2017 MYSA Summer Competitive League
Team Schedules - B12 Classic 3
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://minnesotayouthsoccer-2017mysasummercompetitiveleague.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=1CB6AC7D-7CA9-4246-BD14-0681CB4D4DBA&tournamentguid=92506580-06A5-4E59-99DB-467715448B39&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E F G H I J K      




  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 A1 : LKV-BU12-C3-01331333333126 8  19  19  29 
 A4 : Faribault Soc - BU12331333330123 7  12  23  26 
 A2 : Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU12003133130317 5  5  23  19 
 A7 : BU12 RVS Green013330000313 4  0  29  21 
 A3 : EAG BU12 C3 - Kolawole01010300038 2  -11  35  16 
 A6 : Prior Lake Soccer Club - 01 - BU1201000003307 2  -7  37  20 
 A5 : New Prague Ar - BU1231000010005 1  -18  46  11 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 B3 : CMYSA - BU12-C3103331133321 6  12  27  29 
 B1 : Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU12330331310320 6  9  26  28 
 B5 : STMA - Smiglewski330333003119 6  7  27  26 
 B2 : Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12310001310110 2  -6  37  22 
 B6 : Little Falls - Boys U1210101330009 2  -8  39  24 
 B4 : Monticello Soccer Club - BU1200000010304 1  -14  38  22 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 C3 : MapleBrook So - BU12133033333325 8  18  33  30 
 C2 : NW Kickers - BU12 Sillman033303330321 7  15  26  29 
 C5 : FUS12BC301330133103017 5  3  36  27 
 C1 : Fridley Heigh - BU1230013001019 2  -8  47  23 
 C4 : St. Anthony S - BU1200300001307 2  -15  54  20 
 C6 : FUS12BC30210030010016 1  -13  42  18 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 D6 : St. Anthony S - BU12330333333327 9  21  19  28 
 D5 : Albasan Rebels BU12300333033321 7  14  18  28 
 D3 : Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU12013330303319 6  6  26  21 
 D2 : Centennial So - BU1230030300009 3  -11  39  15 
 D1 : Blaine 05B C3 Yellow01000303007 2  -16  65  13 
 D4 : Northern Lights Soccer Club - 01 - BU1203300000006 2  -14  36  14 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 E5 : New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU12331133333326 8  15  13  24 
 E6 : Red Cedar Soccer Club - 01 - BU12301333303019 6  9  19  23 
 E1 : BHK2005BC3333100330319 6  7  24  23 
 E2 : SES U12B C3 Jaguars011313003012 3  -3  28  20 
 E4 : EB-HUD12C3-Schneider01001030038 2  -10  39  21 
 E3 : Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold00010000001 0  -18  45  19 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- F 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 F1 : Mahtomedi Soc - BU12333333033327 9  25  17  30 
 F4 : WBL U12B C3333333301325 8  20  15  29 
 F6 : Lakes United - BU12330003033116 5  -3  35  21 
 F2 : North East Un - BU12003330000312 4  -8  52  19 
 F3 : Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys00300003309 3  -8  47  16 
 F5 : North Suburban Soccer Assn - 01 - BU1200000000000 0  -26  60  6 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- G 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 G5 : South St. Paul - BU12 Ayinde333333331328 9  23  15  29 
 G6 : South St. Paul - BU12 Hoglund303330103319 6  10  30  28 
 G1 : U12 Boys C3 - West300133310014 4  2  30  25 
 G2 : Hastings Futb - BU12030103303013 4  -1  29  24 
 G4 : Red Wing Soccer Club - 01 - BU12033001003313 4  -4  43  26 
 G3 : IGH Heat - BU12C300000000000 0  -30  100  3 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- H 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 H2 : Marshall United Soccer Assn - 01 - BU12333333333330 10  28  16  30 
 H5 : New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU12133003333019 6  7  43  29 
 H3 : Mankato BU12C3-Bangu030033300315 5  -1  46  26 
 H1 : Fairmont Socc - BU12003330000312 4  -2  40  26 
 H4 : Mankato BU12C3-White10010003308 2  -14  54  24 
 H6 : St. Peter Soc - BU1230010000004 1  -18  82  22 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- I 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 I4 : ESC U12 Boys C3 B Yellow333303033324 8  18  10  24 
 I2 : Crystal-Robbinsdale - BU12300333333324 8  18  25  29 
 I6 : Tonka - Red - Nugent333033300321 7  10  20  22 
 I3 : EPSC - BU12 - C3-02033030330015 5  2  30  19 
 I1 : CC United - BU12 C3-200030000104 1  -21  57  17 
 I5 : Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-200000000101 0  -27  91  12 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- J 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 J4 : Delano Youth - BU12333333333330 10  28  5  30 
 J2 : CC United - BU12 C3-1303333013322 7  7  28  25 
 J6 : Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU12003333013117 5  7  35  24 
 J1 : Waconia Socce - BU12033000303113 4  -1  28  23 
 J5 : Westonka Soccer Club - 01 - BU1203000003006 2  -16  52  20 
 J3 : Crow River So - BU1200000000000 0  -25  63  11 

  Tie Breaker
Club
Info
Group -- K 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Most WinsGoal DiffGoals AgainstGoals For
 K2 : EPSC - BU12 - C3-01333133333328 9  24  18  30 
 K3 : ESC U12 Boys C3 A Grey333310133323 7  18  18  27 
 K7 : Tonka - Red - Dosek300331303319 6  5  39  28 
 K4 : Minneapolis BU12 C301013311300315 4  5  40  27 
 K1 : Bloomington U12C3 Boys001333000010 3  -10  34  14 
 K6 : Richfield Soccer Assn - 01 - BU1230000000003 1  -20  46  13 
 K5 : Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-100000000303 1  -22  72  24 

