs A6Red Cedar Soccer Club - WIRDC - GU12 0 vs.Eau Claire Un - GU120
 760703  Richfield H.S. Grass  07:00 PM  55 E3 vs E2Keliix-Intra - GU12 1 vs.FUS12GC2022
 760644  Spring Creek  07:15 PM  5 H4 vs H6Northfield So - GU12C2 0 vs.Shakopee U12 Girls C25
 760733  Centennial Middle School  07:20 PM  06 B4 vs B2Centennial So - GU12 1 vs.WBL U12G C22
 760732  Hawkridge  07:20 PM  4 B7 vs B6North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Langsdorf 1 vs.Lakes United - GU122
 760804  Becker Athletic Complex  07:20 PM  07 C1 vs C3Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU12 1 vs.NW Kickers - GU12 Ping2
 760673  Ridgemount Playfield  07:20 PM  48 D3 vs D2FUS12GC201 1 vs.CMYSA - GU125
 760583  Crestwood  07:20 PM  30 F3 vs F2EPSC - GU12 - C2 3 vs.CC United - GU12 C2-22
 760802  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  61 C7 vs C6Three Rivers Soccer Assn - 01 - GU12 3 vs.Hergenrader Rebels GU121
 760584  Lewis Park  07:30 PM  20A F4 vs F6ESC U12 Girls C2 Black 0 vs.Mankato GU12C2-Leonard3

Bracket - Thursday, July 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760805  National Sports Center  05:30 PM  F2N C2 vs C6Blaine 05G C2 Blue 2 vs.Hergenrader Rebels GU122
 760587  Lincoln Field  05:30 PM  06 F1 vs F6Bloomington U12C2 Girls 1 vs.Mankato GU12C2-Leonard2
 760806  Zane Sports Park  06:00 PM  03 C3 vs C5NW Kickers - GU12 Ping 1 vs.North Metro Soccer Assn - 01 - GU12 Domagall1
 760675  Townelakes  06:00 PM  1 D5 vs D2STMA - SIme 0 vs.CMYSA - GU121
 760707  McKnight Park  06:00 PM  19 E1 vs E6CC United - GU12 C2-1 6 vs.Tonka - White - Dallas1
 760615  Quarry Point Park  06:00 PM  6B G5 vs G2GU12 RVS Black 1 vs.Burnsville Fi - GU12 Anderson0
 760807  Sunny Acres  06:15 PM  1 C4 vs C1Northern Lights Soccer Club - 01 - GU12 1 vs.Tri-County United Soccer Assn - 01 - GU125
 760616  Steve Michaud  06:45 PM  11 G4 vs G3LKV-GU12-C2-01 1 vs.MVS12GC201 - Morris1
 760770  Hastings Vets Athletic Complex  07:00 PM  08 A2 vs A6Hastings Futb - GU12 5 vs.Eau Claire Un - GU120
 760736  National Sports Center  07:00 PM  F2S B3 vs B5Blaine 05G C2 White 1 vs.Gitchi Gummi - GU12C24
 760737  Centennial Middle School  07:20 PM  06 B4 vs B1Centennial So - GU12 2 vs.Mahtomedi Soc - GU124
 760706  Orono Middle School  07:20 PM  13 E4 vs E3Orono Thunder Soccer Club - 01 - GU12 1 vs.Keliix-Intra - GU121
 760677  Gleason Fields  07:30 PM  23B D1 vs D6MapleBrook So - GU12 1 vs.Wright County Soccer - 01 - GU124
 760585  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B8 F5 vs F2Minneapolis GU12 C201 4 vs.CC United - GU12 C2-22

Bracket - Sunday, July 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760601  Old Hickory Park  02:00 PM  2 G3 vs G4MVS12GC201 - Morris 2 vs.LKV-GU12-C2-013

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 760586  Lewis Park  06:00 PM  20A F4 vs F3ESC U12 Girls C2 Black 5 vs.EPSC - GU12 - C22
 760606  Steve Michaud  06:00 PM  10 G4 vs G2LKV-GU12-C2-01 0 vs.Burnsville Fi - GU12 Anderson8
 760639  Lexington Diffley  07:15 PM  43 H1 vs H4EAG GU12 C2 - Famodu 4 vs.Northfield So - GU12C26






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.