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758347  Eagle View  05:00 PM  02 A5 vs A6New Prague Ar - BU12 2 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - BU121
 758348  Steve Michaud  05:15 PM  11 A1 vs A2LKV-BU12-C3-01 2 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU121
 758346  Faribault Soccer Complex  05:30 PM  1c A4 vs A7Faribault Soc - BU12 7 vs.BU12 RVS Green0
 758167  McKnight Park  05:30 PM  19 I1 vs I2CC United - BU12 C3-2 3 vs.Crystal-Robbinsdale - BU127
 758383  Lincoln Field  05:30 PM  06 K1 vs K2Bloomington U12C3 Boys 0 vs.EPSC - BU12 - C3-016
 758166  Crestwood  05:45 PM  30 I3 vs I6EPSC - BU12 - C3-02 0 vs.Tonka - Red - Nugent3
 758256  Weaver Lake Elementary  05:50 PM  27 C3 vs C6MapleBrook So - BU12 3 vs.FUS12BC3023
 758197  Community Park - Falcon Heights  05:50 PM  1 E1 vs E2BHK2005BC3 5 vs.SES U12B C3 Jaguars1
 758257  Madsen Park  06:00 PM  2 C1 vs C2Fridley Heigh - BU12 7 vs.NW Kickers - BU12 Sillman6
 758198  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  07 E4 vs E5EB-HUD12C3-Schneider 2 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU126
 758137  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  38 S F1 vs F2Mahtomedi Soc - BU12 13 vs.North East Un - BU121
 758138  Polar Lakes Park  06:00 PM  27 S F4 vs F5WBL U12B C3 8 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU120
 758108  AP Anderson Park  06:00 PM  11 G4 vs G5Red Wing Soccer Club - 01 - BU12 1 vs.South St. Paul - BU12 Ayinde8
 758077  Waconia High School  06:00 PM  1 J1 vs J2Waconia Socce - BU12 2 vs.CC United - BU12 C3-13
 758228  Bertram Fields  06:15 PM  10 B4 vs B5Monticello Soccer Club - BU12 3 vs.STMA - Smiglewski7
 758258  St. Anthony HS Practice Field  06:15 PM  1 C4 vs C5St. Anthony S - BU12 1 vs.FUS12BC3016
 758316  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  6N D3 vs D6Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU12 0 vs.St. Anthony S - BU128
 758136  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  7 F3 vs F6Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys 1 vs.Lakes United - BU122
 758106  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 G3 vs G6IGH Heat - BU12C3 0 vs.South St. Paul - BU12 Hoglund11
 758286  The Reserve Park  06:30 PM  20 H3 vs H6Mankato BU12C3-Bangu 2 vs.St. Peter Soc - BU125
 758078  Delano Area Sports Arena  06:30 PM  SA-4 J4 vs J5Delano Youth - BU12 10 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU120
 758317  National Sports Center  06:45 PM  D1S D1 vs D2Blaine 05B C3 Yellow 1 vs.Centennial So - BU129
 758318  Sunny Acres  07:00 PM  1 D4 vs D5Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 0 vs.Albasan Rebels BU123
 758226  Selke  07:10 PM  14 B3 vs B6CMYSA - BU12-C3 4 vs.Little Falls - Boys U124
 758382  Orono Middle School  07:10 PM  12 K5 vs K6Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-1 2 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU123
 758196  HealthEast Sports Center  07:15 PM  02B E3 vs E6Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold 2 vs.Red Cedar Soccer Club - 01 - BU126
 758168  Lewis Park  07:30 PM  20A I4 vs I5ESC U12 Boys C3 B Yellow 12 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-22

Bracket - Thursday, May 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758288  The Reserve Park  06:30 PM  21 H4 vs H5Mankato BU12C3-White 4 vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU124

Bracket - Friday, May 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758287  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  04 H1 vs H2Fairmont Socc - BU12 3 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - BU125

Bracket - Monday, May 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758104  Delano Area Sports Arena  05:00 PM  SA-1 J4 vs J3Delano Youth - BU12 11 vs.Crow River So - BU120
 758290  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  04 H1 vs H3Fairmont Socc - BU12 3 vs.Mankato BU12C3-Bangu5

Bracket - Tuesday, May 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758351  Lexington Diffley  05:15 PM  40 A3 vs A1EAG BU12 C3 - Kolawole 1 vs.LKV-BU12-C3-018
 758109  Hastings Vets Athletic Complex  05:30 PM  06 G2 vs G4Hastings Futb - BU12 4 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - BU125
 758170  McKnight Park  05:30 PM  19 I1 vs I3CC United - BU12 C3-2 1 vs.EPSC - BU12 - C3-024
 758230  Isanti Soccer Complex  05:45 PM  9 B1 vs B3Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU12 4 vs.CMYSA - BU12-C32
 758385  Crestwood  05:45 PM  30 K2 vs K4EPSC - BU12 - C3-01 7 vs.Minneapolis BU12 C3014
 758259  Zane Sports Park  05:50 PM  03 C2 vs C4NW Kickers - BU12 Sillman 7 vs.St. Anthony S - BU122
 758261  Ridgemount Playfield  05:50 PM  01 C5 vs C6FUS12BC301 3 vs.FUS12BC3022
 758349  Ryan Park  06:00 PM  10 A6 vs A7Prior Lake Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.BU12 RVS Green3
 758229  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  62 B2 vs B4Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 4 vs.Monticello Soccer Club - BU123
 758231  Winter Park  06:00 PM  02 B5 vs B6STMA - Smiglewski 5 vs.Little Falls - Boys U122
 758260  Madsen Park  06:00 PM  2 C1 vs C3Fridley Heigh - BU12 0 vs.MapleBrook So - BU127
 758200  Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field  06:00 PM  2 E1 vs E3BHK2005BC3 5 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold1
 758201  Press Fields  06:00 PM  4 E5 vs E6New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU12 4 vs.Red Cedar Soccer Club - 01 - BU123
 758111  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 G5 vs G6South St. Paul - BU12 Ayinde 3 vs.South St. Paul - BU12 Hoglund1
 758171  Orono Middle School  06:00 PM  12 I5 vs I6Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-2 1 vs.Tonka - Red - Nugent7
 758080  Waconia High School  06:00 PM  1 J1 vs J3Waconia Socce - BU12 5 vs.Crow River So - BU122
 758386  Lewis Park  06:00 PM  20A K3 vs K1ESC U12 Boys C3 A Grey 3 vs.Bloomington U12C3 Boys0
 758320  National Sports Center  06:45 PM  D1N D1 vs D3Blaine 05B C3 Yellow 1 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU121
 758079  McKnight Park  06:45 PM  18 J2 vs J4CC United - BU12 C3-1 0 vs.Delano Youth - BU124
 758110  Kingston Field  07:00 PM  08 G1 vs G3U12 Boys C3 - West 15 vs.IGH Heat - BU12C30
 758384  Christian Field  07:00 PM  1 K6 vs K7Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 1 vs.Tonka - Red - Dosek3
 758139  Hazelwood Complex  07:10 PM  3 F2 vs F4North East Un - BU12 0 vs.WBL U12B C38
 758141  Southpointe  07:15 PM  30 F5 vs F6North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 2 vs.Lakes United - BU123
 758140  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  38 S F1 vs F3Mahtomedi Soc - BU12 10 vs.Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys2
 758321  Clyde Andrews  07:30 PM  03 D5 vs D6Albasan Rebels BU12 3 vs.St. Anthony S - BU124
 758199  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15E8 E2 vs E4SES U12B C3 Jaguars 4 vs.EB-HUD12C3-Schneider4

Bracket - Thursday, May 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758289  Marshall Middle School  06:00 PM  1 H2 vs H4Marshall United Soccer Assn - 01 - BU12 9 vs.Mankato BU12C3-White0
 758291  MLC Soccer Fields  06:00 PM  8 H5 vs H6New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU12 9 vs.St. Peter Soc - BU122
 758350  Todd Park  07:00 PM  1 A2 vs A4Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU12 1 vs.Faribault Soc - BU123
 758083  Willmar senior high  07:00 PM  1 J6 vs J2Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU12 3 vs.CC United - BU12 C3-14
 758334  Sunny Acres  07:10 PM  1 D4 vs D2Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 4 vs.Centennial So - BU120

Bracket - Monday, May 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758292  Forest Heights  07:00 PM  1 H4 vs H1Mankato BU12C3-White 2 vs.Fairmont Socc - BU125

Bracket - Tuesday, May 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758143  Roger Johnson Memorial Park  05:45 PM  37 F6 vs F2Lakes United - BU12 2 vs.North East Un - BU123
 758264  Ridgemount Playfield  05:50 PM  48 C5 vs C3FUS12BC301 4 vs.MapleBrook So - BU127
 758234  Winter Park  06:00 PM  02 B5 vs B3STMA - Smiglewski 3 vs.CMYSA - BU12-C36
 758262  St. Anthony HS Stadium Field  06:00 PM  1 C4 vs C1St. Anthony S - BU12 5 vs.Fridley Heigh - BU124
 758202  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  05 E4 vs E1EB-HUD12C3-Schneider 2 vs.BHK2005BC37
 758084  Westonka MWHS  06:00 PM  4W J5 vs J3Westonka Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.Crow River So - BU122
 758388  Orono Middle School  06:00 PM  12 K5 vs K3Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-1 2 vs.ESC U12 Boys C3 A Grey12
 758232  Bertram Fields  06:15 PM  10 B4 vs B1Monticello Soccer Club - BU12 2 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU123
 758293  St. Peter MN  06:15 PM  02 H6 vs H2St. Peter Soc - BU12 0 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - BU1213
 758353  Eagle View  06:30 PM  03 A5 vs A3New Prague Ar - BU12 3 vs.EAG BU12 C3 - Kolawole3
 758352  Ryan Park  06:30 PM  10 A6 vs A2Prior Lake Soccer Club - 01 - BU12 4 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU125
 758233  Little Falls High School/Lindbergh Elementary  06:30 PM  3 B6 vs B2Little Falls - Boys U12 2 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU122
 758387  Taft Field  06:30 PM  1 K6 vs K2Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 0 vs.EPSC - BU12 - C3-018
 758354  Steve Michaud  06:45 PM  11 A1 vs A4LKV-BU12-C3-01 5 vs.Faribault Soc - BU125
 758114  SSP Roosevelt  07:00 PM  3 G5 vs G3South St. Paul - BU12 Ayinde 13 vs.IGH Heat - BU12C30
 758389  Lincoln Field  07:00 PM  06 K1 vs K4Bloomington U12C3 Boys 2 vs.Minneapolis BU12 C3012
 758263  Fusion Soccer Complex  07:10 PM  20 C6 vs C2FUS12BC302 1 vs.NW Kickers - BU12 Sillman5
 758144  Southpointe  07:15 PM  30 F5 vs F3North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 0 vs.Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys7
 758294  MLC Soccer Fields  07:15 PM  8 H5 vs H3New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU12 9 vs.Mankato BU12C3-Bangu6
 758324  Clyde Andrews  07:20 PM  03 D5 vs D3Albasan Rebels BU12 1 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU122
 758174  Orono Middle School  07:20 PM  12 I5 vs I3Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-2 2 vs.EPSC - BU12 - C3-0213
 758173  Minnetonka Middle School  07:20 PM  3 I6 vs I2Tonka - Red - Nugent 6 vs.Crystal-Robbinsdale - BU125
 758172  Lewis Park  07:45 PM  20A I4 vs I1ESC U12 Boys C3 B Yellow 8 vs.CC United - BU12 C3-20

Bracket - Thursday, May 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758376  Eagle View  05:15 PM  03 A5 vs A4New Prague Ar - BU12 0 vs.Faribault Soc - BU124
 758411  Orono Middle School  06:00 PM  12 K5 vs K4Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-1 4 vs.Minneapolis BU12 C3017
 758203  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  06:30 PM  04 E6 vs E2Red Cedar Soccer Club - 01 - BU12 2 vs.SES U12B C3 Jaguars2
 758169  Cavanagh Park  07:00 PM  1 I2 vs I4Crystal-Robbinsdale - BU12 2 vs.ESC U12 Boys C3 B Yellow4
 758412  Lewis Park  08:00 PM  20B K3 vs K7ESC U12 Boys C3 A Grey 5 vs.Tonka - Red - Dosek3

Bracket - Tuesday, May 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758357  Steve Michaud  05:15 PM  11 A1 vs A5LKV-BU12-C3-01 8 vs.New Prague Ar - BU121
 758355  Faribault Soccer Complex  05:30 PM  1c A4 vs A6Faribault Soc - BU12 2 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - BU121
 758356  Quarry Point Park  05:30 PM  6A A7 vs A3BU12 RVS Green 4 vs.EAG BU12 C3 - Kolawole2
 758115  Kingston Field  05:30 PM  06 G1 vs G5U12 Boys C3 - West 1 vs.South St. Paul - BU12 Ayinde6
 758392  Lincoln Field  05:30 PM  06 K1 vs K5Bloomington U12C3 Boys 5 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-12
 758235  Isanti Soccer Complex  06:00 PM  9 B1 vs B5Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU12 2 vs.STMA - Smiglewski3
 758265  Madsen Park  06:00 PM  2 C1 vs C5Fridley Heigh - BU12 4 vs.FUS12BC3014
 758266  Zane Sports Park  06:00 PM  03 C2 vs C3NW Kickers - BU12 Sillman 7 vs.MapleBrook So - BU124
 758206  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15B8 E2 vs E3SES U12B C3 Jaguars 3 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold2
 758146  Hazelwood Complex  06:00 PM  3 F2 vs F3North East Un - BU12 3 vs.Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys2
 758147  Ki-Chi-Saga Park  06:00 PM  4 F6 vs F4Lakes United - BU12 2 vs.WBL U12B C310
 758296  Marshall Middle School  06:00 PM  1 H2 vs H3Marshall United Soccer Assn - 01 - BU12 5 vs.Mankato BU12C3-Bangu3
 758176  Cavanagh Park  06:00 PM  1 I2 vs I3Crystal-Robbinsdale - BU12 11 vs.EPSC - BU12 - C3-024
 758177  Minnetonka Middle School  06:00 PM  2 I6 vs I4Tonka - Red - Nugent 0 vs.ESC U12 Boys C3 B Yellow2
 758085  Waconia High School  06:00 PM  1 J1 vs J5Waconia Socce - BU12 3 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU121
 758390  DeLaSalle High School  06:00 PM  1 K4 vs K6Minneapolis BU12 C301 7 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU122
 758327  St. Anthony HS Practice Field  06:15 PM  1 D6 vs D4St. Anthony S - BU12 1 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU122
 758325  National Sports Center  06:45 PM  D1N D1 vs D5Blaine 05B C3 Yellow 0 vs.Albasan Rebels BU124
 758207  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  07:00 PM  04 E6 vs E4Red Cedar Soccer Club - 01 - BU12 2 vs.EB-HUD12C3-Schneider1
 758175  McKnight Park  07:00 PM  19 I1 vs I5CC United - BU12 C3-2 4 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-21
 758267  Ridgemount Playfield  07:10 PM  48 C6 vs C4FUS12BC302 5 vs.St. Anthony S - BU121
 758116  Hastings Vets Athletic Complex  07:15 PM  06 G2 vs G3Hastings Futb - BU12 8 vs.IGH Heat - BU12C30
 758326  Centennial Middle School  07:20 PM  06 D2 vs D3Centennial So - BU12 1 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU122
 758205  Oxford Comm Ctr- Jimmy Lee Field  07:20 PM  2 E1 vs E5BHK2005BC3 1 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU121
 758391  Minnetonka Middle School  07:20 PM  2 K7 vs K3Tonka - Red - Dosek 2 vs.ESC U12 Boys C3 A Grey5
 758236  Otsego Soccer Complex  07:30 PM  61 B2 vs B3Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 3 vs.CMYSA - BU12-C34

Bracket - Wednesday, May 24, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758295  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  04 H1 vs H5Fairmont Socc - BU12 5 vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU123
 758413  Orono Middle School  07:20 PM  13 K5 vs K7Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-1 4 vs.Tonka - Red - Dosek6

Bracket - Thursday, May 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758378  Eagle View  05:00 PM  02 A5 vs A7New Prague Ar - BU12 1 vs.BU12 RVS Green2
 758297  St. Peter MN  06:00 PM  02 H6 vs H4St. Peter Soc - BU12 5 vs.Mankato BU12C3-White5
 758087  Willmar senior high  06:00 PM  1 J6 vs J4Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU12 0 vs.Delano Youth - BU124
 758379  Steve Michaud  06:45 PM  11 A1 vs A6LKV-BU12-C3-01 5 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - BU122
 758380  Lexington Diffley  07:00 PM  42 A3 vs A2EAG BU12 C3 - Kolawole 1 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU121
 758414  Lincoln Field  07:00 PM  06 K1 vs K6Bloomington U12C3 Boys 2 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU121
 758319  Centennial Middle School  07:15 PM  06 D2 vs D4Centennial So - BU12 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU121
 758415  Lewis Park  07:45 PM  20B K3 vs K2ESC U12 Boys C3 A Grey 3 vs.EPSC - BU12 - C3-013

Bracket - Tuesday, May 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758298  Marshall Middle School  05:00 PM  1 H2 vs H5Marshall United Soccer Assn - 01 - BU12 8 vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU123
 758358  Quarry Point Park  05:30 PM  6B A7 vs A5BU12 RVS Green 5 vs.New Prague Ar - BU121
 758209  HealthEast Sports Center  05:30 PM  02A E3 vs E4Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold 3 vs.EB-HUD12C3-Schneider3
 758150  Roger Johnson Memorial Park  05:30 PM  36 F6 vs F1Lakes United - BU12 0 vs.Mahtomedi Soc - BU126
 758088  McKnight Park  05:30 PM  19 J2 vs J5CC United - BU12 C3-1 5 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU122
 758395  Crestwood  05:45 PM  30 K2 vs K3EPSC - BU12 - C3-01 3 vs.ESC U12 Boys C3 A Grey2
 758359  Ryan Park  06:00 PM  10 A6 vs A1Prior Lake Soccer Club - 01 - BU12 0 vs.LKV-BU12-C3-016
 758238  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  61 B2 vs B5Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 1 vs.STMA - Smiglewski3
 758328  Centennial Middle School  06:00 PM  06 D2 vs D5Centennial So - BU12 0 vs.Albasan Rebels BU124
 758120  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 G6 vs G1South St. Paul - BU12 Hoglund 5 vs.U12 Boys C3 - West4
 758300  St. Peter MN  06:00 PM  02 H6 vs H1St. Peter Soc - BU12 3 vs.Fairmont Socc - BU126
 758178  Cavanagh Park  06:00 PM  1 I2 vs I5Crystal-Robbinsdale - BU12 12 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-21
 758180  North Lotus Park  06:00 PM  1 I6 vs I1Tonka - Red - Nugent 8 vs.CC United - BU12 C3-20
 758089  Christ Community Lutheran School  06:00 PM  2 J3 vs J4Crow River So - BU12 0 vs.Delano Youth - BU1210
 758090  Willmar senior high  06:00 PM  1 J6 vs J1Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU12 7 vs.Waconia Socce - BU124
 758239  Selke  06:10 PM  13 B3 vs B4CMYSA - BU12-C3 3 vs.Monticello Soccer Club - BU120
 758330  St. Anthony HS Practice Field  06:15 PM  1 D6 vs D1St. Anthony S - BU12 12 vs.Blaine 05B C3 Yellow1
 758240  Little Falls High School/Lindbergh Elementary  06:30 PM  3 B6 vs B1Little Falls - Boys U12 4 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU126
 758329  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  6N D3 vs D4Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU12 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU121
 758149  Lucy Winton Bell Athletic Fields  06:30 PM  7 F3 vs F4Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys 0 vs.WBL U12B C39
 758360  Todd Park  07:00 PM  1 A2 vs A3Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU12 5 vs.EAG BU12 C3 - Kolawole0
 758210  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  07:00 PM  04 E6 vs E1Red Cedar Soccer Club - 01 - BU12 4 vs.BHK2005BC31
 758118  Hastings Vets Athletic Complex  07:00 PM  06 G2 vs G5Hastings Futb - BU12 2 vs.South St. Paul - BU12 Ayinde6
 758119  Rich Valley Athletic Complex  07:00 PM  4 G3 vs G4IGH Heat - BU12C3 0 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - BU1212
 758299  The Reserve Park  07:00 PM  21 H3 vs H4Mankato BU12C3-Bangu 7 vs.Mankato BU12C3-White4
 758179  Crestwood  07:05 PM  30 I3 vs I4EPSC - BU12 - C3-02 2 vs.ESC U12 Boys C3 B Yellow0
 758270  Ridgemount Playfield  07:10 PM  01 C6 vs C1FUS12BC302 0 vs.Fridley Heigh - BU123
 758148  Hazelwood Complex  07:15 PM  3 F2 vs F5North East Un - BU12 3 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU121
 758268  Zane Sports Park  07:20 PM  04 C2 vs C5NW Kickers - BU12 Sillman 2 vs.FUS12BC3014
 758394  Taft Field  07:20 PM  1 K6 vs K1Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 0 vs.Bloomington U12C3 Boys1
 758393  North Lotus Park  07:20 PM  1 K7 vs K5Tonka - Red - Dosek 9 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-12
 758269  Weaver Lake Elementary  07:30 PM  27 C3 vs C4MapleBrook So - BU12 11 vs.St. Anthony S - BU123
 758208  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15B8 E2 vs E5SES U12B C3 Jaguars 1 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU121

Bracket - Thursday, June 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758155  Lucy Winton Bell Athletic Fields  05:30 PM  7 F3 vs F1Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys 0 vs.Mahtomedi Soc - BU129
 758373  Todd Park  07:00 PM  1 A2 vs A6Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU12 5 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - BU124
 758381  Neiman Sports Complex  07:00 PM  15B K4 vs K7Minneapolis BU12 C301 5 vs.Tonka - Red - Dosek5

Bracket - Monday, June 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758377  Lexington Diffley  05:30 PM  43 A3 vs A7EAG BU12 C3 - Kolawole 2 vs.BU12 RVS Green1

Bracket - Tuesday, June 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758363  Quarry Point Park  05:30 PM  6A A7 vs A1BU12 RVS Green 3 vs.LKV-BU12-C3-014
 758121  SSP Roosevelt  05:30 PM  3 G6 vs G3South St. Paul - BU12 Hoglund 8 vs.IGH Heat - BU12C31
 758212  Neiman Sports Complex  05:45 PM  15B8 E2 vs E1SES U12B C3 Jaguars 6 vs.BHK2005BC32
 758271  Ridgemount Playfield  05:50 PM  48 C6 vs C3FUS12BC302 4 vs.MapleBrook So - BU128
 758242  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  62 B2 vs B1Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 2 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU124
 758243  Winter Park  06:00 PM  02 B5 vs B4STMA - Smiglewski 5 vs.Monticello Soccer Club - BU123
 758272  Zane Sports Park  06:00 PM  03 C2 vs C1NW Kickers - BU12 Sillman 6 vs.Fridley Heigh - BU121
 758213  Press Fields  06:00 PM  4 E5 vs E4New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU12 3 vs.EB-HUD12C3-Schneider1
 758152  Hazelwood Complex  06:00 PM  3 F2 vs F1North East Un - BU12 2 vs.Mahtomedi Soc - BU129
 758153  Southpointe  06:00 PM  30 F5 vs F4North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 0 vs.WBL U12B C39
 758151  Ki-Chi-Saga Park  06:00 PM  4 F6 vs F3Lakes United - BU12 2 vs.Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys1
 758122  Hastings Vets Athletic Complex  06:00 PM  06 G2 vs G1Hastings Futb - BU12 3 vs.U12 Boys C3 - West3
 758301  St. Peter MN  06:00 PM  02 H6 vs H3St. Peter Soc - BU12 5 vs.Mankato BU12C3-Bangu6
 758182  Cavanagh Park  06:00 PM  1 I2 vs I1Crystal-Robbinsdale - BU12 10 vs.CC United - BU12 C3-22
 758181  North Lotus Park  06:00 PM  1 I6 vs I3Tonka - Red - Nugent 3 vs.EPSC - BU12 - C3-022
 758093  Westonka MWHS  06:00 PM  4W J5 vs J4Westonka Soccer Club - 01 - BU12 0 vs.Delano Youth - BU127
 758091  Willmar senior high  06:00 PM  1 J6 vs J3Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU12 12 vs.Crow River So - BU120
 758396  Lewis Park  06:00 PM  20A K3 vs K4ESC U12 Boys C3 A Grey 1 vs.Minneapolis BU12 C3011
 758397  Orono Middle School  06:00 PM  13 K5 vs K2Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-1 2 vs.EPSC - BU12 - C3-0113
 758331  St. Anthony HS Stadium Field  06:15 PM  1 D6 vs D3St. Anthony S - BU12 6 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU125
 758241  Little Falls High School/Lindbergh Elementary  06:30 PM  3 B6 vs B3Little Falls - Boys U12 3 vs.CMYSA - BU12-C33
 758361  Lexington Diffley  07:00 PM  42 A3 vs A4EAG BU12 C3 - Kolawole 2 vs.Faribault Soc - BU124
 758362  Eagle View  07:00 PM  02 A5 vs A2New Prague Ar - BU12 1 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU121
 758211  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  07:00 PM  04 E6 vs E3Red Cedar Soccer Club - 01 - BU12 5 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold1
 758123  SSP Roosevelt  07:00 PM  3 G5 vs G4South St. Paul - BU12 Ayinde 4 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - BU121
 758273  Ridgemount Playfield  07:10 PM  48 C5 vs C4FUS12BC301 7 vs.St. Anthony S - BU121
 758332  Centennial Middle School  07:20 PM  06 D2 vs D1Centennial So - BU12 3 vs.Blaine 05B C3 Yellow1
 758333  Clyde Andrews  07:20 PM  03 D5 vs D4Albasan Rebels BU12 7 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU121
 758183  Orono Middle School  07:20 PM  13 I5 vs I4Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-2 0 vs.ESC U12 Boys C3 B Yellow10
 758092  McKnight Park  07:20 PM  18 J2 vs J1CC United - BU12 C3-1 2 vs.Waconia Socce - BU120
 758398  North Lotus Park  07:20 PM  1 K7 vs K1Tonka - Red - Dosek 4 vs.Bloomington U12C3 Boys3

Bracket - Wednesday, June 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758302  Marshall Middle School  06:00 PM  1 H2 vs H1Marshall United Soccer Assn - 01 - BU12 8 vs.Fairmont Socc - BU122
 758113  SSP Roosevelt  07:20 PM  2 G6 vs G2South St. Paul - BU12 Hoglund 3 vs.Hastings Futb - BU121

Bracket - Thursday, June 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758097  Waconia High School  06:00 PM  1 J1 vs J4Waconia Socce - BU12 1 vs.Delano Youth - BU125
 758237  Little Falls High School/Lindbergh Elementary  06:30 PM  3 B6 vs B4Little Falls - Boys U12 5 vs.Monticello Soccer Club - BU124
 758322  Sunny Acres  06:30 PM  1 D4 vs D1Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 5 vs.Blaine 05B C3 Yellow8
 758218  Howe School  07:00 PM  1 E2 vs E6SES U12B C3 Jaguars 0 vs.Red Cedar Soccer Club - 01 - BU121
 758204  Press Fields  07:00 PM  4 E5 vs E3New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU12 8 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold0
 758303  MLC Soccer Fields  07:00 PM  21 H5 vs H4New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU12 6 vs.Mankato BU12C3-White3
 758086  McKnight Park  07:20 PM  19 J2 vs J3CC United - BU12 C3-1 5 vs.Crow River So - BU121
 758081  Westonka MWHS  07:20 PM  4W J5 vs J6Westonka Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU126
 758165  Hanifl Fields Athletic Park  07:30 PM  38 S F1 vs F6Mahtomedi Soc - BU12 7 vs.Lakes United - BU122

Bracket - Monday, June 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758142  Polar Lakes Park  07:20 PM  27 N F4 vs F1WBL U12B C3 5 vs.Mahtomedi Soc - BU123

Bracket - Tuesday, June 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758096  Willmar senior high  05:15 PM  1 J6 vs J5Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU12 10 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU124
 758215  HealthEast Sports Center  05:30 PM  02A E3 vs E1Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold 3 vs.BHK2005BC34
 758276  Ridgemount Playfield  05:50 PM  01 C6 vs C5FUS12BC302 3 vs.FUS12BC3013
 758365  Ryan Park  06:00 PM  10 A6 vs A3Prior Lake Soccer Club - 01 - BU12 4 vs.EAG BU12 C3 - Kolawole0
 758274  St. Anthony HS Stadium Field  06:00 PM  1 C4 vs C2St. Anthony S - BU12 1 vs.NW Kickers - BU12 Sillman8
 758156  Roger Johnson Memorial Park  06:00 PM  37 F6 vs F5Lakes United - BU12 4 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU122
 758124  AP Anderson Park  06:00 PM  11 G4 vs G2Red Wing Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.Hastings Futb - BU124
 758126  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 G6 vs G5South St. Paul - BU12 Hoglund 3 vs.South St. Paul - BU12 Ayinde5
 758306  St. Peter MN  06:00 PM  02 H6 vs H5St. Peter Soc - BU12 2 vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU1211
 758185  Crestwood  06:00 PM  31 I3 vs I1EPSC - BU12 - C3-02 6 vs.CC United - BU12 C3-23
 758186  North Lotus Park  06:00 PM  1 I6 vs I5Tonka - Red - Nugent 7 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-20
 758400  Taft Field  06:00 PM  1 K6 vs K3Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 1 vs.ESC U12 Boys C3 A Grey5
 758245  Selke  06:10 PM  13 B3 vs B1CMYSA - BU12-C3 3 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU123
 758244  Bertram Fields  06:15 PM  12 B4 vs B2Monticello Soccer Club - BU12 3 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU123
 758336  St. Anthony HS Practice Field  06:15 PM  1 D6 vs D5St. Anthony S - BU12 6 vs.Albasan Rebels BU123
 758246  Little Falls High School/Lindbergh Elementary  06:30 PM  3 B6 vs B5Little Falls - Boys U12 3 vs.STMA - Smiglewski2
 758335  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  6N D3 vs D1Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU12 11 vs.Blaine 05B C3 Yellow3
 758125  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 G3 vs G1IGH Heat - BU12C3 0 vs.U12 Boys C3 - West7
 758366  Todd Park  07:00 PM  4 A2 vs A7Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU12 3 vs.BU12 RVS Green0
 758216  Red Cedar Soccer (MASA) Fields  07:00 PM  04 E6 vs E5Red Cedar Soccer Club - 01 - BU12 1 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU122
 758304  Caswell North Complex  07:00 PM  04 H4 vs H2Mankato BU12C3-White 1 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - BU127
 758094  Delano Area Sports Arena  07:00 PM  SA-4 J4 vs J2Delano Youth - BU12 6 vs.CC United - BU12 C3-12
 758095  Christ Community Lutheran School  07:10 PM  2 J3 vs J1Crow River So - BU12 0 vs.Waconia Socce - BU124
 758154  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  40 S F4 vs F2WBL U12B C3 9 vs.North East Un - BU120
 758401  Crestwood  07:20 PM  30 K2 vs K7EPSC - BU12 - C3-01 5 vs.Tonka - Red - Dosek2
 758364  Faribault Soccer Complex  07:30 PM  1c A4 vs A5Faribault Soc - BU12 10 vs.New Prague Ar - BU121
 758275  Gleason Fields  07:30 PM  22 C3 vs C1MapleBrook So - BU12 9 vs.Fridley Heigh - BU122
 758214  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  07 E4 vs E2EB-HUD12C3-Schneider 4 vs.SES U12B C3 Jaguars2
 758184  Lewis Park  07:30 PM  20A I4 vs I2ESC U12 Boys C3 B Yellow 2 vs.Crystal-Robbinsdale - BU123
 758399  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15E8 K4 vs K5Minneapolis BU12 C301 8 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-13

Bracket - Wednesday, June 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758407  Lincoln Field  05:30 PM  06 K1 vs K3Bloomington U12C3 Boys 1 vs.ESC U12 Boys C3 A Grey3
 758305  Caswell North Complex  07:00 PM  05 H3 vs H1Mankato BU12C3-Bangu 4 vs.Fairmont Socc - BU121

Bracket - Thursday, June 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758132  AP Anderson Park  07:00 PM  11 G4 vs G6Red Wing Soccer Club - 01 - BU12 6 vs.South St. Paul - BU12 Hoglund6

Bracket - Friday, June 16, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758102  Delano Area Sports Arena  06:30 PM  SA-1 J4 vs J6Delano Youth - BU12 4 vs.Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU120

Bracket - Tuesday, June 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758337  National Sports Center  05:30 PM  D1S D1 vs D4Blaine 05B C3 Yellow 2 vs.Northern Lights Soccer Club - 01 - BU121
 758368  Ryan Park  06:00 PM  10 A6 vs A5Prior Lake Soccer Club - 01 - BU12 7 vs.New Prague Ar - BU120
 758247  Isanti Soccer Complex  06:00 PM  9 B1 vs B4Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU12 2 vs.Monticello Soccer Club - BU121
 758248  Otsego Soccer Complex  06:00 PM  62 B2 vs B6Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU12 6 vs.Little Falls - Boys U125
 758249  Selke  06:00 PM  13 B3 vs B5CMYSA - BU12-C3 4 vs.STMA - Smiglewski3
 758277  Fridley Commons  06:00 PM  1 C1 vs C4Fridley Heigh - BU12 2 vs.St. Anthony S - BU122
 758338  Centennial Middle School  06:00 PM  06 D2 vs D6Centennial So - BU12 2 vs.St. Anthony S - BU1210
 758157  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  38 N F1 vs F4Mahtomedi Soc - BU12 7 vs.WBL U12B C34
 758158  Hazelwood Complex  06:00 PM  3 F2 vs F6North East Un - BU12 1 vs.Lakes United - BU123
 758308  Marshall Middle School  06:00 PM  1 H2 vs H6Marshall United Soccer Assn - 01 - BU12 12 vs.St. Peter Soc - BU121
 758188  Cavanagh Park  06:00 PM  1 I2 vs I6Crystal-Robbinsdale - BU12 3 vs.Tonka - Red - Nugent1
 758189  Crestwood  06:00 PM  30 I3 vs I5EPSC - BU12 - C3-02 10 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-20
 758098  McKnight Park  06:00 PM  18 J2 vs J6CC United - BU12 C3-1 5 vs.Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU125
 758082  Delano Area Sports Arena  06:00 PM  SA-1 J4 vs J1Delano Youth - BU12 3 vs.Waconia Socce - BU122
 758339  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  6N D3 vs D5Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU12 2 vs.Albasan Rebels BU124
 758128  Hastings Vets Athletic Complex  06:30 PM  09 G2 vs G6Hastings Futb - BU12 4 vs.South St. Paul - BU12 Hoglund3
 758129  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 G3 vs G5IGH Heat - BU12C3 1 vs.South St. Paul - BU12 Ayinde11
 758099  Christ Community Lutheran School  06:30 PM  2 J3 vs J5Crow River So - BU12 1 vs.Westonka Soccer Club - 01 - BU124
 758369  Todd Park  07:00 PM  4 A2 vs A1Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU12 0 vs.LKV-BU12-C3-018
 758219  HealthEast Sports Center  07:00 PM  02B E3 vs E5Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold 1 vs.New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU122
 758159  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:00 PM  8 F3 vs F5Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys 9 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU120
 758127  Kingston Field  07:00 PM  07 G1 vs G4U12 Boys C3 - West 5 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - BU123
 758309  Caswell North Complex  07:00 PM  05 H3 vs H5Mankato BU12C3-Bangu 2 vs.New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU123
 758403  Taft Field  07:00 PM  1 K6 vs K5Richfield Soccer Assn - 01 - BU12 3 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-15
 758367  Quarry Point Park  07:20 PM  6A A7 vs A4BU12 RVS Green 4 vs.Faribault Soc - BU125
 758217  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:20 PM  B2 E1 vs E4BHK2005BC3 5 vs.EB-HUD12C3-Schneider1
 758187  McKnight Park  07:20 PM  18 I1 vs I4CC United - BU12 C3-2 1 vs.ESC U12 Boys C3 B Yellow5
 758404  Crestwood  07:20 PM  30 K2 vs K1EPSC - BU12 - C3-01 7 vs.Bloomington U12C3 Boys1
 758402  Minnetonka Middle School  07:20 PM  2 K7 vs K4Tonka - Red - Dosek 9 vs.Minneapolis BU12 C3017
 758278  Zane Sports Park  07:30 PM  05 C2 vs C6NW Kickers - BU12 Sillman 8 vs.FUS12BC3020
 758279  Weaver Lake Elementary  07:30 PM  27 C3 vs C5MapleBrook So - BU12 6 vs.FUS12BC3014

Bracket - Wednesday, June 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758307  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  04 H1 vs H4Fairmont Socc - BU12 2 vs.Mankato BU12C3-White3

Bracket - Thursday, June 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758227  Isanti Soccer Complex  06:00 PM  9 B1 vs B2Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU12 4 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU124
 758145  Hanifl Fields Athletic Park  06:00 PM  38 S F1 vs F5Mahtomedi Soc - BU12 3 vs.North Suburban Soccer Assn - 01 - BU120
 758107  Kingston Field  07:00 PM  07 G1 vs G2U12 Boys C3 - West 2 vs.Hastings Futb - BU120
 758117  SSP Roosevelt  07:20 PM  2 G6 vs G4South St. Paul - BU12 Hoglund 9 vs.Red Wing Soccer Club - 01 - BU123

Bracket - Monday, June 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758323  Centennial Middle School  06:00 PM  06 D6 vs D2St. Anthony S - BU12 4 vs.Centennial So - BU122

Bracket - Tuesday, June 27, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758370  Quarry Point Park  06:00 PM  6B A7 vs A6BU12 RVS Green 9 vs.Prior Lake Soccer Club - 01 - BU121
 758251  Selke  06:00 PM  14 B3 vs B2CMYSA - BU12-C3 9 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU122
 758250  Townelakes  06:00 PM  1 B5 vs B1STMA - Smiglewski 4 vs.Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU123
 758281  Gleason Fields  06:00 PM  22 C3 vs C2MapleBrook So - BU12 6 vs.NW Kickers - BU12 Sillman3
 758162  Polar Lakes Park  06:00 PM  27 S F4 vs F6WBL U12B C3 2 vs.Lakes United - BU122
 758160  Southpointe  06:00 PM  30 F5 vs F1North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 1 vs.Mahtomedi Soc - BU1210
 758130  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 G5 vs G1South St. Paul - BU12 Ayinde 2 vs.U12 Boys C3 - West2
 758191  Crestwood  06:00 PM  30 I3 vs I2EPSC - BU12 - C3-02 0 vs.Crystal-Robbinsdale - BU125
 758192  Lewis Park  06:00 PM  20A I4 vs I6ESC U12 Boys C3 B Yellow 6 vs.Tonka - Red - Nugent0
 758190  Orono Middle School  06:00 PM  13 I5 vs I1Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-2 3 vs.CC United - BU12 C3-23
 758406  Neiman Sports Complex  06:00 PM  15E8 K4 vs K2Minneapolis BU12 C301 4 vs.EPSC - BU12 - C3-016
 758405  Hopkins West Jr. High  06:00 PM  26 K7 vs K6Tonka - Red - Dosek 6 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU122
 758282  St. Anthony HS Stadium Field  06:15 PM  1 C4 vs C6St. Anthony S - BU12 5 vs.FUS12BC3020
 758341  Coon Rapids Soccer Complex  06:30 PM  6N D3 vs D2Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU12 8 vs.Centennial So - BU120
 758131  Rich Valley Athletic Complex  06:30 PM  4 G3 vs G2IGH Heat - BU12C3 0 vs.Hastings Futb - BU127
 758101  Christ Community Lutheran School  06:30 PM  2 J3 vs J2Crow River So - BU12 2 vs.CC United - BU12 C3-13
 758372  Steve Michaud  06:45 PM  11 A1 vs A3LKV-BU12-C3-01 4 vs.EAG BU12 C3 - Kolawole2
 758342  Sunny Acres  07:00 PM  1 D4 vs D6Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 1 vs.St. Anthony S - BU126
 758161  Lucy Winton Bell Athletic Fields  07:00 PM  7 F3 vs F2Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys 5 vs.North East Un - BU124
 758280  Ridgemount Playfield  07:10 PM  48 C5 vs C1FUS12BC301 5 vs.Fridley Heigh - BU123
 758252  Bertram Fields  07:15 PM  12 B4 vs B6Monticello Soccer Club - BU12 2 vs.Little Falls - Boys U121
 758340  Clyde Andrews  07:20 PM  03 D5 vs D1Albasan Rebels BU12 7 vs.Blaine 05B C3 Yellow1
 758371  Faribault Soccer Complex  07:30 PM  1c A4 vs A2Faribault Soc - BU12 0 vs.Austin Youth Soccer Assn - 01 - BU125
 758222  Hudson Soccer Complex  07:30 PM  07 E4 vs E6EB-HUD12C3-Schneider 2 vs.Red Cedar Soccer Club - 01 - BU124
 758220  Press Fields  07:30 PM  3 E5 vs E1New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU12 3 vs.BHK2005BC31
 758100  Westonka MWHS  07:30 PM  4W J5 vs J1Westonka Soccer Club - 01 - BU12 2 vs.Waconia Socce - BU123
 758221  HealthEast Sports Center  08:30 PM  02A E3 vs E2Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold 3 vs.SES U12B C3 Jaguars4

Bracket - Wednesday, June 28, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758310  MLC Soccer Fields  06:00 PM  8 H5 vs H1New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU12 5 vs.Fairmont Socc - BU123

Bracket - Thursday, June 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758312  Caswell North Complex  06:00 AM  04 H4 vs H6Mankato BU12C3-White 5 vs.St. Peter Soc - BU123
 758345  National Sports Center  05:30 PM  D1N D1 vs D6Blaine 05B C3 Yellow 0 vs.St. Anthony S - BU1212
 758112  Red Wing High School  05:30 PM  3 G4 vs G1Red Wing Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.U12 Boys C3 - West2
 758343  Clyde Andrews  06:00 PM  03 D5 vs D2Albasan Rebels BU12 4 vs.Centennial So - BU122
 758076  Christ Community Lutheran School  06:30 PM  1 J3 vs J6Crow River So - BU12 4 vs.Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU126
 758311  Caswell North Complex  07:15 PM  04 H3 vs H2Mankato BU12C3-Bangu 1 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - BU127
 758223  Press Fields  07:30 PM  2 E5 vs E2New Richmond Area Youth Soccer - 01 - BU12 4 vs.SES U12B C3 Jaguars2

Bracket - Thursday, July 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758374  Lexington Diffley  05:30 PM  40 A3 vs A5EAG BU12 C3 - Kolawole 5 vs.New Prague Ar - BU121
 758253  Townelakes  07:30 PM  1 B5 vs B2STMA - Smiglewski 0 vs.Three Rivers Soccer Assn - 01 - BU120

Bracket - Monday, July 10, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758315  Fairmont Area Soccer Complex  07:00 PM  04 H1 vs H6Fairmont Socc - BU12 13 vs.St. Peter Soc - BU122

Bracket - Tuesday, July 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758135  Kingston Field  05:30 PM  08 G1 vs G6U12 Boys C3 - West 3 vs.South St. Paul - BU12 Hoglund8
 758285  Fridley Commons  06:00 PM  1 C1 vs C6Fridley Heigh - BU12 3 vs.FUS12BC3023
 758283  Ridgemount Playfield  06:00 PM  01 C5 vs C2FUS12BC301 0 vs.NW Kickers - BU12 Sillman7
 758224  Hudson Soccer Complex  06:00 PM  06 E4 vs E3EB-HUD12C3-Schneider 5 vs.Woodbury Socc - BU12 2005BC3 Gold3
 758134  AP Anderson Park  06:00 PM  11 G4 vs G3Red Wing Soccer Club - 01 - BU12 8 vs.IGH Heat - BU12C31
 758133  SSP Roosevelt  06:00 PM  3 G5 vs G2South St. Paul - BU12 Ayinde 4 vs.Hastings Futb - BU123
 758195  McKnight Park  06:00 PM  18 I1 vs I6CC United - BU12 C3-2 1 vs.Tonka - Red - Nugent5
 758194  Lewis Park  06:00 PM  20A I4 vs I3ESC U12 Boys C3 B Yellow 2 vs.EPSC - BU12 - C3-020
 758193  Orono Middle School  06:00 PM  12 I5 vs I2Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-2 2 vs.Crystal-Robbinsdale - BU1213
 758408  Crestwood  06:00 PM  31 K2 vs K6EPSC - BU12 - C3-01 7 vs.Richfield Soccer Assn - 01 - BU120
 758254  Bertram Fields  06:15 PM  12 B4 vs B3Monticello Soccer Club - BU12 2 vs.CMYSA - BU12-C35
 758284  St. Anthony HS Practice Field  06:15 PM  1 C4 vs C3St. Anthony S - BU12 3 vs.MapleBrook So - BU124
 758105  Waconia High School  06:30 PM  1 J1 vs J6Waconia Socce - BU12 3 vs.Willmar Soccer Assn - 0WWIL - BU123
 758344  Sunny Acres  07:00 PM  1 D4 vs D3Northern Lights Soccer Club - 01 - BU12 1 vs.Coon Rapids Soccer Assn - 01 - BU125
 758313  MLC Soccer Fields  07:00 PM  8 H5 vs H2New Ulm Area Youth Soccer Assn - 01 - BU12 2 vs.Marshall United Soccer Assn - 01 - BU128
 758164  Hanifl Fields Athletic Park  07:20 PM  40 S F4 vs F3WBL U12B C3 8 vs.Sporting St. Croix - 05/06 Select Boys1
 758163  Southpointe  07:20 PM  30 F5 vs F2North Suburban Soccer Assn - 01 - BU12 0 vs.North East Un - BU124
 758375  Faribault Soccer Complex  07:30 PM  1c A4 vs A1Faribault Soc - BU12 4 vs.LKV-BU12-C3-014
 758255  Isanti Soccer Complex  07:30 PM  9 B1 vs B6Cambridge-Isanti Soccer Club - 01 - BU12 5 vs.Little Falls - Boys U121
 758225  UofM - Dept. of Recreational Sports Soccer Fields  07:30 PM  B2 E1 vs E6BHK2005BC3 4 vs.Red Cedar Soccer Club - 01 - BU122
 758103  Westonka MWHS  07:30 PM  4W J5 vs J2Westonka Soccer Club - 01 - BU12 3 vs.CC United - BU12 C3-15
 758409  Lewis Park  07:30 PM  20A K3 vs K5ESC U12 Boys C3 A Grey 6 vs.Orono Thunder Soccer Club - 01 - BU12-12
 758410  Neiman Sports Complex  07:30 PM  15E8 K4 vs K1Minneapolis BU12 C301 6 vs.Bloomington U12C3 Boys1

Bracket - Wednesday, July 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 758314  Caswell North Complex  07:00 PM  05 H4 vs H3Mankato BU12C3-White 4 vs.Mankato BU12C3-Bangu6






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.